Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Контурна пластика скул

Контурна пластика скул в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Привабливе обличчя неможливо уявити без вираженої лінії скул. Для жінок характерні високі вилиці з чітко окресленою лінією. Для чоловіків - більш виступаючі і рельєфні. Сучасні безопераційні методики, такі як, контурна пластика носа, вилиць, підборіддя, губ, дозволяють виправляти деформації на обличчі і надавати йому ідеальні бажані форми безпечно і за доступною вартості в Україні.

Особливості контурної пластики скул

Контурна пластика скул являє собою малоінвазивної процедуру корекції форми та об'єму виличної області для надання особі гармонійних естетичних пропорцій обличчя. Для цього використовуються філери з натуральними наповнювачами (гіалуронова кислота).

Ін'єкції філерів, введені в глибокі шари шкірних покривів, роблять область більш виразною, ховають вади зовнішності і зміни в силу віку. При цьому, головним компонентом філерів є гіалуронова кислота, яка синтезується в організмі природним чином і відповідає за утриманням води тканинами. Тому крім надання об'єму і зміни форми скул, в шкірі запускаються процеси омолодження і регенерації на клітинному рівні. Що надає їй свіжість, сяйво, пружність і еластичність.

Особливою популярністю у представниць прекрасної статі, згідно з відгуками, користується послуга збільшення губ за допомогою філерів з гіалуронки. За прийнятну ціну, швидко і безпечно можна зробити ідеальні пухкі губки як полтавчанам, так і пацієнтам з Києва, Харкова та ін.

Показання та протипоказання

Коли показана процедура:

 • опущені, запалі щоки;
 • глибока нососльозова борозна;
 • птоз м'яких тканин;
 • в'яла, в'яна шкіра;
 • невиразність скул;
 • травми виличної області;
 • бажання виправити естетичні дефекти зони скул і щік.

Коли небажано проводити процедуру або краще відмовитися від неї:

 • під час вагітності і годування;
 • при онкології;
 • при гострих інфекціях;
 • при висипаннях та інших захворюваннях шкіри;
 • при алергії на склад філерів;
 • при поганій згортання крові;
 • при цукровому діабеті.

Кваліфікований лікар дерматолог-косметолог буде приймати рішення при пластичному втручанні після очної консультації, запис на яку проводиться за телефонами або через сайт. Тоді ж можна задати питання - скільки коштує послуга, наскільки вона безпечна і інші питання.

Хід процедури і які використовуються препарати

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • введення препаратів для контурної пластики з метою корекції об'єму скул
3
Реабілітація
 • 1 день

Попередня підготовка перед маніпуляцією по корекції зони скул не потрібна. Сама процедура проходить по запису, швидко і включає в себе такі етапи:

 1. Лікар наносить на шкіру анестезію.
 2. Розмічає область впливу.
 3. Після обробки антисептиком, тонкими голками вводить філери в потрібну зону на кожній стороні обличчя.
 4. Доктор розминає пальцями гель під шкірою, щоб речовина рівномірно розподілилася по тканинах, і обличчя приймає природний вигляд.
 5. рекомендації по відновленню.

У клініці використовуються тільки сертифіковані, перевірені часом і відгуками препарати від відомих виробників. Склад повністю натуральний, включаючи гіалуронову кислоту, що володіє вираженим омолоджуючим і зволожуючим ефектом.

Її особливість в тому, що протягом часу - 6-12 місяців, вона без наслідків розсмоктується в тканинах. А якщо пацієнту не сподобалася корекція, завжди можна ввести ферменти, які розщеплюють гіалуронку і форми обличчя приймають первинний вигляд

Час операції
40 хвилин
Тип анестезії
місцева
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1 день

Можливі ризики і відновлення після пластики

Контурна пластика скул в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Ризик ускладнень і побічних ефектів, прагне до мінімальних значень. А реабілітація триває до 7 днів. У цей час рекомендується:

 • 6 годин не чіпати обличчя;
 • добу, не фарбуватися;
 • НЕ масажувати і не м'яти шкіру;
 • 2-3 дні спати на спині;
 • для зняття набряків можна наносити спеціальні мазі за порадою лікаря;
 • 2 тижні не займатися фітнесом, не відвідувати лазні, сауни, басейни.

Після процедури може спостерігатися набряклість області, а в місцях уколів - невеликі синці. Все це швидко проходить, максимум за тиждень.

результати

Моделінг скул дає можливість отримати такі результати:

поліпшення овалу обличчя;

надання додаткового об’єму;

anti-age ефект - разгладятся зморшки, шкіра стане більш еластичною і здоровою.

Первинний результат видно відразу після маніпуляції. Після відходу набряків, вилиці будуть мати природний зовнішній вигляд, міміка пацієнта зберігається в повному обсязі. Ефект в середньому продовжує радувати протягом 8-12 місяців, поки не виведеться гіалуронова кислота. Потім пластику можна повторити.

Ціна на контурну пластику скул в Полтаві?

На сайті Клініки естетичної та пластичної хірургії можна дізнатися скільки коштує ін'єкційна пластика скул, плазмоліфтінг для волосся, який сприяє зростанню і здоров'ю волосяного покриву, а також будь-яка інша косметологічна або хірургічна послуга.

Вартість контурної пластики залежить від різновиду речовини, яке підбирається індивідуально під запити кожного пацієнта, від його кількості. А також від досвідченості і кваліфікації лікаря і рівня клініки.

Безопераційна ефективна і безпечна корекція обличчя доступна не тільки жителям Полтави, а й гостям з Києва, Харкова та інших регіонів України. Ми дотримуємося високих стандартів надання медичних косметологічних послуг. Цьому сприяє інноваційне обладнання, досвідчені лікарі, новітні методи апаратної та пластичний хірургії, безпечні препарати.

Ціни на контурну пластику скул

Контурна пластика
Канюля
280 ГРН
Сурджидерм 24
4 100 ГРН
Сурджидерм 30
4 150 ГРН
Сурджидерм 30 хр
4 000 ГРН
Ювідерм 3
4 200 ГРН
Ювідерм 4
5 180 ГРН
Контурна пластика препаратами гіалуронової кислоти - 1 мл. (шприц)
4 200 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки