Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Пластика носу (ринопластика)

Ніс - центральна частина обличчя людини. Від його розмірів і форми залежить гармонійний і акуратний зовнішній вигляд обличчя. Сучасна пластична хірургія дає можливість швидко і безпечно усунути різні дефекти, що порушують гармонійність пропорцій і гармонійність обличчя людини.

Що являє собою пластика носа?

Ринопластика - це пластична операція, мета якої полягає в корекції форми і розміру зовнішньої носової частини.

Опис процедури

Розрізняють ринопластику відкритого і закритого типу. При відкритій пластиці розрізи здійснюються в порожнині носа. При проведенні ринопластики закритого типу розрізи проводяться тільки в самій порожнини, що виключає необхідність накладення швів на шкіру.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • відшарування тканин
 • операція
 • накладення гіпсової пов'язки на 7 днів
3
Реабілітація
 • Термін ранньої реабілітаціі- 1 місяць, про повну реабілітацію можна говорити через 3-6 місяців після операції

Показання до проведення операції

Ринопластика може проводитися як за естетичними, так і за медичними показаннями. До них відносяться:

 • незадоволення пацієнта розміром і формою носа,
 • зміна форми внаслідок перенесених травм.

Особливості проведення процедури визначаються на прийомі у фахівця. Від цілей і застосовуваних методик може залежати і вартість пластики.

Протипоказання

Операцію з метою корекції носа не можна проводити в окремих випадках:

 • захворювання серцево-судинної системи,
 • цукровий діабет,
 • погане згортання крові,
 • захворювання вірусного типу.

Можливі ускладнення

Після проведення ринопластики можуть спостерігатися значні набряки в зоні корекції, що супроводжується закладенням носових шляхів. Нерідко під очима виникають синці, які сходять приблизно на 10-й день.

Підготовка та проведення операції

Підготовка вимагає проведення досліджень крові, а також огляду пацієнта лікарем-отоларингологом. На консультації визначаються всі умови проведення процедури, обговорюються ціни.

Перед пластикою фахівець наносить розмітку на зону впливу. Проводиться ринопластика під загальним наркозом. По завершенні накладається гіпсова пов'язка.

Час операції
1-1,5 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
необхідно перебування в стаціонарі як мінімум одну добу після операції
Реабілітація
Термін ранньої реабілітаціі- 1 місяць, про повну реабілітацію можна говорити через 3-6 місяців після операції

Реабілітаційний період

У перші 1-3 дні після проведення пластики реабілітація передбачає стаціонарне спостереження. Протягом тижня пацієнт повинен цілодобово носити гіпсову пов'язку, після закінчення 7-ми днів її необхідно накладати тільки в нічний час.

Через сім днів реабілітації повністю відновлюється працездатність.

Очікуваний від проведення процедури результат

Ринопластика дає можливість усунути вроджені та набуті дефекти, які могли стати причиною появи невпевненості в собі і комплексів. Ознайомитися з результатами проведення процедур ви можете на нашому сайті. Тут представлені численні відгуки і фото пацієнтів до і після процедури.

Чому варто вибрати нашу клініку?

Індивідуальний підхід, професійна підготовка лікарів, а також прийнятна вартість послуг - такі особливості роблять нашу клініку однією з провідних в Полтаві.

Ми не тільки грамотно організовуємо свою роботу, але і прагнемо зробити послуги пластичної хірургії більш доступними, встановлюючи вигідні ціни. І, як показують відгуки пацієнтів, з цією задачею ми справляємося успішно.

Дізнайтеся, скільки коштує процедура і як формується ціна на нашому сайті або по телефону, зателефонувавши співробітнику нашого медичного центру.

Схожі послуги

Ціни на ринопластику

Ринопластика (корекція форми носа)
Редукційна ринопластика
29 900 ГРН
Аугментаційна ринопластика
39 100 ГРН
Реконструктивна ринопластик
46 000 ГРН
Вторинна ринопластика
51 750 ГРН
Корекція крил носа
10 350 ГРН
Пластика кінцевого відділу носа
23 000 ГРН
Пластика колумели
10 350 ГРН
Редукційна ринопластика
1 категорія складності
29 900 ГРН
2 категорія складності
32 200 ГРН
3 категорія складності
34 500 ГРН

Фото до і після пластики носа

Пластика носа (ринопластика) зображення 4718
Пластика носа (ринопластика) зображення 4719
Пластика носа (ринопластика) зображення 4720

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики носа

Алла

16 липня 2019 р. 15:30
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Спочатку, хотіла б подякувати Вам, за мій новий вигляд. Дуже задоволена проведеною ринопластикою і блефаропластикою Звертаюся з такого питання: можна зробити невелику ліпосакцію нижньої третини обличчя. Ще раз велике спасибі за все!

Вика

7 червня 2019 р. 16:43
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день ! Відправляю Вам фото через місяць після операції Відчуваю себе чудово, носик іноді закладає, але це не так страшно я думаю А ось набряк на кінчику по -, як і раніше є, я його помічаю, хоча оточуючим його не видно 😊 Як довго він буде триматися? А взагалі мені все дуже подобається, я Вам дуже благородна! Спасибі величезне за те що творите красу і даруєте людям радість!

Алина

16 травня 2019 р. 13:10
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день. Робила ринопластику місяць тому. Результатом дуже задоволена. З мого хобота, зробили акуратний носик, який мені підходить. Операція пройшла безболісно. Велика подяка доктору Іллі Юрійовичу, справжнього професіонала і хорошій людині. Так само помічниці Лілі, дуже турботлива і добра жінка, яка мені допомагала після операції. Клініка красива, стильна і чиста. Спасибі вам за все. Моя мрія здійснилась. І я тепер почуваюся впевненою і симпатичною людиною. Процвітання Вашій клініці, здоров'я всім фахівцям і багато клієнтів.

Elena

15 травня 2019 р. 11:24
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день, Леся Федорівна, пишу Вам через три тижні після корекції .. носа. У мене все ок!! Передайте ще раз велике спасибі Іллі Юрійовичу !!!! і Микиті Ілліч, липофилинг то що треба!

Monika

25 квітня 2019 р. 11:44
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Я задоволена послугами, які мені надавали під час моєї пластичної операції в клініці. Після операції на носi, за мною дуже добре доглядали за мною. Команда лікарів, яку очолює доктор Слюсарев Ілля Юрійович і Слюсарев Микита Iллiча, вражає. Вони детально пояснювали весь процес. Співробітники спеціального призначення та медсестри також були добрими та корисними. Я дуже вдячна їм і дуже задоволена послугою, яку я отримала. Я втілила свою мрію. Дякую всім лікарям, співробітникам і адміністратору клiнiки!

Марина

21 січня 2019 р. 11:03
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здhавствуйте, це Марина, Ви мені зробили гарний носик і тепер мій друг Марті мріємо про такуж красу. Ось її фото, вона їх робила сама, якщо можна-дайте їй англійською, вона не з України. На одному з фото намалювала собі ніс Джесіки Альби. Зробіть їй будь ласка такий, як вона просить, я знаю, адже на собі особисто переконалася, що Ви це можете. Я вам за все дуже вдячна!

Юлия

15 січня 2019 р. 09:44
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий ранок. Я Юлія, Харків. Мені була проведена ринопластика. Спасибі за ваш підхід і комфорт до пацієнтів. Носик красивий, набряк зберігається (дуже чекаю результат, по закінченню місяць півтора вишлю фото, як ви просили), мені було дуже приємно у Вас перебувати.

Даша

21 грудня 2018 р. 10:47
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Доброго дня! Зняла гіпс з носа, все набряклі я розумію це спаде з часом але мені вже подобається! Страшно досить що потрапила до Вас !!!

Нина

7 грудня 2018 р. 16:21
Відгук перекладено з російської мови автоматично

19.11.2018 робила ринопластику в даній клініке. ніколи не пишу відгуків, але в даній ситуації хотілося б зробити виняток. Хочу висловити величезну подяку Іллі Юрійовичу. Я впевнена що після того, як зійде набряк, все буде відмінно!)) Він професіонал. Також величезна я подяку всьому персоналу: починаючи від дівчат на рецепшині і закінчуючи медсестрою, яка цілу ніч контролювала мій стан після наркозу і операціі. Рідко можна зустріти такий колектив. Випробувавши на собі всі принади пластичної хірургії, впевнено можу рекомендувати Вас і Вашу клініку своїм друзям і знайомим. Дякуємо!

Татьяна

19 червня 2018 р. 11:03
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Дякуємо за проведену операцію блефаропластику та ринопластику! Відчуваю себе прекрасно, як зовні так і всередині!!

Татьяна

11 червня 2018 р. 11:45
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Спасибі велике, мені вже носик подобається тільки різні ніздрі я думаю із за набряку ще.) спасибі вам велике! У Вас золоті ручки і Ви найкращі!!!

Надія

26 квітня 2018 р. 18:40
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день, шановні Леся Федорівна, Ілья Юрієвич, Ігор Алімович та весь дружній коллектив вашої кліники в Полтаві! Хочу ще раз вам подякувати за професіоналізм та добре відношення! Завдяки вам, отримати бажане за такий короткий період - це просто чудо! Після операції почуватися гарно почала вже на другій неділі, ще через неділю зійшли всі синці, а результати через місяць зараз висилаю вам подивитися. Я порівнюю свої фотографії до... та після....- це така краса; і зрозуміло, яка праця зроблена. Ще щіро вам дякую добрі, милі люди! Я молюся Богу за Вас, Ілья Юрієвич, і за всіх хирургів взагалі, за всіх медичних працівників, тому, що ви робите, звісно допомагає якась вища благодать, хай так надалі і буде! Ви лікуєте нас, а наші ангели і всі святі вам в цьому допомагають! Ваші пацієнти думають про вас, та бажають тільки доброго, світлого, благополуччя, особистого здоровья, всього тільки найкращого! Ще хочу вас привітати з весною, яка вже "по-правді" нарешті прийшла і з наступаючими травневими святами!! З пошаною

Юлия

28 березня 2018 р. 13:35
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Спасибі величезне!!! За Мій красивий носик: ) з повагою Юлія!

Надежда

27 березня 2018 р. 10:45
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Я Надія, 14 березня була операція. Я Вам дуже вдячна! У Іллі Юрійовича в істину "золоті руки" і чудове вміння зробити таку роботу природною! Мене всі дізнаються, трохи замислюються деякі при зустрічі, що змінилося, але ніхто не запитав, чи була я в клініці і що робила. А це означає, що мені " йде " нововведення, виправили недоліки і як ніби так було завжди. Обличчя природне. Відчуваю себе прекрасно. Дихається добре. "підфарбовані" очі відійшли швидко. Передайте, будь ласка, мою преогромную подяку чудовому доктору Іллі Юрійовичу, всім лікарям, анестезіологу Ігорю Алімовичу (анестезія дуже легко переноситься, - спасибі!) і медперсоналу, які працювали наді мною! Я довго йшла до цієї операції, і більше, напевно, хвилювалася. Але все пройшло так легко і швидко, завдяки вам, і багато страхи і не задоволеності собою були втрачені. Ще раз висловлюю свою подяку і за психологічно м'який підхід до клієнтів. Тепер я буду звертатися тільки в вашу клініку і рекомендувати знайомим!

Наталья

25 лютого 2018 р. 10:06
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Шановні, Ілля Юрійович та Микита Ілліч! Микита Ілліч, не вийшло з Вами попрощатися. Хотіла б сказати окреме спасибі за виконані операції, за Ваш індивідуальний підхід і турботу. Результатами задоволена. Дуже вдячна вам за все! Набряки ще гуляють, але вже стаю схожою на себе і мені дуже подобається те, що я бачу. Спасибі Вам за Вашу постійну увагу і турботу! Було дуже приємно з Вами познайомитися. Ілля Юрійович, велике спасибі, що підправили мій ніс. Тепер він виглядає ідеально з усіх ракурсів, не можу натішитися. Перебуваю ще в стадії реабілітації. Але те, що я бачу, мені дуже подобається. У Вас золоті руки, Ілля Юрійович! Дякую за високий професіоналізм і вашу роботу! Леся Федорівна, Вам за турботу і увагу! Хороших клієнтів, здоров'я і до нових зустрічей! 😊

Катя

1 лютого 2018 р. 12:08
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте! Робила у вас носик 28.12, пройшов місяць після операції, я дуже задоволена результатом! Набряклість пройшла через півтора тижні як зняла фіксатор, зараз може є невелика, але в принципі я її не помічаю. настільки все природно натурально ніби все життя так ходила) Величезне спасибі Іллі Юрійовичу за його золоті руки, всім рекомендую, вже кілька людей просили номер клініки) фото не дуже якісні

Ольга

23 листопада 2017 р. 10:03
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт) Робила ринопластику .. Носику два тижні.. і він стає вже красивим! Ніздрі вирівнюються.. форма носа змінюється кожен день в кращу сторону! Мій носик мені вже подобається) Дякую))

Ольга

7 листопада 2017 р. 23:40
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Від щирого серця хочу подякувати вам і весь ваш колектив за якісно проведену операцію, а головне за чуйне і уважне ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта!!!! Фото були зроблені по закінченню 2-х місяців після операції. Результатом я дуже задоволена-ніс придбав остаточну форму, яка мені дуже подобається і дуже гармонійна з особою в цілому.

Наталия (Киев)

31 серпня 2017 р. 00:32
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо шановні доктора-Леся Федорівна, Ілля Юрійович, Микита Ілліч! Нарешті-то я виходжу з важкої і тривалої реабілітації після не менш складних хірургічних операцій, ви це пам'ятаєте і знаєте, важко було мені в деяких моментах, зрозумійте правильно. Але, слава Богу, завдяки вашим зусиллям, професіоналізму і дуже високої порядності, я вже не панікую і можу сказати вам всім величезне спасибі, приношу свої вибачення Вам, Микита Ілліч, за мою паніку і нервовий зрив після корекції мастопексії, я Вас дуже поважаю і ціную порядність, правда, і Іллі Юрійовичу велике спасибі, мій ніс поступово відновлюється і обличчя теж, хоча ще дуже тягне за вухами і шкіра не зовсім відновилася в зоні швів, але це справа часу. Після блефаропластики все добре. Я схиляюся перед вашою порядністю і можу сказати всім вашим майбутнім пацієнтам, щоб вони були спокійні - ці лікарі доведуть свою справу до кінця, якщо будуть якісь проблеми, а вони можуть бути при складних операціях, треба бути морально готовим, так ось ці чудові люди і майстри своєї справи не залишать вас з незадовільним або якимось полурезультатом, будьте в цьому впевнені, звертаючись в цю клініку. Спасибі всьому медичному персоналу вашої клініки і Вам, Леся Федорівна, за терпіння і коректність, за той затишок і прекрасну атмосферу у вашій сімейній клініці. У підсумку, я виглядаю набагато краще, молодше і дуже рада цьому! Спасибі вам величезне і ще раз приношу вибачення за те, що пару раз втрачала витримку і терпіння, сподіваюся, я вас не образила цим. Успіхів вам, процвітання і більше вдячних пацієнтів!

Ирина М

10 серпня 2017 р. 15:25
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Я вчора зняла гіпс. Є невелика набряклість, але мені мій ніс вже дуже подобається! Особливо ніздрі, вони такі тоненькі ))) Дихає вже майже повноцінно, особливо після промивання. Повіки теж дуже добре вийшли, мені подобається. Мажусь гепариновой маззю, думаю, буду взагалі красуня)). Спасибі величезне!!! З повагою, Ірина. Ці фото - відразу після зняття гіпсу.

Яна

28 липня 2017 р. 19:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу щиро подякувати Лесю Федорівну, Іллю Юрійовича і Микиту Ілліча, а також весь персонал клініки за вашу працю і турботу про пацієнтів!!! Робила повторну ринопластику у Іллі Юрійовича, результат перевершив всі мої очікування, носик вийшов дуже гармонійний і витончений.Незважаючи на складність переробки, доктор операцію провів ювелірно, після операції набряки і синці були мінімальні, все пішло протягом тижня після зняття гіпсу. Микита Ілліч чудово провів операцію по збільшенню підборіддя - форма і розмір підборіддя вийшли такими, як я хотіла, а головне - все виглядає дуже натурально. Персонал клініки - дуже добрі, уважні і чуйні люди ,а головне - справжні професіонали своєї справи!!!!

Viktoria

22 липня 2017 р. 12:43
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрый день Леся Федоровна! Спасибо Вам за ринопластику для моей сестры Ирины. Леся Федоровна мой муж Nigel хотел бы сделать подтяжку лица, мы планируем поехать в отпуск на Украину в августе. Скажите пожалуйста сможет ли Slyusarev Ilya Yurievich прооперировать Nigela? С УВАЖЕНИЕМ ВИКТОРИЯ

Александра

4 квітня 2017 р. 08:12
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий вечір) минулого понеділка мені була зроблена ринопластика, все пройшло відмінно! У вас відмінний персонал і прекрасні умови!!! Поїхала у відмінному настрої, на 4 день пост. опп. періоду залишався тільки набряк, а синці були вже жовтого кольору, заживало все дуже швидко) Сьогодні за рекомендаціями лікаря зняла гіпс, досить легко, тримався він практично на кінчику носа. Спасибі Вам за все.

Алеся

3 квітня 2017 р. 12:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт, робили 30 березня у вас повторну і ринопластику і мамопластику. Хочу подякувати вас . Сьогодні 4й день після операції, відкрила білизну і побачила груди, які вони красиві стали . Хоч ще й важко дихати ,але коли я побачила, це того варте .. передайте Іллі Юрійовичу , я йому дуже вдячна , що переробили мені груди !!!

Анна

30 березня 2017 р. 17:56
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт, вибачте що не написала раніше , робила у вас ринопластику 25 вересня, вже пройшла реабілітаційний період і зараз все добре, шалено всім задоволена) велике вам дякую) буду всіх вас радити)) прикріплюю пару фотографій зроблених вже після операції) ще під час післяопераційного періоду перші 7 днів робила фотографії, можу надіслати, можливо знадобляться що б показувати приклад )

Елена Шевченко

16 березня 2017 р. 07:32
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день. У віці 17 років мені зробили ринопластику ,так як я була закомплексованим підлітком з явним грецьким профілем!) Наносила тонну макіяжу що б приховати невелику симетрію крил носа Ось минуло 7 років після операції і я можу сказати з упевненістю що моя самооцінка покращилася . Ви не тільки усунули дефект , ви зробили моє життя прекрасніше !!! Я дуже вдячна Іллі Юрійовичу за чудову роботу. Дякую

Карина

28 лютого 2017 р. 15:46
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте!) Ринопластику зробили 23.02.2017 Спасибі велике я дуже задоволена! Не можу натішитися!!))

Татьяна

20 лютого 2017 р. 21:04
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Спасибі величезне чудовій людині і професійному хірургу Іллі Юрійовичу за мій новий ніс і верхні повіки. Результатом дуже-дуже задоволена!!! Я дуже Вам вдячна за Ваш талант бачити людську і натуральну красу, за Ваш професіоналізм, а також за підтримку до, під час і після операції!!! Також величезне спасибі вашому персоналу, особливо дуже привітні, чуйні і хороші у вас медсестри!

Юлия

8 лютого 2017 р. 16:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Результат після ринопластики приголомшливий! Я дуже задоволена своїм новим прекрасним носиком! Потрібно було зважитися на операцію раніше, так як це найкраще рішення в моєму житті! Всі, хто боїться або побоюється, можу сказати, що це нормально, але я подолала свій страх, і рішуче і безповоротно налаштувалася на операцію, так як мріяла про неї багато років. Доктор Слюсарев Ілля Юрійович - чарівник, який виконав мою мрію, і , неодмінно, виконає Вашу!

Яна

19 січня 2017 р. 22:54
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт, Дуже вдячна вам за груди, розмір став більше, м'яка, не болить взагалі. Ніс я масажую, начебто трохи тонше став, губи гояться. Спасибі вам величезне, я дуже задоволена результатом.

Александра

27 грудня 2016 р. 17:00
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо Олеся Федорівну! Хочу привітати вас і всю вашу команду з наступаючим новим роком! Хочу також вам подякувати! (я не встигла це особливо зробити в клініці). Ви всі професіонали і відмінні фахівці. Вчора зняла гіпс(не дуже легко це було))). Ніс звичайно ж відразу набряк і особливо біля перенісся, але це не страшно, я побачила основну форму і мене це порадувало, тепер треба тільки чекати і робити всі процедури. Перед своїм від'їздом, скину вам фото, так як зараз ще невеликі синці під очима і набряклості))) Як мені колись порадили вашу клініку, (на вас працює сарафанне радіо))) , тепер я знаю на собі, і буду з радістю радити вас своїм друзям! Дякую!!! Всього Вам доброго і хорошого в новому році!)))

Алёна

21 грудня 2016 р. 12:16
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Захоплення! Ось які емоції викликає результат ринопластики, яку я зробила у вашій клініці! Захват і величезна подяка! Подяка всьому персоналу вашої клініки! ІЛЛЯ ЮРІЙОВИЧ, ви кращий!!! І завдяки вашій роботі я теж стала краще) ви робите світ красивішим, а Ваших пацієнтів щасливими! Величезна Вам подяка за Вашу працю!

Анна

18 листопада 2016 р. 10:23
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт, робила ринопластику 15 Вересня, хочу висловити величезну подяку хірургам і персоналу клініки, Ви справжні професіонали! Я всім задоволена, носик дихає чудово, форма просто супер, тепер я задоволена своєю зовнішністю, всім хто ще боїться або думає чи варто робити таку операцію, то всім раджу звернутися в цю клініку)

Юлия

20 жовтня 2016 р. 10:21
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте!Спасибі вашій клініці збулася моя мрія мати ідеальний носик! Спасибі величезне всьому персоналу, і вам велике велике спасибі Ілля Юрійович! Відмінна клініка з чудовими професіоналами. СПАСИБІ ВАМ ВЕЛИКЕ!!!

Тамелла

12 вересня 2016 р. 11:36
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт, прошу вибачення за затримку, повинна була ще раніше написати, та все ніяк не зберуся, все літо в працях, на роботі акредитація, будинки ГОСПОДАРСТВО. Я Вам щиро вдячна, Ви змінили моє життя в кращу сторону, я безмежно щаслива, що потрапила саме у Ваші професійні руки!!!! Я відчуваю себе чудово, носик чудовий, дихаю чудово, всім знайомим хто незадоволений своєю зовнішністю рекомендую саме Вашу клініку. У листопаді планую приїхати в Полтаву і особисто навідатися до Вас!!! Спасибі вам величезне. Кожен новий день дивлячись в дзеркало я щаслива. Ілля Юрійович, Вам особлива подяка і низький уклін!!!! Здоров'я Вам міцного і процвітання Вашій справі!!!!!!

Валентина

19 травня 2016 р. 11:22
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте!Завдяки Вашій поліклініці збулася моя мрія мати ідеальний носик!Спасибі величезне, Ілля Юрійович!Відмінна клініка з чудовими професіоналами і людським відносинам до кожного індивідуально!Таке зараз дуже рідко знайдеш!Спасибі що здійснили мрію )

Тамелла

5 травня 2016 р. 11:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий вечір, сьогодні зняла гіпс, восьму добу, дуже переживала, але результат перевершив всі мої очікування, розплакалася дуже. Я навіть не знаю, як віддячити золоті руки Іллі Юрійовича, я в захваті. Носик дуже красивий і акуратний. Ілля Юрійович, сподіваюся Ви прочитаєте частинку цього листа, Ви ювелір, прекрасна людина, я щиро бажаю Вам здоров'я і довгих років життя!!! Ви змінюєте життя пацієнтів в найкращу сторону!!! Дякую!!!

Дарья

4 травня 2016 р. 14:29
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здравствуйте, я Вам дуже вдячна за виконану мрію, я щиро бажаю Вам процвітання, шалено щаслива, що потрапила у Ваші професійні руки!!! Я відчуваю себе чудово, набряки потроху сходять, по гіпсу мені вже подобається форма мого нового носика. Краплі купила, на половину можу дихати вже.

Валентина

28 квітня 2016 р. 11:32
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте!Спасибі Вам і всій вашій поліклініці,а особливо Іллі Юрійовичу, за те, що зробили мені такий гарний носик)!!Тепер я повністю задоволена собою і вважаю своє обличчя гармонійним)З наступаючими Вас святами)!!

Маргарита

21 квітня 2016 р. 11:44
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте, Вам пише Маргарита (була у вас на ринопластики 07.04 на 10:00) хотіла сказати велике-велике спасибі Вам і хірургам. Я успішно зняла гіпс, синці і набряки дуже швидко проходять, шовчики заживають. Носик просто чудовий, я не очікувала такого приголомшливого результату! Спасибі Вам велике, висилаю фото!)))

Svetlana

5 квітня 2016 р. 09:02
Відгук перекладено з російської мови автоматично

РІНОПЛАСТИКА Jana-vi розповсюджується на ділянку RINO ... в моєму 2-х недельному после ОП, пожешся з ним благополучно ... не ето малий срок после рино .. нусно хотяби 1 mesjaz 4tobi mne sudit o estetike i re3ultate OP moego nosika.es4ö ... ні думаю всь буде харасо, на другому varan nenastroena. Салько 4то сдесь нетту дляюма для обсуденія.Уда4і тебе.

Яна

22 лютого 2016 р. 22:23
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Дівчата відпишіться будь ласка, ті хто робив ринопластику ! Хочу зробити операцію дуже переживаю ! Хотілося б поспілкуватися з тими хто робив вже !

Юлия

4 лютого 2016 р. 13:45
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хотілося б додати трохи до мого звіту знизу :) величезне Спасибі Іллі Юрійовичу, Лесі Федорівні, всьому персоналу клініки, кожен з Вас по-своєму, робить перебування в клініці максимально комфортним! Повернуся до Вас обов'язково вже з інших питань і не одна! :) Критично ставлячись до багатьом нюансам Ілля Юрійович врахував всі мої побажання, і як результат я отримала ідеальний носик моєї мрії! Маленький і гостренький :) Набряк сходить, але навіть такий він вже дуже гарненький. Ще раз спасибі за розуміння в деяких питаннях, за золоті руки і за позитивний, добрий дух клініки!!!

Юлия

3 лютого 2016 р. 14:47
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте!!! Висилаю Вам звіт! :) тільки що зняла акуратно гіпс, носик акуратненький, мені дуже подобається!!! Кінчик круглий ще більшуватий, це напевно набряк, думаю ще зійде:) навіть непомітно ніякого втручання, спасибі вам величезне пригромне!!! Ніхто і не помітить ;)

Ирина

2 лютого 2016 р. 12:22
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Хотіла вам подякувати за прекрасний носик. Спасибі величезне вам, я дуже задоволена. Всім своїм подружкам раджу вашу клініку, вже дві подружки у вас зробили операції. І ще дві приїжджали на консультацію. Ви просто супер❤. Але у мене ще є один нюанс,який хотіла б виправити. Хотіла б зменшити,малі статеві губи "лабиопластика" Скільки це буде коштувати? І які аналізи потрібно здати? І як проходить ця операція?

Светлана

22 листопада 2015 р. 20:33
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Робила ринопластику трохи менше року тому. Результатом дуже задоволена. І найкраще, що вже відразу ж після операції через тиждень, я вийшла на роботу і навіть ніхто і не помітив, що я робила операцію. Ніс дуже гармонійно вписався в мою зовнішність. СПАСИБІ ВЕЛИКЕ

Guncha Babakuliyeva

20 жовтня 2015 р. 11:21
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Salamaleykum))) 24.09.2015 delala rinoplastiku. rezultatom ya dawolna, ochen blogadarna Ilye Yurevichu i Nikite Ilichu, spasibo wam bolshoe za krasiwyy nos)))

Алина Кириченко

10 вересня 2015 р. 15:23
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Всім Здрастуйте. Хочу поділитися. З Вами враженнями від перебування в клініці. Я живу в Києві. Дитинства мріяла переробити ніс,тому як був довгий, з широкою переніссі і наростами на перенісся. Моніторила протягом року і Київ і Україну. Але в Києві операції про риносептопластике мінімум в 2 рази дорожче! Про цю клініку мені мигцем сказали якісь знайомі, ніби хтось був і сподобалося. Я відправила перший запит з фотографією ще рік тому мені відповіли без зволікання, розписали що як і за якою ціною буде робиться.але так як фінансів не було на той момент я вирішила перенести на пізніше:) І ось 2.09.2015 відправила заново той же запит,мені перерахували вартість зв'язку із змінами цін,і я зважилася! Призначили операцію швидко на 7.09 я привезла з собою аналізи за списком для операції(в Києві вони обійшлися 700грн). Відносини такого я скажу чесно я ще не бачила! Таксі на вокзал викликали з рецепції зустрічали і проводжали до машини! Чудова дівчина Марина і весь персонал називає тебе виключно Аліночка,сонечко і т. Д. Не в одній клініці Києва я ще такого не бачила вони просто пилинки здувають і без звичайно підтримують. В першу чергу сфотографирлвали мій ніс у всіх ракурсах, подивилися проконсультували, дізналися що я хочу пояснили як їх бачать... І зробили відразу компьюторный прогноз фото изминений прям майже в міліметрах, розповіли і разжавали:) що і як будуть робити, коротше підготували на 100%, і викликали санитарочку яка провела мене з речами в палату. Наркоз ввели прямо в палаті чудовий позитивний анастезіолог запитав у мене все по здоров'ю про препарати які приймаю і операції до того. Прокинулася я знову ж в палаті,не відчувала як переносили що тримали, просто поваяка на носі. Дуже порадувала чистота палат та й взагалі все по домашньому зручні ліжка,кольорове постільна білизна,чай,кава,цукор,чашки,холодильник санвузол в плитці з хорошою сантехнокой,мило душевна ну і конечнобольшая плазма! Медсестричка ночувала в сусідній палаті і забігалася завжди дізнатися про самопочуття. Ласкаві слова лилися рікою. На ранок у мене був поїзд по цьому мені першою дістали турунди з носа оглянули лікарі Ілля Юрійович і Микита Ілліч, знецінили що і як робити з гіпсовою пов'язкою, розповіли від тому як взагалі все буде про набряки і синці. Викликали мені таксі і провели.я залишилася задоволена на 200% не подумала б що може бути таке диво в Полтаві. Я думаю люди які були в клініці мене містять. Спасибі і низький уклін,хороших пацієнтів,вдалих операцій. І як то кажуть нехай руки не болять!!!!

Ольга

5 вересня 2015 р. 13:18
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Минуло трохи більше року з моменту моєї ринопластики, і тепер я точно можу оцінити результат. Ну що сказати, я щаслива від того, що тепер в моєму житті немає комлекса з приводу форми мого носа. Тепер мій носик - моя радість) Хай живуть шапки! Окуляри різних форм і зачіски, які раніше не могла носити через великого носа. Хочу подякувати Іллю Юрійовича, Лесю Федорівну і Микиту Ілліча, по-перше: за проффессианализм і людяність, що часом так рідко сумісно в сфері медицини, а особливо хірургії, по друге: за те що ви, не дивлячись на колосальний досвід і знання Іллі Юрійовича, даєте можливість змінитися і бути щасливими за дууже доступні гроші. Багатьох мучить питання робити, або не робити ринопластику, якщо ви сумніваєтеся, домовтеся на консультацію, зробіть моделювання, адже все це безкоштовно. Впевнена, що після зустрічі з лікарями клініки у вас не залишиться питань. Особисто я зробила саме так. Мої дорогі лікарі, спасибі вам величезне і низький вам уклін! Міцного здоров'я вам бажаю і невичерпного натхнення! З величезною повагою Величко Ольга.

Марина

30 серпня 2015 р. 22:02
Відгук перекладено з російської мови автоматично

29 липня робила ринопластику у Слюсарева Іллі Юр'єва, результат перевершив всі очікування. Ніс повністю змінився, як і все обличчя в цілому, я стала дійсно красивою. Операція була складною, 5 серпня мені зняли гіпс а вже 9 серпня я з'явилася на банкеті серед друзів, ні синців, ні шрамів не залишилося. Я дуже задоволена роботою доктора, у нього дійсно золоті руки. Величезне спасибі доктору Микиті Іллічу, за пухкенькі губки, зовсім не боляче, а виглядають після підкачування суджидермом дуже спокусливо. Персонал в клініці дбайливий, чуйний і дуже уважний до своїх пацієнтів. Якщо ви ще сумніваєтеся робити Вам носик або не робити, робіть!

Елена

15 червня 2015 р. 17:52
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу подякувати від усього серця Микиту Ілліча, Лесю Федорівну, Іллю Юрійовича і весь колектив клініки.За теплий прийом, турботу і те диво, що вони мені подарували.Моєму носику всього два тижні,але я його просто обожнюю))) він саме такий, як я хотіла.Спасибі вам всім величезне за те,що виконуєте мрії і за те,що ви всі такі чудові))))Якщо хто ще сумнівається робити чи ні, дуже раджу-робити!Доктора справжні художники,результат не розчарує,а дивитися на себе в дзеркало із задоволенням-це просто щастя.Завдяки цій клініці щасливих людей стає більше)))

Марина

7 березня 2015 р. 22:34
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу подякувати Іллю Юрійовича і весь персонал клініки за професіоналізм. Ніс був глобальною проблемою всього мого життя, і я дуже рада, що зважилася переробити його саме у вас. Носику всього місяць, і навіть крім значного набряку на кінчику - він вже виглядає чудово і радує мене по-максимуму. Вперше за 21 рік я щиро радію життю, весні, сонечку - і відображенню в дзеркалі. Комплекс вбивав у мені все бажання до життя, а тому, можу сміливо заявити, що ви просто врятували мене від депресії і зачатків дисморфофобії. Величезне вас спасибі, Ілля Юрійович! Я і оточуючі мене люди захоплюються вашим талантом.

Лена

6 листопада 2014 р. 12:46
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт усім , я робила 15.09 ринопластику :))) Хочу ВАМ сказати величезне дякую, результат супер. Хочу поділитися фото. І ще раз ДЯКУЮ:)))

Анатолий

21 жовтня 2014 р. 20:44
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Велике спасибі Іллі Юрійовичу,робив у Вас ринопластику в комбінації з підборіддям,минуло півроку ніс СУПЕР КЛАС,результатом дуже задоволений,всім раджу.

Лена

1 липня 2014 р. 21:59
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте, хочу сказати величезне спасибі за мій новий ніс, відчуваю після операції я себе дуже добре, спасибі за турботу надання вами під час перебування в Полтаві, ВЕЛИКЕ окреме спасибі Іллі Юрійовичу.... Всього вам найкращого ви даєте людям шматочок щастя

София

23 червня 2014 р. 16:18
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте ! ВИСЛОВЛЮЮ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ, ОСОБЛИВО ІЛЛІ ЮРІЙОВИЧУ ЗА ТАКУ СКЛАДНУ ОПЕРАЦІЮ: РИНОСЕПТОПЛАСТИКА, МИКИТІ ІЛЛІЧУ, ЛІДІЇ ПЕТРІВНІ І ВСІМ МЕДСЕСТРИЧКАМ ЯКІ ДОГЛЯДАЛИ І ПІДТРИМУВАЛИ. ВЕЛИЧЕЗНЕ ВАМ СПАСИБІ.

Отправлено с iPhone

7 березня 2014 р. 13:53
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте, дорогі і шановні! Сьогодні вранці зняла гіпс, ніс звичайно ідеальний, синців немає, все добре дихає, вообщем проблем немає, тільки набряки, з за них схожа на тваринку) спасибі величезне Іллі Юрійовичу і вам, Леся Федорівна! Ви доповнюєте один одного, тому у вас все виходить ідеально)) величезний привіт доктору і всьому мед персоналу, ви фахівці і ідеалісти, я захоплююся вами! Шалено по вам сумую, ви кращі!!! :)

Виктория

16 січня 2014 р. 12:07
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Рішення зробити ринопластику - саме осмислене рішення в моєму житті. Це крок, який змінив мене не тільки зовні, але і внутрішньо. Щиро дякую за це Микиту Ілліча - професіонала своєї справи. Як то кажуть, "випадкова зустріч - сама невипадкова річ у світі.":). Дякую Іллю Юрійовича за його талант і таке, по-справжньому, чоловіче спокій і впевненість у тому, що він робить. Дякую Ігору Алімовичу за доброту, уважність та підтримку під час операції. Дякую весь персонал за теплий прийом, розуміння і ввічливість. Безперечно, ви здійснюєте мрії. Дай Бог вам тільки процвітання, тільки найкращих практик, тільки самих вдячних пацієнтів!

Надежда

31 жовтня 2013 р. 11:23
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день,найкращі лікарі на Землі) пару днів тому зняла внутрішні вузлики В цілому стан відмінний)))

Ирина. г.Николаев

27 жовтня 2013 р. 16:54
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо, шановна Леся Федорівна!Спасибі Вам за організацію роботи у Вашій клініці.Ви очолюєте колектив чудових людей,професійних,добрих і чуйних.Величезне спасибі Іллі Юрійовичу і Микиті Іллічу за проведену мені ринопластику.Ви дуже точно відчуваєте бажання пацієнтів і майстерно втілюєте їх в життя.Окреме спасибі Ігорю Алімовичу за приємний сон і благополучне пробудження.А також всім,хто брав участь в операції.Спасибі сестричкам Лілії Петрівні,Світлані Василівні,Вікторії за турботу і догляд в післяопераційний період.ВИ ВСЕ І ВАША КЛІНІКА - КРАЩІ!!!

Наталья

1 жовтня 2013 р. 10:29
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день, Ілля Юрійович і Микита Ілліч! Дякую вам за відмінно виконану роботу! Ілля Юрійович, робила у Вас риносептопластику 1 серпня. Зараз носику як 2 місяці. Процес відновлення пройшов відмінно. Носик перетворився, має вже чітко-виражену форму. Після зняття гіпсу, одна ніздря була трохи нижче іншої, зараз вже обидві вирівнялися, все в порядку. Іноді час від часу все ще набрякає кінчик, трохи чутливий стає, але це мене особливо не турбує, не бентежить. Дуже рада що зважилася на дану операцію і все пройшло відмінно. Також Ви допомогли мені позбутися комплексу, який був ще з підліткового віку. Дуже вам вдячна, спасибі! Микита Ілліч, у Вас же робила ліпофілінг губ на початку вересня. Синці, набряки, грудки, все пройшло. Губи стали маленькі трохи чуттєві, акуратні, дуже природні, немов нічого й не робила, але результат є і не може не радувати. Дякую, Вас!

Надя

31 серпня 2013 р. 21:08
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Давно мріяла про витончену форму носа. Але весь час лякали страхітливі передачі і форуми в інтернеті про невдалі операції. Боялася, що б після не було гірше ніж до операції. Але коли познайомилася з Іллею Юрійовичем - зрозуміла, що це мій хірург. Відразу помітила, що він дуже добре вміє розуміти бажання пацієнта, а також у нього дуже хороший смак "природної краси" , що теж вважаю дуже важливо для пластичного хірурга. Результат моєї ринопластики просто перевершив всі мої очікування!!! Просто чудово! Носик вийшов ідеальним! Дивлюся в дзеркало і не намилуюся. Ніколи не думала, що можливо зробити так красиво... Не перестаю щодня подумки повторювати спасибі Іллі Юрійовичу, Микиті Іллічу і всьому колективу клініки! Ілля Юрійович Ви зробили з мене красуню! Спасибі вам величезне за ваш високий професіоналізм і золоті руки! Всім тим хто незадоволений якимись вилученнями своєї зовнішності і не наважується на операцію, хочу сказати сміливо йдіть до цього лікаря він найкращий! P .S. Буду в Полтаві обов'язково зайду в гості.

Жанна

18 липня 2013 р. 11:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Хочу повідомити Вам, що у мене все в порядку, ніс дихає і виглядає відмінно....і також хотіла подякувати Іллю Юрійовича і всіх тих, хто брав участь в операції! Дякую за вашу роботу! Я дуже задоволена!)))

Инна

17 червня 2013 р. 14:35
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Спасибі велике Вам Ілля Юрійович, а також Микита Ілліч за ваші золоті руки! Так само спасибі Олесі Федорівні і всьому персоналу за прекрасне ставлення, розуміння. Дуже дбайливі медсестрички, після операції не було відчуття що я десь в клініці, обстановка дуже домашня і приємна. Дуже рада, що тепер у мене гарненький носик, хоч зробили мені його зовсім недавно(2 тижні тому)і там набряк. Після операції я з упевненістю рекомендую вам всім дівчаткам, які замислювалися про пластику))деякі після моїх захоплених відгуків приїдуть до Вас на консультації. Так само оперировалась у Вас моя сестра Ліля, теж дуже задоволена результом)) Вообщем спасибі вам величезне!!!

Татьяна

5 квітня 2013 р. 13:40
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Мені б хотілося подякувати цього чудового лікаря, вірніше не тільки Іллю Юрійовича, але і всю його родину за неоціненну допомогу, яку вони мені надали. Я телевізійний журналіст. Як не крути, а зовнішність для телебачення потрібна, якщо не дуже красива, то хоча б просто - приємна. Якщо є якісь ізьяни на обличчі, то камера їх продемонструє у всій красі. А у мене був досить серйозний ізьян-викривлений ніс. Дуже довгий час я намагалася призвичаїтися ховати свій недолік, але оточуючі все одно його помічали. Доводилося переписувати по кілька дублів, щоб нарешті вийшла гарна картинка. Мені це дуже набридло, і я почала шукати можливість для виправлення носа. Я зверталася до різних хірургів, але вони бачачи мій складний перелом, не могли гарантувати, що навіть за 2 операції зможуть вирівняти ніс. Бог благословив мене можливістю познайомитися з Іллею Юрійовичем. За одну операцію все виправили. І тепер я нарешті можу не переживати про те, як я виглядаю в кадрі. Можу крутити головою в різні боки і не боятися, що світло впаде якось не так і викривлення буде помітним. Можу фотографуватися великим планомі не переживати за результат. Ще очеь хочеться подякувати весь персонал клініки. Таке враження виникло, що я не на Україні ,а десь в Європі чи Америці. Настільки всі доброзичливі і старанні в роботі. Відчуваєш себе людиною, а не (вибачте) худобою, як зазвичай, в лікарнях. Ще раз дуже дякую за вашу доброту, щедрість, співчуття і бажання допомогти. Нехай Бог віддасть вам у сто крат!

Иван

27 лютого 2013 р. 20:48
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу подякувати всьому колективу пластичної клініки за людське ставлення і високий професіоналізм персоналу!Зробив ріно в цій клініці -і тепер буду всім Вас радити!) Величезне спасибі хірургу Іллі Юрійовичу, Лесі Федорівні, анестезіологу, всьому персоналу (Світлана, Вікторія та ін.)

Наталия

18 вересня 2012 р. 13:59
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Доброго дня, шановна Леся Федорівна, Ілля Юрійович, Ігор Алімович, і вся клініка! Я дякую вам за професіоналізм, доброзичливе ставлення і чуйність. Я дуже задоволена результатом, нарешті мій комплекс зник! Дихаю добре, нічого не болить. Тільки синці досі ніяк не пройдуть :) Спасибі величезне!!! Бажаю Вам побільше хороших клієнтів-пацієнтів і процвітання клініки! Всього Вам доброго!

Марина К. из Австрии

21 серпня 2012 р. 18:55
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Шановні Леся Федорівна та Ілля Юрійович! Спасибі за Ваш труд і прекрасне ставлення! Також хочу подякувати Ігорю Алімовичу, Лілію Петрівну, Світлану Василівну, адміністратору Марину та всьому колективу клініки! Мені робили ринопластику в червні 2012 року. Все пройшло чудово. Результати я побачила відразу, як зняла гіпс. А зараз кожен день дивлячись в дзеркало на свій новий ніс, розумію, що ідеальні люди існують. І не потрібно боятися втілювати свої мрії в реальність. Тим більше довіряючи себе таким фахівцям як команда вашої клініки! Таких професіоналів навіть в Австрії не завжди можна зустріти...Бажаю вам процвітання і благополуччя!

Таня (Атланта)

3 серпня 2012 р. 09:47
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо, Шановна Леся Федорівна. Лише три місяці минуло після моєї ринопластики, а мені вже важко повірити в те, що я колись виглядала по-іншому. Ніс вийшов просто чудовий, я навіть і не мріяла про такий результат. У Іллі Юрійовича золоті руки. Як тільки з'явиться можливість, прилечу до Вас на консультацію.

Людмила Prager

20 липня 2012 р. 12:58
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Шановний Чарівник Ілля Юрійович, це я вам вже говорила. Тоді Ви заперечили, сказавши - "Це ремесло". Після операції, на другий же день, коли моє обличчя було як погано вимішане тісто, я знову з повною упевненістю сказала, що Ви – Чарівник. Не буду аналізувати свої емоції і відчуття. Це втомлює, та й нікому не потрібно. Сьогодні вже 20 лютого. Відчуття приходу Весни і впевненості в тому, що Ви – Чарівник не покидає. Щоранку, дивлячись в дзеркало бачу як мабуть змінюється моє обличчя, як ще вчора спав ділянку шкіри прокидається, оживає.... Важко передати відчуття жінки, яка так важко переживає прихід осені. Це так. І відчуття того, що після осені буде зима. О ... це відчуття нестерпне. Тепер щоранку з дзеркала дивиться на мене молодіюча цікава жінка. Так, деякі ділянки обличчя ще сплять. Але пройде день-другий і вони теж прокинуться. І це оновлене видиме «я», яке спочатку тільки виднілося, а тепер вже видно наочно приносить нове, абсолютно нове відчуття життя і себе в цьому житті. Твоє внутрішнє «я» збігається з твоїм зовнішнім видимим «я». О, як це важливо! Спасибі Вам, Чарівник Ілля Юрійович і Всьому Вашому Колективу. З вдячністю і побажанням нових творчих звершень.

Юлия

23 січня 2012 р. 16:49
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Робила септоринопластику 11 січня 2012 року, дуже задоволена, хоча ще пройшло мало часу,але милуюся собою годинами біля дзеркала.Величезне спасибі Іллі Юрійовичу,лікарю-анестезіологу,Лілії Петрівні за увагу і турботу!!!!!Завдяки Вам я зняла комплекс і кожен день дивлюся на себе з любов'ю!!!!

Ирина

5 червня 2011 р. 16:16
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо Олеся Федорівну та Іллю Юрійовичу.Після зробленої мені ринопластики носа пройшло 5 або 6 років (вже й не згадаю. Спасибі вам величезне за вашу роботу і професіоналізм. Коли людина займається улюбленою справою воно обов'язково приносить успіх. Удачі вам і всього самого теплого.

Галина

28 лютого 2011 р. 18:24
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Слюсарєв і. Ю. консультації проводить швидко, об'єктивно і чітко, а не зарозуміло. Операції і післяопераційний період - на високому рівні професіоналізму (у всього персоналу). Загалом, це дійсно "КЛІНІКА пластичної та косметичної хірургії", де намагаються по максимуму попередити всі ускладнення, які може "викинути" організм пацієнта. Я - лікар хірургічного профілю, і це моя думка, засноване на побачених в клініці пацієнтах (за час мого в ній перебування), і випробуване на власній "шкурі". І незважаючи на складність операції з вирівнювання перегородки носа, спинки, підняття верхівки, і при цьому ще й звуження підстави носа, і ін., результат на моєму обличчі = красиво + вільне носове дихання! СПАСИБІ величезне Ілля Юрійович і Леся Федорівна, за те, що є Ви, ваша клініка, і Персонал, який зібрали і виростили в гідну поваги і подяки команду Фахівців.

irina

1 грудня 2009 р. 11:56
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Bobriy den Lesya Fedorovna, Prezgde vsego informirovat vas chto Masha doehala horosho, y ja tozhe...ele sderzhivala slezi, vspominaja vashu kliniku, vnimanie k nam, doktor prosto chudo, ja uzge razocharovalas, y mne kazalos chto nikto ne smozget nichego sdelat..vse tolko reklama.. Po doroge u Mashi neskolko chelovek poprosilo adres vashey kliniki :). Menja moi shefi kazgdiy den pitajut.. ja im skazala chto esli hotjat to mogu soprovodit :) Vchera Masha snjala gips, opuhol eshe ne soshla do konca, no uzge vidno chto nos namnogo stal menshe y forma krasivaja. Ja snimu segodnja svoy gips, hotja uzge k nemu privikla, nosu ne holodno :))A u menja uzhe pochti net ni sinjakov ni opuhali.. posmotrim chto budet pod gipsom.. nichego ne bolit.. vse zazhivaet.. Skoro prishlem vam svoi fotografii. S uvazgeniem, Ira y Masha..

Таня

7 квітня 2009 р. 10:56
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу подякувати весь персонал клініки,хірургічну медсестру Світлану та пластичного хірурга Іллю Юрійовича Слюсарева за високий професіоналізм, носик вийшов чудовий!!!!!Я дуже задоволена.Здоров'я Вам і всього самого найкращого!

Ярина

2 березня 2009 р. 14:06
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Шановна Олеся Федорівно, передайте будь ласка величезне людське спасибі Іллі Юрійовичу і його помічнику Олексію Івановичу за проведену роботу над поліпшенням форми мого носика:), а також мед-персоналу, кіт допомагав на операції! Я всім дуже вдячна за людське ставлення і за те, що Ви надихаєте Іллю Юрійовича створювати красу :) Я навіть не могла припустити ,що вийде такий гарний носик:) Завдяки Вам я позбулася комплексу, кіт дуже довго мене мучив!Відчуваю себе абсолютно щасливою і красивою!

Переглянути всі відгуки