Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Кругова підтяжка обличчя: показання, протипоказання

Кругова підтяжка обличчя: показання, протипоказання Зміни в організмі наздоганяють всіх і кожного, адже вік бере своє. Він не проходить амо собою і приносить ряд деформацій, пов'язаних із зовнішністю. Однією з актуальних тенденцій є «голе» обличчя, яке так і світиться здоров'ям. Тому мати бездоганні його обриси - бажання багатьох. Цей актуальний для багатьох нюанс може вирішитися завдяки вже такою відомою в світі кругової підтяжки обличчя. Вона може проводиться з хірургічним втручанням і без, що дає можливість вибрати найбільш щадний спосіб корекції.

Які є показання та протипоказання до проведення процедури

Перед тим як відправиться на операцію, проводиться консультація лікаря і пацієнта, що дає можливість вибрати найбільш оптимальний варіант корекції. Лікування таким способом дає можливість прибрати зайву нееластичну шкіру і жир, повертаючи обриси до початкового стану і надаючи ефект омолодження.

Значними причинами для підтяжки обличчя є:

  • особливо помітні мімічні зморшки;
  • подвійне підборіддя;
  • статичні зморшки на лобі і в області носогубки.

Незважаючи на це, обмеження можуть стати причиною відмови в наданні процедури.

Забороною для підтяжки обличчя вважаються:

  • захворювання серцево-судинної, дихальної систем;
  • інфекційні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • збої в роботі печінки і нирок;
  • дерматити, порушення цілісності шкірних покривів і інші хвороби в запущеній стадії.

Будь-яке хірургічне лікування здійснюється тільки після всіх необхідних медичних обстежень і проведення комплексної діагностики організму. Такий ретельний підхід дозволяє уникнути плачевного результату або, що ще гірше, серйозних ускладнень.

Які бувають види кругової підтяжки обличчя

Кругова підтяжка обличчя: показання, протипоказання Красиві і ідеальні обриси можуть бути досягнуті різними способами. Підтяжка обличчя може бути з хірургічним втручанням або без нього. Алгоритм, який є частиною методики ведення операції, не впливає на результат. Будь-яка процедура спрямована на результат - чіткі лінії контуру.

Без хірургічного лікування проводяться різні ниткові і ліфтингові маніпуляції. Перші полягають в тому, що під шкіру трансплантують тонкі мезонитки, які дозволяють створити ідеальний каркас.

Такою дією можна без слідів коригувати і піднімати обвислі проблемні зони. Воно має природні форми і дбайливий вплив. Цей спосіб не вимагає тривалої процедури. Протягом 1-2 годин кваліфікований фахівець вставляє нитки в кабінеті косметології, після чого клієнт спокійно може повернутися до повсякденних справах.

Хірургічне втручання з метою корекції форми обличчя бажано для людей 40 і більше років. До різновидів відноситься класична кругова підтяжка і ендоскопічна маніпуляція.

Найбільш поширена процедура має на увазі підтягування контурів за рахунок відшарування глибоких шарів. Потім їх повертають в попереднє положення. Такий вплив більш складний, тому після неї реабілітаційний період збільшений. Незважаючи на це, класична підтяжка дуже затребувана, тому що вона дає можливість зменшити обвислі ділянки шкіри і відновити чіткі обриси контуру.

Ендоскопічний метод підтяжки є малотравматичним, тому найчастіше саме його вибирають. В ході такої операції всі маніпуляції проводяться через дрібні розрізи, тому слідів надрізів немає. Ендоскопічний метод має менший термін реабілітації та довгостроковий ефект.

Яку підтяжку обличчя вибрати

У цьому питанні необхідно спиратися на індивідуальні особливості клієнта. Методика корекції підбирається, виходячи з віку і стану шкіри. Якщо вам ще немає 30-ти років, то цілком можна розглядати мезонитки. Пружна шкіра - запорука швидкого загоєння і відсутності видимих ​​слідів втручання. В операційну направляють пацієнтів від 40 років, так як це дасть кращий результат. У будь-якому випадку підбір методології та процедурних комплексів відбувається з урахуванням записів у медичних картах пацієнтів. А також зважаючи на особливості кожної людини, яка мріє поліпшити свою зовнішність.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
31-08-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Процес поліпшення фігури дуже складний і трудомісткий. Він вимагає масу зусиль. Найбільш проблематична область з усіх - живіт, так як на ньому жирові відкладення залишаються навіть при хорошомій спортивній статурі. Ця трудність стосується багатьох, тому іноді пластична хірургія може стати її рішенням. Ліпосакція живота дозволяє прибрати зайві жирові відкладення без шкоди для організму. Дана процедура широко відома в світі і часто користується попитом.
У дитячому віці ми не надаємо значення тому, як виглядають наші обличчя. Але з ростом і розвитком клітин в організмі відбуваються безповоротні процеси. Це призводить до погіршення шкіри, накопиченню жиру, появі складок і мімічних зморшок. Після досягнення певного віку кожна людина розуміє, що тепер його обличчя вже не виглядає так, як в дитинстві. Але не всі готові вдаватися до пластичної хірургії, щоб повернути колишню пружність шкірі і прибрати сліди неестетичних вікових змін.
Підтяжка підборіддя - це процедура для людей, які помічають ознаки старіння на обличчі. Згодом шкіра втрачає свою еластичність і починає ставати більш в'ялою. В результаті обличчя втрачає овальну форму, що проявляється, в тому числі, опущеним підборіддям. Люди, чиє обличчя втратило природний вигляд, виглядають втомленими і більш дорослими. Ментопластика - це термін, що позначає процедуру пластичної хірургії. Він походить від латинського слова mentum, що в перекладі - «підборіддя».
Кожна людина унікальна. Зовнішня краса - поняття до того розмите, що до уваги не може братися якась одна деталь. Всі риси обличчя сприймаються в цілому. І навіть якщо здається, що занадто маленькі очі або відстовбурчені вуха заважають повноцінному життю, то для інших людей це може стати предметом захоплення. Не слід применшувати і грамотне застосування декоративної косметики. Правильно розставляючи акценти і розуміючи концепцію контурінга, можна легко приховати недоліки.
Вікові зміни зачіпають не тільки внутрішні системи організму, але і погіршують зовнішність людини. З віком шкіра обличчя втрачає природний тургор, вона починає обвисати, втрачаючи природну пружність. Підсумком стає опущення брів, особливо їх зовнішні частини, поява глибоких зморшок на переніссі, обвисання повік. Але сучасна пластична хірургія не стоїть на місці, пропонуючи жінкам ефективні методи боротьби зі старінням.