Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика мочки вуха

Пластика мочки вуха Краса складається з поєднання малопомітних на перший погляд деталей. Акуратні вуха практично не помітні і лише відтіняють гармонію рис обличчя. Але варто їм отримати який-небудь дефект, як навіть досконала краса втрачає колишню чарівність. Саме тому вушна пластика за привабливою ціною користується постійним попитом серед жінок і чоловіків різного віку, що підтверджують тисячі відгуків.

Мочка - нижня, м'ясиста частина вушних раковин - особливо схильна до вікових змін, відвисання та пошкодження, тому часто потребує корекції форми і розміру.

Показання до пластики

Проведення пластичної операції з відновлення або зміни форми вух має кілька різних підстав. Показання для хірургічного моделювання мочок включають:

 • Наявність отвору через носіння тунелів. Великі сережки, що вставляються в отвір проколу, однозначно виділять власника з натовпу. Але з віком носіння тунелів стає недоречним. Сережка виймається, а діра на її місці залишається. Акуратно зашити її, видаливши надлишки шкіри, здатен тільки досвідчений лікар.
 • Носіння масивних сережок. Важкі сережки красиві і привертають увагу до обличчя власниці. Але масивні прикраси з часом розтягують місце проколу. Приховати дефект можна сережками-гвоздиками, а позбутися його - методом хірургічної корекції.
 • Деформацію, викликану травмою. Випадково обірвана сережка здатна серйозно зіпсувати вигляд вушної мочки. Хірург допоможе зашити розрив або відновити природну форму після зрощення рани.
 • Корекцію форми мочки в комплексі з пластикою вушних раковин.
 • Деформацію вушної раковини, що виникла в результаті підтяжки обличчя. Проведення маніпуляції викликає зайвий натяг тканин, що змінює природні обриси і розташування вушної мочки. Моделювання дозволить повернути вуху естетичний, природний вигляд.
 • Вікові зміни. Втрата форми та об'єму, провисання шкіри - проблеми, які неминуче спіткають мочки з віком. Вуха витягуються, стають більш плоскими. Повернути їм доглянутий, акуратний вигляд допоможе пластична операція або контурна пластика. Суть останньої процедури полягає в підшкірному введенні філерів в область, що втратила об'єм. Препарати на основі гіалуронової кислоти з часом виводяться організмом, тому ін'єкції філерів рекомендується робити регулярно.
 • Асиметрія мочок. Неоднакова висота або форма вушних кінчиків виглядає негарно, тому може потребувати втручання фахівця.
 • Психологічний дискомфорт. Навіть якщо іншим ваші вуха здаються абсолютно нормальними, вас вони можуть не влаштовувати. Корекція в такому випадку дозволить набути впевненості в собі і позбутися комплексів.

Пацієнти можуть побачити різницю до і після проведення маніпуляції відразу ж по завершенні процедури.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • резекція тканин
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Протипоказання

Пластика мочки вуха У деяких випадках проведення процедури за привабливою вартістю може становити небезпеку для здоров'я пацієнта. Заборонено робити отопластику у разі виявлення:

 • порушень згортання крові;
 • аутоімунних захворювань;
 • цукрового діабету;
 • імунодефіцитних станів;
 • хронічних порушень в декомпенсаторній фазі;
 • важких серцево-судинних захворювань;
 • запального процесу в привушній області.

Як проходить процедура

Щоб зашити мочку або ввести філер не потрібно багато часу і складної підготовки. Загальні рекомендації зводяться до проходження медичного обстеження та обговорення з хірургом деталей процедури.

Пластична операція, окрім доступної вартості, відрізняється малоінвазивністю, тому в більшості випадків для знеболення використовують місцеву анестезію. Загальний наркоз застосовується набагато рідше.

При розриві мочки втручання триває від 15 хв до півгодини. У разі необхідності висічення шкіри, як при зашиванні отворів від тунелів, процедура триває близько 1 години. Така ж тривалість маніпуляцій і при зміні форми вуха.

Розрізи зшиваються акуратними, малопомітними стежками, які видаляються через тиждень. Зверху поверхню рани захищають медичним пластирем. На місці шва залишається тонкий рубець, який з часом стає майже непомітним.

Реабілітаційний період

Пластика мочки вуха Щоб відновлення пройшло успішно і не виникло ніяких ускладнень під час реабілітації, слід виконувати прості рекомендації лікаря:

 • не знімати пластир протягом тижня;
 • не травмувати прооперовану мочку;
 • не проколювати вуха протягом 3 місяців.

Набряклість і гематоми на місці проведення пластики проходять протягом кількох днів. У цей час може знадобитися прийом анальгетиків і антибіотиків.

З'ясувати вартість виправлення форми мочки в «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві можна в розділі «Наші ціни» або за телефоном. Ефективність процедури підтверджують не тільки відгуки пацієнтів, але і їх післяопераційні фото. Зважившись звернутися за допомогою фахівців, уже через кілька тижнів ви зможете милуватися красивими вухами в дзеркалі.

Час операції
1,5 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці
Ціни на дану послугу
Отопластика
Отопластика одного вуха
10 350 ГРН
Отопластика обох вух
13 800 ГРН
Повторна отопластика
20 700 ГРН
Складна отопластика
25 300 ГРН
Реконструктивна отопластика одного вуха ( перший етап)
23 000 ГРН
Реконструктивна отопластика одного вуха ( другий етап)
индивидуально, індивідуально, individually
Висічення перфорацій мочок вуха (обидві сторони
1 610 ГРН
Висічення перфорації мочки вуха ( одна сторона)
920 ГРН
Корекція частинки (мочки) вуха (тунелі, розрив, гіпертрофія)
з однієї сторони
3 450 ГРН
з обох сторін
5 750 ГРН
Видалення гіпертрофованих Дарвінових бугрів з однієї сторони
4 025 ГРН
Видалення гіпертрофованих Дарвінових бугрів з обох сторін
5 175 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики мочки вуха

Юлия

16 квітня 2019 р. 08:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий ранок! Минуло 5 днів після операції. Вушка просто супер. 👍 Так, трохи опухле вухо де була яма. А так..не натішиться просто. 😉 Леся Федорівна, передайте Іллі Юрійовичу величезне спасибі від мене. Я його просто обожнюю !!! 🤗

Переглянути всі відгуки