Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Поліпшити структуру шкіри, надати об'єму і форми губам, зробити більш виразними вилиці - стало можливим завдяки ліпофілінгу. В ефективності пластики ви можете переконатися на цій сторінці, переглянувши фото наших пацієнтів до і після підшкірної ін'єкції.

Омолодження та корекція обличчя здійснюються шляхом заповнення поглиблень шкіри і додавання їм обсягу за допомогою власних жирових тканин. Ліпофілінг проводиться під місцевим наркозом. Жир набирають з області живота за допомогою тонких канюль, фільтрують і роблять ін'єкцію в потрібну зону обличчя.

Корекція значно покращує шкіру, надає їй потрібної форми і розгладжує зморшки. Фотографії клієнтів до і після ін'єкції є тому підтвердженням.

Вкрай рідко відновлення клітин власним жиром призводить до появи у пацієнтів набряків або синців, проте, навіть якщо таке трапляється, то досить швидко проходить.

Дізнатися більше про пластику обличчя ви можете на консультації у фахівця клініки. Відгуки наших пацієнтів і велика кількість фотографій до і після допоможуть побачити можливості ліпофілінга і прийняти рішення.

Ліпофілінг обличчя: фото до і після операції