Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Лікування гіпергідрозу ботулотоксином

Лікування гіпергідрозу ботулотоксином в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Гіпергідроз - неприємна особливість організму, що характеризується підвищеною пітливістю не тільки в зонах з підвищеною концентрацією потових залоз, а й в цілому по тілу. В Україні ця проблема поширена в рівній мірі серед чоловіків і жінок, основний провокуючий фактор - постійний стрес.

Причиною гіпергідрозу пахв і інших ділянок тіла може бути не тільки стресовий стан організму, але і деякі інфекційні та соматичні захворювання. Також викликати підвищену пітливість можуть деякі групи препаратів: антидепресанти і холиномиметики.

Ще одна причина розвитку посиленого потовиділення - нерівномірний розподіл жиру в організмі і його скупчення в області пахв. Це призводить до підвищеного тертя і температурі в цій області, через що і з'являється зайва пітливість і неприємний запах.

Підвищене потовиділення може доставляти дискомфорт і заважати звичному житті і обмежувати соціальні контакти. Пот і тепло - добре середовище для розмноження мікроорганізмів, тому гіпергідроз, крім неприємного запаху, може також стати причиною інфекційних захворювань шкіри, викликаних грибками або бактеріями.

Робота потових залоз регулюється через отримання нервових імпульсів. При гіпергідрозі залоза занадто часто отримує сигнал і вплинути на виділення поту може тільки усунення першопричини. Якщо це поки неможливо, вдаються до одного з поширених методів лікування підвищеної пітливості.

Зменшити потовиділення можна хірургічним методом або введенням ботулотоксину. Останнє - менш інвазивний метод лікування.

Лікування гіпергідрозу ботулінотерапією грунтується на властивості ботулотоксину блокувати рецептори, які приймають сигнал про виділення поту. Після ін'єкцій Диспорта та інших препаратів на основі ботулотоксину піт не виділяється.

Показання та протипоказання до лікування гіпергідрозу ботулотоксином

Крім безпосередньо гіпергідрозу, Диспорт і іншими схожими препаратами можна скоротити потовиділення в декількох областях. Це позбавляє від дискомфорту під час фізичної активності і попереджає появу неприємних запахів. За відгуками, після ін'єкції ботулотоксину виділення поту з обробленої області практично повністю припиняється.

Не варто боятися різкого обмеження потовиділення: накопичені токсини, солі і вода не будуть накопичуватися, а просто виводяться з організму іншими шляхами - наприклад, через нирки.

Але в той же час існує і цілий ряд протипоказань для надання такої послуги:

  • онкологічні захворювання;
  • захворювання нервово-м'язової системи;
  • захворювання кровоносної та кровотворної систем;
  • запальні процеси в області введення препарату;
  • будь-які хронічні захворювання, пов'язані з серцево-судинною системою або мають на неї серйозний вплив;
  • алергічні реакції на ботулотоксин в анамнезі;
  • виношування дитини або період вигодовування.

Ми дбаємо про безпеку і здоров'я наших пацієнтів. Наші лікарі не допускають до процедури людей з хоча б одним з перерахованих вище протипоказань. Ціна нехтування цими обмеженнями заради кількох уколів може бути висока.

Як проходить процедура і які можуть бути ускладнення після уколу?

Перед записом на консультацію ми рекомендуємо прочитати основну інформацію про ботулінотерапію: які є нюанси підготовки до неї, як проходить процедура і які можуть бути ускладнення у разі недотримання запобіжних заходів.

Перед процедурою бажано видалити волосся в області пахв, якщо ін'єкції будуть проводитися в цій зоні. Також заборонено використання дезодорантів за тиждень до надання послуги.

Безпосередньо перед тим, як провести маніпуляцію, лікар проводить тест на активність потовиділення, щоб підібрати необхідну дозу препарату. Це не займає багато часу.

Після цього лікар визначає місця для уколів, обробляє цю область розчином антисептика і приступає до введення препарату.

Ін'єкція Диспорта безболісна і проводиться тонкою голкою. За бажанням пацієнта можливе використання місцевого анестетика. Процедура займає близько 30 хвилин.

Важливо дотримуватися кількох правил в період відновлення після процедури:

  • не використовувати дезодоранти і антиперспіранти;
  • уникати басейнів, лазень і саун;
  • по можливості зменшити фізичну активність.

Лікування гіпергідрозу ботулотоксином в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Це дозволить віддалити ймовірність прояву побічних ефектів або ускладнень. На практиці наших фахівців ускладнення з'являються в помірній формі. Як правило, це хворобливість, набряклість і гіперемія в зоні ін'єкцій, які проходять за кілька днів. Дуже рідко виникають алергічні реакції на знеболююче, і за бажанням пацієнта можна обійтися без нього, тим самим знизивши вартість процедури.

Результат того вартий: різко скорочується потовиділення, зникають неприємні запахи і плями на одязі під час фізичної активності. У багатьох відгуках на процедуру згадується тривалість ефекту - посилене потовиділення перестає турбувати до шести місяців. У порівнянні з введенням ботулотоксину для збільшення губ або розгладження зморшок, усунення пітливості таким способом має більш виражений і тривалий ефект.

Скільки коштує лікування гіпергідрозу ін'єкціями ботулотоксину?

Для кожного пацієнта ціна на послугу розраховується індивідуально. Вартість залежить від обраного препарату та його кількості, тому кожного пацієнта вона оголошується після запису на консультації.

Для того щоб ви знали якомога більше про майбутню маніпуляцію, ви можете оформити запис на консультації, де вам дадуть відповідь на всі питання про процедуру, її наслідки та догляді за шкірою після втручання.

Лікування ботулотоксином в Полтаві

Наша клініка пропонує комфортні умови для лікування і розміщення пацієнтів.

Всі фахівці підтримують стерильні умови проведення всіх маніпуляцій, дотримуються правил асептики і антисептики в роботі. Ми працюємо тільки з тими препаратами ботулотоксину, які мають ліцензію на використання в Україні.

В нашу клініку часто записуються на процедури пацієнти з Києва, Харкова та інших міст поблизу, що свідчить про високий рівень довіри до нашої роботи. Ми цінуємо безпеку і здоров'я наших пацієнтів, тому стежимо за високим рівнем надання послуг.

Для комфорту гостей з Харкова, Києва або будь-якого іншого міста ми розташовані прямо в центрі Полтави, щоб було зручно добиратися. Поруч з клінікою розташований затишний готель, в який наші фахівці можуть прибути для спостереження за пацієнтами в післяопераційному періоді.

Записуйтеся на процедуру на нашому сайті або телефонуйте для уточнення будь-яких деталей проведення процедур і прийому пацієнта. Ми працюємо для вашої краси і здоров'я.