Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Високі вилиці - основа гарного обличчя

Високі вилиці - основа гарного обличчя За всю історію людства стандарти краси змінювалися десятки разів. Ці критерії, зазнаючи зміни, кидалися з крайності в крайність. Вони то оспівували пишні форми Рубенсових дам, то змушували захоплюватися андрогинною худорбою красунь початку минулого століття.

Одні віяння моди пояснити простіше, інші змушують задуматися. Чому високі вилиці вважаються спокусливими? З цього питання варто звернутися до вчених.

Ось як вони з точки зору науки пояснюють привабливість даної риси:

 • засвідчення полової зрілості людини;
 • асоціація з надійністю, рішучістю і сміливістю;
 • підтвердження молодості обличчя.

Тому якщо думка про вилиці як у Джолі не покидає вас, саме час вдатися до послуг контурної пластики.

Філлери в косметології

Їх використовують в якості наповнювача для усунення косметичних дефектів. За допомогою таких уколів можна прибрати зморшки, додати губам спокусливу пухкість, дати овалу обличчя потрібний рельєф.

50 років тому в якості речовини для отримання аналогічного результату використовувався силікон. Однак він викликав ряд побічних реакцій у пацієнта. Тому його заборонили. Сьогодні після ретельних досліджень знайшовся препарат з доведеною ефективністю.

У косметології застосовуються філери, які різняться між собою складом:

 • колаген;
 • гіаулуроновая кислота;
 • полі-L-молочна кислота;
 • гідроксиапатит кальцію.

Однак, перш ніж вибрати для себе філлер, необхідно проконсультуватися у косметолога. Лікар підбере найоптимальніший варіант, виходячи з ваших індивідуальних особливостей і потреб.

Визначення ступеня «ідеальності обличчя»

У кожного своє уявлення про красу. І ті параметри, які можуть не викликати у когось особливого інтересу, для інших стануть предметом захоплення. Часто сприймається не якась одна деталь зовнішності, а весь образ в цілому.

Але все ж, існують деякі єдині стандарти, при наявності яких можна відгукнутися про людину, як про симпатичну. Одним із способів дізнатися, чи наближається обличчя до ідеалу, мають на увазі обчислення «ліній гармонії».

Відповідно до теорії, уявні відрізки розділяють площу на три зони:

 • лоб;
 • ніс;
 • підборіддя.

В ідеалі пропорції повинні відповідати один одному. Дисбаланс однієї з частин свідчить про те, що вона потребує корекції.

Не зайвим буде згадати про правила «золотого перетину», які визначаються співвідношенням сторін 1: 1,618. На основі такого закону була створена «маска краси». Приставивши такий малюнок до свого зображення, легко побачити, чи потрібно якійсь зоні певна поправка.

Методи боротьби з гравітаційним птозом

Високі вилиці - основа гарного обличчя Показники зовнішності в більш зрілому віці визначаються не тільки типом шкіри і способом життя, а й такою підступною річчю як гравітація. З плином часу знижується пружність епідермісу, м'які тканини обличчя і шиї втрачають еластичність.

Внаслідок цих факторів, через сили тяжіння риси «пливуть» вниз.

Виділяють три стадії птозу, в залежності від характеру прояву симптомів:

 1. Легке опускання контуру.
 2. Сильне нависання повік, втрата обсягів, устремління куточків рота вниз, брили в зоні підборіддя.
 3. Витончення шкіри, поява глибоких складок, явна втрата колишнього овалу.

З даною проблемою не допоможуть впоратися ні розрекламовані маски і креми, ні масажи. Потрібні більш радикальні методи. Тут показані варіанти із застосуванням ліпофілінга, мікрострумової, радіволнової терапії та інших методів. У разі третьої стадії ці процедури слід розглядати в симбіозі з пластичною хірургією.

Корекція виличної зони

Раніше в гонитві за ідеальними високими вилицями красуні мучили себе виснажливими дієтами. Для отримання бажаного результату без роздумів лягали під ніж скальпеля. Зараз же рішення такого завдання під силу лікарям-косметологам.

Розглянемо два доступних методи:

 1. За допомогою канюлі. Вилиця опрацьовується віялоподібною, наповнюючи Філером в різні відділи цієї зони.
 2. Голкою. Препарат використовується переважно для корекції борозен і вводиться невеликими обсягами.

Варто довіритися в способі проведення маніпуляцій вашому майстру. Він підбере найоптимальніший варіант.

Сучасне об'ємне моделювання

Це сукупність підходів на шляху до молодого обличчя і гармонійної зовнішності. В результаті сеансу набуваються ідеальні обриси, підтягується лінія овалу.

Сьогодні ця процедура набирає обертів і часто практикується в кабінеті косметолога. Так як задіюється гель щільної консистенції, результатом можна насолоджуватися до двох років.

Філлери діляться на дві групи:

 • біодеградіруюючі (з гіалуронка і гідроксилапатитом кальцію);
 • перманентні (на основі синтетичних полімерів).

Через накопичення препарату в тканинах спростежується активізації природних відновних процесів. Внаслідок ущільнення коллагенового матриксу, шкірні покриви стають пружними і еластичними. Моделюючи певні частини тіла, також вдаються до ліпофілінгу, який має на увазі пересадку жирових відкладень з однієї зони в іншу.

Переваги об'ємного моделювання

Деякі пацієнти можуть насторожено ставиться до будь-яких втручань у свій організм. Скептики апелюють до можливості осягнути майстерність візажу для вирішення проблем.

Але щоденна рутина нанесення професійного макіяжу забирає багато часу. До того ж увечері вся краса змивається і відображення в дзеркалі демонструє жорстоку дійсність. Чи не простіше вдатися до послуг естетичної медицини і задовольнятися результатом довгий час?

До того ж переваги говорять самі за себе:

 • повна відсутність слідів втручання;
 • мінімальна хворобливість;
 • видимі результати відразу ж;
 • відсутність алергічної реакції (при правильному підборі складу).

Прагнення наблизиться до ідеалу, отримавши бездоганну зовнішність більше не ілюзорне мріяння. Високі виразні вилиці, як у голлівудських дів цілком можуть стати реальними для кожного бажаючого. Звернувшись за кваліфікованою допомогою до майстрів своєї справи, легко оновитися, захоплюючи оточуючих.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
09-09-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Краса контурів обличчя складається з безлічі факторів. До таких належать і симетричні, акуратні вуха. Багато наших жінок стикаються з таким негарним явищем, як деформація мочки, яка має властивість розтягуватися. Цей процес є незворотнім, але його легко можна скорегувати в нашій клініці косметологічної та пластичної хірургії. Пластика мочки вуха, яку ви можете провести у нас, не тільки поліпшить естетику обличчя, а й підвищить вашу самооцінку.
Зміни в організмі наздоганяють всіх і кожного, адже вік бере своє. Він не проходить амо собою і приносить ряд деформацій, пов'язаних із зовнішністю. Однією з актуальних тенденцій є «голе» обличчя, яке так і світиться здоров'ям. Тому мати бездоганні його обриси - бажання багатьох. Цей актуальний для багатьох нюанс може вирішитися завдяки вже такою відомою в світі кругової підтяжки обличчя.
Процес поліпшення фігури дуже складний і трудомісткий. Він вимагає масу зусиль. Найбільш проблематична область з усіх - живіт, так як на ньому жирові відкладення залишаються навіть при хорошомій спортивній статурі. Ця трудність стосується багатьох, тому іноді пластична хірургія може стати її рішенням. Ліпосакція живота дозволяє прибрати зайві жирові відкладення без шкоди для організму. Дана процедура широко відома в світі і часто користується попитом.
У дитячому віці ми не надаємо значення тому, як виглядають наші обличчя. Але з ростом і розвитком клітин в організмі відбуваються безповоротні процеси. Це призводить до погіршення шкіри, накопиченню жиру, появі складок і мімічних зморшок. Після досягнення певного віку кожна людина розуміє, що тепер його обличчя вже не виглядає так, як в дитинстві. Але не всі готові вдаватися до пластичної хірургії, щоб повернути колишню пружність шкірі і прибрати сліди неестетичних вікових змін.
Підтяжка підборіддя - це процедура для людей, які помічають ознаки старіння на обличчі. Згодом шкіра втрачає свою еластичність і починає ставати більш в'ялою. В результаті обличчя втрачає овальну форму, що проявляється, в тому числі, опущеним підборіддям. Люди, чиє обличчя втратило природний вигляд, виглядають втомленими і більш дорослими. Ментопластика - це термін, що позначає процедуру пластичної хірургії. Він походить від латинського слова mentum, що в перекладі - «підборіддя».