Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Лікування гіпергідрозу хірургічним шляхом

Лікування гіпергідрозу хірургічним шляхом в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Лікування підвищеної пітливості стоп, долонь і пахвових западин проводиться з використанням косметичних засобів або введення препаратів ботулотоксину, які блокують роботу потових залоз. Але якщо консервативні методи лікування пітливості не дають належного ефекту, є можливість усунути гіпергідроз хірургічним шляхом.

1
Підготовка
  • Попередня консультація хірурга.
  • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
  • ретельна розмітка
  • резекція надлишків тканин
  • накладення швів, які розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
  • 1 місяць

Види оперативного втручання

Втручання може проводитися чотирма методами, кожен з яких відрізняється ефективністю і ступенем травматичності.

Оперативна методика лікування передбачає видалення потових залоз. Хірург проводить розріз шкіри в області пахвових западин для проведення видалення. Це найбільш ефективний спосіб ведення операції, так як відбувається максимальне видалення залоз без можливості відновлення. В результаті потовиділення знижується.

При ліпосакції доктор через шкіру відкачує жирові тканини разом з потовими залозами через спеціальні трубки. Може проводитися спільно з ліпосакцією рук і пахв .

Традиційна методика лікування передбачає розсічення шийного або грудного відділу і втручання у симпатичний нерв. Лікар може повністю зруйнувати його за допомогою струму, частково блокувати за допомогою кліпси або хімічних препаратів.

Ендоскопічна методика лікування більш щадна в порівнянні з традиційною. Хірург проводить 2 розрізи в пахвових западинах шириною до декількох міліметрів. У них лікар вводить ендоскоп і хірургічні інструменти і виконує перетин нервових відгалужень або їх блокування кліпсою. Всі види хірургічного втручання при гіпергідрозі спрямовані на послаблення роботи симпатичного нерва, який передає імпульси для роботи потових залоз. Щоб усунути проблему підвищеної пітливості зверніться в нашу клініку в Полтаві, де висококваліфіковані фахівці проводять лікування гіпергідрозу шляхом висічення потових залоз.

Протипоказання

Лікування гіпергідрозу хірургічним шляхом в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Хірургічне втручання для зниження потовиділення використовується доктором тільки в разі неефективності косметологічних процедур і використання ін'єкційної медицини. Також усунення гіпергідрозу оперативним шляхом не проводиться, якщо симптом є наслідком захворювання щитовидки, або проблем із серцем.

Ускладнення і наслідки

Хірургічне втручання пов'язане з високою травматизацією тканин, тому можливий ряд побічних ефектів. Ступінь вираженості побічних ефектів після традиційної операції часто змушує відмовитися від даного методу. Під час операції може початися сильна кровотеча або потрапити повітря в плевральну область. Одним з неприємних наслідків є компенсаторний гіпергідроз. Це означає зниження пітливості в прооперованій області та її підвищення на інших ділянках. Такі ускладнення вимагають додаткової корекції.

Час операції
1 година
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1 місяць

Як проходить реабілітація

Після втручання пацієнт повинен провести від 2 до 7 днів під наглядом лікаря. Після цього необхідно запобігати інфікуванню місця втручання. Варто відмовитися від лазень, соляріїв, купання в водоймах на термін до 1,5 місяця. Також не рекомендується прийом алкоголю і куріння.

Ціни на лікування гіпергідрозу хірургічним шляхом

Лікування гіпергідрозу( хірургічне висічення потових залоз)
25 300 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу лікування гіпергідрозу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки