Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Видалення врослого нігтя

Видалення врослого нігтя в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Врослий ніготь - це захворювання, при якому відбувається деформація нігтьової пластини, її вростання в бічну частину валика. Це завдає больові відчуття, може стати причиною попадання інфекції і загнивання. Позбутися від проблеми допомагає хірургічне втручання та інші способи лікування.

Причини вростання нігтя на нозі

Причин, за якими відбувається деформація нігтя, безліч. До них відносять:

 • порушення технології проведення педикюру, неправильне або занадто заглиблене обрізання нігтя;
 • носіння незручного і вузького взуття не за розміром;
 • вагітність або зайва вага;
 • надлишковий ріст м'яких тканин;
 • генетична схильність.

До інших розповсюджених причин відноситься наявність запальних процесів в організмі, травмування нігтьової пластини, плоскостопість та інші хвороби.

Показання до видалення врослого нігтя

Найпоширеніша методика боротьби з недугою - хірургічне видалення. Показанням для проведення процедури є запущена стадія захворювання, при якій консервативні методи впливу на вогнище вже не ефективні.

До інших свідчень відноситься:

 • виділення гною або сукровиця з місця вростання;
 • розростання м'якої тканини;
 • сильні больові відчуття.

Новітні технології, що застосовуються для боротьби з вросшими нігтями, дозволяють не тільки позбавити від цієї проблеми, а й вирівняти нігтьову пластину.

Протипоказання

До протипоказань відноситься прийом певних лікарських засобів, які порушують згортання крові (наприклад, аспірин або його аналоги), проблеми ендокринної системи або цукровий діабет, хвороби кровоносної системи і серцевого м'яза.

Можливі ускладнення

Несвоєчасне звернення до лікаря може стати причиною попадання інфекції в відкриту рану. Це може спровокувати наступне:

 1. Абсцес м'яких тканин. Усередині тканин формується порожнина, наповнена гноєм. Вимагає хірургічного втручання і установки дренажу для виведення гною.
 2. Лимфангиит - захворювання, яке вражає лімфатичну систему, а зокрема судини і вузли. Вимагає антибактеріальної терапії, застосування антибіотиків.
 3. Отеомеліт - гнійний процес, який з часом переходить на кістку і вимагає оперативного втручання. При пізньому зверненні можлива ампутація цілої фаланги пальця.
 4. Гангрена. Пошкодження м'яких тканин, яке лікується одним єдиним способом - ампутацією.

Процедура лікування оніхокріптоз

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • хірургічне втручання
3
Реабілітація
 • 10 днів

Перед початком процедури пацієнту роблять наркоз - місцевий або локальний. Для цього використовується лідокаїн або новокаїн. Щоб уникнути появи ускладнень або алергічної реакції, необхідно попередньо провести пробу. Сама операція триває не більше півгодини.

За цей час фахівець робить наркоз, успішно проводить видалення вросла пластинки і накладає спеціальну пов'язку з просоченням з антисептичних засобів. Це сприяє швидкій регенерації шкіри.

Час операції
1.5 години
Тип анестезії
місцева
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
10 днів

Реабілітація після видалення врослого нігтя

Видалення врослого нігтя в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Після того, як пацієнту видаляють врослий ніготь, починається реабілітаційний період. У цей час людина повинна обов'язково відвідувати лікаря для зовнішньої оцінки результату проведення операції.

Це допомагає вчасно проводити діагностику будь-яких ускладнень. Якщо площа видалення нігтьової пластини була невеликою, то вона обростає новою м'якою тканиною всього за 7-10 днів після оперативного втручання.

Щоб не затягувати хворобу, краще вчасно звернутися до лікаря при появі першої болю та інших симптомів. Такий підхід допомагає заощадити значну кількість коштів і використовувати більш консервативні, не такі кардинальні заходи втручання.

Скільки коштує лікування врослого нігтя

Ціна процедури видалення врослого нігтя або інших процедур (наприклад, видалення судинних зірочок) залежить від занедбаності випадку. Точну вартість необхідно дізнатися після консультації у фахівця. Ви можете записатися на прийом в клініку в Києві, Полтаві та інших містах України. Тут вам проведуть корекцію нігтьової пластини, онізокріптоза. До інших розповсюджених процедур відносять видалення гігром і корекцію форми гомілок круропластикой.

Ціни на видалення врослого нігтя

Видалення врослого нігтя
3 000 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки