Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпосакція обличчя та шиї

Ліпосакція обличчя та шиї в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Поряд з віковими змінами, досить поширеним косметичним дефектом шкіри є наявність жирових відкладень на щоках, підборідді, шиї. Вони стають причиною появи нерівностей, зміни форми обличчя. Щоб повернути йому колишній чіткий контур, красу і пружність шкіри, фахівці нашої клініки проводять ліпосакцію обличчя.

Що таке ліпосакція обличчя?

Так називається операція з видалення жирових відкладень. Зараз особливою популярністю користується ультразвукова ліпосакція.

Опис процедури

Ультразвук впливає на жирові відкладення руйнівно. Клітини знищуються і виводяться з організму. Залежно від способів виведення клітин розрізняють традиційний і неінвазивний методи ультразвукової ліпосакції.

При неінвазивному методі зруйновані жирові клітини виводяться природним шляхом - з кров'ю і лімфою.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка і визначення зон для ліпосакції
 • ультразвукове руйнування і видалення жирової тканини
3
Реабілітація
 • 3-4 місяці

Показання до застосування методики

Основним показанням до проведення таких маніпуляцій є наявність жирових відкладень на щоках, шиї, підборідді, а також бажання пацієнта змінити форму і контур обличчя, прибрати друге підборіддя або шийний горб. Грамотний фахівець в «Клініці пластичної хірургії» в Полтаві підкаже, наскільки доцільним буде проведення операції в вашому випадку, назве її вартість, визначить наявність або відсутність протипоказань.

Протипоказання

Протипоказання включають в себе:

 • наявність важких хронічних захворювань;
 • захворювання онкологічного характеру, новоутворення;
 • серцево-судинні захворювання;
 • погане згортання крові;
 • наявність інфекційних захворювань;
 • вагітність і період годування груддю;
 • захворювання шкіри в зоні впливу;
 • психічні порушення;
 • збої в роботі імунної системи.

Можливі ускладнення

Даний спосіб видалення жирових відкладень дає можливість домогтися бажаного ефекту, але при неправильному підході фахівця він може стати причиною розвитку ускладнень, таких як оніміння різних ділянок на шкірі, зневоднення тканин, руйнування здорових тканин, утворення тромбів в судинах.

Підготовка і проведення ліпосакції

Підготовка передбачає збір анамнезу пацієнта, проведення медичних аналізів для виявлення можливих протипоказань, визначення ціни послуги і способу впливу. Дізнатися, скільки це буде коштувати, і від чого залежить ціна, ви можете на прийомі у фахівця.

Перед початком самої операції лікар маркує зони, де необхідно провести зменшення жирових відкладень. Далі етапи залежать від того, який вид ультразвукового впливу буде застосовуватися. Наприклад, при внутрішньому впливі на шкірі робляться невеликі розрізи, через які вводяться металеві стрижні для руйнування клітин жирової тканини.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
3-4 місяці

Реабілітація

Ліпосакція обличчя та шиї в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Процедура з видалення жирових відкладень може тривати від півтора до трьох годин. Після закінчення пацієнт залишається в стаціонарі протягом трьох днів.

Після повернення додому пацієнт повинен виконувати рекомендації лікаря для ефективної і швидкої реабілітації:

 • підтримувати питний режим,
 • відмовитися від інтенсивних тренувань і фізичних навантажень,
 • дотримуватися принципів раціонального харчування,
 • регулярно відвідувати лікаря для контролю стану.

Очікувані результати

На нашому сайті ви можете ознайомитися з відгуками пацієнтів, яким вже вдалося таким способом позбутися від різних косметичних дефектів. Багато відгуки підтверджуються реальними фото до і після проведення ліпосакції.

«Клініка пластичної хірургії»: індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ми прагнемо того, щоб кожен пацієнт міг здійснити свої мрії про красиве і здорове тіло. Запишіться на прийом до нашого пластичного хірурга, щоб дізнатися про вартість сеансу, умови формування ціни і особливості проведення даної операції.

Схожі послуги

Ціни на ліпосакцію обличчя і шиї

Ліпосакція
Боділіпосакція ( ліпосакція тіла - 1 зона 10 на 10см.)
8 500 ГРН
Ліпосакція шийно- лопаткового відділу
1 категорія складності
12 500 ГРН
2 категорія складності
14 300 ГРН
3 категорія складності
18 150 ГРН

Фото до і після ліпосакції обличчя і шиї

Ліпосакція зображення 4137
Ліпосакція зображення 3477
Ліпосакція зображення 3478

Відгуки наших пацієнтів про послугу ліпосакції обличчя і шиї

Ірина

22 серпня 2023 р. 15:56
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Доброго дня. Робила ліпосакцію нижньої третини обличчя 26 червня у прекрасного лікаря Микити Ілліча і дуже задоволена результатом. Швидко і безболісно. Всім дівчаткам, хто вагається, рекомендую клініку, чудовий персонал, компетентні лікарі, робіт і будете задоволені. До нових зустрічей!

Виктория

28 січня 2020 р. 15:09
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Дуже рекомендую клініку, Микиту Ілліча, як доброго, чуйного і майстра своєї справи !!! Залишилася дуже задоволена, прекрасне ставлення всього персоналу клініки, анестезіолог ну просто чудовий, налаштує вас на позитив, прекрасний вихід з наркозу і подальший догляд медсестер залишив тільки теплі враження. Спасибі вам всім величезне за працю, за повагу до пацієнта і любов до професії! Приїхала дуже здалеку і ні крапельки не пошкодувала. Бажаю вам успіхів, процвітання і чуйних пацієнтів!

Переглянути всі відгуки