Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Пластика повік (блефаропластика)

Боротьба з явними ознаками старіння пов'язана, в першу чергу, з усуненням зморшок і естетичних дефектів в області навколо очей. Виникнення глибоких «гусячих лапок», «мішків», а також опущення верхньої повіки можна подолати за допомогою блефаропластики.

Що являє собою пластика повік?

Пластика повік (блефаропластика) фото 2 Блефаропластика - це комплекс операцій, спрямованих на омолодження верхніх і нижніх повік. Як правило, вона включає в себе підтяжку верхньої зони навколо очей, усунення набряклості. Часто така пластика проводиться в комплексі з іншими пластичними і косметологічними процедурами.

Опис процедури

Суть застосовуваного методу полягає у видаленні жирових тканин, збільшення яких спричиняє появу ефекту набряклості, а також зайвої ділянки шкіри. Перед проведенням процедури хірург робить розмітку оброблюваної зони, що дозволяє акуратно і безпечно проводити блефаропластику.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • резекція надлишків тканин
 • якщо необхідно усунення жирових гриж
3
Реабілітація
 • 1 місяць

Показання до проведення пластики повік

Блефаропластика проводиться при наявності певних естетичних дефектів і вікових змін:

 • скупчення жирових відкладень в підшкірному шарі в зоні навколо очей,
 • опущення повік,
 • в'ялість шкіри,
 • яскраво виражені носослізні борозни.

Протипоказання

Пластику такого типу не рекомендується проводити при наявності певних факторів:

 • високі показники внутрішньоочного тиску,
 • синдром сухого ока,
 • захворювання щитовидної залози,
 • захворювання серцево-судинної системи,
 • цукровий діабет,
 • онкологічні захворювання.

Можливі ускладнення

Якість підтяжки шкіри в процесі виконання блефаропластики повністю залежить від рівня професійної підготовки і кваліфікації фахівця. Професійний хірург здатний провести операцію без ускладнень. У іншому випадку можуть виникати зміщення очних яблук, сліди зморшок і рубці.

Підготовка та проведення операції

Пластика повік (блефаропластика) фото 1 Підготовка до пластики передбачає огляд і консультацію у фахівця, протягом якої лікар складає анамнез пацієнта, визначає зону впливу і необхідні методи для ефективної підтяжки.

За кілька днів до процедури пацієнтові необхідно відмовитися від куріння і вживання алкоголю, припинити прийом лікарських препаратів.

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
стаціонар не потрібен
Реабілітація
1 місяць

Реабілітаційний період

Реабілітація після пластики триває близько 14-ти днів. На 4-5-й день знімаються шви, після чого пацієнт може повернутися до звичного життя. Умови реабілітації можуть бути індивідуальними для кожного пацієнта.

Очікуваний результат від проведення процедури

Багато пацієнтів нашої клініки вже змогли оцінити ефективність блефаропластики. Переконатися в отриманих результатах ви можете на нашому сайті, ознайомившись з відгуками, а також переглянувши фото до і після проведення процедури.

Чому варто вибрати нашу клініку?

При виборі клініки для проведення пластичних процедур питання про ціну не має стояти на першому плані. Однак, якщо клініка має гарну репутацію, про що говорять численні відгуки, гарантує якість і безпеку, пропонуючи при цьому оптимальну вартість послуг, такою пропозицією не можна не скористатися.

Для вас - сучасний підхід до організації роботи клініки, професійне виконання всіх процедур і вигідні ціни в Полтаві. Дізнатися, скільки коштує процедура в нашій клініці, а також як формується вартість, ви можете, зв'язавшись з нашим співробітником по телефону.

Схожі послуги

Ціни на блефаропластику

Блефаропластика (корекція вроджених та вікових змін повік)
Пластика верхніх повік
10 350 ГРН
Аугментаційна блефаропластика верхніх повік
16 100 ГРН
Пластика верхніх повік з елевацією брів
25 300 ГРН
Коругатороектомія
11 500 ГРН
Хірургічна корекція блефароптозу з однієї сторони
46 000 ГРН
Хірургічна корекція блефароптозу з обох сторін
69 000 ГРН
Пластика нижніх повік
13 800 ГРН
Транскон’ю нктивальна блефаропластика (ліпектомія
10 350 ГРН
Видалення ксантелазм з однієї сторони
4 370 ГРН
Видалення ксантелазм з обох сторін
5 290 ГРН
Ліпофілінг пальпебромалярної борозни
3 680 ГРН
Ліпосакція над латеральною порцією кругового м’яза ока
6 900 ГРН
Кантопексія
23 000 ГРН
Кантоплікація
20 700 ГРН
Корекція ектропіону нижніх повік з однієї сторони за методом Кунту - Шимановського
6 900 ГРН
Корекція ектропіону нижніх повік з обох сторін за методом Кунту - Шимановського
5 520 ГРН
Видаленні сирінгіом нижніх повік (1шт)
460 ГРН
Видалення сирінгіом нижніх повік сеанс
690 ГРН
Аугментація орбітальних країв структурованим імплантатом
41 400 ГРН

Фото до і після пластики повік

Блефаропластика зображення 3849
Блефаропластика зображення 3850
Блефаропластика зображення 3851

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики повік

Алла

16 липня 2019 р. 15:30
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Спочатку, хотіла б подякувати Вам, за мій новий вигляд. Дуже задоволена проведеною ринопластикою і блефаропластикою Звертаюся з такого питання: можна зробити невелику ліпосакцію нижньої третини обличчя. Ще раз велике спасибі за все!

Татьяна

26 квітня 2019 р. 07:14
Відгук перекладено з російської мови автоматично

У минулому році робила блефаропластику верхніх повік. Дуже задоволена результатом !!! Дякую! Все зажило відмінно, ніяких слідів від операції не залишилося!

Меланiя

19 січня 2019 р. 16:42
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здравствуйте! Я повністю задоволена докторами в клініці. Досить довго шукала клініку такого рівня, як виявилося в нашій країні їх мало. Хочу сказати, що результат повністю виправдовує вкладення в операцію. все на кращому рівні. МОЛОДЦІ! Мені дуже все сподобалося, як в кращих клініках світу. Доктора кращі))))))) Я задоволена до кінчиків пальців!)))))) СПАСИБІ а доктору ще раз спасибі. !!

Ирина

20 листопада 2018 р. 17:38
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день медичному центру пластичної хірургії. Дуже вдячна, що відповіли на мій лист, Леся Федорівна. Дякую за щирі слова. Бажаю Вашій центру довголіття і процвітання, всім здоров'я і благополучча. Ви даруєте людям радість і впевненість. Бажаю, що не вернулась в вашу клініку раньше. хочу зробити поправку, що неправильно написала назву операціі.Мне зробили кантопексію. І я нескінченно цьому рада, повторюю це знову і снова.І це завдяки прекрасному доктору Іллі Юрійовичу, міцного йому здоровья. Бажаю вам побільше прекрасних результатов.С повагою ваша пацієнтка Ірина.

Анна

19 листопада 2018 р. 12:39
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день, прекрасні лікарі, Ілля Юрійович і Леся Федорівна. Робила у Вас кантопластіку верхніх повік і блефаропластику нижніх. Думаю, ви згадайте дівчину з дуже короткою стрижкою. Нарешті то мені допомогли розібратися з електронною поштою і я зможу вам написати і відправити фото. Я дуже вам вдячна, що поставилися з розумінням до моєї ситуації, і зробили операцію відразу. Операція була у мене не проста, але Ілля Юрійович майстер своєї справи. Бажаю йому здоров'я і успіхів, в його нелегкій праці. Ось пройшло майже два тижні після операції, вже майже все зажило. Але мені подобалося все навіть на другий день. Я не помічала синців та набряків, головне, стало видно мої очі. Хоча, звичайно, ще є ущільнення, але вони поступово проходять. Я, виконую всі приписи врача.Теперь вже не віриться, що було як то іначе.Глаза мої виглядають, як коли то.Не можу нарадоваться.Я так довго думала про цю операцію, що не віриться, що все вийшло. Спасибі, що переконали мене, зробити і нижню блефаропластику. Я нескінченно, вам вдячна. Ви прекрасні люди і професіонали в своїй справі Ілля Юрійович і Леся Федорівна. Сподіваюся, в наступний відпустку я приїду ще в вашу клініку. Скоро ми поїдемо на роботу, але коли мої повіки остаточно відновляться я обов'язково вишлю фото. А поки відправлю як я виглядала в ці дні.

Людмила

26 жовтня 2018 р. 09:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Доброго ранку, 18.10.18 я робила у Вас в клініці блефаропластику. Величезне спасибі за результат, вже зараз видно, що років 10 мінус :) синці практично зійшли, єдине під очима є ущільнення, як валики, мене попереджали, що це можливо після липофилинга, але хотіла б ще раз подякувати доктора від щирого серця і побажати вдячних пацієнтів, а найголовніше-здоров'я!

Татьяна

19 червня 2018 р. 11:03
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Дякуємо за проведену операцію блефаропластику та ринопластику! Відчуваю себе прекрасно, як зовні так і всередині!!

Елена

8 травня 2018 р. 12:20
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте, дорога клініка) Робила кругову блефаропластику у вас в клініці+ліпофілінг. Хотіла вам сказати величезне спасибі за уважність і ставлення) пройшло 3 тижні після операції. Зараз навіть ще не зовсім все зажило, рада, що все таки зважилася зробити блефаропластику, немає тієї проблеми, яка мене засмучувала. Розумію що потрібно ще трохи почекати до повного відновлення. Синці і набряк поступово сходить. Шви заживають. Дякую вам ще раз!!!

Елена

13 березня 2018 р. 19:47
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вже минуло три роки після кругової підтяжки обличчя,блефаропластики і підтяжки шиї,результат відмінний, насолоджуюся роботою Іллі Юрійовича та Микити Ілліча! Величезне спасибі за професіоналізм, уважність і делікатність.У клініці створені прекрасні умови і працює душевний медперсонал. Скоро буду звертатися знову. Успіхів усім!

Алена

12 листопада 2017 р. 11:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте дорогі мої доктора! Мене звуть Олена! Я вже кілька років є Вашим пацієнтом. Ви зробили мені блефаропластику нижніх і верхніх повік, булхорн, ліпофілінг особи, ментопластику, малярний ліфтинг а після малярного підтяжку середньої скроневої зони обличчя. Всім я дуже задоволена!

Ирина М

10 серпня 2017 р. 15:25
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Я вчора зняла гіпс. Є невелика набряклість, але мені мій ніс вже дуже подобається! Особливо ніздрі, вони такі тоненькі ))) Дихає вже майже повноцінно, особливо після промивання. Повіки теж дуже добре вийшли, мені подобається. Мажусь гепариновой маззю, думаю, буду взагалі красуня)). Спасибі величезне!!! З повагою, Ірина. Ці фото - відразу після зняття гіпсу.

Liliya

4 серпня 2017 р. 10:08
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо, дорога Олеся Федорівна. Висилаю свої фото 16 днів після операції. Передайте,будь ласка, мою величезну подяку Іллі Юрійовичу,Микиті Іллічу і всьому персоналу. З повагою Лілія.

Сусанна

5 липня 2017 р. 20:16
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вперше звернулася до цих чудових лікарів, зізнаюся чесно дуже боялася. Надивившись передач як буває це все невдало. Але я зустрівшись з Іллею Юрійовичем і трохи поспілкувавшись зрозуміла що цим лікарям можна довіряти. І ось зважилася на кругову блефаропластику. Спочатку все ж було страшно. А потім подумала, що гірше, ніж є, вже не буде. І ризикнула. Ось минуло вже пів року я не натішуся я вже помолодшала на багато. Знімки робила кожен день 19 днів поспіль. Заради інтересу. Більше не стала робити так як вже все залишалося незмінно, дуже добре. Так ось я і зважилася на іншу операцію, на кругову підтяжку обличчя. Сьогодні другий день після операції. З нетерпінням чекаю коли все заживе. Що б побачити бажаний результат. Дуже уважні медсестри, лікарі і весь персонал. Приємно спілкуватися, турботливі. Велике спасибі Світлані яка всю ніч переживала чи все зі мною в порядку. Хочу зазначити що професіонали своєї справи, Ілля Юрійович і його чудовий спадкоємець Микита Ілліч справляються з усіма завданнями. Особлива всім подяка.

Kirina

26 травня 2017 р. 09:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте. Перш за все хочу сказати спасибі, після блефаропластики я стала виглядати свіже, краще, молодше. Також окреме велике спасибі, за Ваше ставлення в післяопераційний відновлювальний. Після операції пройшов 1 місяць і 6 днів.

Катерина

18 травня 2017 р. 18:16
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Микита Ілліч , велике вам спасибі!!!! У Вас золоті руки. У січні у вашій клініці робила блефаропластику верхніх повік і ліпофілінг, зараз бачу результат і дуже ним задоволена! Спасибі велике всьому персоналу клініки!

Наталья

8 березня 2017 р. 11:20
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте! Я-Наталія, з Кременчука, мені 65 років, сподіваюся згадайте. Я прибрала мішки під очима з вашою допомогою, з віком вони стали більш виражені. Відправляю вам фото для ознайомлення і дякую за Вашу роботу і терпіння! Моя дочка теж робила у Вас сулькус пластику нижніх повік 4 роки тому і досі дуже задоволена результатом!

Татьяна

20 лютого 2017 р. 21:04
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Спасибі величезне чудовій людині і професійному хірургу Іллі Юрійовичу за мій новий ніс і верхні повіки. Результатом дуже-дуже задоволена!!! Я дуже Вам вдячна за Ваш талант бачити людську і натуральну красу, за Ваш професіоналізм, а також за підтримку до, під час і після операції!!! Також величезне спасибі вашому персоналу, особливо дуже привітні, чуйні і хороші у вас медсестри!

Алёна

6 лютого 2017 р. 17:31
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Рідко пишу відгуки , але тут не можу промовчати ! Скажіть шановні працівники клініки , де ви берете стільки терпіння , турботи , щирого а не лицемірного добра , по відношенню до нас !!! 02.02.2017 зробила нижню і верхню пластику повік , результат приголомшливий ! Спасибі величезне !!! Мої щирі побажання добра, миру і процвітання !!!Олеся Федорівна , Ілля Юрійович ,Микита Ілліч і всьому персоналу клініки !!!

Леся

16 грудня 2016 р. 13:08
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Захоплення! Ось які емоції викликає результат ринопластики, яку я зробила у вашій клініці! Захват і величезна подяка! Подяка всьому персоналу вашої клініки! ІЛЛЯ ЮРІЙОВИЧ, ви кращий!!! І завдяки Вашій роботі я теж стала кращою дуже рада, що звернулася за допомогою в клініку пластичної хірургії саме в місті Полтава і переконалася, що там працюють найкращі хірурги в Світі. Це хірурги від Бога, які творять чудеса. У них легкі, золоті, чарівні руки. Роки йдуть, а я старію, хоча і в старості хочеться бути красивий. Клініку я відвідала в квітні 2016 року і протягом до грудня 2016 року хірурги Ілля Юрійович і Микита Ілліч зробили мені такі операції: ліпофілінг носо-губних борозен, ліпофілінг пальпебрамалярної борозни, блефаропластика, фенольний пілінг, підтяжка 2/3 особи. Всі операції були проведені на найвищому рівні. Зараз дивлюся на себе в дзеркало і не вірю, що це я. Виглядаю набагато красивіше, ніж була в молодість. З кожним днем мій захват від результату все сильніше. Мрія моя збулася завдяки таким хірургам як Ілля Юрійович і Микита Ілліч. Тепер хочу жити довго і виховувати онуків, дочекатися правнуків. Дорога Леся Федорівна! Я дуже Вам вдячна за те, що Ви для мене зробивши. Спасибі Вам велике за Вашу посмішку, розуміння, теплий прийом, підтримку, доброту, теплоту, душевність. Величезне спасибі чудо-хірургам, які так багато для мене зробили. Шановні, дорогі Ілля Юрійович і Микита Ілліч, величезне, величезне Вам спасибі за Ваш професіоналізм і людяність, низький Вам від мене уклін, Ви найкращі хірурги. Я ніколи не забуду Вашу доброту, розуміння і чари Ваших рук і те, що Ви для мене зробили. Слава Богу, що в Полтаві є такі хірурги, як Ви. Хочу висловити величезну подяку медсестрам клініки: Лілі Петрівні, Світлані, Вікторії, Ірі. Велика подяка Ігорю Анатолійовичу. Всі вони поважали і підтримували мене протягом усього цього періоду. Велике спасибі адміністраторам клініки: Альоні і Марії за доброту і увага, а також всьому персоналу клініки. Ставлення в цій клініки прекрасне, я себе почувала, як у своїй родині. Весь персонал клініки дуже дбайливий, чуйний і уважний до своїх пацієнтів. Вітаю Вас і Ваші сім'ї з наступаючим 2017 Новим роком і Різдвом Христовим! Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, удачі, багатства, стабільності, процвітання Вашій справі і довгих років життя! Спасибі велике-велике, що Ви є. Спасибі вам за вашу працю і за добро, яке ви робите для людей!е) Ви робите світ красивішим, а Ваших пацієнтів щасливими! Величезна Вам подяка за Вашу працю!

Оксана,Инна

11 липня 2016 р. 02:27
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Спасибі за прекрасну роботу Іллю Юрійовича, за Конституції лісі Федорівну і Микиту Ілліча.Весь персонал!02.03.2016 ми зробили пластику століття, пройшло кілька місяців, а результат все краще і краще! Дякую! Ми знову хочемо до вас звернутися!

Ирина

4 травня 2016 р. 14:30
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте! Від душі дякую за блефаропластику. . Доктор попався просто фанат своєї справи - все зробив супер. Я приношу йому свої вибачення, трошки його пообзивала під час операції. Приїду до вас за наступними коригуваннями своєї З повагою, Ірина

Нина

15 березня 2016 р. 16:01
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Слава Богу, що є такі хірурги як Ілля Юрійович, ВЕЛИКЕ СПАСИБІ йому за професіоналізм. Робила блефаропластику і можу з упевненістю рекомендувати ЦЮ КЛІНІКУ тим, хто планує зробити пластику. Я також сумнівалася, різні клініки переглядала, але прислухалася рекомендацій знайомих, хто робив вже в цій клініці в М. Полтава. Комфортне перебування в клініці і хороший персонал.

лариса

21 січня 2014 р. 13:07
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Величезне спасибі всьому складу клініки за високий професіоналізм і грамотний медичний підхід в такому непростому і тонкому справі,як пластична хірургія. Нещодавно зроблена блефаропластика у вашій клініці (при всій моїй допитливості і недовірливості) переконала мене в продовженні розпочатого.Тепер хочу зупинити тимчасове зростання мого носа!!! Дорогі лікарі та сестрички нехай ваші золоті ручки і чуйні серця завжди будуть здорові і надійні!!!Великих успіхів і відмінної роботи,терпіння і везіння у вашій непростій і потрібній справі. Дякую!!!

Переглянути всі відгуки