Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ін'єкції гіалуронової кислоти (уколи краси)

Ін'єкції гіалуронової кислоти - один з найбільш популярних способів усунення зовнішніх дефектів без хірургічного втручання. «Уколи краси» допомагають заповнити зморшки, змінити форму вилиць і носа, збільшити губи і навіть змінити об'єм грудей.

В сучасній косметології активно застосовують два види гіалуронової кислоти.

 1. Ретикульована гіалуронова кислота - незамінна в сфері контурної пластики. За її допомогою усувають яскраво виражені носогубні складки, які надають обличчю пацієнта втомлений вигляд. Ін'єкції здатні відновити втрачені об’єми губ, вилиць, щік і заповнити зморшки.
 2. Неретикульована гіалуронова кислота використовується в процесі біоревіталізації шкіри, спрямованої на стимулювання вироблення тканинами власної гіалуронової кислоти і її зволоження. Ефект помітний вже після першого сеансу на фото до і після.

Навіщо робити ін'єкції

«Уколи краси» вирішують безліч завдань терапевтичної медицини і косметології, що підтверджується численними позитивними відгуками. Залежно від суті проблеми, лікарем підбирається оптимальна процедура, техніка виконання уколів і філер з необхідними характеристиками.

 1. Контурна пластика обличчя. Введення препарату під шкіру пацієнта сприяє нормалізації водного балансу, омолодженню і розгладженню зморшок і борозен. Введення ін'єкції також направлено на корекцію контурів обличчя, найбільш затребуваним напрямком є ​​ін'єкційне збільшення губ. Уже після першого сеансу можна побачити ефект на фото до і після.
 2. Біоревіталізація. Процедура добре доповнює корекцію мімічних зморшок. Поєднання ін'єкцій Диспорт і біоревіталізації дозволяє не тільки омолодити обличчя, але і зробити його більш доглянутим, зволоженим і свіжим.
 3. Мезотерапія. Використовуються філери, в складі яких ГК з низьким рівнем щільності і великим вмістом інших діючих речовин. Завдання мезотерапії - усунення видимих ​​дефектів шкіри і контурів обличчя.
 4. Біоармування. Мета введення філеру - підтяжка шкіри обличчя, відновлення його контурів, досягнення ліфтингового ефекту, усунення борозен.
 5. Біорепарація. Вона спрямована на боротьбу з серйозними віковими змінами шкіри і її омолодження. Це більш потужний варіант біоревіталізації.

Проведення процедур в Україні

Проводити будь-які маніпуляції з гіалуроновою кислотою може тільки пластичний хірург або косметолог. Загальні принципи проведення уколів філеру виглядають наступним чином:

 1. Обрана зона обробляється лікарським знеболюючим засобом.
 2. Лікар розкриває упаковку з препаратом у присутності пацієнта.
 3. Уколи робляться відповідно до обраної техніки.
 4. Після закінчення процесу на оброблену зону наноситься антисептик, заспокійливі маски і протизапальні препарати.

За відгуками пацієнтів, результат перевершує всі очікування. А те скільки коштує операція - не зупиняє жінок на шляху до досконалості.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
2
Процес
 • введення препаратів для відновлення втраченого обсягу тканин
3
Реабілітація
 • 2-3 дні

Скільки буде потрібно процедур

Серед перерахованих методів пластики, курсами по 2-10 сеансів виконується тільки біоревіталізація і мезотерапія, тобто їх сукупна вартість перевищує ціну інших аналогічних операцій. В інших випадках, за відгуками, досить одного візиту до косметолога для отримання бажаного ефекту.

Період реабілітації після пластики

Введення препарату не є болючим процесом завдяки використанню місцевої анестезії. За відгуками пацієнтів, спадання набряклості і почервоніння відбувається в перші 2-4 дні після процедури.

Загальні рекомендації:

 • сліди уколів необхідно обробляти антисептиком до моменту їх повного загоєння;
 • в першу добу не можна піддавати місце обробки ніяким фізичним діям, користуватися косметикою і навіть вмиватися;
 • протягом двох тижнів варто утриматися від відвідування пляжів, соляріїв, лазні, сауни і фітнес-залів.

Протипоказання до застосування препарату:

 • вагітність і годування груддю;
 • порушення згортання крові у пацієнта;
 • онкологічне захворювання;
 • схильність до утворення келоїдних рубців;
 • цукровий діабет.
Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
2-3 дні

Скільки коштує процедура в Україні

Вартість послуг "Клініки пластичної косметичної хірургії" м.Полтави ви можете дізнатися, відвідавши розділ "Наші ціни". Отримати більш детальну інформацію або задати питання про ціну інших послуг можна безпосередньо в нашій клініці в Полтаві або за телефоном. Вартість деяких операцій може формуватися індивідуально.

Схожі послуги

Ціни на ін'єкції гіалуронової кислоти

Корекція мімічних зморшок
Диспорт 10 ОД
300 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу уколів краси

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки