Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Умови використання сайту

Розділ I. Загальні положення

1. Загальні положення.

Дана угода визначає умови і правила використання сайту медичного центру ТОВ "Клініка пластичної косметичної хірургії" https://klinika.pl.ua (далі Сайт), а також програм і компонентів, що знаходяться в розпорядженні сайту. Угода регулює відносини між відвідувачем Сайту (далі Клієнт) та Адміністрацією.

Користуватися Сайтом, а також усіма його компонентами, має право тільки Клієнт, який уважно ознайомився з цим документом і прийняв всі його умови. В іншому випадку, доступ до Сайту не надається.

Перед початком роботи з Сайтом, Клієнт повинен уважно ознайомитися з цією угодою і прийняти всі її умови. Якщо Клієнт не згоден з умовами, викладеними в даному документі повністю або частково, йому забороняється користуватися Сайтом і будь-якими його компонентами і програмами.

Умови угоди обов'язкові для всіх клієнтів, які використовують Сайт, а також для всіх користувачів, які відвідують Сайт для цілей ознайомлення.

Дана угода вважається укладеною з моменту, коли Клієнт приймає і погоджується з усіма її умовами.

2. Терміни та поняття.

Адміністрація - є керівництвом Сайту. В її завдання входить виконання будь-яких адміністративних функцій, пов'язаних з роботою Сайту: функціонування всіх його компонентів, а також сервера, обладнання та програм, на якому він знаходиться. Адміністрація займається просуванням і рекламою, відстежує статистику відвідування, своєчасно здійснює оновлення контенту.

Сайт - інтернет-ресурс https://klinika.pl.ua з усіма піддоменами. Знаходиться у відомстві і під контролем Адміністрації.

Клієнт - користувач Сайту, фізична або юридична особа, яка досягла повноліття. Клієнтом вважається особа, яка повністю прийняла умови даної угоди та відвідує Сайт для ознайомлення або замовлення послуг.

Угода користувача - документ, який регулює діяльність Адміністрації та Клієнта та який визначає їхні права та обов'язки.

Розділ II. Предмет і принципи діяльності

3. Предмет договору.

Клієнту дозволяється переглядати інформацію Сайту після згоди з положеннями даного документу. Адміністрація дає дозвіл на використання будь-яких даних з сайту https://klinika.pl.ua виключно в особистих некомерційних цілях. Будь-яке використання інформації, представленої на сайті, на інших веб-ресурсах, в соціальних мережах та інших порталах без дозволу Адміністрації заборонено.

Клієнт має право замовляти медичні послуги і укладати попередні домовленості про замовлення таких послуг за допомогою Сайту.

4. Принципи роботи Сайту.

За допомогою сайту https://klinika.pl.ua Адміністрація проводить інформування клієнтів про свої послуги, їх вартість, використовуючи Інтернет як інструмент для реклами і розкрутки сайту.

Доступ до Сайту та його компонентів, а також комунікація з Адміністрацією за допомогою засобів зворотного зв'язку доступні тільки Клієнтам, які прийняли всі умови даної угоди.

Розділ III. Права та обов'язки сторін

5. Клієнт має право:

 •  Використовувати всі можливості Сайту і його компонентів, що надаються Адміністрацією.
 •  Мати доступ до будь-якої публічної інформації, що розміщена на Сайті.
 •  Повідомляти Адміністрацію про наявність на Сайті інформації, що порушує його права, якщо клієнт надасть підтвердження таких порушень.

6. Клієнт повинен:

 • Вказувати тільки достовірну інформацію про себе при зверненні до Адміністрації.
 • Використовувати Сайт і його компоненти відповідно до даної угоди.
 • Використовувати будь-яку інформацію, розміщену на Сайті, в рамках, передбачених нормами моралі, а також не свсупереч чинному українському законодавству.
 • Самостійно врегулювати всі претензії третіх осіб, пов'язані з діяльністю або бездіяльністю Клієнта при користуванні Сайтом.

 7. Клієнту заборонено:

 • Розпалювати або сприяти розпалюванню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі.
 • Здійснювати будь-які дії, що порушують права і свободи, честь і гідність іншої людини.
 • Вводити в оману інших Клієнтів.
 • Надавати Адміністрації інформацію про третіх осіб без їх згоди.
 • Використовувати будь-які дані, розміщені на Сайті, в комерційних цілях без дозволу Адміністрації.

8. Адміністрація має право:

 • Закрити або призупинити діяльність Сайту або будь-яких його компонентів без попереднього повідомлення Клієнтів.
 • Призупинити доступ Клієнта до Сайту або будь-яких його компонентів у разі виникнення технічних неполадок з метою їх усунення.

9. Адміністрація Сайту не несе відповідальність за:

 • Будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, розміщених на Сайті. Вся інформація розміщується на Сайті без будь-яких гарантій, явних або непрямих.
 • Застарілу інформацію на Сайті, а також неможливість отримання Клієнтом оновленої інформації.
 • Висловлювання і думки Клієнтів і відвідувачів Сайту. Думка Адміністрації може не збігатися з думкою авторів відгуків і коментарів, розташованих на Сайті. Разом з тим, Адміністрація докладає всіх зусиль, щоб прибрати неприпустимий контент з сайту.
 • Будь-які протиправні дії Клієнта щодо третіх осіб, а також третіх осіб щодо Клієнта.
 • Будь-які витрати або збитки, що виникли через використання або неможливість використання цього Сайту або його компонентів.
 • Втрату Клієнтом доступу до Сайту або будь-яких його компонентів.
 • Неповну, неточну або недостовірну інформацію, надану Клієнтом при зверненні до Адміністрації.

При виявленні будь-яких даних або дій, що суперечать даній угоді, повідомляйте Адміністрацію Сайту для подальшого розгляду.

Розділ IV. Види і захист інтелектуальної власності

10. Види інтелектуальної власності.

Клієнт надає в розпорядження Адміністрації свої фотографії до і після проведення медичних процедур і маніпуляцій. Дані фотографії є власністю Адміністрації, і Клієнт дає свою згоду на їх використання в цілях реклами і розкрутки сайту. Використання фотографій можливе виключно в рамках моралі і етичних норм.

Надаючи свої фотографії до і після медичних процедур і маніпуляцій, Клієнт передає Адміністрації виключні права на всі отримані дані, за умови їх використання на некомерційній основі. Дані права не мають територіальних обмежень і надаються на весь термін дії авторських прав.

11. Захист інтелектуальної власності.

Клієнт не має права використовувати будь-які дані і компоненти Сайту в комерційних цілях, включаючи текстові, графічні, фото, аудіо та відео матеріали. Забороняється розміщення будь-яких даних на інших ресурсах, сайтах, в соціальних мережах без дозволу Адміністрації.

Розділ V. Політика конфіденційності

12. Персональні дані Клієнта.

При використанні Сайту і всіх його компонентів, Клієнт автоматично дає згоду на збір, зберігання, використання та поширення інформації про себе, згідно з Правилами конфіденційності даної угоди.

Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» Адміністрація має право включити персональні дані Клієнта, надані при зверненні в клініку, в базу персональних даних. Клієнт також автоматично погоджується з тим, що його персональні дані проходять обробку і, при виникненні необхідності, що викликана виконанням умов вищевказаного закону, на передачу таких даних третім особам.

Клієнт в повній мірі усвідомлює і приймає той факт, що, надаючи Адміністрації свої дані, він надає доступ до них третім особам, за умови, що не були узгоджені і встановлені додаткові обмеження на такі дії.

Приймаючи умови угоди, Клієнт автоматично передає Адміністрації права на свої персональні дані, а також доступ до інформації про замовлення будь-яких послуг.

Адміністрація має право збирати, зберігати і використовувати персональні дані Клієнта відповідно до даної угоди і чинного українського законодавства.

В обов'язки Клієнта входить надання повної та достовірної інформації про себе, необхідної для звернення до Адміністрації.

У разі виявлення невідповідності персональних даних Клієнта дійсності Адміністрація має право обмежити або припинити доступ Клієнта до послуг клініки, Сайту та / або будь-яких його компонентів без повідомлення Клієнта.

13. Інформаційна безпека.

Ця угода визнає конфіденційною таку інформацію, яка містить дані про факт звернення Клієнта за медичною допомогою, про результати будь-яких медичних досліджень і маніпуляцій. Також конфіденційною визнається будь-яка інформація, яка є такою відповідно до чинного законодавства.

Сторони угоди беруть на себе зобов'язання щодо збереження конфіденційності інформації, отриманої під час виконання даної угоди.

Передача будь-яких даних, визнаних цією угодою конфіденційними, третім особам може бути здійснена лише з письмового дозволу Клієнта та / або у випадках, передбачених чинним законодавством.

Адміністрація робить все можливе, щоб зберегти максимально високий рівень безпеки даних, наданих Клієнтом, а також інформації, розміщеної на Сайті.

Сайт використовує найсучасніші технології для всеохоплюючого виконання даного пункту угоди.

Надаючи будь-яку інформацію особистого характеру, включаючи результати медичних досліджень і маніпуляцій, а також фотографії до і після таких, третім особам, Клієнт усвідомлює наслідки таких дій. В даному випадку Адміністрація за дії Клієнта відповідальності не несе.

Адміністрація не проводить перевірку третіх осіб, яким Клієнт передав свої персональні дані та особисту інформацію.

Розділ VI. Інші положення

14. Додаткові умови.

Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до цієї угоди. Всі зміни, які вносяться в даний документ, доступні Клієнту у відповідному розділі сайту. Про внесення будь-яких змін Адміністрація повідомляє Клієнта за допомогою електронної пошти, що була вказана Клієнтом при зверненні в клініку.

Всі зміни, внесені до Угоди, вступають в силу з моменту їх публікації.

Продовжуючи користуватися Сайтом і всіма його компонентами, Клієнт підтверджує, що згоден з усіма змінами, внесеними до угоди.

Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки, які Клієнт або треті особи можуть понести в разі неправильного розуміння даного документа або будь-якої його частини, а також інструкцій і вказівок з використанням Сайту і його компонентів.

Вказуючи свої контактні дані, Клієнт надає Адміністрації право надсилати йому повідомлення за допомогою електронної пошти про будь-які нововведення на Сайті, а також направляти Клієнту матеріали рекламного змісту.

У разі визнання недійсною будь-якій частині даної угоди, інші частини документа залишаються в силі. У разі відмови будь-якої із сторін угоди від будь-якого положення або умови даного документа, або будь-яке порушення зазначених в документі правил і вимог не скасовує дію цієї угоди.

Адміністрація залишає за собою право в будь-який момент передати свої права третім особам, не інформуючи про це Клієнта.

Угода складена і регулюється чинним законодавством України. Сторони угоди беззастережно погоджуються, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію щодо будь-яких претензій, суперечок або розбіжностей, які можуть виникнути між сторонами у зв'язку з використанням Сайту.

Розбіжності і суперечки, що виникли з даної угоди, вирішуються шляхом переговорів сторін. Якщо такі переговори не подіяли, суперечки вирішуються в судовому порядку, відповідно до встановленої законодавством України процедури.