Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Резекція жирового тіла щоки (видалення грудок Біша)

Резекція жирового тіла щоки (видалення грудок Біша) в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Грудки Біша - це жирові вкраплення, що розташовуються між поверхневими і глибокими м'язами обличчя. З точки зору фізіології, грудочки необхідні для поліпшення функції смоктання і жування у новонароджених дітей, а також для амортизації.

У процесі росту людини, жирові вкраплення піддаються зворотному розвитку (інволюції) і стають менше, але у деяких людей грудки Біша залишаються великими, що впливає на красу обличчя. Характерною особливістю жирових вкраплень є наявність капсули, яка оточує формування. Така особливість пояснює збереження жирової структури у людей, які стрімко худнуть.

Для чого необхідно прибрати грудочки Біша

Жирові вкраплення можна прибрати в тих випадках, коли людину не влаштовує те як виглядає обличчя з естетичної точки зору. До них прийнято відносити:

 • явні відкладення в області щік. У таких випадках змінюється форма обличчя і для багатьох пацієнтів це викликає естетичний дискомфорт;
 • кругла форма обличчя з помітними грудочками Біша. Такі пацієнти мають характерні відкладення на щоках, що візуально робить область більшим;
 • вікове опущення. Протягом життя область жирових відкладень зберігає тонус, але з віком грудочки Біша можуть опускатися, що порушує овал обличчя;
 • генетична зумовленість жирових відкладень в області щік у чоловіків і жінок.

Зменшити обсяг грудок Біша можна в клініці пластичної та косметичної хірургії в Полтаві. Також приймаються пацієнти з найближчих регіонів України, до яких відносять Київ і Харків. Запис і уточнення ціни проводиться на офіційному сайті. Додатково можна ознайомитися з відгуками наших клієнтів.

Протипоказання до проведення втручання

Видалення жирових вкраплень є хірургічним втручанням і вимагає дотримання ряду принципів. Так, існують свідчення, за якими виконання оперативного втручання небезпечно. До них відносять:

 • нестабільна вага. Пацієнти, що знаходяться на дієті або ж приймають препарати, які впливають на метаболізм, повинні утриматися від проведення операції;
 • пацієнти з інфекційними захворюваннями і неврологічними патологіями. Виняток операції в такому випадку дозволяє виключити інфікування операційного поля, а також негативний вплив на нервову систему - запобігти невралгію трійчастого нерва;
 • порушення з боку системи крові. До таких патологій відносять різні порушення згортання крові;
 • ендокринні захворювання, пов'язані з нестабільністю маси тіла, а також з жіночим здоров'ям.
1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • виконується внутрішньоротовим доступом
 • відшарування слизової по розетці
 • екстракція грудок Біша
3
Реабілітація
 • 1 місяць

Підготовка до операції

Резекція жирового тіла щоки (видалення грудок Біша) в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 У процесі консультації у пацієнта уточнюють необхідність проведення процедури, а також проводять ознайомлювальну бесіду про використання анестезії, виконанні втручання і веденні післяопераційного періоду. Проводиться ряд аналізів, які дозволяють оцінити стан організму і зменшити ймовірність ускладнень у пацієнта.

Лабораторні дослідження проводяться приблизно за дванадцять днів до оперативного втручання. Відзначимо, що операція виконується під загальним наркозом або місцевою анестезією. На практиці наркоз переважає над анестезією, так як маніпуляції на обличчі краще сприймаються пацієнтом в несвідомому стані. Застосовуваний тип анестезії впливає на кінцеву вартість пластики.

Проведення операції

При виконанні пластики використовується місцева анестезія - вона усуває больові відчуття в місці проведення втручання, або ж використовується наркоз - усунення всіх відчуттів аж до введення пацієнта в сон. Після цього з внутрішньої сторони відбувається обробка поля знезаражувальним засобом і проводиться невеликий розріз завдовжки 1-2 сантиметри. Проводиться мобілізація слизової оболонки щік, що відкриває внутрішньоротовий доступ до грудочок Біша.

Наступний етап - видалення капсули з жировими відкладеннями і подальші накладення косметичного шва. Останній вважається самоозсмоктуючим, що робить пластичне втручання на щоці комфортним для пацієнта і не вимагає додаткового догляду. На практиці операція займає від однієї до двох годин.

