Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика підборіддя (ментопластика)

Пластика підборіддя (ментопластика) в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Ментопластика - вид пластичної операції, який має на увазі корекцію форми та розміру підборіддя. У літературі також є термін геніопластика, який є синонімом ментопластики. Виконується для покращення пропорцій обличчя, а також для усунення наслідків травм, захворювань та уроджених дефектів. Пластика підборіддя вважається простим оперативним втручанням, яке дає добрий результат у найкоротший термін.

Які види ментопластики існують

У ході розвитку технологій у хірургії, з'явилися такі види корекції підборіддя:

 • збільшення підборіддя. Виконується шляхом висування нижньої щелепи вперед та наступним накладенням імпланта. Останній може бути виконаний із нейтральних для організму матеріалів, а також із власної жирової тканини;
 • зменшення підборіддя. Виконується із застосуванням кістково-пластичної методики, яка передбачає видалення надлишків кістки та хряща.

Зменшити або збільшити підборіддя можна у клініці пластичної та косметичної хірургії у Полтаві. Ми приймаємо пацієнтів з усієї України, включаючи Київ та Харків. Запис на консультацію проводиться на офіційному веб-сайті. Також на сайті доступні відгуки наших клієнтів із фото до та після операцій.

Які існують показання до проведення процедури

В основному виконується для покращення естетичних якостей обличчя. Серед прикладів показань виділимо:

 • аномалії розвитку щелепи. Є низка генетично обумовлених патологій, які викликають уроджені дефекти нижньої щелепи та підборіддя. Такі стани потребує оперативного втручання як з естетичного погляду, а й у випадках коли захворювання заважає якості життя пацієнта;
 • порушення конструкції нижньої щелепи та підборіддя внаслідок травм. У разі може спостерігатися травматичне викривлення анатомічної області, що впливає на її функцію;
 • деформація внаслідок інфекційного процесу;
 • нерозвинене нижнє підборіддя. Характеризується неможливістю повноцінно брати участь нижньої щелепи у процесі формування промови, і навіть харчування.

Які існують протипоказання

Незважаючи на широкий список станів, за яких оперативне втручання необхідне, існує низка станів, що забороняють проводити ментопластику:

 • запальні процеси шкіри в ділянці операційної рани. Існує кілька типів запалень, зокрема інфекційне. У таких випадках проведення оперативного втручання загрожує поширенням інфекції глибше по тканинах або сприяє потраплянню патогену в кров, що загрожує сепсисом;
 • серцева та легенева недостатність. Пацієнти з переліченими явищами можуть важко переносити оперативні втручання на різних органах і системах. Тому необхідно заздалегідь виявити хронічні захворювання у людини;
 • патології із боку системи крові. До таких можна віднести анемічні стани, а також дефект з боку компонентів крові, що згортають. Останнє може призвести до профузної кровотечі навіть із невеликої рани;
 • цукровий діабет. Є багатокомпонентним захворюванням, що характеризується переважанням катаболізму. Під останнім розуміють - руйнування складних елементів більш прості, що проявляється тяжкістю перебігу патологічного процесу, і навіть повільним чи неможливим загоєнням післяопераційної рани.
1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • підбір імпланта
 • ретельна розмітка
 • встановлення імпланта
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Процес підготовки до операції

Пластика підборіддя (ментопластика) в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 У підготовчий етап відбувається консультація, де з'ясовується складність виконання процедури і визначаються можливі ускладнення. Додатково пацієнт має пройти низку аналізів:

 • загальний аналіз крові та сечі;
 • коагулограма. Виконується для визначення стану системи згортання крові;
 • визначення групи крові;
 • ЕКГ. Необхідно виявлення порушень ритму, і навіть для діагностики серцевої недостатності;
 • реакція на анестетик Виконується у разі використання анестезії;
 • перевірка правильності прикусу.

Наведені вище дослідження дозволяють визначити протипоказання, і навіть можливість виникнення ускладнень. Дозволяє хірургу прогнозувати перебіг операції.

Як проходить процедура

Залежно від типу пластики, перебіг оперативного втручання буває:

 • збільшення. Виконується розріз нижнього краю губи з внутрішньої сторони з наступним встановленням імпланта;
 • зменшення. Вдаються до застосування остеотомії. Лікар виконує розріз губи з боку внутрішньої частини, мобілізує нижню щелепу, що дозволяє зменшити надлишки кістки.

Оперативне втручання триває від однієї години до двох годин.

Які існують ускладнення

Після проведення геніопластики можуть спостерігатися такі негативні явища:

 • оніміння шкіри в районі нижньої губи;
 • набряклість у сфері пластичного втручання;
 • виникнення ущільнення підборіддя чи усунення імпланту. відбувається у разі грубих порушень правил під час реабілітації.

Ознайомитися з ускладненнями можна на консультації, де пластичний хірург докладно розповість про тонкощі періоду відновлення, а також вартість втручання.

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно/або 1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-2 місяці

Догляд післяопераційної рани

Пластика підборіддя (ментопластика) в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Для запобігання появи ускладнень вдаються до:

 • використання підтримуючої пов'язки;
 • вживати подрібнену їжу;
 • полоскати рот антисептиком. Дозволить запобігти занесенню інфекції в область оперативного доступу.

Як показує практика, період відновлення триває до двох тижнів.

Результат пластичної операції

Зміни форми та розміру стає видно після закінчення періоду реабілітації. Переглянути результати роботи можна в розділі “Відгуки”, де представлені фотографії до та після оперативного втручання, а також можете отримати додаткову інформацію від наших клієнтів.

Скільки коштує ментопластика

Вартість операції зі зменшення або збільшення підборіддя можна дізнатися у розділі “Наші Ціни”. Кінцева ціна може відрізнятись від встановленої на сайті залежно від обсягу робіт. Запис здійснюється на сайті у розділі "Контакти". Наша клініка знаходиться у Полтаві та приймає пацієнтів з Харкова, Києва, а також інших міст України.

Схожі послуги

Ціни на ментопластіку

Ендопротезування підборіддя
трансвестибулярний доступ
18 400 ГРН
підпідборідний (зовнішній) доступ
17 250 ГРН

Фото до і після пластики підборіддя

Корекція об'єму та форми підборіддя зображення 3592
Корекція об'єму та форми підборіддя зображення 3593
Корекція об'єму та форми підборіддя зображення 3594

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики підборіддя

Алена

12 листопада 2017 р. 11:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте дорогі мої доктора! Мене звуть Олена! Я вже кілька років є Вашим пацієнтом. Ви зробили мені блефаропластику нижніх і верхніх повік, булхорн, ліпофілінг особи, ментопластику, малярний ліфтинг а після малярного підтяжку середньої скроневої зони обличчя. Всім я дуже задоволена!

Яна

28 липня 2017 р. 19:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу щиро подякувати Лесю Федорівну, Іллю Юрійовича і Микиту Ілліча, а також весь персонал клініки за вашу працю і турботу про пацієнтів!!! Робила повторну ринопластику у Іллі Юрійовича, результат перевершив всі мої очікування, носик вийшов дуже гармонійний і витончений.Незважаючи на складність переробки, доктор операцію провів ювелірно, після операції набряки і синці були мінімальні, все пішло протягом тижня після зняття гіпсу. Микита Ілліч чудово провів операцію по збільшенню підборіддя - форма і розмір підборіддя вийшли такими, як я хотіла, а головне - все виглядає дуже натурально. Персонал клініки - дуже добрі, уважні і чуйні люди ,а головне - справжні професіонали своєї справи!!!!

Переглянути всі відгуки