Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпосакція тіла

Медики називають проблему зайвої ваги однією з найактуальніших для сучасної людини. Часом прибрати надлишки жиру на різних ділянках тіла не вдається навіть шляхом зміни принципів харчування і організації режиму регулярних спортивних тренувань. Але є більш швидкий та результативний спосіб вирішення проблеми - ліпосакція тіла.

Що являє собою ліпосакція тіла?

Ліпосакція тіла в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Це спосіб корекції фігури шляхом видалення жирових відкладень. Якщо пацієнт має еластичну шкіру, проблемні ділянки згодом підтягуються, набуваючи бажану форму.

Особливості методики

Ліпосакція всього тіла допускає застосування різних технологій. Так особливою популярністю користується ультразвукова методика. Операція може проводитися як хірургічним, так і неінвазивним способом, що дає можливість позбутися жирових відкладень не тільки на животі, стегнах або сідницях, а й на обличчі.

Показання до проведення

Основним показанням до застосування методики є наявність естетичного дефекту - відкладень жиру на різних ділянках тіла. Якщо ви хочете позбутися локальних жирових відкладень, але не можете добитися таких результатів за допомогою спорту і правильного харчування, ультразвукова ліпосакція допоможе вирішити таку проблему, причому за дуже вигідною ціною.

Але варто розуміти, що таким способом ви не зможете позбутися ожиріння.

Протипоказання

Операція не проводиться за наявності таких факторів:

 • онкологічне захворювання;
 • хвороби серцево-судинної системи;
 • варикозна хвороба, тромбофлебіт;
 • загострення хронічних захворювань;
 • інфекційні захворювання;
 • низька здатність згущування крові.

Можливі ускладнення

При непрофесійному підході і недотриманні хірургом певних правил в процесі виконання маніпуляцій можливий розвиток ускладнень:

 • ушкодження внутрішніх органів і тканин,
 • нерівна шкіра після видалення жиру,
 • поява набряклості і гематом,
 • порушення роботи нервів.

Негативні відгуки людей можуть свідчити про низьку кваліфікацію хірурга, який проводив процедуру. Щоб уникнути таких наслідків, звертайтеся в перевірені клініки з хорошою репутацією.

Підготовка і проведення операції

Запишіться на прийом до фахівця, щоб дізнатися про всі особливості проведення та вартості ліпосакції. В кожному окремому випадку ціна може відрізнятися. Також на очній консультації лікар визначить наявність або відсутність протипоказань, направить на проходження медичних обстежень.

Сама процедура починається з маркування оброблюваних зон і введення анестезії. Як тільки пацієнт буде готовий, хірург зробить невеликі надрізи в шкірі і проведе через них металеві канюлі. Жирові клітини, зруйновані під впливом ультразвуку, будуть тут же виводитися з організму за допомогою вакууму. Від типу і площі оброблюваних зон може залежати ціна послуги.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка і визначення зон для ліпосакції
 • ультразвукове руйнування і видалення жирової тканини
3
Реабілітація
 • 3-4 місяці

Період реабілітації

Ліпосакція тіла в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Після повернення додому слід відмовитися від занять спортом, відвідування лазні і сауни, солярію. Як правило, хірурги призначають використання спеціальної компресійної білизни. Також в період реабілітації слід дотримуватися певного режиму харчування.

Якого результату можна досягти?

Ознайомившись з відгуками і фото пацієнтів до і після ультразвукової корекції тіла, ви переконаєтеся в ефективності методики в боротьбі з локальними жировими відкладеннями. Вона допомагає надати тілу бажаний контур, зменшити об’єми, позбутися жирових складок.

«Клініка пластичної хірургії» в Полтаві: професійне обслуговування за доступними цінами

Індивідуальний підхід, багаторічна практика і професіоналізм наших лікарів допоможуть безпечно і результативно вирішувати поставлені вами завдання. Так ми виконуємо мрії своїх пацієнтів про красиве, гармонійне і здорове тілі.

Запишіться на прийом до фахівця, щоб дізнатися, скільки коштує ліпосакція. Попередню вартість ви знайдете на нашому сайті.

Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
3-4 місяці

Ціни на ліпосакцію тіла

Ліпосакція
Боділіпосакція ( ліпосакція тіла - 1 зона 10 на 10см.)
8 500 ГРН
Ліпосакція шийно- лопаткового відділу
1 категорія складності
12 500 ГРН
2 категорія складності
14 300 ГРН
3 категорія складності
18 150 ГРН

Фото до і після ліпосакції тіла

Ліпосакція зображення 4137
Ліпосакція зображення 3477
Ліпосакція зображення 3478

Відгуки наших пацієнтів про послугу ліпосакції тіла

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки