Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Новини

Невдоволення своїм відображенням мотивує вдаватися до різних процедур, здатним внести зміну в зовнішність. Але коли від думки «лягає під ніж скальпеля» трохи не по собі, тоді контурна пластика - відмінний варіант. На сьогоднішній день завдяки кільком візитам до косметолога цілком можливо перетворити своє обличчя. В результаті ін'єкцій філерами коригуються деякі недосконалості. Не влаштовує об’єм губ, скул або підборіддя? Методика введення препарату подарує шанс виправити це.
Майже кожен зараз мріє хоча б як-небудь виділитися серед інших. Зміна форм і зовнішнього вигляду є найбільш частим запитом. Особливо, коли справа доходить до губ. І це не дивно, адже вони є важливою частиною обличчя. Тому естетичний вигляд зробить більш впевненим у собі їхнього власника. Існує безліч способів зміни їх обсягу та форми. Один з найактуальніших - процедура хейлопластики, яка дозволяє коригувати всі недоліки і кардинально міняти зовнішній вигляд.
Кожна жінка хоч раз, але замислювалася про процедуру підтяжки шкіри. Це пов'язано з тим, що з віком змінюється контур обличчя, шкіра сушиться, щоки опускаються, а зморшки на лобовій частині і підборідді стають глибшими. Раніше з цими проблемами справлялися тільки за допомогою хірургічних операцій. Однак у наш час ефекту можна домогтися і з використанням косметичних засобів. Нитковий ліфтинг - це спеціальна процедура, яка необхідна для того, щоб виконати підтяжку обличчя і надати йому форму.
За всю історію людства стандарти краси змінювалися десятки разів. Ці критерії, зазнаючи зміни, кидалися з крайності в крайність. Вони то оспівували пишні форми Рубенсових дам, то змушували захоплюватися андрогинною худорбою красунь початку минулого століття. Одні віяння моди пояснити простіше, інші змушують задуматися. Чому високі вилиці вважаються спокусливими? З цього питання варто звернутися до вчених.
Краса контурів обличчя складається з безлічі факторів. До таких належать і симетричні, акуратні вуха. Багато наших жінок стикаються з таким негарним явищем, як деформація мочки, яка має властивість розтягуватися. Цей процес є незворотнім, але його легко можна скорегувати в нашій клініці косметологічної та пластичної хірургії. Пластика мочки вуха, яку ви можете провести у нас, не тільки поліпшить естетику обличчя, а й підвищить вашу самооцінку.
Зміни в організмі наздоганяють всіх і кожного, адже вік бере своє. Він не проходить амо собою і приносить ряд деформацій, пов'язаних із зовнішністю. Однією з актуальних тенденцій є «голе» обличчя, яке так і світиться здоров'ям. Тому мати бездоганні його обриси - бажання багатьох. Цей актуальний для багатьох нюанс може вирішитися завдяки вже такою відомою в світі кругової підтяжки обличчя.
Процес поліпшення фігури дуже складний і трудомісткий. Він вимагає масу зусиль. Найбільш проблематична область з усіх - живіт, так як на ньому жирові відкладення залишаються навіть при хорошомій спортивній статурі. Ця трудність стосується багатьох, тому іноді пластична хірургія може стати її рішенням. Ліпосакція живота дозволяє прибрати зайві жирові відкладення без шкоди для організму. Дана процедура широко відома в світі і часто користується попитом.
У дитячому віці ми не надаємо значення тому, як виглядають наші обличчя. Але з ростом і розвитком клітин в організмі відбуваються безповоротні процеси. Це призводить до погіршення шкіри, накопиченню жиру, появі складок і мімічних зморшок. Після досягнення певного віку кожна людина розуміє, що тепер його обличчя вже не виглядає так, як в дитинстві. Але не всі готові вдаватися до пластичної хірургії, щоб повернути колишню пружність шкірі і прибрати сліди неестетичних вікових змін.
Підтяжка підборіддя - це процедура для людей, які помічають ознаки старіння на обличчі. Згодом шкіра втрачає свою еластичність і починає ставати більш в'ялою. В результаті обличчя втрачає овальну форму, що проявляється, в тому числі, опущеним підборіддям. Люди, чиє обличчя втратило природний вигляд, виглядають втомленими і більш дорослими. Ментопластика - це термін, що позначає процедуру пластичної хірургії. Він походить від латинського слова mentum, що в перекладі - «підборіддя».
Кожна людина унікальна. Зовнішня краса - поняття до того розмите, що до уваги не може братися якась одна деталь. Всі риси обличчя сприймаються в цілому. І навіть якщо здається, що занадто маленькі очі або відстовбурчені вуха заважають повноцінному життю, то для інших людей це може стати предметом захоплення. Не слід применшувати і грамотне застосування декоративної косметики. Правильно розставляючи акценти і розуміючи концепцію контурінга, можна легко приховати недоліки.