Наші акціі

Ін'єкції гіалуронової кислоти (уколи краси)

Ін'єкції гіалуронової кислоти (уколи краси) фото 1 Ін'єкційна косметологія дозволяє усунути вікові зміни, природну асиметрію і заповнити недоліки обсягу губ, скул, надбрівних дуг і інших ділянок обличчя.

Види уколів краси і проблеми, які вони вирішують

Найбільш популярними препаратами для ін'єкцій є: гіалуронова кислота і Диспорт.

Ін'єкції гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота є складовою частиною клітин організму. З віком вироблення гіалуронової кислоти і колагену скорочується. Ін'єкційна косметологія дозволяє заповнити відсутню кількість гіалуронової кислоти і колагену в проблемних зонах і повернути молодість. При введенні філлера на її основі в область мімічних зморшок відбувається виштовхування і розгладження складок. Методика користується популярністю поряд з плазмоліфтінгом та круговою підтяжкою обличчя.

Ін'єкції Диспорта

Уколи цього препарату призводять до тимчасового знерухомлення м'язів, в результаті чого розгладжуються гусячі лапки і інші мімічні зморшки. Дія засобу триває від 6 до 12 місяців. Основні ділянки для роботи: лоб, зона навколо очей і губ.

Засіб використовується для корекції глибоких і поверхневих зморшок , усунення асиметрії в міміці і боротьби з підвищеною пітливістю.

Протипоказання:

  • проведений напередодні хімічний пілінг;
  • грибкові захворювання обличчя;
  • гемофілія;
  • вагітність і період вигодовування;
  • вік до 18 років.

Також одним з видів протипоказань до введення Диспорта є м'язова слабкість - міастенія. Ін'єкції паралітичного препарату в такому випадку призводять до ускладнення захворювання.

Як проходить процедура?

Ін'єкції гіалуронової кислоти (уколи краси) фото 2 Корекцію починають з дезінфекції зони впливу. При роботі з Диспортом його вводять в ділянку з'єднання м'язи зі шкірою. Якщо проводяться уколи гіалуроновою кислотою, то їх локалізація залежить від спрямованості процедури. Для загального омолодження і зволоження ін'єкції роблять по всій площі проблемної ділянки на незначну глибину, для поповнення об’єму уколи роблять досить глибоко і потім розминають руками для рівномірного розподілу.

Період реабілітації

Протягом дня після сеансу пацієнтові заборонено чіпати ділянки впливу руками. Протягом тижня необхідно відмовитися від купання у відкритих водоймах, тривалого перебування на сонці, відвідування лазні, сауни, солярію. Також варто обмежити фізичні навантаження.

Результати і наслідки

Ефект після введення гіалуронової кислоти помітний через 1-3 дні. За цей період набряклість проходить і можна оцінити результат роботи. Шкіра стає підтягнутою, зникають гусячі лапки й інші зморшки, повертається краса і молодість. При компенсації нестачі об’єму досвідченим косметологом можна отримати природний результат збільшення.

Але можливий і ряд побічних ефектів:

  • гіперпігментація тканин;
  • алергія на препарат;
  • активізація герпесу.

Результат роботи Диспорта можна оцінити на 2-3 день, максимальний ефект досягається на 14 день. Саме стільки часу потрібно для корекції глибоких борозен. У деяких випадках у пацієнта може виникнути опущення повік, підняття надбрівних дуг, викривлення носогубной складки, набряки і гематоми.

Ціни на дану послугу
Корекція мімічних зморшок
Диспорт 10 ОД
300 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки