Наші акціі

Корекція мімічних зморшок. Ін'єкції диспорта

Корекція мімічних зморшок. Ін'єкції диспорта фото 1 Мімічні зморшки виникають неконтрольовано, найчастіше вони вражають область навколо очей, область навколо рота, лоб. Подібні зміни на обличчі ефективно усуваються за допомогою ін'єкційних методик. У всьому світі з успіхом використовуються два препарати: Ботокс і Диспорт. Вони спрямовані на зниження активності м'язів обличчя в області появи мімічних зморшок, що призводить до розгладження зморшок і запобігання їх повторної появи.

Так як в молодості шкіра відрізняється високою еластичністю, при активній міміці на ній не утворюються зморшки. Але з часом еластичність знижується, і під час скорочення м'язів утворюються заломи. Ботулотоксин, який в різному дозуванні міститься в препаратах Ботокс і Диспорт, призводить до часткового паралічу м'язів, що призводить до розгладження зморшок і омолоджування обличчя. Це прекрасна альтернатива хірургічному втручанню з меншою травматизацією і за більш доступною ціною.

Показання до проведення корекції

  • мімічні зморшки різної глибини навколо очей, навколо рота, в області перенісся і чола;
  • виражені носогубні складки;
  • асиметричне розташування куточків губ і брів.

У деяких випадках подібний препарат може застосовуватися при підвищеній пітливості в області пахв, стоп і долонь.

Протипоказання

  • гострі запальні процеси в місці втручання;
  • низька здатність згортання крові;
  • міастенія (м'язова слабкість);
  • порушення ендокринної системи;
  • індивідуальна непереносимість препаратів білкового походження;
  • вагітність і період лактації.

Можливі ускладнення

Корекція мімічних зморшок. Ін'єкції диспорта фото 2 Всі небажані наслідки в першу чергу пов'язані з кваліфікацією лікаря. Відзначається одна негативна властивість Диспорта - це здатність проникати в довколишні з областю введення ін'єкції тканини або кровотік. Тому робота хірурга повинна бути абсолютно ювелірною, щоб уникнути блокування рухливості тих областей, які не беруть участі в активній міміці. Також після процедури може спостерігатися відчуття незвичної скутості в місці впливу, набряклість і утворення гематом.

Підготовка і проведення процедури

За день до корекції варто виключити алкоголь, куріння і вживання кави. В цілому вся процедура займає не більше 10-15 хвилин. Попередньо проводиться знезараження області введення ін'єкції. Далі наноситься розмітка, по якій буде вводитися препарат. Анестезія проводиться шляхом нанесення спеціального крему на область впливу. Далі короткою голкою дозовано вводиться Диспорт. Після завершення введення на область впливу кладуть лід на 10-15 хвилин.

Реабілітаційний період

Після введення препарату заборонено торкатися руками області впливу. Кілька годин заборонено приймати лежаче положення, отримувати активні фізичні навантаження. В ході реабілітації варто відмовитися від вживання алкоголю, відвідування сауни, лазні та солярію. В середньому вона займає 7-10 днів.

Результат від процедури

Корекція мімічних зморшок. Ін'єкції диспорта фото 3 Перші результати ви зможете оцінити вже відразу після процедури, але максимальний ефект досягається на 10-15 день. Зникають дрібні сіточки зморшок і розгладжуються глибокі борозни. За відгуками пацієнтів таких результатів можна досягти і за допомогою хірургічного втручання, але ін'єкційна методика менш травматична і має більш доступну вартість. Ефект від першої процедури зберігається на період до 5 місяців. Наступні сеанси дають більш тривалий ефект, який триває від 6 до 9 місяців.

Довірте турботу про вашу красу нашій клініці.

Наші фахівці давно практикують використання препаратів ботулотоксину в боротьбі з мімічними зморшками, і в кожному випадку спостерігається позитивний ефект. Оцінити результати нашої роботи ви можете по фото до і після. Також про ефект корекції вам розкажуть відгуки наших пацієнтів. Ціна процедури підбирається індивідуально. Щоб дізнатися, скільки коштує сеанс і як формується вартість, зверніться до нас за телефоном або запрошуємо вас на консультацію в нашу клініку в Полтаві.

Ціни на дану послугу
Корекція мімічних зморшок
Диспорт 10 ОД
300 ГРН
Корекція мімічних зморшок зображення 3472
Корекція мімічних зморшок зображення 3473
Корекція мімічних зморшок зображення 3474

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки