Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Небажані жирові відкладення є великою проблемою в сучасному суспільстві. Зробити фігуру знов стрункою і привабливою допоможе ліпосакція тіла. Багато наших пацієнтів вже випробували цю пластичну операцію на собі і залишилися дуже задоволені результатом. У галереї ви побачите фотографії цих людей до і після пластики, зможете оцінити можливості ліпосакції.

Корекція проблемних зон проводиться шляхом видалення підшкірного жиру ультразвуком.

За допомогою фото до і після ми намагалися наочно продемонструвати, в яких місцях найчастіше зустрічаються жирові відкладення і наскільки ефективна ліпосакція у боротьбі з жиром.

Пластика шиї та обличчя – чудова можливість позбутися другого підборіддя, складок на шиї або обвислих щік. Корекція цих ділянок тіла ультразвуком вважається найбільш безболісним методом.

Ліпосакція живота і талії - спосіб у найкоротші терміни отримати ідеальну фігуру. На проблемні зони впливають ультразвуком, внаслідок чого нагрівається і руйнується жир під шкірою.

Пластична операція є найдієвішою методикою з корекції форм і об’ємів тіла. Відгуки та фото наших пацієнтів до і після є підтвердженням цього.

Ліпосакція: фото до і після операції