Наші акціі

Резекція жирового тіла щоки (видалення грудок Біша)

Резекція жирового тіла щоки (видалення грудок Біша) фото 1 Грудки Біша - жирові грудочки, що становлять тканину щоки. Вони мають певну вагу, яка змінюється протягом життя, що може спровокувати порушення овалу обличчя. Для усунення цього недоліку проводиться зменшення щік, тобто видалення зайвої жирової тканини.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • виконується внутрішньоротовим доступом
 • відшарування слизової по розетці
 • екстракція грудок Біша
3
Реабілітація
 • 1 місяць

Показання для проведення пластики

 • явні жирові відкладення в області щік;
 • кругла форма обличчя, з візуально помітними грудками Біша;
 • вікове опущення грудок Біша, що призвело до порушення овалу обличчя.

Протипоказання

Процедура зменшення щік не рекомендується людям з нестабільним вагою, так як після операції може виникнути недолік жирових тканин на обличчі, в результаті чого людина буде виглядати болючим і втомленим. Також проведення пластики не рекомендується при порушенні згортання крові, інфекційних захворюваннях, запаленнях в області втручання.

Можливі ускладнення

Резекція жирового тіла щоки (видалення грудок Біша) фото 2 Відразу після процедури зменшення щік спостерігається невелика набряклість, можливо відчуття оніміння. Симптоми проходять протягом 2-3 тижнів. Можливі ускладнення, якщо пацієнт пошкодив місце корекції під час прийому їжі або уві сні.

Підготовка і проведення операції

Корекція проводиться під загальним наркозом. Найчастіше це пов'язано з психологічним аспектом, так як більшість людей важко переносять маніпуляції на обличчі. У деяких випадках може бути застосована місцева анестезія. З внутрішньої сторони щік на слизовій робиться невеликий надріз (1-2 см). Грудки Біша видаляються і розріз зашивають косметичним швом. В цілому сеанс займає 1-2 години.

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно/або 1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1 місяць

Реабілітаційний період

Протягом 2-3 тижнів після видалення грудок Біша варто виключити фізичні навантаження, відвідування лазні, сауни і солярію, скоротити емоційні навантаження і не використовувати активно міміку. Також в період реабілітації рекомендується спати на спині і приймати в їжу м'яку, не дуже гарячу їжу.

Результат процедури

Резекція жирового тіла щоки (видалення грудок Біша) фото 3 Після процедури корекції овал обличчя набуває рельєфність, формуються вилиці, вимальовується чітка лінія підборіддя, розгладжуються носогубні зморшки. Простежити ефект ви можете на фото наших пацієнтів до і після, а також дізнатися подробиці з відгуків в розділі «Відгуки».

Вартість пластики

Дізнатися, скільки коштує операція по видаленню грудок Біша ви можете в розділі «Наші ціни». Але на вартість також впливає необхідність додаткових аналізів, складність процедури та інші моменти, пов'язані з індивідуальними особливостями будови овалу обличчя пацієнта. Дізнатися точну ціну ви зможете після консультації з нашим фахівцем.

Медичний центр ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» в Полтаві за допомогою професійного обладнання, сертифікованих препаратів, останніх технологій і команди фахівців допоможе вам знайти красу і впевненість в собі.

Ціни на резекцію жирового тіла щоки

Поєднане видалення тілець біша при face lifting
6 900 ГРН
Видалення тілець біша
трансвестибулярний доступ
12 650 ГРН
Ліфтинг тілець Біша
23 000 ГРН

Фото до і після видалення грудок Біша

Видалення тілець Біша зображення 2919
Видалення тілець Біша зображення 2920
Видалення тілець Біша зображення 2921

Відгуки наших пацієнтів про послугу видалення грудок Біша

Доброе время суток уважаемые сотрудники клиники, хочу искренно выразить благодарность всем сотрудникам и ведущим специалистам! Я знаю ВАС уже много лет и обращалась к ВАМ неоднократно и всегда результат оправдывал ожидания!!! 27 июня мне сделали ОП удаление комков Биша, липосацию подбородка и липофилинг нижних век! ОП прошла безупречно, послеоперационный период тоже. Уважаемые сотрудники клиники огромное ВАМ спасибо за поддержку! Илья Юрьевич Вы пластический хирург от Бога, вы как художник видите все и видите как будет лучше! Дай Бог здоровья ВАМ и ВАШЕЙ СЕМЬЕ! Леся Федоровна ВАМ отдельное спасибо за поддержку и понимание! Никита Ильич, спасибо за четкие и понятливые разъяснения!Лилия Петровна спасибо за улыбку и поддержку даже на ОП столе! Аннечке за внимание и поддержку! Уважаемые ВЫ ЛУЧШИЕ! Девочки которые только планируют менять свою внешность, не бойтесь, в ЭТОЙ КЛИНИКЕ РАБОТАЮТ ПРОФЕССИОНАЛЫ С БОЛЬШОЙ БУКВЫ! ИДИТЕ СМЕЛО!!

Переглянути всі відгуки