Наші акціі

Пластика чола (фронтопластика)

Фронтопластика - корекція форми лоба і надбрівних дуг. Пластика дозволяє як зменшити опуклість і висоту чола, так і компенсувати недоліки форми. Фронтопластика проводиться під загальним наркозом і в залежності від складності займає 2,5-3 години. На відновлення пацієнтові в середньому потрібно близько 1 місяця.

Показання до проведення фронтопластики

  • асиметрія частин половинок обличчя;
  • високе, низьке або опукле чоло;
  • вроджені чи набуті дефекти кісткових або м'яких тканин в зоні чола і брів.

Кому протипоказана фронтопластика

  • особам до 18 років;
  • вагітним або годуючим мамам;
  • людям з онкологічними захворюваннями, цукровим діабетом, порушенням згортання крові або гострими вірусними захворюваннями;
  • пацієнтам із запаленнями тканин в області оперативного втручання.

Можливі ускладнення

Пластика чола (фронтопластика) фото 2 Безпосередньо після фронтопластики можуть з'явитися тимчасові головні болі, незначні кровотечі, набряклість, втрата чутливості в області втручання, запалення рани.

Підготовка та хід операції

Перед операцією корекції пацієнтам потрібно зробити електрокардіограму, флюорографію, томографію і здати аналізи сечі і крові.

Фронтопластіка проходить наступним чином:

  1. По лінії росту волосся робиться розріз.
  2. При компенсації форми або розміру лікар вводить імплант з тонких пластин. При усуненні зайвої опуклості видаляють кісткові перемички, роблять підтяжку шкіри.
  3. Розріз вшивають і накладають еластичний бандаж.

Період реабілітації

Відновлювальний період, як правило, займає близько місяця. Протягом 1-2 тижнів після фронтопластики варто відмовитися від розчісування волосся жорсткими гребінцями і активного миття шампунем. Рекомендується більше рухатися, щоб уникнути застою крові і утворення тромбів, і знизити емоційні навантаження.

Результат від процедури

Про результати красномовно скажуть фото «до і після» і відгуки наших пацієнтів в розділі «Відгуки». Повністю змінюється погляд людини, він стає більш відкритим, помітний яскраво виражений омолоджуючий ефект. Після пластики жінкам вже не потрібно вдаватися до складних прийомів з макіяжем чи прикривати недоліки чілкою.

Вартість корекції

Ціна пластики підбирається індивідуально в залежності від показань пацієнта. В цілому вартість операції не може бути мінімальною, тому що це складне оперативне втручання, що вимагає високої кваліфікації фахівців, складного обладнання та медикаментів. Дізнатися детальніше, скільки коштує пластика чола і брів ви мо

Медичний центр ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» (Полтава) на базі професійного обладнання та кваліфікованих фахівців працює над усуненням естетичних проблем. У нашій клініці ви зможете пройти весь спектр процедур від первинного обстеження до підтримки в період реабілітації. Ми допоможемо вам знайти бажану красу і впевненість в собі.

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки