Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Операції на тілі

Пластика - ефективний спосіб усунути вроджені чи набуті дефекти і вдосконалити естетику свого тіла. Сучасні методики дозволяють впоратися з будь-якою проблемою в досягненні бажаного ідеалу без виражених побічних ефектів, шрамів, з тривалим збереженням результату.

Показання до процедури

Пластика тіла - комплексне поняття, яке включає операції на різних ділянках: живіт, сідниці, гомілки, стегна, молочні залози, статеві органи. Тому в залежності від локалізації втручання список показань і протипоказань може змінюватися.

Загальний перелік показань:

 • медичні;
 • естетичні.

До медичних показань відносять вроджені чи набуті дефекти тіла. Це може бути родова травма, травмування протягом життя, опіки, обмороження. При цьому втручання за медичними показаннями направлено на поліпшення здоров'я і загальної естетики тіла.

Естетичні показання - це власне бажання пацієнта. Якщо ви незадоволені формою свого живота, розміром сідниць, формою ніг або іншими параметрами, в досягненні ідеалу вам допоможе пластична хірургія.

Види пластичної корекції фігури

Існує широкий перелік методик, які дозволять підібрати підходящий вид втручання з урахуванням бажань і особливостей організму пацієнта. Наша клініка використовує сучасні методики і професійне обладнання в роботі над естетикою тіла наших пацієнтів.

 • Лікування гінекомастії

  В результаті порушення гормонального фону у чоловіків відбувається розвиток молочних залоз за жіночим типом. Якщо гормональна терапія не дала бажаних результатів, проводиться корекція хірургічним шляхом. Для цього видаляється залозиста і при необхідності жирова тканини молочних залоз, проводиться правильне позиціонування соска.

 • Мікроабдомінопластика

  Передбачає видалення шкірно-жирового фартуха в області живота і підтяжку м'язів. При необхідності може бути змінено позиціонування пупка.

 • Інтимна пластика

  Дозволяє поліпшити естетику жіночих статевих органів. Проводиться після пологів, з віком або просто за бажанням. За допомогою даної методики можна збільшити або зменшити розмір великих і малих статевих губ, усунути асиметрію, повернути тонус.

 • Лікування гіпергідрозу

  Зайва пітливість долонь, стоп і області пахв є причиною значного дискомфорту. Фахівці проводять хірургічне руйнування потових залоз, яке дозволяє ефективно вирішити проблему надмірної пітливості.

Безопераційні методи корекції

Оперативні методи дають найбільш виражений і довготривалий результат. Але деякі процедури можна проводити шляхом найменшого втручання. Безопераційним методом в нашій клініці можна зробити ліпосакцію за допомогою ультразвуку. Якщо потрібне видалення вираженого жирового прошарку, а ваша шкіра схильна до утворення рубців, потрібно усунути целюліт на животі, стегнах і інших ділянках ніг, то саме ультразвукова ліпосакція допоможе усунути недоліки. Руйнування жирової тканини проводиться шляхом впливу ультразвуку. Це дає виражений ефект, дозволяє знизити травматичність процедури і скоротити період відновлення. Додатково може знадобитися оперативне висічення зайвої шкіри і підтяжка м'язів.

Протипоказання

Залежно від типу процедури список протипоказань може змінюватися. Але будь-яке складне хірургічне втручання не може проводитися за наявності наступних порушень:

 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові;
 • пороки серця;
 • прийом антибіотиків тетрациклінового ряду;
 • вік до 18 років;
 • хронічні патології внутрішніх органів;
 • психічні захворювання.

Методика проведення

Будь-яка процедура починається з запису на консультацію з хірургом. На прийомі проводиться огляд, виявляються проблемні зони і уточнюються побажання. Після цього призначається обов'язкове обстеження і здача аналізів. Це дозволить підібрати супутні препарати для лікування і періоду відновлення, а також виключити протипоказання. При проведенні операції використовується місцева або загальна анестезія, при проведенні розрізів накладаються косметичні шви, які не залишають шрамів. Після завершення операції пацієнт може залишатися в клініці на термін від 1 до 10 днів в залежності від складності втручання. Може знадобитися повторне відвідування для зняття швів.

Реабілітаційний період

Після виписки з клініки даються чіткі рекомендації по догляду протягом реабілітаційного періоду. Призначається ряд препаратів і засобів для місцевого використання, що прискорюють загоєння.

Найчастіше протягом періоду реабілітації потрібно обмежити фізичні навантаження, відмовитися від засмаги на сонці та в солярії, відвідування лазні, сауни, басейну, купання у відкритих водоймах. Під час реабілітаційного періоду на місці втручання можуть спостерігатися гематоми, набряки, синці, які в ході загоєння повністю зникають. При дотриманні всіх рекомендацій в період відновлення сліди втручання стануть повністю непомітними, на місці впливу не утворюються виражені шрами.

Результати

Пластична операція на тілі - одне з найбільш ефективних направлень. Ніякі консервативні і косметологічні методики не здатні дати такого довготривалого і вираженого результату. За допомогою пластичної операції можна значно змінити пропорції тіла, зменшити або збільшити обсяг деяких зон, усунути вроджені чи набуті патології.

Ціна

Вартість пластики залежить від безлічі факторів. На ціну впливає тип і складність обраної методики, орієнтовну суму можна дізнатися в розділі прайса. Врахувати всі фактори і сказати точно, скільки коштує операція, зможе хірург після попередньої консультації.

Наша клініка в Полтаві пропонує найсучасніші методики і досвід кваліфікованих лікарів в досягненні бажаного вами ідеалу. Запишіться на консультацію, щоб дізнатися більше про методику, що вас цікавить, а також уточнити її вартість і отримати рекомендації лікаря.

Схожі послуги
Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Лікування гіпергідрозу( хірургічне висічення потових залоз)
25 300 ГРН
Інтимна пластика
Лабіопластика (пластика малих статевих губ)
13 200 ГРН
Лабіопластика (пластика малих статевих губ) з однієї сторони
8 800 ГРН
Гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
16 500 ГРН
Обрізання крайної плоті (Cirkum cizio)
10 000 ГРН
Пластика вкороченої вуздечки
5 600 ГРН

Відгуки наших пацієнтів

Марина

11 серпня 2023 р. 14:57
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу залишити відгук про цю клініку. Зробила 3 операції в Полтаві. Дещо переробляли після Києва та Харкова. Залишилася задоволена результатом і всім медперсоналом (дівчатка санітарки, медсестри, хірурги) турботливі і уважні. Спасибі вам!

Переглянути всі відгуки