Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпофілінг обличчя

Ліпофілінг обличчя в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Ліпофілінг обличчя - відновлення контурів обличчя і об’єму за допомогою власних жирових клітин. Процедура передбачає транспозицію жирових клітин із зони, де їх надто багато, в ділянку, де спостерігається нестача обсягу. Дана операція має безліч переваг перед використанням філерів і різних імплантів. Власна жирова тканина не відторгається організмом, вона швидко приживається і по завершенню періоду реабілітації стає повноцінно функціонуючої частиною з нервовими закінченнями і судинами.

Показання

Протипоказання

  • вік до 18 років;
  • цукровий діабет;
  • онкологічне захворювання;
  • порушення згортання крові;
  • гострі інфекційні захворювання.

Можливі ускладнення

Ліпофілінг обличчя в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Імовірність виникнення побічних ефектів при процесі ліпофілінгу мінімальна. Але відразу після сеансу, як і після будь-якого втручання, може спостерігатися набряклість, синці, невелика хворобливість або втрата чутливості.

1
Підготовка
  • Попередня консультація хірурга.
  • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
  • переміщення власної жирової маси в зони з втраченим об'ємом
3
Реабілітація
  • 1-2 місяці

Підготовка і проведення операції

Перед проведенням ліпофілінгу пацієнт проходить стандартні обстеження: флюорографія і кардіограма серця, також здає аналізи сечі і крові.

Операція з ліпофілінгу не вимагає застосування загального наркозу, всі маніпуляції практично безболісні і проводяться під місцевою анестезією. Визначається зона для отримання жирових клітин. Найчастіше це область живота або внутрішня поверхня стегон. За допомогою тонких канюль набирається необхідна кількість матеріалу. Він піддається фільтрації і після цього за допомогою більш тонких канюль вводиться в потрібну зону. В цілому процедура займає не більше 1 години.

Реабілітація

Після операції протягом 1-2 тижнів на місці маніпуляцій можуть бути незначні синці і підтьоки. Протягом 3-х тижнів варто обмежити фізичні навантаження, виключити відвідування сауни і лазні.

Результат ліпофілінгу обличчя

Ліпофілінг обличчя в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Після корекції розгладжуються зморшки, поліпшується стан шкіри, підтягується овал обличчя і спостерігається виражений омолоджуючий ефект. Оцінити результати процедури ви можете по фото наших пацієнтів до і після, а також більше дізнатися з відгуків в розділі «Відгуки».

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Вартість пластики

Дізнатися, скільки коштує операція по видаленню грудок Біша ви можете в розділі «Наші ціни». Але на вартість також впливає необхідність додаткових аналізів, складність процедури та інші моменти, пов'язані з індивідуальними особливостями будови овалу обличчя пацієнта. Дізнатися точну ціну ви зможете після консультації з нашим фахівцем.

Медичний центр ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» в Полтаві за допомогою професійного обладнання, сертифікованих препаратів, останніх технологій і команди фахівців допоможе вам знайти красу і впевненість в собі.

Схожі послуги

Ціни на липофилинг особи

Ліпофілінг обличчя
Ліпофілінг верхньої третини обличчя
8 050 ГРН
Ліпофілінг нижньої третини обличчя
6 900 ГРН
Ліпофілінг скроневої ділянки
3 680 ГРН
Ліпофілінг верхніх повік
3 680 ГРН
Ліпофілінг пальпебральної борозди
3 680 ГРН
Ліпофілінг ділянки вилиць
4 140 ГРН
Ліпофілінг носо-губної борозни
5 060 ГРН
Ліпофілінг рото-підборідної борозни
3 565 ГРН
Нанографтінг пара орбітальної ділянки
4 600 ГРН
Ліпофілінг мочок вух
1 840 ГРН
Ліпофілінг середньої зони обличчя
8 050 ГРН
Повторний ліпофілінг обличчя
верхня або нижня частина
5 750 ГРН
одна зона
3 450 ГРН

Фото до і після липофилинга особи

Ліпофілінг обличчя зображення 3253
Ліпофілінг обличчя зображення 3254
Ліпофілінг обличчя зображення 3255

Відгуки наших пацієнтів про послугу липофилинга особи

Ирина Маслова

18 лютого 2021 р. 22:50
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаю, роблю процедури в цій клініці вже втретє, різної складності операціі.Довольна абсолютно всім, персоналом, сервісом, ставленням! Хірурги -Золота руки! Була у Микити Ілліча і в Іллі Юрійовича! І далі буду звертатися до цих фахівців!

Светлана

13 травня 2020 р. 09:32
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу подякувати чарівникам клініки! Всіх, всіх, всіх! Починаючи з Лесі Федорівни, (з неї почалося моє знайомство з центром) Іллі Юрійовича, Микити Ілліча і всього персоналу. 23.12.2019. робила комплексну операцію. Результатом залишилася задоволена. Тільки кожен раз дивлячись в дзеркало, а тепер я частіше в нього дивлюся, у мене трохи присутній страх, що що раптом зникне той результат, який я бачу. Так мені все подобається і я задоволена, що виправдалися всі мої очікування . Спасибі вам за ваші золоті руки, чуйні серця !

Екатерина

6 січня 2019 р. 22:25
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Напередодні світлого свята Різдва, хочу подякувати всьому персоналу лікарні за доброзичливе ставлення, гостіпріімство і дбайливий догляд. Побажати всім великого достатку, міцного здоров'я, витримки та подальших успіхів у Вашому нелегкій праці, вдалих процедур. Нарешті можу дивитися на своє відображення в дзеркалі без здригання. Гемотома і набряки зійшли, шкіра підтяглася, дивлюся на себе і радію. Особлива подяка Микиті Іллічу за додаткову процедуру липофилинга чола і подпородка.Сейчас я задоволена своїм зовнішнім виглядом. Спасибі всім ! З повагою!!!

Переглянути всі відгуки