Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика мочки вуха: показання та результат

Пластика мочки вуха: показання та результат Краса контурів обличчя складається з безлічі факторів. До таких належать і симетричні, акуратні вуха. Багато наших жінок стикаються з таким негарним явищем, як деформація мочки, яка має властивість розтягуватися. Цей процес є незворотнім, але його легко можна скорегувати в нашій клініці косметологічної та пластичної хірургії. Пластика мочки вуха, яку ви можете провести у нас, не тільки поліпшить естетику обличчя, а й підвищить вашу самооцінку.

Причини деформації вушної мочки

Зовнішня частина вуха людини ділиться на дві зони - раковина, що складається з еластичного хряща і вушна мочка. Хрящ зберігає свою стійкість, але може деформуватися, викликаючи капловухість. Такий недолік легко коригується пластичними хірургами в нашій клініці. Отопластика (виправлення форми вушної раковини) може проводитися дітям з 6 років.

Мочка повністю складається з підшкірно-жирової тканини, що передбачає її схильність до різних змін, які можуть статися з таких причин:

  • тривале носіння важких сережок;
  • захоплення вушними тунелями;
  • розриви внаслідок травм шкіри;
  • вроджені дефекти (виражена асиметрія);
  • вікові зміни шкіри, що призводять до провисання мочки.

Некрасиві деформації, що порушують естетику обличчя і стають причинами звернень до нашої клініки для виправлення ситуацій.

Кому показана операція

Показання до проведення пластики мочки вуха визначає лікар на попередньому консультуванні. У нашій клініці ви можете отримати безкоштовну консультацію і докладні роз'яснення з приводу необхідності такого втручання.

Пластика мочки вуха рекомендована в таких випадках:

  • при відмові від вушних тунелів для ушивання грубих отворів і відновлення форми мочки;
  • для зменшення розтягнутого проколу при носінні важких сережок;
  • для необхідності корекції посттравматичного розриву мочки;
  • для виправлення вроджених дефектів і аномалій.

Пластика мочки вуха: показання та результат Коригування потрібне і після процедури фейсліфтинга (підтяжка обличчя), щоб гармонізувати оновлені контури з іншими частинами лицьової області. Також подібна корекція проводиться в поєднанні з отопластикою (позбавлення від капловухості).

Але, як і будь-яка, навіть не інвазивна методика корекції зовнішності, дана процедура має свої протипоказання. Її не стануть проводити при порушеннях згортання крові, при наявності важких хронічних патологій і інфекційних захворювань в стадії загострення. Не проводиться корекція при вагітності і лактаційному періоді.

Результати операції і терміни

Від пацієнта не потрібна якась певна підготовка до подібного втручання. Але від прийому спиртного і куріння слід відмовитися за 2-3 дня до моменту операції. Лікарю необхідно додатково повідомити про прийняття ліках, Бадів і інших препаратів. Коригування проводиться під місцевою анестезією.

Тактика роботи хірурга визначається індивідуально і залежить від складності ситуації. В кінці процедури лікар накладає акуратні косметичні шви, які прибираються через 7-10 днів і не залишають після себе слідів. Період відновлення проводиться в домашніх умовах і зазвичай займає близько 1,5-2 тижнів. Протягом цього часу може відзначатися припухлість і синці, які досить швидко сходять.

Яскраво виражені больові відчуття, як правило, відсутні. Але при необхідності лікар може прописати болезаспокійливі. Процес відновлення проходить досить комфортно і легко. Пацієнт повертається до свого звичного, повноцінного життя вже через 1,5-2 тижні. До цього моменту не рекомендується відвідувати парну і басейн, засмагати на пляжі. Від фізичних навантажень також слід відмовитися під час відновного періоду.

Повністю оцінити підсумок операції можна через місяць з моменту операції. Результат зберігається протягом тривалого часу. Але щоб уникнути повторної появи проблеми, слід відмовитися від носіння важких сережок. Коли можна буде заново проколоти вуха, повідомить лікар, враховуючи складність і особливості маніпуляцій.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
03-09-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Зміни в організмі наздоганяють всіх і кожного, адже вік бере своє. Він не проходить амо собою і приносить ряд деформацій, пов'язаних із зовнішністю. Однією з актуальних тенденцій є «голе» обличчя, яке так і світиться здоров'ям. Тому мати бездоганні його обриси - бажання багатьох. Цей актуальний для багатьох нюанс може вирішитися завдяки вже такою відомою в світі кругової підтяжки обличчя.
Процес поліпшення фігури дуже складний і трудомісткий. Він вимагає масу зусиль. Найбільш проблематична область з усіх - живіт, так як на ньому жирові відкладення залишаються навіть при хорошомій спортивній статурі. Ця трудність стосується багатьох, тому іноді пластична хірургія може стати її рішенням. Ліпосакція живота дозволяє прибрати зайві жирові відкладення без шкоди для організму. Дана процедура широко відома в світі і часто користується попитом.
У дитячому віці ми не надаємо значення тому, як виглядають наші обличчя. Але з ростом і розвитком клітин в організмі відбуваються безповоротні процеси. Це призводить до погіршення шкіри, накопиченню жиру, появі складок і мімічних зморшок. Після досягнення певного віку кожна людина розуміє, що тепер його обличчя вже не виглядає так, як в дитинстві. Але не всі готові вдаватися до пластичної хірургії, щоб повернути колишню пружність шкірі і прибрати сліди неестетичних вікових змін.
Підтяжка підборіддя - це процедура для людей, які помічають ознаки старіння на обличчі. Згодом шкіра втрачає свою еластичність і починає ставати більш в'ялою. В результаті обличчя втрачає овальну форму, що проявляється, в тому числі, опущеним підборіддям. Люди, чиє обличчя втратило природний вигляд, виглядають втомленими і більш дорослими. Ментопластика - це термін, що позначає процедуру пластичної хірургії. Він походить від латинського слова mentum, що в перекладі - «підборіддя».
Кожна людина унікальна. Зовнішня краса - поняття до того розмите, що до уваги не може братися якась одна деталь. Всі риси обличчя сприймаються в цілому. І навіть якщо здається, що занадто маленькі очі або відстовбурчені вуха заважають повноцінному життю, то для інших людей це може стати предметом захоплення. Не слід применшувати і грамотне застосування декоративної косметики. Правильно розставляючи акценти і розуміючи концепцію контурінга, можна легко приховати недоліки.