Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика вуздечки статевого члена

Пластика вуздечки статевого члена в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Повноцінне сексуальне життя і психологічний комфорт чоловіка неможливі без, що функціонують належним, чином статевих органів. Наприклад, коротка вуздечка, внаслідок вроджених або придбаних факторів, перешкоджає нормальній статевій активності і навіть може бути причиною психогенної імпотенції. Ефективно вирішує дану проблему пластична операція френулотомія. А при питаннях з крайньою плоттю рекомендована циркумцизія - проста процедура з її видалення.

Що собою являє пластика вуздечки статевого члена?

Вуздечка - це шкірна складка на пенісі, що служить з'єднанням між головкою і крайньою плоттю. Її розміри визначають положення статевого органу в ерегованому стані. У спокої, вона повністю закриває головку члена.

Приблизно, у 15% чоловіків спостерігається коротка вуздечка, яка забезпечує дискомфортні відчуття при коітусі, що ведуть до її надриву або розриву. Причини укороченої вуздечки:

 • вроджена патологія розвитку;
 • травмування складки і утворення на місці рани грубого рубця;
 • фімоз, ЗПСШ та інші захворювання органів сечостатевої системи.

Проста і безпечна пластична операція френулотомія збільшує коротку довжину складки крайньої плоті і позбавляє від проблеми назавжди. При цьому, не відбувається пошкодження і подальшого рубцювання тканин, як при природному розриві. Відгуки хірургів і пацієнтів говорять про те, що естетична складова статевого органу не змінюється. А доступна ціна і легка реабілітація є додатковим плюсом.

Кому показана і протипоказана операція?

Пластика вуздечки статевого члена в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Пластика показана чоловікам при:

 • нахилі або згинанні пеніса при збудженні вниз;
 • відчутті болю і дискомфорту під час відкриття головки;
 • розриві складки, кровотечі;
 • болях при коітусі;
 • ранньому семяновивержені з коротким статевим актом.

Наступні стани є забороною до проведення операції:

 • будь-які запалення в урогенітальній системі;
 • почервоніння, що є ознакою запалення;
 • порушення згортання крові;
 • серйозні захворювання печінки;
 • ЗПСШ;
 • психічні розлади.

Тільки після особистого огляду та медичного обстеження, хірург клініки приймає рішення і здійснює запис на операцію. Скільки коштує маніпуляція, і від чого залежить ціна - доктор також відповість на консультації. Клініка приймає пацієнтів не тільки з Полтави, а й Києва, Харкова та інших міст України.

Підготовка та етапи Френулотомії

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • хірургічне втручання
3
Реабілітація
 • 10 днів

Фахівці рекомендують Френулотомію до форс-мажору у вигляді розриву. Так як, в цьому випадку можна уникнути інфікування і запалення. За тиждень до втручання потрібно відмовитися від антикоагулянтів, алкоголю і куріння. У день "Х" - провести ретельну гігієну статевих органів і видалити волосяний покрив. Операція робиться під місцевим знеболенням і триває 15-30 хвилин.

Етапи маніпуляції:

 1. Обробка пеніса дезінфекторами.
 2. Підрізання вуздечки прямо-поперечно.
 3. При фімозі, відбувається видалення крайньої плоті і рубців.
 4. Накладання поздовжніх швів, які, після загоєння, не залишають косметичних дефектів і шрамів.

Хірургічна маніпуляція не припускає стаціонарного післяопераційного моніторингу. Відразу після процедури, пацієнт може йти додому.

Час операції
1.5 години
Тип анестезії
місцева
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
10 днів

Реабілітація та ускладнення

Пластика вуздечки статевого члена в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Реабілітація після втручання зазвичай протікає гладко. За 2-3 тижні, максимум місяць - відбувається повне відновлення. За цей період повністю створюється рубець, відновлюється кровообіг в зоні головки.

Перші 10 днів, чоловікові рекомендовано обробляти область втручання препаратами з антибіотиком, які призначить лікар. Це потрібно, щоб уникнути інфікування тканин. Протягом місяця, до абсолютного загоєння, потрібно утриматися від інтимного життя.

Завдяки щадному обєму втручання, як свідчать відгуки пацієнтів, ускладнень зазвичай не буває. Якщо не брати до уваги больові відчуття відразу після операції і набряклість, які швидко проходять самі.

Вартість Френулотомії в Україні

Скільки коштує френулотомія в Клініці пластичної косметичної хірургії, можна дізнатися на сайті або за телефонами. А також здійснити запис на прийом або проконсультуватися за цінами на інші процедури для краси і здоров'я. Наприклад, видалення бородавок і папілом, яке забезпечує гладкість шкірних покривів.

Вартість операції по підрізання вуздечки формується на індивідуальній основі і враховує індивідуальні особливості пацієнта. Так, якщо крім підрізання, потрібно посікти вже наявні рубці, то така операція буде коштувати дорожче.

Фахівці Клініки в Полтаві готові надавати послуги в галузі пластичної хірургії, краси, молодості та здоров'я жителям Києва, Харкова та інших міст. Чуйне ставлення, доктора "з золотими руками", сучасне обладнання і препарати, адекватна цінова політика - залучають пацієнтів зі всієї країни!

Ціни на пластику вуздечки статевого члена

Інтимна пластика
Лабіопластика (пластика малих статевих губ)
13 200 ГРН
Лабіопластика (пластика малих статевих губ) з однієї сторони
8 800 ГРН
Гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
16 500 ГРН
Обрізання крайної плоті (Cirkum cizio)
10 000 ГРН
Пластика вкороченої вуздечки
5 600 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки