Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика повік (блефаропластика)

Боротьба з явними ознаками старіння пов'язана, насамперед, з усуненням зморшок та естетичних дефектів в області навколо очей. Виникнення глибоких гусячих лапок, мішків, а також опущення верхньої повіки можна подолати за допомогою блефаропластики.

Що являє собою пластика повік?

Блефаропластика це комплекс операцій, спрямованих на омолодження верхніх та нижніх повік. Як правило, вона включає підтяжку верхньої зони навколо очей, усунення набряклості. Часто така пластика проводиться в комплексі з іншими пластичними та косметологічними процедурами. Дізнатись, скільки коштує операція, можна на першій консультації з лікарем.

Опис корекції верхніх та нижніх повік

Суть застосовуваного методу полягає у видаленні жирових тканин, збільшення яких тягне за собою появу ефекту набряклості, а також зайвої ділянки шкіри верхніх і нижніх повік. Перед проведенням пластичної операції на повіках хірург робить розмітку зони, що обробляється, що дозволяє акуратно і безпечно проводити блефаропластику.

Показання до проведення пластики повік

Блефаропластика повік проводиться за наявності певних естетичних дефектів та вікових змін:

 • скупчення жирових відкладень у підшкірному шарі в зоні навколо очей (виражені мішки),
 • опущення повік,
 • в'ялість шкіри,
 • яскраво виражені нососльозні борозни.

Протипоказання до пластики повік

Пластику такого типу не рекомендується проводити за наявності певних факторів протипоказань:

 • високі показання внутрішньоочного тиску,
 • синдром сухого ока,
 • захворювання щитовидної залози,
 • захворювання серцево-судинної системи,
 • цукровий діабет,
 • онкологічне захворювання.

Можливі ускладнення

Пластика повік (блефаропластика) в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Якість підтяжки шкіри в процесі виконання блефаропластики повністю залежить від досвіду роботи та кваліфікації спеціаліста. Професійний хірург здатний провести операцію без ускладнень. У протилежному випадку у чоловіків та жінок можуть виникати зміщення очних яблук, сліди зморшок та рубці.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • резекція надлишків тканин
 • якщо необхідно усунення жирових гриж
3
Реабілітація
 • 1 місяць

Підготовка та проведення операції

Підготовка до пластики передбачає огляд та консультацію у спеціаліста, протягом якої лікар складає анамнез пацієнта, визначає зону впливу та методи для ефективної підтяжки, що застосовуються при операції. На цьому етапі ви можете дізнатися, скільки коштує процедура.

За кілька днів до процедури корекції повік пацієнту необхідно відмовитися від куріння та вживання алкоголю, припинити прийом лікарських препаратів.

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
стаціонар не потрібен
Реабілітація
1 місяць

Реабілітаційний період після пластики повік

Реабілітація після пластики верхніх та нижніх повік налічує близько 14 днів. На 4-5 день знімаються шви, після чого пацієнт може вести колишній спосіб життя. Умови реабілітації після корекції можуть бути індивідуальними для кожного пацієнта.

Очікуваний результат від блефаропластики

Багато пацієнтів нашої клініки хірургії (як чоловіки, так і жінки) вже змогли оцінити ефективність блефаропластики. Переконатись в отриманих результатах підтяжки ви можете на нашому сайті, ознайомившись із відгуками, а також переглянувши фото до та після проведення процедури.

Чому варто вибрати нашу клініку?

При виборі пластичної клініки щодо пластичних процедур питання ціни не повинно стояти на першому плані. Однак якщо клініка має гарну репутацію, про що говорять численні відгуки, гарантує якість та безпеку, пропонуючи при цьому оптимальну ціну блефаропластики, такою пропозицією не можна не скористатися.

Для вас сучасний підхід до організації роботи клініки хірургії, професійне виконання всіх процедур та вигідні ціни на пластику повік у Полтаві. Дізнатися, скільки коштує корекція повік у нашій клініці, а також як формується вартість підтяжки, ви можете зв'язавшись із нашим співробітником по телефону.

Схожі послуги

Часті запитання про пластика повік – блефаропластика

✅ Коли зійде набряк після блефаропластики?

Після пластики повік набряки починають сходити вже на 3-4 добу після операції. Повернутися до звичайного життя можна буде через 10-12 днів, коли зовні обличчя виглядатиме нормально. Для повного відновлення тканин потрібно близько місяця – з урахуванням усіх лікарських рекомендацій.

⭐ Чи залишаться шрами після пластики повік?

Рубці, що утворюються після пластики повік, – явище неминуче. Однак приблизно через місяць після проведеної процедури шрами затягуються, помітити їх дуже складно. А при безшовній трансконьюктивальній блефаропластиці нижніх повік слідів і зовсім не залишається.

✔️ Які обмеження після блефаропластики?

У першу добу після пластики повік доведеться утриматися від будь-яких фізичних навантажень та різких рухів. На ранньому реабілітаційному періоді варто відмовитись від макіяжу, споживання алкоголю, куріння. Протипоказані перепади температур, тому під забороною відвідування сауни та лазні. Також потрібно берегти очі від яскравого сонця.

✅ Зі скільки років можна робити пластику повік?

Показання щодо пластики повік – зморшки, мішки під очима, різні дефекти – зазвичай виявляються в середньому віці. Але бувають і вроджені проблеми, за яких рекомендована ця процедура. Тому рішення про проведення блефаропластики потрібно ухвалювати виключно за порадою хірурга. Враховуючи індивідуальні особливості, фахівець порадить необхідні заходи для людини будь-якого віку.

Ціни на блефаропластику

Блефаропластика (корекція вроджених та вікових змін повік)
Пластика верхніх повік
17 400 ГРН
Аугментаційна блефаропластика верхніх повік
16 000 ГРН
Пластика верхніх повік з елевацією брів
28 000 ГРН
Коругатороектомія
14 000 ГРН
Пластика нижніх повік
19 200 ГРН
Транскон’юнктивальна блефаропластика (ліпектомія )
11 400 ГРН
Видалення ксантелазм з однієї сторони
5 600 ГРН
Видалення ксантелазм з обох сторін
9 000 ГРН
Ліпофілінг пальпебромалярної борозни
4 200 ГРН
Ліпосакція над латеральною порцією кругового м’яза ока
7 600 ГРН
Кантопексія
25 300 ГРН
Кантоплікація
22 800 ГРН
Корекція вивороту (ектропіону) нижніх повік за методом Кунту - Шимановського
16 000 ГРН
Видаленні сирінгіом нижніх повік (1шт)
500 ГРН
Видалення сирінгіом нижніх повік сеанс
800 ГРН

Фото до і після пластики повік

Блефаропластика зображення 3849
Блефаропластика зображення 3850
Блефаропластика зображення 3851

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики повік

Елена

12 травня 2023 р. 23:54
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу висловити величезну подяку Іллі Юрійовичу за ювелірну роботу і шикарний результат! У вас легка рука, моя реабілітація 8 днів. Я рада зустрічі через багато років, перша була в 2007 маммопластика, результат радує і зараз! Спасибі вам велике за ваш професіоналізм, величезне спасибі за бонус подарунок♥️ спасибі велике Лесі Федорівні ♥️ і персоналу!Бажаю вам процвітання, і багато щасливих пацієнтів!

Лида

9 травня 2023 р. 17:42
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу приєднатися до вищесказаних слів і висловити величезну подяку чудовому пластичному хірургу Микиті Іллічу. Я можу довіритись цій людині, і час перебування в клініці пролітають дуже швидко. Хочеться побажати Вам добрих пацієнтів та особистого щастя. Окреме спасибі Лесі Федорівні! Thank you very much!

Переглянути всі відгуки