Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпосакція підборіддя та брилів

Ліпосакція підборіддя та брилів в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Пластична хірургія - це галузь медичної науки, яка дозволяє коригувати вікові зміни організму, а також усунути наслідки травм. Під виглядом пластики вважаються втручання на обличчі. Як показала практика, такі операції цікавлять багатьох людей, що обумовлено результатом та тривалістю дії ефекту. Представником є ​​ліпосакція - методика, що дозволяє моделювати зовнішній вигляд області тіла шляхом видалення надлишків жирової тканини.

Корекція овалу обличчя за допомогою ліпосакції

Процедура ліпосакції відома завдяки втручанню в області талії та живота. Проте ця методика також використовується для коригування форми обличчя. Застосовується у разі появи негарних брилів, другого підборіддя або "вдовиного" горба на задній поверхні шиї. У пластичній хірургії виділяють такі способи видалення надлишків жирової тканини обличчя:

 • ультразвуком. Результат досягається за рахунок дії ультразвукової хвилі, яка здатна руйнувати жирову тканину, при цьому не впливаючи на навколишні області. “Клініка пластичної та косметичної хірургії” у Полтаві використовує даний метод, оскільки ультразвук викликає найменшу кількість ускладнень та сприяє швидкому відновленню;
 • вакуумом. У разі вдаються до нагнітання негативного тиску, що дозволяє швидко видалити жирові вкраплення. У деяких випадках відрізняється травматизацією оточуючих тканин;
 • з використанням тумісцентної анестезії. Під методом передбачається обробка жирових включень спеціальним розчином, який дозволяє без ускладнень видалити необхідні елементи.

Провести ліпосакцію можна у клініці пластичної та косметичної хірургії у Полтаві. Ми також приймаємо пацієнтів з інших регіонів України, включаючи Київ та Харків. Запис та уточнення ціни проводиться на офіційному сайті. Додатково можна ознайомитись з відгуками клієнтів щодо роботи наших спеціалістів.

Переваги застосування ультразвукової ліпосакції

Як зазначалося раніше, метод передбачає використання ультразвуку з наступною аспірацією жирової емульсії. На відміну від механічних методів ультразвукова хвиля руйнує адипоцити з більшим ступенем рівномірності, що дає більшу ефективність. Так, застосовується ендоскопічний метод, який передбачає використання техніки з невеликим відсотком травмування. Через невеликі проколи або розрізи видаляється емульгований вміст, що дозволяє швидко та безболісно провести процедуру.

Також варто відзначити, що УЗ-метод дозволяє уникнути травматизації судин, нервових закінчень та оточуючих тканин, що зрештою призводить до більш швидкого відновлення. Особливістю цієї методики є можливість уникнути використання анестезії. У разі немає необхідності переживати виникнення побічних реакцій. Варто зазначити, що процедура ультразвукової ліпосакції здатна видалити великі обсяги жирової тканини, що знижує вартість операції.

Показання до проведення ліпосакції

Ліпосакція застосовується у таких випадках:

 • наявність надмірної ваги за рахунок жирової тканини;
 • гормональні порушення, що викликають відкладення в ділянці підборіддя та шиї. Важливо, що в таких випадках основним напрямом лікування є гормональна терапія, а ліпосакція лише допомагає досягти поставленої мети за більш короткий термін. У таких випадках варто з обережністю виконувати пластичне втручання, оскільки у пацієнтів може бути непередбачуваним гормональний фон;
 • вікові зміни у організмі. З віком можуть спостерігатися жирові відкладення в області обличчя та шиї, що потребує використання ендоскопічних методів ліпосакції;
 • зменшення обсягу щік. Показано пацієнтам, у яких відзначаються жирові відкладення у зв'язку з ожирінням, або наявність брилів;
 • у разі появи шийного горба. Останній може з'являтися через гормональні патології або прийом стероїдних препаратів. Важливо зауважити, що в таких випадках ліпосакція є косметичним рішенням одного із симптомів, тоді як основне захворювання потребує гормонального лікування.

Які існують протипоказання

Існує ряд показань, які забороняють проведення ліпосакції. До таких відносять:

 • запальний процес у сфері проведення втручання. Такими виступають інфекційні чи травматичні процеси на шкірі, що загрожує здоров'ю людини у разі проведення процедури;
 • неврологічні патології. До них входить невралгія трійчастого нерва, що є абсолютним протипоказанням до проведення втручання;
 • наслідки злоякісних новоутворень. Проведення ліпосакції може стати тригерним чинником виникнення нових вогнищ онкологічного захворювання;
 • порушення з боку крові. Будь-яка операція є ризиком виникнення кровотечі. Тому пацієнти з порушенням згортання крові повинні утриматися від проведення процедури. Також маніпуляція протипоказана людям із анемією;
 • психічні відхилення. Перед виконанням ліпосакції необхідно переконатися у доцільності проведення операції, а також про цілі пацієнта. Так, для деяких психічних відхилень характерні періоди загострення, під час яких людина може неусвідомлено вдатися до такого вчинку;
 • патології серцево-судинної системи Проведення оперативного втручання небезпечне у пацієнтів з порушенням ритму, а також із серцевою недостатністю.
1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка і визначення зон для ліпосакції
 • ультразвукове руйнування і видалення жирової тканини
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Підготовка до проведення пластики

Ліпосакція підборіддя та брилів в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Перед виконанням оперативного втручання проводиться консультація, де з'ясовують необхідність проведення процедури, а також роз'яснюють можливі ускладнення та перебіг періоду реабілітації. За дванадцять днів до ліпосакції необхідно здати низку аналізів у які входять:

 • загальний аналіз крові;
 • коагулограма. Виконується для визначення стану системи згортання крові;
 • визначення групи крові;
 • ЕКГ. Необхідно виявлення порушень ритму, і навіть для діагностики серцевої недостатності;
 • реакція на анестетик Виконується у разі використання анестезії.

Перелічені дослідження дозволяють створити загальну картину стану організму, що дозволяє передбачити хід перебігу операції, і навіть визначити протипоказання.

Як проходить процедура

Для початку виконується нанесення ліній операційного поля, також уточнення країв зони корекції. В ході оперативного втручання за допомогою тонкої канюлі вводиться розчин, який сприяє розм'якшенню жирової тканини. Після цього вдаються до використання ультразвуку, який, впливаючи на тканину, викликає ефект жирової кавітації. У результаті адипоцитах виникають невеликі бульбашки, які руйнують клітину зсередини. Зрештою однорідна маса видаляється через розрізи у шкірі. Процес видалення жирової тканини з області обличчя, шиї або потилиці займає від півтори до двох годин.

Час операції
40 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Період реабілітації

Ліпосакція підборіддя та брилів в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Процес відновлення після оперативного втручання проходить протягом декількох днів у стаціонарі, а також два тижні в домашніх умовах. Щоб уникнути виникнення ускладнень, а також прискорити процес реабілітації, рекомендують такі методи:

 • використання компресійної пов'язки. Наявність тиску сприяє збереженню тонусу м'язів, що прискорює відновлення;
 • відмова від шкідливих звичок. Вживання алкоголю, куріння негативно впливає на загоєння післяопераційної рани;
 • уникати відвідування саун, лазень та гарячих ванн. Розпалене повітря або гаряча вода негативно позначаються на відновлення, що може призвести до несприятливого результату;
 • відмовитись від фізичних навантажень;
 • контроль живлення. Важливо вживати подрібнені продукти, а також багаті на вітамін А. Останній сприяє швидкому загоєнню операційної рани.

Ознайомитися з правилами проведення періоду реабілітації можна на консультації, де пластичний хірург докладно розповість про тонкощі періоду, а також вартість втручання.

Обмеження та догляд після ліпосакції другого підборіддя

Після ліпосакції подвійного підборіддя також актуальні методи відновлення, зазначені раніше. Зазначимо, що після операції можуть відзначатися:

 • больовий синдром. У разі дискомфорту приймайте анальгетики;
 • набряклість. Не варто вживати жодних заходів щодо цього ускладнення. Таке явище проходить через 10-14 днів і вважається природним;
 • оніміння тканин. Також проходить до кінця другого тижня одужання.

У разі погіршення загального самопочуття необхідно терміново звернутися до лікаря для контролю стану.

Результати проведення пластики

Ультразвуковий метод має високу ефективність. Результати ендоскопічного втручання видно відразу. Подивитись підсумки роботи можна у розділі “Відгуки”, де представлені фотографії до та після оперативного втручання, а також враження наших клієнтів. Після втручання:

 • шия стає тоншою;
 • забираються явища подвійного підборіддя;
 • зникають брили;
 • з'являється чітка окресленість вилиць;
 • формується лінія підборіддя.

Додамо, що ліпосакція не має на увазі резекції надлишків шкіри. З цієї причини в комплексі застосовують кругову підтяжку обличчя, що надає шкірі пружності та коригує контури. Остаточний результат досягається після завершення періоду реабілітації і становить від 10 до 14 днів.

Скільки коштує ліпосакція підборіддя та брилів

Дізнатись вартість видалення жирового відкладення в області обличчя, другого підборіддя та потиличної області можна на офіційному сайті у розділі “Наші Ціни”. Зазначимо, що кінцева ціна може змінюватись в окремих випадках, тому заздалегідь проводиться консультація для уточнення вартості процедури. Запис здійснюється на сайті у розділі "Контакти". Клініка розташовується у Полтаві та приймає клієнтів з усієї України, включаючи Харків та Київ.

 

 

 

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Ліпосакція підпідборідної ділянки
1 категорія складності
5 100 ГРН
2 категорія складності
5 700 ГРН
3 категорія складності
6 300 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу ліпосакції підборіддя і брилів

Светлана

20 лютого 2022 р. 22:11
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Пройшла онлайн-огляд, призначили дату операції. За день приїхала до Полтави, здала аналізи, наступного дня прийшла на операцію. Огляд наживо. Робили під місцевою анестезією, я так і планувала. Все добре пройшло. Уважний та ввічливий персонал. Пройшло 2 місяці, результат уже відмінний. Хоча до закінчення реабілітації ще 2 місяці. Обов'язково повернуся туди зробити ринопластику

Владимир

9 квітня 2018 р. 20:43
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Велике спасибі за професіоналізм і чуйне ставлення. Я живу з дитинства в Нідерландах і з весняного березневого Амстердама я потрапив в засніжену Полтаву. Такої зими (в кінці березня ще) я і не бачив з дитинства. Але завдяки доброму і уважному ставленню в клініці я відчував себе як вдома. Зазначу, що головною причиною вибору Полтави було те, що в попередній листуванні з клінікою( Олеся Федорівна) мені відразу була надана повна, детальна інформація що мені необхідно, і що мене чекає. Це відразу створило довіру і посилило бажання. Перший день після операції в клініці( найважливіший) персонал був такий уважний, що я такого ще ніколи не зустрічав. Полтава дуже миле, зручне і доброзичливе місто. Всім дуже раджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Переглянути всі відгуки