Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ендоскопічна пластика чола

Ендоскопічна підтяжка чола дозволяє усунути виражені вікові зміни з мінімальною травматичністю. В ході операції робиться кілька невеликих проколів в волосистій частині голови, через які і проводиться підтяжка.

За допомогою цієї процедури можна відновити вихідне положення брів, усунути вертикальні і горизонтальні зморшки на переніссі і на лобі, усунути зморшки в куточках очей і знизити складчастість століття.

Показання до проведення процедури

Ендоскопічна пластика чола в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1

 • зміна положення брів;
 • «Гусячі лапки» в куточках очей;
 • вертикальні і горизонтальні зморшки у верхній частині обличчя;
 • нависання надбрівних дуг або опущення їх зовнішнього краю;
 • складки на верхніх повіках;
 • носогубні складки;
 • провисання щік.

Протипоказання

 • знижена здатність згортання крові;
 • артеріальна гіпертонія;
 • запалення в області втручання;
 • онкологія.

Можливі ускладнення

Як і після будь-якого втручання, після проведення ендоскопічної підтяжки може спостерігатися набряклість, оніміння, помірне відчуття дискомфорту. Приблизно через 2 тижні ці симптоми проходять. Але в деяких випадках можуть спостерігатися більш серйозні наслідки, пов'язані з особливостями організму або діями лікаря. Тому обов'язково варто дотримуватися рекомендацій хірурга в післяопераційний період і довіряти тільки перевіреним клінікам. Після операції може спостерігатися зміна міміки, утворення келоїдних рубців, асиметрія обличчя, пошкодження нервових закінчень і кровоносних судин.

Підготовка і проведення операції

Процедура проводиться в умовах стаціонару з попередньою здачею всіх аналізів. Госпіталізація проводиться за 3 дні до проведення процедури. Всі маніпуляції проводяться під загальною анестезією. На волосистій частині голови робиться кілька надрізів шириною 1-2 см. В них вводиться ендоскоп (мікроскопічна камера) і інструменти. Камера виводить зображення на монітор, де хірург може стежити за ходом пластики і виключити ймовірність пошкодження сусідніх тканин, що не підлягають видаленню. За допомогою інструментів тканини відшаровуються, зв'язки і м'язи розсікаються, і пласт шкіри зміщується відносно кістки. Після правильного розміщення тканин їх фіксують в скроневій області за допомогою спеціальних розчинних матеріалів - спеціальними нитками пришивають до скроневої фасції. Після цього краї зашивають і накладають фіксуючу пов'язку.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження,список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • відшарування тканин
 • операція (выполняется с помощью проколов в волосистой годинати головы и подразумевает фиксацию тканей в новом месте с достижением эффекта лифтинга)
 • накладення швів, які знімати не треба, розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 1-3 місяці

Реабілітаційний період

Після ендоскопічної пластики пацієнт знаходиться в клініці ще протягом доби. Шви й затиски знімаються через 7-10 днів. Протягом 30 днів після процедури не можна відвідувати солярій і піддаватися сильним фізичним навантаженням. В ході реабілітаційного періоду може спостерігатися свербіж в області шву. При можливості варто уникати контакту з цією зоною. Щоб швидше зійшли набряки і гематоми, рекомендується спати на високій подушці. Необхідно ретельно дотримуватись рекомендацій лікаря, використовувати прописані мазі, грілки з льодом і приймати призначені препарати. На відміну від кругової підтяжки, відновлення після якої може тривати до 6-7 тижнів, період відновлення після ендоскопічної пластики триває набагато менше.

Результат від процедури

Оцінити результат можна буде після 14-28 днів. На відміну від інших технік ефект виходить більш природнім. За рахунок відсутності висічення зайвих шматків тканини, а навпаки їх фіксації в скроневій області, виключається зайвий натяг або диспропорції обличчя.

Час операції
2 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-3 місяці

Чому варто вибрати саме нашу клініку

Незважаючи на мінімальну травматизацію з зовнішньої сторони, операція передбачає серйозні порушення в структурі тканин. Тому подібне втручання варто довіряти тільки надійним фахівцям. Наша клініка пропонує послуги кваліфікованих пластичних хірургів і адекватну вартість. Результати нашої роботи наочно демонструють фото до і після. Також ви можете вивчити відгуки наших пацієнтів. З відгуків ви дізнаєтеся про результати проведення пластики і враження від роботи з нашою клінікою. Вартість процедури підбирається індивідуально. В цілому рівень цін залежить від області, яка буде піддана корекції, і ступеня складності процедури. Дізнатися, скільки коштує корекція і як формується її ціна ви можете по телефону або запрошуємо вас на консультацію в нашу клініку в м Полтава.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Підтяжка м’яких тканин обличчя, шиї та лоба
Підтяжка скронь та середньої третини обличчя
32 200 ГРН
Підтяжка шиї (neck lifting)
25 300 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг середньої ділянки обл
29 900 ГРН
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя
34 500 ГРН
Комбінована підтяжка обличчя і елевацією латеральної частини брів
44 850 ГРН
S –ліфтинг
32 200 ГРН
Eyebrow lift
18 400 ГРН
Вертикальний малярний ліфтинг
34 500 ГРН
Вертикальний ліфтинг за методом Kornet De Sensir
37 500 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг лобу
29 900 ГРН
Пластика лоба за методом Dr. Nais
27 600 ГРН
Пластика лоба за методом Dr. Ramirez
32 200 ГРН
Ниткова підтяжка нижної третини обличчя за методом Giampappa, або Gr.Muller.
27 600 ГРН
Медіальна платизмопластика
10 275 ГРН

Фото до і після ендоскопічної пластики чола

Пластика чола (фронтопластика) зображення 3209
Пластика чола (фронтопластика) зображення 3210
Пластика чола (фронтопластика) зображення 3211

Відгуки наших пацієнтів про послугу ендоскопічної пластики чола

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки