Наші акціі

Ендоскопічна пластика чола

Ендоскопічна підтяжка чола дозволяє усунути виражені вікові зміни з мінімальною травматичністю. В ході операції робиться кілька невеликих проколів в волосистій частині голови, через які і проводиться підтяжка.

За допомогою цієї процедури можна відновити вихідне положення брів, усунути вертикальні і горизонтальні зморшки на переніссі і на лобі, усунути зморшки в куточках очей і знизити складчастість століття.

Показання до проведення процедури

Ендоскопічна пластика чола фото 2

 • зміна положення брів;
 • «Гусячі лапки» в куточках очей;
 • вертикальні і горизонтальні зморшки у верхній частині обличчя;
 • нависання надбрівних дуг або опущення їх зовнішнього краю;
 • складки на верхніх повіках;
 • носогубні складки;
 • провисання щік.

Протипоказання

 • знижена здатність згортання крові;
 • артеріальна гіпертонія;
 • запалення в області втручання;
 • онкологія.

Можливі ускладнення

Як і після будь-якого втручання, після проведення ендоскопічної підтяжки може спостерігатися набряклість, оніміння, помірне відчуття дискомфорту. Приблизно через 2 тижні ці симптоми проходять. Але в деяких випадках можуть спостерігатися більш серйозні наслідки, пов'язані з особливостями організму або діями лікаря. Тому обов'язково варто дотримуватися рекомендацій хірурга в післяопераційний період і довіряти тільки перевіреним клінікам. Після операції може спостерігатися зміна міміки, утворення келоїдних рубців, асиметрія обличчя, пошкодження нервових закінчень і кровоносних судин.

Підготовка і проведення операції

Процедура проводиться в умовах стаціонару з попередньою здачею всіх аналізів. Госпіталізація проводиться за 3 дні до проведення процедури. Всі маніпуляції проводяться під загальною анестезією. На волосистій частині голови робиться кілька надрізів шириною 1-2 см. В них вводиться ендоскоп (мікроскопічна камера) і інструменти. Камера виводить зображення на монітор, де хірург може стежити за ходом пластики і виключити ймовірність пошкодження сусідніх тканин, що не підлягають видаленню. За допомогою інструментів тканини відшаровуються, зв'язки і м'язи розсікаються, і пласт шкіри зміщується відносно кістки. Після правильного розміщення тканин їх фіксують в скроневій області за допомогою спеціальних розчинних матеріалів - спеціальними нитками пришивають до скроневої фасції. Після цього краї зашивають і накладають фіксуючу пов'язку.

Реабілітаційний період

Після ендоскопічної пластики пацієнт знаходиться в клініці ще протягом доби. Шви й затиски знімаються через 7-10 днів. Протягом 30 днів після процедури не можна відвідувати солярій і піддаватися сильним фізичним навантаженням. В ході реабілітаційного періоду може спостерігатися свербіж в області шву. При можливості варто уникати контакту з цією зоною. Щоб швидше зійшли набряки і гематоми, рекомендується спати на високій подушці. Необхідно ретельно дотримуватись рекомендацій лікаря, використовувати прописані мазі, грілки з льодом і приймати призначені препарати. На відміну від кругової підтяжки, відновлення після якої може тривати до 6-7 тижнів, період відновлення після ендоскопічної пластики триває набагато менше.

Результат від процедури

Оцінити результат можна буде після 14-28 днів. На відміну від інших технік ефект виходить більш природнім. За рахунок відсутності висічення зайвих шматків тканини, а навпаки їх фіксації в скроневій області, виключається зайвий натяг або диспропорції обличчя.

Чому варто вибрати саме нашу клініку

Незважаючи на мінімальну травматизацію з зовнішньої сторони, операція передбачає серйозні порушення в структурі тканин. Тому подібне втручання варто довіряти тільки надійним фахівцям. Наша клініка пропонує послуги кваліфікованих пластичних хірургів і адекватну вартість. Результати нашої роботи наочно демонструють фото до і після. Також ви можете вивчити відгуки наших пацієнтів. З відгуків ви дізнаєтеся про результати проведення пластики і враження від роботи з нашою клінікою. Вартість процедури підбирається індивідуально. В цілому рівень цін залежить від області, яка буде піддана корекції, і ступеня складності процедури. Дізнатися, скільки коштує корекція і як формується її ціна ви можете по телефону або запрошуємо вас на консультацію в нашу клініку в м Полтава.

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки