Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Підтяжка рук і плечей

Підтяжка рук і плечей в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Руки і внутрішня поверхня плечей - це один з найбільш проблемних зон в організмі. Зазвичай тут є надлишок жирової тканини, недолік тонусу шкіри. Все це поєднується з в'ялістю шкірних покривів. Все це може спостерігатися внаслідок гормональних змін в організмі, різкого схуднення або вікового птозу. Виправити ситуацію допомагає процедура брахіопластики.

Про процедуру

Брахіопластика - це вид пластичної хірургії, який дозволяє за допомогою поздовжнього розрізу дістатися до м'яких тканин, ефективно підтягти їх і зробити руки привабливими. Вона відмінно поєднується з іншими процедурами на тілі:

 • ліпосакції рук (розщепленням жирових клітин локально і викачуванням жиру);
 • плазмоліфтінг (введенням плазми людини в певні ділянки для кращого відновлення м'яких тканин, регенерації клітин, поліпшення зовнішнього вигляду шкіри);
 • Нитяним ліфтінгом.

Показання до Брахіопластики

Показаннями є наявність неестетичних складок в області рук і плечей, в'ялість шкірних покривів або надлишкові жирові відкладення. При цьому процедура може проводиться як худим, так і страждаючим від ожиріння і зайвої ваги пацієнтам. Фахівці рекомендують вдаватися до Брахіопластики після різкого схуднення і обвисання шкіри в цій області.

Протипоказання

Оперативне втручання заборонено тим, хто страждає від хронічних захворювань дихальної і кровоносної системи, порушень роботи серцевого м'яза, цукрового діабету. Пацієнтам, які раніше перенесли операції, пов'язані з лімфатичною системою, також не можна використовувати Брахіопластику для корекції зовнішнього вигляду плечей і рук.

можливі ускладнення

До можливих ускладнень відноситься утворення рубців, неприємне відчуття стягнутості шкіри, втрата чутливості в місцях проведення операції, в також виникнення гематом, синців і сіром.

Як проходить операція підтяжки шкіри рук

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • передопераційна розмітка, під місцевою анестезією
3
Реабілітація
 • 3-6 місяців

Операція проводиться в кілька етапів:

 1. Попередній огляд і призначення аналізів.
 2. Визначення кількості наркозу та інших препаратів.
 3. Сама операція.
 4. Відновлювальний період.

Підтяжка рук і плечей в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Втручання відбувається через довгий поздовжній розріз, що йде від ліктя до самої пахвової западини. Лікар накладає косметичні шви з саморозсмотуваними нитками, попутно підтягуючи м'які тканини. Операція триватиме 120 хвилин під місцевим наркозом.

Реабілітація після брахіопластики

У період відновлення м'яких тканин після підтяжки плечей з боку пацієнта важливо забезпечити максимальний спокій для регенерації клітин. На руки обов'язково надягати компресійний трикотаж, який захистить від виникнення локальної набряклості. Протягом перших 14 днів після операції не можна займатися спортом і іншими серйозними фізичними навантаженнями. Відмовтеся від шкідливих звичок і алкоголю.

Час операції
2-3 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
необхідно перебування в стаціонарі як мінімум одну добу після операції
Реабілітація
3-6 місяців

Очікуваний ефект підтяжки рук

Після якісно проведеної операції ефект триває близько 10 років. Він залежить від наявності провокуючих чинників - різкого скидання ваги, наявності шкідливих звичок, недостатній догляд за шкірою після операції.

Скільки коштує брахіопластика

Ціна хірургічного втручання залежить від об’єму підтягуючих тканин та інших факторів. Підтяжку можна зробити в клініці в Києві, Полтаві та інших містах України. Численні позитивні відгуки з фото свідчать про те, що ця процедура допомагає боротися з обвислою шкірою і довго зберігає ефект.

Схожі послуги

Ціни на підтяжку рук і плечей

Ліпофілінг рук
Обидві руки ( тильна сторона долоні)
12 600 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки