Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Видалення фібром

Видалення фібром в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Новоутворення на шкірних покривах, особливо на обличчі і відкритих ділянках тіла, викликають фізичний і психологічний дискомфорт у людини. Не додає оптимізму і їх можливість переродження в злоякісні форми. Одним з таких утворень є фіброма, яку легко видаляють кваліфіковані хірурги клініки за розумну вартість. Операції з видалення гігром, жировиків, родимок і інших шкірних наростів є безпечними і ефективними процедурами.

Детальніше про видалення фіброми

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • Видалення хірургічним шляхом за допомогою електроскальпель
3
Реабілітація
 • 7 днів

Фіброма являє собою невелику пухлину з клітин сполучної тканини доброякісної природи. Однак, при несприятливих обставинах (травми, ультрафіолет) вона може перейти в злоякісну форму. Фіброма виступає над шкірними покривами, гладка і щільна на дотик, зазвичай володіє широкою основою, рідко на великій ніжці.

У медицині розрізняють:

 1. М'яку фіброму, яка має м'яку і рихлу структуру, нагадує зморшкуватий вузлик на ніжці. Найчастіше множинні утворення утворюються на обличчі, губах, в паху, повіках, шиї, паховових западинах. Причини її виникнення - спадковість і гормональні зміни в організмі. Вона легко травмується в повсякденному житті, що може привести до її малігнізації.
 2. Твердий різновид (дерматофіброма). Це одиничне щільне гладке нашкірне або підшкірне утворення. Виникає на руках, ногах, плечах, спині, голові. Основна його причина - травми.

Позбутися від наросту, як і від ліпоми, можна тільки хірургічними методами. Особливо, якщо він глибокий і об'ємний. Утворення січуть під місцевим знеболенням в амбулаторних умовах.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
7 днів

Коли потрібна операція?

Позбавлятися від всіх видів фібром потрібно з наступних причин:

 • постійне травмування одягом, гребінцем, лезом при голінні загрожує інфікуванням і розвитком запалення і нагноєння;
 • є ймовірність перекручування ніжки утворення, наслідком якого є порушений кровообіг в тканинах і їх некроз;
 • небезпека переродження в злоякісну форму. За відгуками трапляється вкрай рідко, однак повністю виключати даний ризик не можна;
 • естетичний дискомфорт, який веде до комплексів і невпевненості в собі.

Коли краще не проводити операцію:

 • вагітність;
 • інфекції в гострій стадії;
 • цукровий діабет;
 • погане згортання крові;
 • онкологія;
 • герпес.

Видалення фібром в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Запис на консультацію до фахівця в Полтаві пацієнтів з Києва, Харкова та інших міст України, можна здійснити на сайті клініки. Під час прийому можна дізнатися загальний порядок цін, а також уточнити - скільки коштує висічення фіброми в даному випадку.

Хірургічне видалення фіброми - підготовка і хід операції

Перед процедурою особлива підготовка не потрібна. Якщо немає протипоказань, операція, яка займає від 15 до 30 хвилин, може бути проведена в той же день під місцевим знеболенням.

Як проходить втручання:

 1. Ін'єкційне введення знеболюючих препаратів.
 2. Хірург робить скальпелем розріз і проводить видалення пухлини на потрібній глибині на обличчі, губах, голові або іншій зоні.
 3. Лікар зашиває рану внутрішніми розсмоктуючими або звичайними швами, які знімаються через тиждень.
 4. Доктор накладає асептичну пов'язку, яка зазвичай знімається через 3 дня.

Хірургічне висічення фіброми забезпечує хороший косметичний ефект, без ризику рецидиву в майбутньому. Так як в ході операції були вилучені всі пошкоджені і змінені клітини, повторне формування фіброзу в майбутньому на цьому місці виключено.

Відновлювальний період і існуючі ризики

Реабілітація після операції недовга - всього 1-2 тижні, залежно від обсягу втручання. Без пов'язки, рану потрібно обробити антисептиком і не мочити протягом тижня. В післяопераційні рекомендації входить традиційні заборони на сонці, лазні, сауни, солярії, басейни. Поменше чіпати місце впливу і берегти його від травмування.

Як свідчать відгуки. Якщо пацієнт своєчасно звернувся до хірурга і втручання було проведено професійно, то ризики ускладнень, рецидивів і малігнізації прагнуть до нуля. Але, в разі недотримання порад лікаря після операції, можливе занесення в рану вторинної інфекції, нагноєння її і погіршення загального самопочуття. Так що, якщо утворився набряк, з'явилися сильні больові відчуття і рана мокне, потрібно негайно звертатися до лікаря за відповідним лікуванням.

Скільки коштує видалити фіброму?

Подібне втручання в Клініці пластичної косметичної хірургії, відноситься до не дуже складних і доступними за вартістю маніпуляціям. Дізнатися точну ціну на цю або будь-яку іншу процедуру з косметичним ефектом, наприклад, видалення судинних зірочок, можна на сайті або за телефонами. Консультанти здійснюють запис на попередній огляд як жителів Полтави, так і Києва, Харкова та інших прилеглих населених пунктів України.

Хірурги вищої категорії з великим досвідом, сучасні ефективні і безпечні методики пластичної хірургії, інноваційне обладнання та дотримання всіх заходів асептики і антисептики роблять клініку провідною в регіоні!

Схожі послуги

Ціни на видалення фібром

Видалення новоутворень шкіри
1 категорія складності
200 ГРН
2 категорія складності
250 ГРН
3 категорія складності
300 ГРН
Складне новоутворення
400 ГРН
1 сеанс
500 ГРН
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 000 ГРН
2 категорія складності
1 200 ГРН
3 категорія складності
1 400 ГРН
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень атипового розташування (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 800 ГРН
2 категорія складності
1 900 ГРН
3 категорія складності
2 000 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки