Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпосакція пахв

Ліпосакція пахв в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Жирові відкладення на тілі можуть стати причиною дискомфорту і невпевненості в собі, крім того, вони часто тягнуть за собою збої в роботі різних систем і органів. Так, надлишки жиру в зоні пахв можуть викликати пітливість - захворювання, що виявляється підвищеним потовиділенням. Його можна вилікувати за допомогою пластичної хірургії.

Що таке ліпосакція пахв?

Це операція, при якій проводиться корекція пахвових западин, видалення зайвих жирових відкладень. Особливістю даного методу є можливість швидко прибрати естетичний дефект (жирові складки) і вирішити проблему підвищеного потовиділення.

Особливості методики

Ліпосакція спочатку була винайдена для видалення надлишків жирової тканини на різних ділянках тіла. Однак в процесі її застосування медики визначили, що разом з жировими клітинами видаляються і потові залози, розташовані в підшкірно-жировому шарі. Методика допомагає вирішити проблему гіпергідрозу пахв, повністю прибрати її і запобігти появі в майбутньому.

Показання до проведення

Процедури такого типу проводяться за медичними показаннями. Якщо гіпергідроз проявляється локально (тільки в зоні пахв) і не піддається лікуванню за допомогою різних терапевтичних методів, проводиться ліпосакція.

Протипоказання

Ліпосакція пахв - складна хірургічна процедура, яка вимагає ретельної підготовки. Існує ряд протипоказань, при яких забороняється проведення подібних маніпуляцій:

 • вагітність і період лактації;
 • наявність новоутворень доброякісного або злоякісного характеру;
 • інфекційні захворювання;
 • захворювання серцево-судинної системи, хвороби легенів і верхніх дихальних шляхів;
 • захворювання шкіри в зоні передпліччя.

Можливі ускладнення

Ви можете зіткнутися з відгуками пацієнтів, у яких після ультразвукового впливу розвинулися ускладнення і побічні ефекти. До таких відносяться:

 • ушкодження здорових тканин;
 • пошкодження нервів;
 • набряклість в зоні впливу;
 • утворення гематом;
 • опіки.

Таких наслідків можна уникнути, якщо звернутися до досвідчених фахівців. У «Клініці пластичної хірургії» в Полтаві працюють тільки висококваліфіковані лікарі, що дотримують всі правила та інструкції в процесі проведення різних маніпуляцій.

Підготовка і проведення операції

Для початку необхідно відвідати консультацію фахівця. Лікар направить вас на аналізи, розповість, скільки коштує корекція пахв, і що включає в себе вартість. В кожному окремому випадку ціна може відрізнятися.

Якщо стан здоров'я задовольняє за всіма показниками, проводиться ліпосакція. Лікар застосовує місцеву анестезію, після чого робить невеликі надрізи на шкірі і вводить через них металеві трубки. Ультразвук, діючи під шкірою, руйнує і прибирає жирові клітини. Виводяться вони за допомогою вакууму.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка і визначення зон для ліпосакції
 • ультразвукове руйнування і видалення жирової тканини
3
Реабілітація
 • 3-4 місяці

Реабілітаційний період

Ліпосакція пахв в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Протягом 5-7 тижнів після операції слід уважно ставитися до власних відчуттів і самопочуття. Реабілітація передбачає носіння спеціальних пов'язок, відмова від занять спортом, а також організацію певного догляду за пахвовими западинами.

В період реабілітації при перших ознаках погіршення стану необхідно звернутися до лікаря.

Час операції
1,5 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
3-4 місяці

Якого результату можна досягти за допомогою ультразвукової ліпосакції?

Приблизно в 70% випадків методика дає можливість прибрати проблему гіпергідрозу. Однак для тривалого ефекту необхідно змінювати спосіб життя, принципи харчування і режим фізичної активності.

Ознайомтеся з історіями наших пацієнтів, переглянувши відгуки та фото до і після проведення маніпуляцій.

Якісний сервіс і доступні ціни в «Клініці пластичної хірургії» в Полтаві

Ми вирішуємо проблему підвищеної пітливості пахв швидко, ефективно і безпечно. У цьому допоможуть багаторічний досвід роботи і професіоналізм наших лікарів.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з переліком і вартістю послуг, в клініці послуг. Для уточнення ціни і особливостей застосування методики пропонуємо вам записатися на прийом до хірурга.

 

 

Схожі послуги

Фото до і після ліпосакції пахв

Ліпосакція зображення 4137
Ліпосакція зображення 3477
Ліпосакція зображення 3478

Ціни на ліпосакцію пахв

Ліпосакція
Боділіпосакція ( ліпосакція тіла - 1 зона 10 на 10см.)
8 500 ГРН
Ліпосакція шийно- лопаткового відділу
1 категорія складності
12 500 ГРН
2 категорія складності
14 300 ГРН
3 категорія складності
18 150 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу ліпосакції пахв

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки