Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпофілінг губ

Ліпофілінг губ в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Після того, як процедура ліпосакції набула популярності, в сфері естетичної медицини з'явилося і зворотнє липофілінг. Цей вид контурної пластики став альтернативою введеню філерів на основі гіалуронової кислоти, і зараз успішно застосовується як для корекції проблемних зон, так і для поліпшення рис обличчя за бажанням клієнтів.

Накачати губи найчастіше хочуть жінки з тонкими губами або вираженою їх асиметрією. Також липофілінг віддають перевагу для повернення форми губ після невдалого введення інших філерів.

У багатьох випадках для корекції форми губ в Україні використовують техніку липофілінга. За рахунок того, що власна жирова тканина не відторгається організмом і добре приживається, така процедура швидко стала популярною альтернативою введенню інших філерів. Ефект від липофілінга тримається довше, і ризик виникнення ускладнень значно зменшений, так як використовується власна тканина організму.

Через ці корисні властивості власного жиру липофілінг губ застосовують для:

 • збільшення губ;
 • корекції їх форми;
 • відновлення симетрії губ;
 • повернення пружності і інших властивостей.

Ліпофілінг губ в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Також до показань до проведення липофілінга губ відносять вікові зміни губ у вигляді в'ялості їх шкіри, поглиблення складок на них. Послуга надається пацієнтам з птозом куточків рота і іншими опущеними шкіри в цій області.

Бажання накачати губи також може виникнути при непропорційно великій відстані від губ до носа або при мімічних зморшках в куточках рота. Така процедура приносить полегшення тим, кого естетично не задовольняло стан губ, їх форма або об’єм .

Перш ніж дізнаватися, скільки коштує накачати губи за допомогою липофілінга, наші лікарі рекомендують ознайомитися з основними протипоказаннями до проведення цієї процедури. З зазначеними нижче станами проведенні корекції губ технікою липофілінга небезпечно для здоров'я:

 • захворювання, для яких характерні проблеми зі згортанням крові;
 • цукровий діабет і хронічні патології серцево-судинної системи;
 • вагітність і період вигодовування;
 • активний період інфекційних захворювань;
 • онкологічні захворювання;
 • запальні процеси в організмі;
 • герпес в активній стадії - до процедури необхідно пройти курс лікування противірусним препаратом.

Нам важлива безпека клієнтів, тому лікарі не допускають до операції тих, хто має щось з перерахованих вище протипоказань.

Як проходить процедура липофилинга губ?

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • забирання жирової аутомасси з області живота Введення по контуру губ
3
Реабілітація
 • 7 днів

До запису і до того як дізнатися, скільки коштує послуга, ми рекомендуємо ознайомитися з процесом її виконання. Для збільшення губ не потрібне стаціонарне перебування в клініці, і сама процедура з урахуванням консультації та здачі необхідних аналізів займає не більше пари годин.

Ліпофілінг - багатоетапна операція, і для кожного клієнта хірург підбирає індивідуальну тактику її ведення. Проте, існує кілька основних етапів:

 1. Підготовчий етап. Обробляється донорська проблемна зона і маркером наноситься розмітка для проведення забору жирової тканини. Вводиться знеболюючий препарат. Коли починається дія анестетика, починається паркан достатньої кількості жирових клітин з їх подальшим приміщенням в центрифугу. В процесі центрифугування фракція жиру очищається від крові, інших клітин і домішок.
 2. Введення жиру. Область втручання очищається від залишків косметики і обробляється антисептиком, після чого підготовлений жир вводиться в тканину губ в заздалегідь помічені точки. Введення відбувається рівномірно, після кожної ін'єкції шкіра додатково обробляється антисептиком, щоб знизити ризик інфікування.
 3. Реабілітація. Після заверешнія всіх маніпуляцій пацієнт на кілька годин поміщається на спостереження. Це необхідно для того, щоб попередити або вчасно зупинити небажані реакції організму на процедуру. Потім починається відновлювальний період, який триває в середньому близько тижня.

На етапі відновлення варто дотримуватися запобіжних заходів, щоб уникнути ускладнень. Оскільки власний жир має свої особливості, він добре приживається. Змінити це може дія низької температури на губи - саме холод погано впливає на основні властивості жиру і погіршує його здатність до приживанню.

Також до можливих ускладнень відносяться набряки, синці, і болючість губ на час відновлювального періоду. Це пов'язано з тим, що в порівнянні з іншими філлерами жиру потрібно більшу кількість часу для досягнення хорошого результату. Крім того, можлива болючість донорської зони - це природний процес, пов'язаний з забором жирової тканини з-під шкіри. Будь-яка набряклість і больові відчуття проходять під кінець реабілітаційного етапу.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
7 днів

Коли буде помітний результат липофілінга?

Ліпофілінг губ в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Перший результат можна буде побачити вже через тиждень після втручання, у міру того, як зійдуть післяопераційні набряки. Губи в цей період можуть здаватися трохи повніше необхідного, але це нормальне явище. Жир приживається в повному обсязі, і певна частина клітин за пару місяців відмирає або всмоктується в кровотік. Тобто, остаточний результат буде помітний через кілька місяців.

Ефект від липофілінга вважається вічним, так як основна частина введеного жиру вже не буде розсмоктуватися. Проте, вікові процеси зачіпають не тільки "рідні", а й трансплантовані клітини у всіх зонах обличчя, тому через кілька років може знадобитися додаткова процедура.

На відміну від введення інших видів філерів, липофілінг має більш тривалий результат. Вартість однієї процедури липофілінга проти ціни на кілька введень іншого філлера для деяких пацієнтів може бути більш виправданою.

Ціна на липофілінг губ в Полтаві

Як і в інших клініках України, вартість такої процедури залежить від декількох факторів. Це включає в себе і обсяг робіт, і кількість анестетика і витратних матеріалів. Точна сума розраховується індивідуально для кожного пацієнта і оголошується на консультації після запису.

У нашій клініці цінують ваш комфорт, тому на консультації ви можете задати хірургу будь-які питання, пов'язані з процедурою.

Для вашої зручності ми розташовані в центрі Полтави. Гості міста з Харкова, Києва та інших міст можуть зупинитися в комфортному готелі неподалік від клініки, куди при необхідності може відправитися лікар для спостереження в післяопераційному періоді.

Більше десяти років ми надаємо послуги в сфері естетичної медицини і ін'єкційної косметології жителям міста і гостям з Києва, Харкова і найближчих міст, отримуючи позитивні відгуки.

Наша клініка працює для вашої краси. Всі лікарі працюють в стерильних умовах із суворим дотриманням всіх правил асептики. Ваші здоров'я і краса - наш пріоритет.

Запишіться на консультацію зараз, щоб потрапити на обрану процедуру.

Ціни на ліпофілінг губ

Ліпофілінг обличчя
Ліпофілінг верхньої третини обличчя
9 000 ГРН
Ліпофілінг нижньої третини обличчя
7 500 ГРН
Ліпофілінг скроневої ділянки
4 100 ГРН
Ліпофілінг верхніх повік
4 000 ГРН
Ліпофілінг пальпебральної борозди
4 200 ГРН
Ліпофілінг ділянки вилиць
4 500 ГРН
Ліпофілінг носо-губної борозни
5 600 ГРН
Ліпофілінг рото-підборідної борозни
3 900 ГРН
Нанографтінг пара орбітальної ділянки
5 100 ГРН
Ліпофілінг мочок вух
2 000 ГРН
Ліпофілінг середньої зони обличчя
7 500 ГРН
Повторний ліпофілінг обличчя
верхня або нижня частина
4 200 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки