Наші акціі

Ліпосакція живота і талії

Осина талія, плоский, підтягнутий животик - саме про таку фігуру мріє кожна жінка. Але з віком в силу біологічних змін в організмі в області живота і талії з'являються жирові відкладення, які псують фігуру, надаючи їй округлий, неестетичний вигляд. Пластична хірургія дає можливість швидко і безпечно вирішити цю проблему.

Що таке ліпосакція живота і талії?

Коли дієти і правильне харчування не дають ніякого результату, на допомогу приходить ліпосакція - процедура, під час проведення якої відбувається видалення жирових відкладень в проблемній зоні.

Методика передбачає два способи впливу - хірургічний (коли на животі і боках робляться невеликі надрізи) і неінвазивний (при якому використовується спеціальне обладнання, що діє поверхово при контакті зі шкірою).

Особливості методики

Ліпосакція живота і талії фото 2 Один з найбільш популярних видів операції - ультразвукова ліпосакція. Жирові клітини піддаються впливу ультразвуку, нагріваються і руйнуються, після чого виводяться вакуумом через трубки або природним шляхом з кров'ю і лімфою.

Показання до проведення

Жир в області талії накопичується і у чоловіків, і у жінок. Правда, в останніх цей процес відбувається набагато швидше і має більш виражений характер. Основним показанням до застосування ультразвукової методики є наявність естетичного дефекту - жирових відкладень, від яких складно позбутися іншими способами.

Протипоказання

Бажання пацієнта - ще не все. Необхідно, щоб лікар схвалив проведення таких маніпуляцій, виключивши ряд протипоказань:

 • вагітність, лактація, відновлення після пологів;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • захворювання крові, цукровий діабет, онкологія, гепатит;
 • загострення хронічних захворювань;
 • вік до 18-ти років.

Можливі ускладнення

Звернувшись до недосвідченого хірурга для проведення операції, ви ризикуєте зіткнутися з проблемою виникнення побічних ефектів і ускладнень:

 • непропорційність контурів;
 • обвисання, в'ялість шкіри;
 • пігментація шкіри, опіки;
 • анемія;
 • запальні процеси в організмі;
 • утворення тромбів в судинах.

Головна ознака недостатньої кваліфікації хірурга - низька ціна послуг, що надаються. У таких клініках не варто проводити подібні процедури.

Підготовка і проведення операції

Підготовка передбачає відвідування хірурга для складання анамнезу. Лікар збере необхідну інформацію про стан здоров'я пацієнта, оцінить об’єм робіт, щоб визначити вартість в конкретному випадку. Ціна може змінюватись, що залежить від площі оброблюваної зони.

Корекція живота і боків складається з декількох етапів:

 • знеболювання,
 • визначення зон впливу,
 • проколювання шкіри в намічених місцях,
 • руйнування жирових клітин ультразвуком,
 • виведення жиру через канюлі за допомогою вакууму.

Реабілітаційний період

Ліпосакція живота і талії фото 1 Реабілітація після ліпосакції може займати від 3-х до 5-ти тижнів. На цей час слід обмежити фізичні навантаження, відмовитися від відвідування саун, лазень і солярію. Слід проводити багато часу на свіжому повітрі, правильно харчуватися і носити компресійну білизну. Під час реабілітації також необхідно регулярно відвідувати лікаря.

Якого результату можна досягти за допомогою ліпосакції?

На нашому сайті ви знайдете численні відгуки та фото пацієнтів до і після проведення маніпуляцій. І відгуки, і фотографії демонструють, що методика ефективно усуває жирові відкладення в проблемних зонах, надає особі плавні форми і зменшує обсяг.

Ціни і умови проведення ліпосакції в «Клініці пластичної хірургії» в Полтаві

Ультразвукова корекція проблемних зон вимагає високого професіоналізму, досвіду і грамотності хірурга. У нашій клініці працюють лікарі з багаторічним стажем. Ми професійно виконаємо всі маніпуляції, максимально безпечно і безболісно для вас!

Дізнайтеся, скільки коштує послуга клініки, на нашому сайті. Точну вартість розрахує хірург на очному прийомі.

Ціни на дану послугу
Ліпосакція
Боділіпосакція ( ліпосакція тіла - 1 зона 10 на 10см.)
6 500 ГРН
Ліпосакція шийно- лопаткового відділу
1 категорія складності
10 000 ГРН
2 категорія складності
14 000 ГРН
3 категорія складності
16 000 ГРН
Ліпосакція зображення 3477
Ліпосакція зображення 3478
Ліпосакція зображення 3195

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки