Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (095) 688 25 07

Спеціалісти клініки

 

Слюсарєва Леся Федорівна

Головний лікар, директор ТОВ "Клініка пластичної та косметичної хірургії", лікар-дерматолог. Закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут в 1990 році за спеціальністю "Лікувальна справа". Протягом 10 років керувала медико-косметологічним центром «Афродіта», основними напрямами діяльності якого є діагностика і лікування захворювань шкіри, ін'єкційні методики омолодження обличчя, контурна пластика, професійні програми по догляду за шкірою обличчя. Протягом останніх 7 років, після проходження спеціалізації "Організація і менеджмент охорони здоров'я", керує ТОВ "Клініка пластичної хірургії", на посаді головного лікаря.

Слюсарєв Ілля Юрійович

Засновник, провідний пластичний хірург клініки, кандидат медичних наук. Дисертація на тему: "Профілактика і лікування рецидивів косметичних дефектів молочних залоз після виконання естетичної мамопластики". В 1990 році закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут, лікувальний факультет. В 1993 році пройшов спеціалізацію з пластичної косметичної хірургії, відтоді займається виключно естетичною та реконструктивною хірургією. За час роботи освоїв безліч передових методик в області пластичної хірургії в провідних клініках України, Франції, Німеччини, Росії, постійно виступає з доповідями на наукових конференціях і симпозіумах, є членом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Список основних опублікованих наукових статей і патентів на винаходи можна подивитися на сторінці "Наші свідоцтва та патенти"

Слюсарєв Микита Ілліч

Пластичний хірург медичного центру ТОВ «Клініка пластичної та косметичної хірургії». Дійсний член ВАПРЕХ (Всеукраїнської Асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів України). Закінчив Українську медичну стоматологічну академію за спеціальністю «Лікувальна справа» з подальшим проходженням інтернатури з хірургії. У 2012 році пройшов спеціалізацію «Пластична і реконструктивна хірургія» при НМУ ім.О.О.Богомольця, м. Київ. Посвідчення «Пластична і реконструктивна хірургія». Автор і співавтор шести патентів на винаходи в пластичній естетичній хірургії. Досконало володіє сучасними техніками оперативних втручань по корекції вікових змін обличчя і тіла. Постійно підвищує рівень практичних і теоретичних знань, будучи активним учасником численних науково-практичних семінарів, конференцій і симпозіумів. Диплом «Нариси пластичної хірургії» , Сертифікат Aptos Nano , Сертифікат Aptos Excellence , Сертифікат Aptos , Сертифікат «Складні випадки та ускладнення пластичної хірургії молочної залози» , Сертифікат Natrelle Academy Level 1 , Сертифікат Natrelle Academy Level 2 , Сертифікат «Відстрочена гетерореконструкцій грудної залози» , Сертифікат «Ендопротезування області сідниць і гомілок імплантантами фірми Політехсілімід, Німеччина» , Сертифікат «Реконструкція молочної залози та повторні корегуючі операції після збільшуючої мамо пластики» , Сертифікат «Складні випадки естетичної мамо пластики» , Диплом «За активну винахідницьку і раціоналізаторську роботу і впровадження об'єктів права інтелектуальної власності в області медицини» , 2014 рік - тематичне удосконалення «Малоінвазивна корекція вікових змін шкіри біодеградуючим шовним матеріалом», ХМАПО. Сертифікат Aptos Nano , Сертифікат Aptos Excellence , Cертифікат Aptos

Богоутдінов Ігор Алімович

Лікар-анестезіолог вищої категорії. Протягом 10 років активно працює на ниві пластичної хірургії в якості лікаря-анестезіолога. Досконало володіє сучасними методиками, що дозволяють в кілька разів скоротити час наркозу і відновний період після оперативного втручання, а також підібрати для кожного пацієнта найбільш оптимальний варіант анестезіологічної допомоги.

Ткаченко Валерій Павлович

Лікар-анестезіолог з великим досвідом роботи, має спеціалізацію з дитячої та дорослої анестезіології. Протягом 9 років працював у відділенні дитячої реанімації. У медичному центрі ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» працює протягом 8 років. Досконало володіє методами провідникової, загальної та епідуральної анестезії

Кириленко Євген Миколайович

Лікар-анестезіолог, реаніматолог. Постійно підвищує свій професійний рівень, будучи активним учасником численних наукових симпозіумів, конференцій і семінарів.

Співробітники клініки

 

Таран Лілія Петрівна

головна медсестра

Петренко Світлана Васильовна

медична сестра

Савченко Вікторія Павлівна

медична сестра

Антонова Ірина Віталіїва

медична сестра

Демьяненко Ольга Олексіївна

Сестра медична - анестезист

Северин Альона Олександрівна

адміністратор клініки пластичної косметичної хірургії

Падалка Марія Валеріївна

адміністратор клініки пластичної косметичної хірургії

Даценко Таміла Олексіївна

Молодша медична сестра 

Краснобаева Тетяна Миколаївна

Молодша медична сестра операційного блоку