Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Контурна пластика скул

Контурна пластика скул Привабливе обличчя неможливо уявити без вираженої лінії скул. Для жінок характерні високі вилиці з чітко окресленою лінією. Для чоловіків - більш виступаючі і рельєфні. Сучасні безопераційні методики, такі як, контурна пластика носа, вилиць, підборіддя, губ, дозволяють виправляти деформації на обличчі і надавати йому ідеальні бажані форми безпечно і за доступною вартості в Україні.

Особливості контурної пластики скул

Контурна пластика скул являє собою малоінвазивної процедуру корекції форми та об'єму виличної області для надання особі гармонійних естетичних пропорцій обличчя. Для цього використовуються філери з натуральними наповнювачами (гіалуронова кислота).

Ін'єкції філерів, введені в глибокі шари шкірних покривів, роблять область більш виразною, ховають вади зовнішності і зміни в силу віку. При цьому, головним компонентом філерів є гіалуронова кислота, яка синтезується в організмі природним чином і відповідає за утриманням води тканинами. Тому крім надання об'єму і зміни форми скул, в шкірі запускаються процеси омолодження і регенерації на клітинному рівні. Що надає їй свіжість, сяйво, пружність і еластичність.

Особливою популярністю у представниць прекрасної статі, згідно з відгуками, користується послуга збільшення губ за допомогою філерів з гіалуронки. За прийнятну ціну, швидко і безпечно можна зробити ідеальні пухкі губки як полтавчанам, так і пацієнтам з Києва, Харкова та ін.

Показання та протипоказання

Коли показана процедура:

 • опущені, запалі щоки;
 • глибока нососльозова борозна;
 • птоз м'яких тканин;
 • в'яла, в'яна шкіра;
 • невиразність скул;
 • травми виличної області;
 • бажання виправити естетичні дефекти зони скул і щік.

Коли небажано проводити процедуру або краще відмовитися від неї:

 • під час вагітності і годування;
 • при онкології;
 • при гострих інфекціях;
 • при висипаннях та інших захворюваннях шкіри;
 • при алергії на склад філерів;
 • при поганій згортання крові;
 • при цукровому діабеті.

Кваліфікований лікар дерматолог-косметолог буде приймати рішення при пластичному втручанні після очної консультації, запис на яку проводиться за телефонами або через сайт. Тоді ж можна задати питання - скільки коштує послуга, наскільки вона безпечна і інші питання.

Хід процедури і які використовуються препарати

Попередня підготовка перед маніпуляцією по корекції зони скул не потрібна. Сама процедура проходить по запису, швидко і включає в себе такі етапи:

 1. Лікар наносить на шкіру анестезію.
 2. Розмічає область впливу.
 3. Після обробки антисептиком, тонкими голками вводить філери в потрібну зону на кожній стороні обличчя.
 4. Доктор розминає пальцями гель під шкірою, щоб речовина рівномірно розподілилася по тканинах, і обличчя приймає природний вигляд.
 5. рекомендації по відновленню.

У клініці використовуються тільки сертифіковані, перевірені часом і відгуками препарати від відомих виробників. Склад повністю натуральний, включаючи гіалуронову кислоту, що володіє вираженим омолоджуючим і зволожуючим ефектом.

Контурна пластика скул Її особливість в тому, що протягом часу - 6-12 місяців, вона без наслідків розсмоктується в тканинах. А якщо пацієнту не сподобалася корекція, завжди можна ввести ферменти, які розщеплюють гіалуронку і форми обличчя приймають первинний вигляд

Можливі ризики і відновлення після пластики

Ризик ускладнень і побічних ефектів, прагне до мінімальних значень. А реабілітація триває до 7 днів. У цей час рекомендується:

 • 6 годин не чіпати обличчя;
 • добу, не фарбуватися;
 • НЕ масажувати і не м'яти шкіру;
 • 2-3 дні спати на спині;
 • для зняття набряків можна наносити спеціальні мазі за порадою лікаря;
 • 2 тижні не займатися фітнесом, не відвідувати лазні, сауни, басейни.

Після процедури може спостерігатися набряклість області, а в місцях уколів - невеликі синці. Все це швидко проходить, максимум за тиждень.

результати

Моделінг скул дає можливість отримати такі результати:

поліпшення овалу обличчя;

надання додаткового об’єму;

anti-age ефект - разгладятся зморшки, шкіра стане більш еластичною і здоровою.

Первинний результат видно відразу після маніпуляції. Після відходу набряків, вилиці будуть мати природний зовнішній вигляд, міміка пацієнта зберігається в повному обсязі. Ефект в середньому продовжує радувати протягом 8-12 місяців, поки не виведеться гіалуронова кислота. Потім пластику можна повторити.

Ціна на контурну пластику скул в Полтаві?

На сайті Клініки естетичної та пластичної хірургії можна дізнатися скільки коштує ін'єкційна пластика скул, плазмоліфтінг для волосся, який сприяє зростанню і здоров'ю волосяного покриву, а також будь-яка інша косметологічна або хірургічна послуга.

Вартість контурної пластики залежить від різновиду речовини, яке підбирається індивідуально під запити кожного пацієнта, від його кількості. А також від досвідченості і кваліфікації лікаря і рівня клініки.

Безопераційна ефективна і безпечна корекція обличчя доступна не тільки жителям Полтави, а й гостям з Києва, Харкова та інших регіонів України. Ми дотримуємося високих стандартів надання медичних косметологічних послуг. Цьому сприяє інноваційне обладнання, досвідчені лікарі, новітні методи апаратної та пластичний хірургії, безпечні препарати.