Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика мочки вуха

Пластика мочки вуха в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Краса складається з поєднання малопомітних на перший погляд деталей. Акуратні вуха практично не помітні і лише відтіняють гармонію рис обличчя. Але варто їм отримати який-небудь дефект, як навіть досконала краса втрачає колишню чарівність. Саме тому в Україні вушна пластика користується постійним попитом серед жінок і чоловіків різного віку, що підтверджують тисячі відгуків людей, які відновили свою красу ціною хірургічної корекції.

Мочка - нижня, м'ясиста частина вушних раковин - особливо схильна до вікових змін, відвисання і пошкодження, тому часто потребує корекції форми і розміру.

Через що з'являються деформації мочки вуха?

Вікові зміни - не єдина причина появи візуальних дефектів мочки. Часто корекція потрібно після:

 • тривалого носіння важких сережок;
 • установки занадто великих тунелів;
 • гнійних ускладнень попередньої пластики або локального запалення;
 • отримання різних травм.

Виправити такі дефекти можна різними способами: вшити або ввести філлер. Самий відповідний метод пластики вибирає хірург.

Показання до пластики

Проведення пластичної операції по відновленню або зміни форми вух має кілька різних підстав. Показання для хірургічного моделювання мочок включають:

 • наявність отворів через носіння тунелів, які не заростають. Великі сережки, що вставляються в отвір проколу, однозначно виділять власника з натовпу. Але з віком носіння тунелів для багатьох стає недоречним і навіть незручним. Сережки виймаються, а діра на її місці залишається - в більшості випадків вона практично не заростає, і її треба зашити. Акуратно зашити її, видаливши надлишки шкіри, може тільки досвідчений хірург;
 • носіння масивних сережок. Важкі сережки красиві і привертають увагу до обличчя власниці. Але масивні прикраси з часом розтягують місце проколу. Приховати дефект можна сережками-гвоздиками, а позбутися його - методом хірургічної корекції;
 • деформацію, викликану травмою. Випадково обірвана сережка здатна серйозно зіпсувати вигляд вушної мочки. Хірург допоможе зашити розрив або відновити природну форму після зрощення рани;
 • корекцію форми мочки в комплексі з пластикою вушних раковин;
 • деформацію вушної раковини, що виникла в результаті підтяжки обличчя. Проведення маніпуляції викликає зайвий натяг тканин, що міняє природні обриси і розташування вушної мочки. Моделювання дозволить повернути вухам естетичний, природний вигляд;
 • вікові зміни. Втрата форми та об'єму, провисання шкіри - проблеми, неминучі які можуть спіткати мочки з віком. Вуха витягуються, стають більш щільними. Повернути їм доглянутий, акуратний вигляд допоможе пластична операція або контурна пластика з використанням філлера. Суть останньої процедури полягає в підшкірному введенні в втрачену обєму область філерів на основі гіалуронової кислоти. Ці препарати з часом виводяться організмом, тому ін'єкції філерів рекомендується робити регулярно для підтримки більш молодого виду;
 • асиметрія мочок. Неоднакова висота або форма вушних кінчиків виглядає негарно, тому може забажати втручання фахівця;
 • психологічний дискомфорт. Навіть якщо іншим ваші вуха здаються абсолютно нормальними, вас вони можуть не влаштовувати. Корекція в такому випадку дозволить набути впевненості в собі і позбутися від комплексів.

Пацієнти можуть побачити різницю до і після проведення маніпуляції відразу по завершенню процедури.

Протипоказання

У деяких випадках проведення процедури з привабливою вартістю може становити небезпеку для здоров'я пацієнта. Заборонено робити отопластику в разі виявлення:

 • порушень згортання крові;
 • аутоімунних захворювань;
 • цукрового діабету;
 • імунодефіцитних станів;
 • хронічних порушень в декомпенсаторній фазі;
 • важких серцево-судинних захворювань;
 • запального процесу в привушній області.
1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • резекція тканин
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Як проходить процедура

Пластика мочки вуха в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Для того, щоб зашити мочку або ввести філлер не потрібно багато часу і складної підготовки. Загальні рекомендації зводяться до проходження медичного обстеження та обговорення з хірургом деталей процедури.

Пластична операція, крім доступної вартості, відрізняється малоінвазивністю, тому в більшості випадків для знеболення використовують місцеву анестезію. Загальний наркоз практично не використовуються для такого виду пластики.

При розриві мочки втручання займає від 15 хв до півгодини. У разі необхідності висічення шкіри, як при зашиванні отворів від тунелів, процедура триває близько 1 години. Така ж тривалість маніпуляцій при зміні форми вуха.

Розрізи зшиваються акуратними, малопомітними стежками, які видаляються через тиждень. Зверху поверхню рани захищають медичним пластирем. На місці шва залишається тонкий рубець, який з часом стає майже непомітним.

Час операції
1,5 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Скільки триває операція і реабілітаційний період?

Умовно всю процедуру можна розділити на кілька етапів:

 1. Підготовка. Цей етап включає попередню консультацію хірурга. За дванадцять днів до майбутньої операції потрібно пройти кілька лабораторних досліджень і здати аналізи.
 2. Хід операції. Хірург спочатку робить розмітку операційного поля, після чого проводить резекцію тканин і зшивають мочку. Така операція може зайняти максимум годину часу.
 3. Реабілітація. Відновлювальний період займе один-два місяці.

реабілітаційний період

Пластика мочки вуха в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Щоб відновлення пройшло успішно і не виникло ніяких ускладнень під час реабілітації, достатньо виконувати прості лікарські рекомендації:

 • не знімати пластир протягом тижня;
 • не травмувати прооперовану мочку;
 • не проколювати вуха протягом 3 місяців.

Набряклість і гематоми на місці проведення пластики проходять протягом кількох днів. У цей час може знадобитися прийом анальгетиків і антибіотиків.

Скільки коштує пластика мочки вуха?

З'ясувати, скільки коштує виправити форму мочки в «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві, можна в розділі «Наші ціни» або зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Ефективність процедури підтверджують не тільки відгуки пацієнтів, але і їх післяопераційні фото.

Послуги нашої клініки затребувані у клієнтів з Києва та Харкова - для гостей міста працює міні-готель в п'яти хвилинах від нас. Ціни на проживання не відрізняються від середніх по Україні, і наші клієнти отримують додаткову знижку на перебування в готелі.

Зважившись вдатися до допомоги наших фахівців, уже через кілька тижнів ви зможете милуватися красивими вухами в дзеркалі.

Ціни на дану послугу
Отопластика
Отопластика одного вуха
11 500 ГРН
Отопластика обох вух
15 200 ГРН
Повторна отопластика
22 800 ГРН
Складна отопластика
27 800 ГРН
Висічення перфорацій мочок вуха (обидві сторони
2 100 ГРН
Висічення перфорації мочки вуха ( одна сторона)
1 300 ГРН
Корекція частинки (мочки) вуха (тунелі, розрив, гіпертрофія)
з однієї сторони
3 800 ГРН
з обох сторін
6 400 ГРН
Видалення гіпертрофованих Дарвінових бугрів з однієї сторони
4 400 ГРН
Видалення гіпертрофованих Дарвінових бугрів з обох сторін
5 700 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики мочки вуха

Юлия

16 квітня 2019 р. 08:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий ранок! Минуло 5 днів після операції. Вушка просто супер. 👍 Так, трохи опухле вухо де була яма. А так..не натішиться просто. 😉 Леся Федорівна, передайте Іллі Юрійовичу величезне спасибі від мене. Я його просто обожнюю !!! 🤗

Переглянути всі відгуки