Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Підтяжка нижніх 2/3 обличчя - SMAS ліфтинг

Підтяжка нижніх 2/3 обличчя - SMAS ліфтинг в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Кожна людина, незалежно від статі і віку, прагне бути красивою і молодою. Однак, з плином часу шкірні покриви і м'які тканини обличчя втрачають тургор і провисають. З'являються зморшки, складки, "брилі", скупчення жиру і інші неестетичні вікові зміни. Пластичні операції, спрямовані на підтяжку обличчя допоможуть позбутися від цих дефектів і прибрати 10-15 років. SMAS-lifting, ендоскопічна підтяжка обличчя, чек-ліфтинг - ці та інші процедури забезпечать виражений anti-age ефект за прийнятну вартість.

SMAS-ліфтинг - особливості

SMAS-ліфтинг являє собою пластичну операцію, коригувальну вікові зміни на обличчі. Яка передбачає підтяжку не тільки поверхні шкірних покривів, але і глибинних структур особи та підшкірно-жирової клітковини. Тобто рівня SMAS, який в перекладі з англійської означає - поверхнева м'язово-апоневротична система.

СМАС є каркасом для всіх інших тканин, забезпечуючи чіткі контури обличчя. З віком, він слабшає, і обличчя , відповідно, пливе. Тому саме підтяжка SMAS гарантує довгий і стійкий результат.

Існує 2 методи SMAS-підтяжки:

 1. Класичний. Коли над вухом, уздовж волосся, робиться розріз. Продовжується по передньому краю вуха і навколо мочки. Або розріз робиться в області підборіддя в складці, для корекції шийно-підборідного кута. Таким чином, можна розшаровувати м'язові структури і фіксувати їх в потрібному вигляді.
 2. Ендоскопічний. Передбачає залучення ендоскопічного обладнання під моніторингом світлооптичної системи. Щоб потрапити на рівень СМАС, в шкірі робляться маленькі проколи (до 1 см). Зону впливу видно на моніторі, що збільшує точність і зменшує травматичність. Зазвичай робиться до 3 проколів в області волосся, як при ендоскопічній пластиці чола, або за вухами.

Ліфтинг ⅔ обличчя краще робити тим пацієнтам, у яких шкіра на обличчі і шиї вже почала провисати, але ще досить еластична. Це приблизно 35-55 років. Однак, дані рамки - умовні.

Показання та протипоказання до процедури

Коли рекомендована ⅔ lifting:

 • формування "брилів" в зоні щік, їх опущення;
 • жирові відкладення в нижній ділянці обличчя - подвійне підборіддя;
 • глибокі носогубні складки, зморшки;
 • в'ялість і птоз шиї;
 • запливання контурів обличчя.

Підтяжка нижніх 2/3 обличчя - SMAS ліфтинг в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Коли краще відкласти або не проводити операцію:

 • фаза вагітності та годування груддю;
 • інфекції в гострій фазі;
 • цукровий діабет;
 • онкологічні хвороби;
 • патології серця і судин;
 • алергії;
 • погане згортання крові;
 • високий артеріальний тиск;
 • розлади психіки.

Тільки після попередньої консультації та обстеження пацієнта з Полтави, Києва, Харкова та інших міст України, хірург приймає рішення про записи на операцію, обсязі втручання, вигляді анестезії і методику. Скільки коштує процедура, також обговорюється з лікарем. Так як порядок цін залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, його побажань і необхідних втручань.

Підготовчі заходи та хід операції

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • об'ємне оперативне втручання
3
Реабілітація
 • 3 тижні

Перед підтяжкою обличчя, потрібно пройти повне медичне обстеження, здати аналізи. Також необхідні огляди терапевта і анестезіолога, так як пластика вимагає загального наркозу. За тиждень потрібно припинити приймати деякі ліки, алкоголь, курити. У день втручання, не користуватися ніякої косметикою.

Етапність операції:

 1. Доктор завдає передопераційну розмітку.
 2. Проводиться розріз покривів в необхідній зоні.
 3. Відшаровується шкіра, підтягується, пересувається СМАС-шар, закріплюється в потрібному положенні.
 4. Висічення зайвих складок шкіри.
 5. Накладення внутрішніх і зовнішніх швів.

Операція займає по часу в середньому 2-3 години і вважається досить серйозною. Ще добу (дві/три) після маніпуляції, пацієнт знаходиться в стаціонарі клініки для моніторингу його стану.

Час операції
3-4 години
Тип анестезії
місцева або загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
стаціонар мінімум 1 добу
Реабілітація
3 тижні

Ризики ускладнень і відновлення

Реабілітація - судячи з відгуків пацієнтів, може тривати 1-2 місяці. Щоб вона не затягнулася, потрібно дотримуватися післяопераційних рекомендацій:

 • 3 тижні не приймати аспірин, не курити, не пити спиртне;
 • спати тільки на спині;
 • тиждень носити компресійну пов'язку;
 • 2-3 місяці не ходити в сауни, лазні, басейни, не перебувати під сонцем;
 • не займатися спортом, прибрати все навантаження;
 • поменше торкатися обличчя.

Побічні ефекти СМАС-ліфтингу:

 • тягнучий біль, який проходить через пару днів;
 • набряки і гематоми (максимально - на третій день), зникаючи через 2 тижні;
 • зниження чутливості ділянок шкіри - поступово відновиться;
 • шкірні некрози, гематоми, ушкодження нервів, видимі рубці, інфікування - бувають рідко і обумовлені помилками лікаря.

Знімають шви на 5 і 10 день. Остаточний результат оцінюється по закінченні 2-3 місяців, після повної реабілітації.

Відштовхуючись від відгуків, ефект від ендоскопічної пластики тримається близько 7 років, класичної - 12-15. Якщо доглядати за шкірою, різко не змінювати вагу, то результат можна продовжити.

Скільки коштує підтяжка 2/3 обличчя?

На сайті Клініки пластичної косметичної хірургії завжди можна дізнатися вартість СМАС-підтяжки ⅔ обличчя, чек-ліфтингу середньої зони, а також інших омолоджуючих впливів для пацієнтів з Києва, Харкова, інших населених пунктів. Запис на процедури проводиться по телефону Клініки в Полтаві, Україна. Фахівці установи дотримуються індивідуального підходу в роботі, тому ціни можуть відрізнятися. Це залежить від багатьох особистих факторів і бажаного результату.

Сучасне обладнання, інноваційні методики, сертифіковані лікарі - гарантують безпечну та ефективну зміну зовнішності в сторону привабливості, здоров'я і молодості!

Ціни на підтяжку нижніх 2/3 обличчя - SMAS ліфтинг

Підтяжка м’яких тканин обличчя, шиї та лоба
Підтяжка скронь та середньої третини обличчя
35 400 ГРН
Підтяжка шиї (neck lifting)
27 800 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг середньої ділянки
38 000 ГРН
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя
42 000 ГРН
Підтяжка скроневої виличної ділянки
17 600 ГРН
Комбінована підтяжка обличчя і елевацією середньої та латеральної частини брів
48 000 ГРН
S –ліфтинг
35 400 ГРН
Eyebrow lift
20 300 ГРН
Вертикальний малярний ліфтинг
41 300 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг лобу
32 900 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг брів
25 300 ГРН
Пластика лоба за методом Dr. Nais
30 400 ГРН
Ниткова підтяжка нижної третини обличчя за методом Giampappa, або Gr.Muller.
30 400 ГРН
Медіальна платизмопластика
11 300 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

Юлия

28 січня 2024 р. 04:46
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Раніше я думала, що люди старіють поступово, непомітно потроху... Старіють Однокласники, яких я зустрічаю раз на 3 роки і рідше старіють, а я ні, я все ще нічого! Але на ділі це виявилося не так. Стрес, втрата статусу, неможливість жити цілою сім'єю разом, втрата бізнесу... і... довго чекати не довелося... і ось я себе вже не впізнаю в дзеркалі. На мене дивився хтось інший, якась стара жінка з опустився обличчям з вимерлим поглядом. Мені не хотілося дивитися на себе, тепер я підходила до дзеркала тільки в разі потреби. До наявної тривожності на той момент і депресії приєдналося почуття глибокої незадоволеності своїм обличчям. У мене є маленька дитина, і я думала, як же я буду відвозити його в садок, він же буде соромитися мене! Коли він буде школярем, його однокласники будуть думати, що я його бабуся. І ці думки штовхали мене до рішення, що щось треба з цим робити радикально і ефект повинен бути довготривалим. Я дивилася в Інтернеті досвід інших людей і вирішила зробити підтяжку 2/3 особи і блефаропластику століття. Залишалося питання де її зробити! Серед моїх подруг не було таких, які б мали подібний досвід. Шукати довелося самій без рекомендацій. Спочатку я розглядала турецькі клініки, але коли торкнулася докладніше, з'ясувалося, що я маю інформацію про лікаря від посередника, що продає його послуги. Звучало не надійно. Тоді я розглянула українські клініки в Києві та Полтаві Я не знала ні про ту ні про іншу. Вирішила у виборі спертися на відгуки в Інтернеті. Зупинилася на клініці в Полтаві. Приїхавши туди за 3500 км, я потрапила до Микити Ілліча. Це виявився дуже хороший хірург, дуже добрий, спокійний, професійний. Він мені розповів всі варіанти, незручності і складності з якими я зіткнуся в процесі реабілітації. У лікарні була дуже затишна домашня атмосфера. Операцію призначили на ранок, а на наступний день я поїхала. З тих пір минув рік. Я жодного разу не пошкодувала про цей вибір. Тепер, коли я дивлюся на себе в дзеркалі, я пізнаю себе ту, яка я повинна бути, я собі знову подобаюся. Микита Ілліч чудовий лікар, я Його всім дуже рекомендую, нічого не бійтеся і почніть знову подобатися собі!

Переглянути всі відгуки