Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Контурна пластика носа

Контурна пластика носа Контурна пластика носа являє процедуру, під час якої ін'єкційним способом усуваються різні дефекти зовнішності. Це відбувається завдяки введенню під шкіру спеціальних препаратів. Таким чином можна позбутися від багатьох проблем, в тому числі мімічних зморшок, невеликих шрамів або слідів від акне, прибрати горбочок і навіть злегка навислий ніс. Процедура проводиться під наглядом косметолога з медичною освітою.

принципи процедури

Всі дефекти виправляються наступним чином. Спочатку лікар ретельно обстежує проблемну ділянку і визначає кількість використовуваного препарату - філлера. Його склад повністю натуральним, включає в себе природні компоненти, які також зустрічаються і виробляються організмом самостійно.

А тому після введення тіло не відкидає препарат, не викликає ускладнень і інших побічних ефектів. Процедура максимально проста і безболісна. В результаті введення філлера під шкіру і його активного розподілу поліпшується мікрорельєф шкіри, вона розгладжується і стає більш підтягнутою, а всі дефекти зникають. Для більш стійкого ефекту процедуру потрібно періодично повторювати.

Показання до контурної пластики носа

Показаннями до застосування контурної пластики носа є:

 • асиметрія обличчя;
 • птоз;
 • западини;
 • наявність рубців, шрамів або слідів від акне;
 • деформація форми носа внаслідок перенесених травм;
 • неправильна форма носа або навис кінчика.

Протипоказання

Утриматися від введення гіалуронової кислоти в організм слід при наявності онкологічних, аутоімунних захворювань, хвороб кровоносної та ендокринної системи, наявності алергії та індивідуальної непереносимості препарату, схильність шкіри до утворення келоїдних рубців.

Процедуру краще не робити в період вагітності і лактації.

Ускладнення і побічні ефекти безопераційної ринопластики

Ринопластика безопераційним способом зазвичай не викликає ускладнень, так як ця процедура проходить максимально швидко і природно. До складу філлера входить гіалуронова кислота, яка також в природі виробляється тілом самостійно. А тому філлер не викликає відторгнення, запальних процесів та інших побічних ефектів.

Які препарати використовуються

Застосування даного методу контурної пластики носа і без оперативного втручання в клініці в Києві, Полтаві та інших містах України - це безболісний спосіб зробити свою зовнішність привабливішою і здоровою. Філлери закуповуються у перевірених постачальників, а всі препарати мають натуральний склад. Це підтверджується численними сертифікатами і клінічними дослідженнями.

До складу входить також гіалуронова кислота, яка крім того, як заповнює порожнечі і вирівнює шкіру, зволожує її на клітинному рівні і тонізує. З плином часу вона самостійно природним шляхом виводиться з організму.

Як проходить процедура

Перед ринопластикою кожен пацієнт проходить через кілька консультацій у косметолога. Фахівець не тільки проводить огляд, а й призначає аналізи. У процесі з'ясовується бажаний результат, підбирається філлер і його кількість, визначаються ділянки для корекції.

Вся процедура відбувається в кілька етапів:

 1. Підготовка. Ділянку введення філлера очищають від забруднень і обробляють антибактеріальним засобом. Застосовується локальне знеболення новокаїном або лідокаїном. Якщо у пацієнта низький рівень больового порогу, то введення наркозу - обов'язкова частина підготовки.
 2. Основний етап, до якого належить запровадження гіалуронової кислоти і моделювання області в ручну при необхідності.
 3. Дезінфекція. Зону додатково знезаражують.

Після введення філлера фахівець дає рекомендації по домашньому догляду за шкірою і правил догляду за зовнішністю в період відновлення. В середньому тривалість одного сеансу не перевищує 60-80 хвилин.

Реабілітація після контурної ринопластики

Відновлювальний період після введення препарату в м'які тканини триває протягом 14 днів. У перші кілька годин може спостерігатися невелика набряклість, після чого вона проходить. У місцях проколів можуть також утворитися невеликі синці.

Протягом перших семи днів слід якомога більше обмежити механічний вплив на оброблені області. Перші два тижні краще утриматися від відвідування сауни і лазні, прийому гарячої ванни. Під впливом температур гіалуронова кислота може почати виводитися з організму, так і в незмінному. Це також може сприяти нерівномірного розподілу препарату.

Ефект від безопераційної пластики носа

Контурна пластика носа Контурна пластика без хірургічного втручання допомагає забезпечити такі результати:

 • вирівнює горбочок;
 • розгладжує мімічні зморшки;
 • робить обличчя більш гармонійним;
 • зменшує сліди від акне і шрами;
 • коригує форму кінчика носа і ширину крил;
 • виправляє кут носа між переніссям і лобом.

Кислота робить шкіру більш зволоженою, свіжою і тонізує.

Скільки коштує контурна ринопластика

Вартість контурної пластики кінчика носа та інших дефектів залежить від кількості використовуваного препарату. Дозування підбирається фахівцем в індивідуальному порядку. Записатися на консультацію з приводу курсу ринопластики можна в будь-яку клініку в Києві, Полтаві та інших областях України.

Пам'ятайте, що ринопластика - це разова процедура, ефект від якої триматься близько 12-18 місяців. Саме стільки часу знадобиться, щоб частина гіалуронової кислоти вивелася з організму натуральним чином.