Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Видалення папілом на геніталіях

Видалення папілом на геніталіях в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 У кожної людини на тілі присутні різноманітні новоутворення: родимки, бородавки, папіломи і т.д. Багато хто не звертають на дефекти уваги, поки вони не починають викликати дискомфорт. Хоча деякі можуть переродитися в злоякісні, задовго до перших тривожних ознак. Тому хірургічні методи видалення бородавок, папілом та інших шкірних вад за доступну вартість в Україні є ефективними і безпечним способом запобігти онкологію і поліпшити зовнішність.

Чому з'являються папіломи на статевих органах?

Папіломи є доброякісні утворення або нарости, зазвичай круглої форми, на тонкій ніжці. Вони можуть розташовуватися на шкірних покривах по всьому тілу, іноді на слизових в області статевих органів (піхва, малі статеві губи, анус). У цій інтимній зоні папіломи можуть виглядати як кольорова капуста, якщо вони ростуть поруч один з одним.

Головною причиною появи папілом є вірус ВПЛ. При попаданні в організм вірус може ніяк не виявляти себе, поки не відбудеться зниження імунітету через хвороби, стресу або інших чинників. Тоді і починають свій ріст папіломи.

Так як, утворення в делікатних місцях дуже тендітні, вони часто травмуються, потім болять і кровоточать. Ранки служать додатковим джерелом для проникнення вже вторинної інфекції. Крім того, що це неприємний естетичний дефект, який викликає дискомфорт в інтимній зоні, папіломи мають тенденцію до злоякісного переродження.

Тому, бажано вчасно знищувати утворення на геніталіях, а також родимок методом хірургічного видалення або коагуляції (припікання). Для запобігання ризику онкології, посічений матеріал відправляється на дослідження в гістологічну лабораторію.

Коли показано і протипоказано видалення?

Видалення папілом на геніталіях в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Сеанс показаний:

 • при надмірному розростанні;
 • при глибокому проростанні в шкірні покриви;
 • при ризику переродження в злоякісне утворення;
 • при постійному травмуванні;
 • з естетичних причин.

Процедуру краще скасувати або відкласти при:

 • вагітності і лактації;
 • гострих інфекційних захворюваннях;
 • цукровому діабеті;
 • онкології;
 • важких недугах серця і судин;
 • порушення згортання крові;
 • загостренні герпесу.

Метод електрокоагуляції заборонений при наявності у пацієнта кардіостимулятора. У будь-якому випадку запис на процедуру здійснює лікар після оцінки всіх ризиків і огляду. Скільки коштує послуга, як проходить сеанс, реабілітація - ці та інші питання можна задати на консультації в клініці.

Підготовчі заходи та хід процедури

Підготовка до сеансу включає огляд лікаря і здачу аналізів, щоб виключити протипоказання. Захід має місце в стерильних умовах кабінету гінекології профільної клініки.

Проведення цієї малоінвазивної операції залежить від кількості і величини утворень, які підлягають знищенню. Вона займає від 30 хвилин до години. Зазвичай, процес починається з знеболювання ділянок з папіломами спеціальним кремом і дезінфекції. Далі, лікар або січе скальпелем утворення, або коагулює його електроножем. Отримані тканини відправляють на гістологічний аналіз.

Видалення папілом на геніталіях в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Місце розрізу зашивається косметичним швом. У місці коагуляції автоматично запаюються кровоносні судини, що не вимагає накладення швів. Якщо судити з відгуків пацієнтів, то після коагуляції залишається невелика плямочка, яка світлішає і зникає з часом.

Фахівці рекомендують використовувати припікання при невеликих папіломах. Хірургічне висічення доцільно при значних ураженнях слизових оболонок (піхва, малі статеві губи) і шкірних покривів.

Ускладнення і відновлення

До ускладнень можна віднести утворення рубців на місці видалення, больові відчуття після операції великих або множинних папілом.

Відгуки лікарів, а також пацієнтів кажуть, що реабілітація триває від 10 до 15 днів. У цей період потрібно поменше чіпати шви або місця коагуляції, обробляти їх спеціальними розчинами, рекомендованими лікарем. А також, знизити фізичну активність, не засмагати, не паритися, не купатися у басейнах, морях, річках.

Вартість видалення папілом в Клініці?

На сайті Клініки естетичної та пластичної хірургії в Полтаві завжди можна дізнатися скільки коштує видалення новоутворень, ультразвукова ліпосакція, а також будь-яка інша косметична послуга. Ми пропонуємо найоптимальніші ціни на всі маніпуляції естетичної медицини, косметології та гінекології для жителів Полтави, а також пацієнтів з Києва, Харкова та інших міст України

З'ясувати подробиці про зацікавлені послуги, від чого залежить ціна на неї, здійснити запис на прийом до лікаря, як пацієнтам з Полтави, так і з Харкова, Києва, можна за телефонами або через сайт.

Передове обладнання, лікарі високої кваліфікації, безпечні та ефективні методи - гарантують, що ви залишитеся задоволені результатом!