Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика підборіддя (ментопластика)

Пластика підборіддя (ментопластика) фото 1 Ментопластика - корекція форми і розміру підборіддя. Пластика дозволяє значно поліпшити пропорції особи, усунути косметичні недоліки, отримані при народженні або в результаті травм або захворювань. Це нескладна естетична процедура, ціна якої непорівнянна з тим результатом, що ви отримаєте в кінці.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • підбір імпланта
 • ретельна розмітка
 • встановлення імпланта
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Ментопластика: показання

 • бажання пацієнта поліпшити пропорції обличчя;
 • аномалії розвитку кісткової тканини щелеп;
 • порушення черепно-лицьової конструкції в результаті травм;
 • деформація щелепи, яка заважає пацієнтові говорити або приймати їжу.

Протипоказання до пластики

 • запальні процеси в області втручання;
 • серцева і легенева недостатність;
 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові.

Можливі ускладнення

Пластика підборіддя (ментопластика) фото 2 Відразу після ментопластики ви можете помітити невелику набряклість в області втручання і відчути оніміння нижньої губи. Але ці симптоми швидко проходять. У більш складній формі можливе зміщення імпланта або виникнення ущільнень в області навколо підборіддя.

Підготовка та етапи проведення ментопластики

У підготовчий період пацієнт робить ряд стандартних процедур, в який входить флюорографія, кардіограма, аналізи сечі і крові. Також додатково може бути призначена перевірка правильності прикусу.

Операція може проводитися двома методами: через розріз тканин під щелепою, або внутрішнім методом - через розріз слизової між губами і яснами. При збільшенні хірург може використовувати імплант, або просто висунути щелепних кісток пацієнта вперед. При зменшенні розміру підборіддя відокремлюють зайву частину кістки.

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно/або 1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-2 місяці

Реабілітація

У період відновлення варто приймати препарати, виписані лікарем, носити підтримуючу пов'язку, при внутрішньому розрізі вживати м'яку, не гарячу їжу, регулярно полоскати рот антисептиком. В середньому період реабілітації займає 2 тижні.

Результат ментопластики

Пластика підборіддя (ментопластика) фото 3 Після корекції помітна значна різниця. Пропорції особи стають гармонійними, поліпшується профіль. Красномовно про результат корекції скажуть фото «до і після» і відгуки наших пацієнтів в розділі «Відгуки».

Вартість ментопластики

Дізнатися, скільки коштує пластика ви можете в розділі «Наші ціни». Вартість може варіюватися в залежності від складності операції, розміру імпланта, необхідності проведення додаткових аналізів.

У Медичному центрі ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» в Полтаві ви отримаєте повний спектр послуг від початкової діагностики до рекомендацій в післяопераційний період. Наша клініка гарантує ефективне вирішення задач клієнта. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, якісні препарати, наші фахівці мають всі необхідні сертифікати і ліцензії.

Схожі послуги

Ціни на ментопластіку

Ендопротезування підборіддя
трансвестибулярний доступ
18 400 ГРН
підпідборідний (зовнішній) доступ
17 250 ГРН

Фото до і після пластики підборіддя

Корекція об'єму та форми підборіддя зображення 3592
Корекція об'єму та форми підборіддя зображення 3593
Корекція об'єму та форми підборіддя зображення 3594

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики підборіддя

Алена

12 листопада 2017 р. 11:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте дорогі мої доктора! Мене звуть Олена! Я вже кілька років є Вашим пацієнтом. Ви зробили мені блефаропластику нижніх і верхніх повік, булхорн, ліпофілінг особи, ментопластику, малярний ліфтинг а після малярного підтяжку середньої скроневої зони обличчя. Всім я дуже задоволена!

Яна

28 липня 2017 р. 19:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу щиро подякувати Лесю Федорівну, Іллю Юрійовича і Микиту Ілліча, а також весь персонал клініки за вашу працю і турботу про пацієнтів!!! Робила повторну ринопластику у Іллі Юрійовича, результат перевершив всі мої очікування, носик вийшов дуже гармонійний і витончений.Незважаючи на складність переробки, доктор операцію провів ювелірно, після операції набряки і синці були мінімальні, все пішло протягом тижня після зняття гіпсу. Микита Ілліч чудово провів операцію по збільшенню підборіддя - форма і розмір підборіддя вийшли такими, як я хотіла, а головне - все виглядає дуже натурально. Персонал клініки - дуже добрі, уважні і чуйні люди ,а головне - справжні професіонали своєї справи!!!!

Переглянути всі відгуки