Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Що таке хейлопластика і якою вона буває?

Що таке хейлопластика і якою вона буває? Майже кожен зараз мріє хоча б як-небудь виділитися серед інших. Зміна форм і зовнішнього вигляду є найбільш частим запитом. Особливо, коли справа доходить до губ. І це не дивно, адже вони є важливою частиною обличчя. Тому естетичний вигляд зробить більш впевненим у собі їхнього власника. Існує безліч способів зміни їх обсягу та форми. Один з найактуальніших - процедура хейлопластики, яка дозволяє коригувати всі недоліки і кардинально міняти зовнішній вигляд.

Які губи вважаються ідеальними

У кожного своє розуміння і бачення прекрасного, але є певні параметри, за якими можна судити про красу рота. Незважаючи на це, існує деяке поняття про ідеальні уста:

  1. Їх кордони повинні знаходиться на одній лінії з внутрішніми краями райдужної оболонки очей.
  2. Ніс повинен бути вужче рота в 1,5 рази.
  3. Верхня губа трохи менше нижньої
  4. Обов'язковий параметр - чітко окреслений контур.

У сучасному світі модні тенденції змінюються дуже швидко, тому простежити за ними часто буває дуже складно. Але якщо ви в руках досвідчених хірургів, всі ваші частини тіла будуть ідеальними.

Популярні види хейлопластики

Хейлопластика буває ін'єкційною і хірургічною. У кожного з цих видів процедури є свої переваги і недоліки, тому перед корекцією необхідна консультація з фахівцем. В ході цієї консультації буде підібрана оптимальна методика корекції, яка дозволить досягти бажаного результату.

Ін'єкційна процедура - та, при якій вводиться певний препарат у вигляді філлера-наповнювача. Він дозволяє збільшувати або зменшувати розміри частини тіла, змінюючи при бажанні її форму. В якості наповнювача застосовуються спеціальні препарати. Їх виробляють, взявши за основу гіалуронову кислоту. А вона, в свою чергу, є одним з компонентів внутрішньоклітинного матриксу. Оперативне втручання проводиться шляхом розрізання шкіри і накладення швів.

Пластика «Кессельринг».

Найбільш актуальним запитом є збільшення частин тіла. Для цього використовують пластику по Кессельрингу. За цією методикою внутрішня частина губи розгортається, за рахунок чого може бути досягнуто бажаного ефект. Така маніпуляція може бути застосована як до верхньої або нижньої губи, так і до обох одночасно. Найчастіше застосовується на тонких губах. За допомогою даного способу можна домогтися максимального природного результату.

Ця операція надає особливої ​​виразності і чіткість контуру. Рубець на ньому поступово зникає і легко маскується декоративною косметикою.

Пластика «Булхорн» - ще одна пластична операція, але її відмінна риса в тому, що змін зазнає тільки верхня губа. За рахунок такої процедури можна скоротити інтервал від носа до неї, збільшити розмір і посилити арку Купідона.

Що таке хейлопластика і якою вона буває? В ході маніпуляції робиться надріз нижче носа. Потім необхідна частина шкіри купірується. Як результат, найкрасивіша частина обличчя пацієнта виходить більш виразною. Рекомендувати процедуру можуть в разі, якщо у вас тонка верхня губа або є значний інтервал між нею і носом.

Корнер-ліфтинг.

Здійснюючи незначні розрізи близько куточків рота, доктор виконує алгоритм дій, що припускає легке підняття їх механічним шляхом. Відбувається фіксація і реконструйовані частини тіла залишаться в новому положенні, що додасть обличчі більш доброзичливий вигляд. Таке втручання актуально при опущених куточках рота, вікових змінах і в інших окремих випадках.

Ліпофілінг губ.

Під цим терміном розуміється ін'єкційна процедура, яка може і повинна здійснюватися хірургом. В ході її проведення замість філлера-наповнювача використовують жирову тканину з небажаних зон, яку згодом трансплантують в губи. Цей природний матеріал є одним з найбезпечніших, так як він краще приживається і не викликає алергії.

Рекомендаціями на користь здійснення даної операції є:

  • асиметрія;
  • опущені куточки
  • вікові зміни;
  • недостатній обсяг і ін.

Звертаючись до перевірених хірургів з великим досвідом і значним терміном практики, ви отримаєте найефектніші губи, про які завжди мріяли.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
22-09-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Кожна жінка хоч раз, але замислювалася про процедуру підтяжки шкіри. Це пов'язано з тим, що з віком змінюється контур обличчя, шкіра сушиться, щоки опускаються, а зморшки на лобовій частині і підборідді стають глибшими. Раніше з цими проблемами справлялися тільки за допомогою хірургічних операцій. Однак у наш час ефекту можна домогтися і з використанням косметичних засобів. Нитковий ліфтинг - це спеціальна процедура, яка необхідна для того, щоб виконати підтяжку обличчя і надати йому форму.
За всю історію людства стандарти краси змінювалися десятки разів. Ці критерії, зазнаючи зміни, кидалися з крайності в крайність. Вони то оспівували пишні форми Рубенсових дам, то змушували захоплюватися андрогинною худорбою красунь початку минулого століття. Одні віяння моди пояснити простіше, інші змушують задуматися. Чому високі вилиці вважаються спокусливими? З цього питання варто звернутися до вчених.
Краса контурів обличчя складається з безлічі факторів. До таких належать і симетричні, акуратні вуха. Багато наших жінок стикаються з таким негарним явищем, як деформація мочки, яка має властивість розтягуватися. Цей процес є незворотнім, але його легко можна скорегувати в нашій клініці косметологічної та пластичної хірургії. Пластика мочки вуха, яку ви можете провести у нас, не тільки поліпшить естетику обличчя, а й підвищить вашу самооцінку.
Зміни в організмі наздоганяють всіх і кожного, адже вік бере своє. Він не проходить амо собою і приносить ряд деформацій, пов'язаних із зовнішністю. Однією з актуальних тенденцій є «голе» обличчя, яке так і світиться здоров'ям. Тому мати бездоганні його обриси - бажання багатьох. Цей актуальний для багатьох нюанс може вирішитися завдяки вже такою відомою в світі кругової підтяжки обличчя.
Процес поліпшення фігури дуже складний і трудомісткий. Він вимагає масу зусиль. Найбільш проблематична область з усіх - живіт, так як на ньому жирові відкладення залишаються навіть при хорошомій спортивній статурі. Ця трудність стосується багатьох, тому іноді пластична хірургія може стати її рішенням. Ліпосакція живота дозволяє прибрати зайві жирові відкладення без шкоди для організму. Дана процедура широко відома в світі і часто користується попитом.