Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-3 місяці

Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя

Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя фото 2 Ендоскопічний ліфтинг дозволяє без серйозних оперативних втручань усунути виражені ознаки старіння обличчя і області декольте. Підтяжка виконується без великих розрізів з використанням ендоскопічної техніки. Пластика дозволяє усунути виражені зморшки на лобі, опущення куточків брів, асиметрію брів, носогубні складки. Однією з різновидів даної техніки є ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя. З її допомогою можна усунути носогубні складки, опущення куточків рота і інші виражені дефекти в цій області. Особливістю даної процедури є те, що при впливі на середню зону поліпшення також спостерігаються і в інших областях. Наприклад, поліпшується обрис підборіддя і шиї. За відгуками пацієнтів, така методика дозволяє з мінімальними наслідками значно поліпшити свій зовнішній вигляд. Наша клініка пропонує сучасні методики, професійне обладнання та розумні ціни. Детальніше дізнатися про вартість ви можете за телефоном або безпосередньо звернувшись в нашу клініку.

Показання для проведення процедури

 • виражені носогубні складки;
 • опущення області щік;
 • опущення куточків очей і губ.

Протипоказання

 • гострі запалення в місці оперативного втручання;
 • онкологія;
 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові.
 • можливі ускладнення

Хоча ендоскопічна підтяжка і не є серйозним оперативним втручанням, після такої пластики спостерігаються деякі наслідки. Гематоми і кровотечі виникають в місцях експозиції тканин і проходять через кілька діб. Оніміння виникає з переміщенням судин, також тимчасове явище, яке проходить само собою. Поразка нервів, яке викликає знерухомлення і оніміння певної частини особи, лікується з використанням фізіотерапії.

Підготовка і проведення процедури

Операція проводиться з використанням двох методик: чек-ліфтинг і темпоральний ліфтинг.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • відшарування тканин
 • операція (выполняется с помощью проколов в волосистой годинати головы и подразумевает фиксацию тканей в новом месте с достижением эффекта лифтинга)
 • накладення швів, які знімати не треба, розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 1-3 місяці

При чек-ліфтингу проводиться розріз на нижній повіці по лінії росту вій. Через цей розріз вводиться ендоскоп і інструменти. Проводиться переміщення грудок Біша і корекція області вилиць. Темпоральний ліфтинг передбачає проведення розрізів в скроневій області і іноді в області під верхньою губою. Пластика проходить під загальним наркозом, в ході цієї процедури відбувається відшаровування тканин, зміна положення м'язової тканини і їх фіксація на новому місці.

Реабілітаційний період

Протягом усього реабілітаційного періоду пацієнту необхідно носити еластичну пов'язку. Також необхідно утриматися від надмірних фізичних навантажень, відвідування солярію, сауни і басейну. Варто виключити прийом алкоголю і препаратів, що розріджують кров. В цілому процес відновлення триває 10-14 тижнів.

Очікуваний результат

Повністю оцінити ефект від операції ви зможете тільки через 6-7 місяців після її проведення. За цей час набряк спаде і тканини приживуться на новому місці. В результаті ви помітите підвищення тонусу шкіри, корекцію глибоких зморшок, усунення мішків під очима. Обличчя виглядає молодшим та свіжішим. Так як розрізи робляться на непомітних ділянках, а шви накладаються з матеріалу, який сам розсмоктується, шрами будуть повністю непомітні.

Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-3 місяці

Чому варто вибрати нашу клініку?

Наша клініка має великий досвід в проведенні ендоскопічної підтяжки. У нас працюють тільки професійні хірурги, які мають всі необхідні ліцензії. Операції проводяться на базі сучасного обладнання з використанням якісних препаратів. Результати нашої роботи ви можете оцінити по фото до і після, а також з відгуків наших пацієнтів. Вартість корекції залежить від індивідуальних особливостей пацієнта і ступеня складності проблеми. Дізнатися детальніше, скільки коштує пластика і як формується її ціна, а також отримати відповіді на всі питання, що цікавлять ви можете по телефону або звернувшись безпосередньо в нашу клініку в Полтаві.

Фото до і після ендоскопічної підтяжки обличчя

Пластика чола (фронтопластика) зображення 3209
Пластика чола (фронтопластика) зображення 3210
Пластика чола (фронтопластика) зображення 3211

Відгуки наших пацієнтів про послугу ендоскопічної підтяжки обличчя

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки