Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Контурна пластика носа

Контурна пластика носа в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Контурна пластика носа являє процедуру, під час якої ін'єкційним способом усуваються різні дефекти зовнішності. Це відбувається завдяки введенню під шкіру спеціальних препаратів. Таким чином можна позбутися від багатьох проблем, в тому числі мімічних зморшок, невеликих шрамів або слідів від акне, прибрати горбочок і навіть злегка навислий ніс. Процедура проводиться під наглядом косметолога з медичною освітою.

принципи процедури

Всі дефекти виправляються наступним чином. Спочатку лікар ретельно обстежує проблемну ділянку і визначає кількість використовуваного препарату - філлера. Його склад повністю натуральним, включає в себе природні компоненти, які також зустрічаються і виробляються організмом самостійно.

А тому після введення тіло не відкидає препарат, не викликає ускладнень і інших побічних ефектів. Процедура максимально проста і безболісна. В результаті введення філлера під шкіру і його активного розподілу поліпшується мікрорельєф шкіри, вона розгладжується і стає більш підтягнутою, а всі дефекти зникають. Для більш стійкого ефекту процедуру потрібно періодично повторювати.

Показання до контурної пластики носа

Показаннями до застосування контурної пластики носа є:

 • асиметрія обличчя;
 • птоз;
 • западини;
 • наявність рубців, шрамів або слідів від акне;
 • деформація форми носа внаслідок перенесених травм;
 • неправильна форма носа або навис кінчика.

Протипоказання

Утриматися від введення гіалуронової кислоти в організм слід при наявності онкологічних, аутоімунних захворювань, хвороб кровоносної та ендокринної системи, наявності алергії та індивідуальної непереносимості препарату, схильність шкіри до утворення келоїдних рубців.

Процедуру краще не робити в період вагітності і лактації.

Ускладнення і побічні ефекти безопераційної ринопластики

Ринопластика безопераційним способом зазвичай не викликає ускладнень, так як ця процедура проходить максимально швидко і природно. До складу філлера входить гіалуронова кислота, яка також в природі виробляється тілом самостійно. А тому філлер не викликає відторгнення, запальних процесів та інших побічних ефектів.

Які препарати використовуються

Застосування даного методу контурної пластики носа і без оперативного втручання в клініці в Києві, Полтаві та інших містах України - це безболісний спосіб зробити свою зовнішність привабливішою і здоровою. Філлери закуповуються у перевірених постачальників, а всі препарати мають натуральний склад. Це підтверджується численними сертифікатами і клінічними дослідженнями.

До складу входить також гіалуронова кислота, яка крім того, як заповнює порожнечі і вирівнює шкіру, зволожує її на клітинному рівні і тонізує. З плином часу вона самостійно природним шляхом виводиться з організму.

Як проходить процедура

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • введення препаратів для контурної пластики з метою поліпшення форми носа
3
Реабілітація
 • 1 день

Перед ринопластикою кожен пацієнт проходить через кілька консультацій у косметолога. Фахівець не тільки проводить огляд, а й призначає аналізи. У процесі з'ясовується бажаний результат, підбирається філлер і його кількість, визначаються ділянки для корекції.

Вся процедура відбувається в кілька етапів:

 1. Підготовка. Ділянку введення філлера очищають від забруднень і обробляють антибактеріальним засобом. Застосовується локальне знеболення новокаїном або лідокаїном. Якщо у пацієнта низький рівень больового порогу, то введення наркозу - обов'язкова частина підготовки.
 2. Основний етап, до якого належить запровадження гіалуронової кислоти і моделювання області в ручну при необхідності.
 3. Дезінфекція. Зону додатково знезаражують.

Після введення філлера фахівець дає рекомендації по домашньому догляду за шкірою і правил догляду за зовнішністю в період відновлення. В середньому тривалість одного сеансу не перевищує 60-80 хвилин.

Час операції
1 годину
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1 день

Реабілітація після контурної ринопластики

Відновлювальний період після введення препарату в м'які тканини триває протягом 14 днів. У перші кілька годин може спостерігатися невелика набряклість, після чого вона проходить. У місцях проколів можуть також утворитися невеликі синці.

Протягом перших семи днів слід якомога більше обмежити механічний вплив на оброблені області. Перші два тижні краще утриматися від відвідування сауни і лазні, прийому гарячої ванни. Під впливом температур гіалуронова кислота може почати виводитися з організму, так і в незмінному. Це також може сприяти нерівномірного розподілу препарату.

Ефект від безопераційної пластики носа

Контурна пластика носа в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Контурна пластика без хірургічного втручання допомагає забезпечити такі результати:

 • вирівнює горбочок;
 • розгладжує мімічні зморшки;
 • робить обличчя більш гармонійним;
 • зменшує сліди від акне і шрами;
 • коригує форму кінчика носа і ширину крил;
 • виправляє кут носа між переніссям і лобом.

Кислота робить шкіру більш зволоженою, свіжою і тонізує.

Скільки коштує контурна ринопластика

Вартість контурної пластики кінчика носа та інших дефектів залежить від кількості використовуваного препарату. Дозування підбирається фахівцем в індивідуальному порядку. Записатися на консультацію з приводу курсу ринопластики можна в будь-яку клініку в Києві, Полтаві та інших областях України.

Пам'ятайте, що ринопластика - це разова процедура, ефект від якої триматься близько 12-18 місяців. Саме стільки часу знадобиться, щоб частина гіалуронової кислоти вивелася з організму натуральним чином.

Ціни на контурну пластику носа

Контурна пластика
Канюля
280 ГРН
Сурджидерм 24
4 100 ГРН
Сурджидерм 30
4 150 ГРН
Сурджидерм 30 хр
4 000 ГРН
Ювідерм 3
4 200 ГРН
Ювідерм 4
5 180 ГРН
Контурна пластика препаратами гіалуронової кислоти - 1 мл. (шприц)
4 200 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки