Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ін'єкційне збільшення губ

Ін'єкційне збільшення губ в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Ін'єкційне збільшення дозволяє виправити асиметрію губ, заповнити бракуючий об'єм, усунути вікові зміни контурів. Процедура проводиться з використанням різних методик і підходить як жінкам, так і чоловікам.

Показання та протипоказання до ін'єкційного збільшення

Процедура може бути призначена для корекції вроджених недосконалостей форми і розмірів, усунення наслідків операції або вікових змін.

показання:

  • розмиття контуру, утворення зморшок і опущення кінчиків з віком;
  • асиметрія після операції;
  • незадоволеність пацієнта формою і розміром своїх губ.

Протипоказання пов'язані з індивідуальною непереносимістю пацієнтом препаратів для уколів. Також при наявності осередку запалення проводять їх повне усунення і тільки після цього можуть проводитися ін'єкції.

Ряд протипоказань пов'язаний з особливостями будови обличчя.

Протипоказання:

  • довга шкірна частина верхньої губи;
  • дуже вузька червона облямівка.

Ін'єкційне збільшення губ в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 При наявності подібних протипоказань призначається хірургічна методика - булхорн.

1
Підготовка
  • Попередня консультація хірурга.
2
Процес
  • введення препаратів для відновлення втраченого обсягу тканин
3
Реабілітація
  • 2-3 дні

Препарати для ін'єкційного збільшення

Найбільш популярним засобом є препарати на основі гіалуронової кислоти. Це компонент, який відповідає за зволоженість і еластичність шкіри. Філлери на основі гіалуронової кислоти добре сприймаються організмом і широко використовуються в проведенні контурної пластики і коррекціі мімічних зморшок . Препарати гіалуронової кислоти розрізняються за тривалістю збереження ефекту, чим вона більша, тим вища вартість засобу. Ювідерм Смайл розсмоктується через 8 місяців, Теосіаль Глобал - 8 місяців, Ювідерм Воліфт - 15 місяців.

Як проводиться процедура в Полтаві?

Процедура проводитися шляхом заповнення контуру, що дозволяє зробити тонкі губи більш чіткими і пухкими і усунути зморшки над верхньою губою. Техніка "Паризькі губи" передбачає введення філлера по всій області. При такому заповненні зберігається природна рельєфність, і навіть при значному збільшенні губи зберігають свій природний вигляд. Багато в чому ефект процедури залежить від засобу, що використовується, і техніки проведення.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
2-3 дні

Ін'єкційне збільшення губ в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Реабілітація

У перші 3-4 дні після сеансу заборонено чіпати шкіру в місцях уколів руками, необхідно приймати рідку, не гарячу їжу. Жінкам потрібно відмовитися від макіяжу губ. Також не варто палити і вживати алкоголь.

Протягом тижня потрібно відмовитися від соляріїв, тривалого перебування на сонці, відвідування лазні і сауни, купання у відкритих водоймах і активних фізичних навантажень. У деяких випадках після спадання набряку може знадобитися незначна корекція.

Переваги ін'єкційного збільшення

Дана методика дозволяє отримати природний результат і усунути будь-які недоліки в розмірах і формах. Також вона є хорошим доповненням до ендоскопічної підтяжки .

При неправильному введенні препарату є можливість усунути недоліки. При асиметричному розподілі лікар може просто розім'яти ділянку скупчення гелю, розподіляючи його рівномірно в тканинах. Також є можливість ввести гиалуронидазу, яка нейтралізує гіалуронову кислоту. В результаті за 12-24 години тканини набувають початкову форму.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Хейлопластика (при розщепленні верхньої губи або надлишковій контурній пластиці)
1 категорія складності
10 350 ГРН
2 категорія складності
11 500 ГРН
3 категорія складності
12 650 ГРН
Булхорн
10 350 ГРН
Італійський булхорн
9 200 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу ін'єкційного збільшення губ

Алена

12 листопада 2017 р. 11:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте дорогі мої доктора! Мене звуть Олена! Я вже кілька років є Вашим пацієнтом. Ви зробили мені блефаропластику нижніх і верхніх повік, булхорн, ліпофілінг особи, ментопластику, малярний ліфтинг а після малярного підтяжку середньої скроневої зони обличчя. Всім я дуже задоволена!

Переглянути всі відгуки