Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Підтяжка куточків губ операцією корнер ліфт

Природні процеси старіння торкаються як тіло, так і обличчя. Ознаки впливу часу особливо помітні в навколоочному та навкологубному просторі. Опущені куточки губ відразу асоціюються з сумом, тугою, втомою, а також надають обличчю незадоволеного вигляду. Повернути доброзичливий вираз обличчя, омолодити посмішку та підтягнути шкіру губ дає можливість один із видів хейлопластики – хірургічна операція корнер ліфт (підняття куточків губ).

Корнер ліфт - суть операції

Підтяжка куточків губ операцією корнер ліфт в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1

В естетичній хірургії, для формування нових контурів губ, корекції їх форми та обсягу, виправлення асиметрії та вад, хірурги застосовують комплекс пластичних операцій під назвою хейлопластика.

Одним із подібних втручань у ділянці губ є підтяжка їх куточків або корнер ліфт. Малотравматична та повністю безпечна маніпуляція дозволяє прибрати зміни, що виникли внаслідок віку. А це – вертикальні зморшки, опущені куточки, в'яла шкіра.

За допомогою однієї з кількох технік, хірурги січуть шкірні покриви та м'язи, накладають непомітні шви. В результаті малоінвазивної операції, найчастіше під місцевим знеболенням, куточки губ трохи піднімаються, імітуючи легку усмішку, а шкіра навколо розгладжується. Це відразу дає виражений anti-age ефект, перетворюючи та омолоджуючи обличчя.

 Різновиди пластики з підтяжки куточків губ

Для підняття губних кутів використовують наступні модифікації corner lips lift:

 1. На 3-4 мм вище куточків рота, хірург січе ділянки шкіри та м'язів невеликого розміру. Розріз може мати форму “чечевиці”, “трикутника” або “сердечка”. Останній називається “валентинка” і показаний при значному розтягуванні верхньої губи. Подібні дії лікаря спрямовують зовнішні краї губ нагору.
 2. Розсічення скальпелем м'яза D. A. O. (Depressor anguli oris), який специфічним чином впливає на губи, відтягуючи їх кутки вниз. Хірург просто розрізає в'язку (виконує резекцію), завдяки чому губи миттєво піднімаються. Плюс процедури у тому, що лікар здійснює необхідні дії через слизову оболонку ротовій порожнини. Тому зовні не буде жодних слідів.

Також, існують безопераційні методи корекції куточків губ: підтяжка нитками, ліпофілінг (жир із донорських частин тіла закачується в губи, груди тощо для збільшення обсягу), введення препаратів ботоксу та гіалуронової кислоти. Уколи краси часто використовують як елемент комплексних процедур зі зміни своєї зовнішності, що, судячи з відгуків, дає відмінні результати. При цьому вартість комплексу буде на порядок нижчою від окремих маніпуляцій.

Скільки коштує корнер ліфт у Клініці пластичної косметичної хірургії? Дізнатися про порядок цін можна на сайті або за телефонами в Полтаві.

У яких випадках показано та протипоказано корекцію?

Підтяжка куточків губ операцією корнер ліфт в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2

Найчастіше подібний вид пластики має естетичні, а не медичні показання. До нього вдаються пацієнти, незадоволені навкологубною зоною і які бажають її омолодити.

Отже, показання до корнер ліфт втручання:

 • некрасива сіточка з вертикальних зморшок за губним контуром;
 • опущені куточки рота;
 • зниження пружності та еластичності шкірних покривів у навкологубній зоні;
 • надто тонка шкіра;
 • втрата обсягу губ.

Взагалі, будь-яку хейлопластику роблять, щоб досягти косметичного ефекту у 90% випадків, і лише 10% – це видалення дефектів та наслідків травм.

Хірургічна зміна форми губ відноситься до малоінвазивних операцій, однак у неї теж є протипоказання:

 • вік до 18 років (виняток - вроджені та посттравматичні вади, сильні диспропорції губ);
 • вагітність та лактація;
 • дерматологічні проблеми (інфекції, грибки, запалення, висипання);
 • стандартні операційні заборони (цукровий діабет, тяжкі хвороби внутрішніх органів, гіпертонія, онкологічні процеси, захворювання крові тощо);
 • психічні патології.

Тільки лікар після прийому, що здійснюється за записом, приймає рішення про ліфтинг, враховуючи результати аналізів та обстеження.

Як проходить підготовка та сама операція?

Після погодження дати втручання лікар направляє пацієнта на обов'язкове обстеження:

 • аналізи крові та сечі;
 • тест на згортання, ВІЛ, гепатити, сифіліс;
 • біохімічний скринінг;
 • ЕКГ та консультація кардіолога;
 • флюорографія та консультація терапевта;
 • відвідування анестезіолога.

Операція триває 40-60 хвилин, найчастіше, під місцевим наркозом (загальний – за показаннями).

Етапність маніпуляції:

 1. Введення місцевого або загального знеболювання.
 2. Обробка операційного поля антисептиком.
 3. Хірург здійснює розрізи, виходячи з відповідної техніки корнер ліфтингу.
 4. Лікар зашиває розрізи тонкими нитками за допомогою косметичного шва, що практично не залишає слідів.
 5. Смужки спеціального пластиру хірург наклеює на зашиту зону.

Пацієнта переводять до палати, доки не відійде наркоз. Цього ж дня він може повертатися додому.

Особливості відновлювального періоду та можливі наслідки

Завдяки малоінвазивності операції первинна реабілітація триває 2-3 тижні, а повністю організм відновлюється за місяць. Видалення швів має місце на 3-4 та 7-10 добу після втручання.

Через підвищене постачання крові, тканини губ швидко регенерують. У період реабілітації потрібно:

 • полоскати рот антисептичними розчинами;
 • прикладати прохолодні компреси;
 • менше усміхатися;
 • не їсти тверду та гарячу їжу;
 • не фарбувати губи;
 • не паритися у лазнях, саунах, не купатися у басейнах;
 • не займатись фізичною активністю.

Ускладнень після корнеру ліфтингу практично не буває, про що говорять і відгуки пацієнтів, які приїжджають до клініки не лише з Полтави, а й з Києва та інших міст України. Незначна припухлість та почервоніння вважається нормальною реакцією тіла на хірургічне втручання.

Вартість операції корнер ліфт

Щоб дізнатися — скільки коштує ця та будь-яка інша хірургічна процедура з корекції губ, грудей тощо, достатньо зайти на сайт або зателефонувати до Клініки пластичної косметичної хірургії, яка знаходиться в Полтаві. Завдяки індивідуальному підходу до кожного випадку вартість може різнитися. Ціна операції залежить від застосовуваної техніки, типу наркозу, комплексного або окремого хірургічного лікування, особистих побажань та особливостей пацієнтів, які приїжджають до клініки навіть із Києва та інших міст України.