Період реабілітації

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно/або 1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1 місяць

Резекція жирового тіла щоки (видалення грудок Біша) в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Для більшості людей операція є основним етапом процедури, але варто відзначити, що багато в чому на якість результату впливає реабілітація. У післяопераційний період чоловікам необхідно виключити фізичне навантаження, а жінкам утриматися від відвідування лазні, сауни і солярію. Також варто дотримуватися дієти, виключити споживання гарячої їжі і рекомендується спати на спині.

Відзначимо, що першу добу після проведення пластики пацієнт повинен знаходиться в стаціонарі або відзначатися амбулаторно. Це необхідно для зменшення ймовірності виникнення післяопераційних ускладнень.

ускладнення

Необхідно відзначити, що в післяопераційний період існують такі ускладнення:

 • набряклість. Проходить протягом декількох днів або тижнів в залежності від застосування терапії;
 • відчуття оніміння. Виникає внаслідок порушення іннервації. Явище пропадає через деякий час;
 • болюче відчуття і дискомфорт в області шва.

Додамо, що перераховані вище ускладнення зустрічаються часто і проходять протягом двох тижнів і не заподіюють серйозних незручностей пацієнтові.

Результат проведення процедури

Основна мета, яка переслідується при виконанні хірургічного втручання, має кілька складових:

 • створення рельєфності обличчя ;
 • формування скул;
 • утворення лінії підборіддя;
 • розгладження носогубного трикутника;
 • зменшення овалу обличчя.

Подивитися результати роботи, можна в розділі "Відгуки", де представлені фотографії до і після оперативного втручання, а також можете отримати додаткову інформацію від наших клієнтів.

Скільки коштує проведення пластики

Вартість операції з видалення грудок Біша вказана в розділі "Наші Ціни" на офіційному сайті клініки. Відзначимо, що вартість проведення втручання може змінюватися в залежності від обсягу роботи, що уточнюється в процесі консультації. Запис здійснюється на сайті в розділі "Контакти".

Клініка розташовується в Полтаві і приймає пацієнтів з Харкова, Києва, а також з інших міст України. На базі використовуються:

 • професійне обладнання з проведення пластичного втручання;
 • сертифіковані препарати з доведеним механізмом дії;
 • сучасні методики по виконанню пластичного втручання.
Схожі послуги

Ціни на резекцію жирового тіла щоки

Підтяжка обличчя з поєднаним видалення тілець Біша
48 000 ГРН
Видалення тілець Біша
трансвестибулярний доступ
14 000 ГРН
Ліфтинг тілець Біша
42 000 ГРН

Фото до і після видалення грудок Біша

Видалення тілець Біша зображення 2919
Видалення тілець Біша зображення 2920
Видалення тілець Біша зображення 2921

Відгуки наших пацієнтів про послугу видалення грудок Біша

Светлана

20 лютого 2022 р. 22:11
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Пройшла онлайн-огляд, призначили дату операції. За день приїхала до Полтави, здала аналізи, наступного дня прийшла на операцію. Огляд наживо. Робили під місцевою анестезією, я так і планувала. Все добре пройшло. Уважний та ввічливий персонал. Пройшло 2 місяці, результат уже відмінний. Хоча до закінчення реабілітації ще 2 місяці. Обов'язково повернуся туди зробити ринопластику

Валентина(Турция)

6 липня 2014 р. 18:05
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий час доби шановні співробітники клініки, хочу щиро висловити подяку всім співробітникам і провідним фахівцям! Я знаю ВАС вже багато років і зверталася до ВАС неодноразово і завжди результат виправдав очікування!!! 27 червня мені зробили ОП видалення грудок Біша, ліпосакція підборіддя і ліпофілінг нижніх повік! ОП пройшла бездоганно, післяопераційний період теж. Шановні співробітники клініки величезне ВАМ спасибі за підтримку! Ілля Юрійович Ви пластичний хірург від Бога, ви як художник бачите все і бачите як буде краще! Дай Бог здоров'я ВАМ і вашій родині! Олеся Федорівна ВАМ окреме спасибі за підтримку і розуміння! Микита Ілліч, спасибі за чіткі і тямущі роз'яснення!Лідія Петрівна спасибі за посмішку і підтримку навіть на ОП столі! Анечке за увагу і підтримку! Шановні ви кращі! Дівчатка які тільки планують міняти свою зовнішність, не бійтеся, в цій клініці працюють професіонали з великої літери! ІДІТЬ СМІЛИВО!!

Переглянути всі відгуки