Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Видалення гострих кондилом

Видалення гострих кондилом в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Папіломи, кондиломи, невуси, бородавки - так чи інакше присутні в житті кожної людини. Крім естетичного та фізичного дискомфорту, новоутворення завжди мають ризик злоякісного переродження. Ось чому, турбують родимки, бородавки, кондиломи та інші дефекти краще відразу видалити різними хірургічними методами за доступними цінами.

Кондиломи - що це?

Кондиломи являють собою бородавчасті утворення в аногенітальний зоні (промежина, статеві органи, анус), що виступають над поверхнею слизових оболонок. За виглядом вони нагадують вузлики рожевого або бурого відтінку. За тактильним відчуттям - м'які і вологі.

Фахівці в сфері гінекології стверджують, що гострі кондиломи - це захворювання, що передається статевим шляхом і має вірусну природу. Його збудником вважається папіломавірус людини або ВПЛ, який налічує понад 150 типів.

Причини появи, різновиди, симптоматика

Кондиломи починають розвиватися, коли вірус ВПЛ, що потрапив в організм, в основному, статевим шляхом, активізується, внаслідок зниження імунних сил (переохолодження, стрес, хвороби). І це головна причина патології. Інфекції найбільш схильні молоді люди і підлітки, які ведуть безладне статеве життя.

Спочатку виникають окремі нарости, яких стає все більше. Вони можуть розростатися, заповнюючи весь вільний простір на слизових геніталій.

Виділяють типи утворень, згідно з зовнішнім виглядом:

 • широкі, які можуть свідчити про серйозні хвороби, типу ВІЛ;
 • плоскі виникають при загостренні хронічного ВПЛ;
 • гострі.

Крім того, що кондиломи може бути видно на поверхні статевих органів, захворювання супроводжується такими симптомами, за відгуками пацієнтів:

 • відчуття стороннього тіла всередині;
 • подразнення і свербіж геніталій;
 • підвищена вологість делікатної зони, на якій розташувалися утворення.

На тлі зниження імунітету, до кондилом часто приєднуються і інші інфекції, що передаються статевим шляхом, що робить лікування ще більш складним.

Діагностика і лікування кондилом

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • хірургічне втручання
3
Реабілітація
 • 7 днів

Діагностика захворювання проводиться методом особистого огляду лікарем, фахівцем в області гінекології. При наявності гострих кондилом на геніталіях, доктор порекомендує здати аналіз на визначення типу папіломавірусу. Так як лікування ВПЛ передбачає як консервативну, так і медикаментозну терапію (противірусні препарати, імуномодулятори).

Кондиломи видаляються різними методами: хірургічне видалення, кріодеструкція, лазер, Електроніж. Останній вважається одним з ефективних, безпечних і безболісних методів видалення кондилом, який завоював популярність не тільки на Україні, але і у всьому світі. Про що свідчать відгуки вдячних пацієнтів.

Щоб видалити ліпому в Клініці також використовують електрокоагуляцію або звичайний хірургічний скальпель.

Час операції
1.5 години
Тип анестезії
місцева
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
7 днів

Показання та протипоказання до процедури видалення

Видалення гострих кондилом в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Показаннями до видалення служать виявлені одиничні або множинні утворення - плоскі, широкі або загострені.

Процедуру краще не проводить при:

 • вагітності та годуванні груддю;
 • різних видах раку;
 • цукровому діабеті;
 • погане згортання крові;
 • гострих інфекціях;
 • наявному кардіостимуляторів ;.

На очній консультації у лікаря Клініки можна дізнатися вартість процедури, скільки часу вона займе, яким методом буде проводитися, а також оформити запис на операцію пацієнтам з Києва, Харкова та ін.

Хід процедури, реабілітація, можливі ускладнення

Видалення гострих кондилом в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Процедура не вимагає підготовки, крім консультації у лікаря, який виключить ризики і протипоказання. Як правило, кондиломи видаляються швидко - за 20-30 хвилин в амбулаторних умовах. Після обробки місця антисептиком, а також, на великих ділянках, місцевою анестезією, лікар коагулює утворення електроножем, який тут же запаює рану, перешкоджаючи кровотечі. Після максимально безболісної процедури пацієнт може йти додому.

Ускладнення зазвичай не виникають. Якщо не брати до уваги наявність сукровичних виділень із статевих органів, що є варіантом норми.

Протягом всього пари днів/тижня відновного періоду потрібно утримуватися від фізичних навантажень, відвідування саун, лазень, басейнів. А також, для кращого загоєння, бажано дотримуватися статевої стриманості.

Скільки коштує видалити гострі кондиломи в Клініці?

Загальна вартість маніпуляції щодо позбавлення від кондилом вказана на сайті Клініки естетичної та пластичної хірургії, Полтава. Однак, ціна формується найчастіше індивідуально під кожного пацієнта і залежить від кількості утворень, супутніх патологій і особливостей організму. Задати питання - скільки коштує ця або інша послуга, наприклад, Лабіопластика, що дозволяє зробити жіночу інтимну зону більш привабливою, можна за телефонами. Плюс, здійснити запис на прийом до фахівця.

Команда Клініки естетичної та пластичної хірургії завжди рада допомогти пацієнтам не тільки з Полтави, а й з Харкова, Києва та інших містечок України. Ми гарантуємо ефективні методики, сучасне устаткування і високий рівень професіоналізму для вашої молодості і краси!

Ціни на видалення гострих кондилом

Хірургічне висічення доброякісних новоутворень (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 000 ГРН
2 категорія складності
1 200 ГРН
3 категорія складності
1 400 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки