Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-3 місяці

Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя

Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Ендоскопічний ліфтинг дозволяє без серйозних оперативних втручань усунути виражені ознаки старіння обличчя і області декольте. Підтяжка виконується без великих розрізів з використанням ендоскопічної техніки. Пластика дозволяє усунути виражені зморшки на лобі, опущення куточків брів, асиметрію брів, носогубні складки. Однією з різновидів даної техніки є ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя. З її допомогою можна усунути носогубні складки, опущення куточків рота і інші виражені дефекти в цій області. Особливістю даної процедури є те, що при впливі на середню зону поліпшення також спостерігаються і в інших областях. Наприклад, поліпшується обрис підборіддя і шиї. За відгуками пацієнтів, така методика дозволяє з мінімальними наслідками значно поліпшити свій зовнішній вигляд. Наша клініка пропонує сучасні методики, професійне обладнання та розумні ціни. Детальніше дізнатися про вартість ви можете за телефоном або безпосередньо звернувшись в нашу клініку.

Показання для проведення процедури

 • виражені носогубні складки;
 • опущення області щік;
 • опущення куточків очей і губ.

Протипоказання

 • гострі запалення в місці оперативного втручання;
 • онкологія;
 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові.
 • можливі ускладнення

Хоча ендоскопічна підтяжка і не є серйозним оперативним втручанням, після такої пластики спостерігаються деякі наслідки. Гематоми і кровотечі виникають в місцях експозиції тканин і проходять через кілька діб. Оніміння виникає з переміщенням судин, також тимчасове явище, яке проходить само собою. Поразка нервів, яке викликає знерухомлення і оніміння певної частини особи, лікується з використанням фізіотерапії.

Підготовка і проведення процедури

Операція проводиться з використанням двох методик: чек-ліфтинг і темпоральний ліфтинг.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • відшарування тканин
 • операція (выполняется с помощью проколов в волосистой годинати головы и подразумевает фиксацию тканей в новом месте с достижением эффекта лифтинга)
 • накладення швів, які знімати не треба, розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 1-3 місяці

При чек-ліфтингу проводиться розріз на нижній повіці по лінії росту вій. Через цей розріз вводиться ендоскоп і інструменти. Проводиться переміщення грудок Біша і корекція області вилиць. Темпоральний ліфтинг передбачає проведення розрізів в скроневій області і іноді в області під верхньою губою. Пластика проходить під загальним наркозом, в ході цієї процедури відбувається відшаровування тканин, зміна положення м'язової тканини і їх фіксація на новому місці.

Реабілітаційний період

Протягом усього реабілітаційного періоду пацієнту необхідно носити еластичну пов'язку. Також необхідно утриматися від надмірних фізичних навантажень, відвідування солярію, сауни і басейну. Варто виключити прийом алкоголю і препаратів, що розріджують кров. В цілому процес відновлення триває 10-14 тижнів.

Очікуваний результат

Повністю оцінити ефект від операції ви зможете тільки через 6-7 місяців після її проведення. За цей час набряк спаде і тканини приживуться на новому місці. В результаті ви помітите підвищення тонусу шкіри, корекцію глибоких зморшок, усунення мішків під очима. Обличчя виглядає молодшим та свіжішим. Так як розрізи робляться на непомітних ділянках, а шви накладаються з матеріалу, який сам розсмоктується, шрами будуть повністю непомітні.

Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-3 місяці

Чому варто вибрати нашу клініку?

Наша клініка має великий досвід в проведенні ендоскопічної підтяжки. У нас працюють тільки професійні хірурги, які мають всі необхідні ліцензії. Операції проводяться на базі сучасного обладнання з використанням якісних препаратів. Результати нашої роботи ви можете оцінити по фото до і після, а також з відгуків наших пацієнтів. Вартість корекції залежить від індивідуальних особливостей пацієнта і ступеня складності проблеми. Дізнатися детальніше, скільки коштує пластика і як формується її ціна, а також отримати відповіді на всі питання, що цікавлять ви можете по телефону або звернувшись безпосередньо в нашу клініку в Полтаві.

Схожі послуги

Часті запитання про ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя

✅ Що краще ендоскопічна чи кругова підтяжка обличчя?

До кожного конкретного пацієнта підбираються індивідуальні процедури для підтяжки скроневої зони обличчя. Ендоскопічна операція виконується з меншими розрізами порівняно з традиційним фейсліфтингом. Завдяки цьому такий практично безшовний метод залишає мінімум слідів, а організм швидше відновлюється після операції.

⭐ Скільки триває реабілітація після підтяжки середньої зони обличчя?

Реабілітація після підтяжки скроневої зони обличчя займає в середньому від десяти до чотирнадцяти тижнів. При дотриманні лікарських рекомендацій і точному дотриманні порад хірурга відновлення проходитиме комфортно і не займе багато часу.

✔️ Коли зійдуть набряки та синці після підтяжки скроневої зони?

Після підтяжки скроневої зони обличчя набряків не уникнути. Синяки та інфільтрати зменшуватимуться поступово і стануть менш помітними до десятого дня з моменту проведеної процедури. Очікуваний ефект можна буде спостерігати лише за півроку, коли тканини приживуться на новому місці.

✅ Які обмеження після підтяжки скроневої зони?

На ранніх термінах реабілітації – у перші кілька тижнів після підтяжки скроневої зони – потрібно носити еластичну пов'язку та повністю обмежити фізичні навантаження, перебування на сонці, відвідування лазні. Також варто виключити з раціону алкоголь, не рекомендується приймати препарати, що розріджують кров. Через три місяці пацієнт зможе повернутись до звичного життя.
Ціни на дану послугу
Підтяжка м’яких тканин обличчя, шиї та лоба
Підтяжка скронь та середньої третини обличчя
35 400 ГРН
Підтяжка шиї (neck lifting)
27 800 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг середньої ділянки
38 000 ГРН
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя
42 000 ГРН
Підтяжка скроневої виличної ділянки
17 600 ГРН
Комбінована підтяжка обличчя і елевацією середньої та латеральної частини брів
48 000 ГРН
S –ліфтинг
35 400 ГРН
Eyebrow lift
20 300 ГРН
Вертикальний малярний ліфтинг
41 300 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг лобу
32 900 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг брів
25 300 ГРН
Пластика лоба за методом Dr. Nais
30 400 ГРН
Ниткова підтяжка нижної третини обличчя за методом Giampappa, або Gr.Muller.
30 400 ГРН
Медіальна платизмопластика
11 300 ГРН

Фото до і після ендоскопічної підтяжки обличчя

Пластика чола (фронтопластика) зображення 3209
Пластика чола (фронтопластика) зображення 3210
Пластика чола (фронтопластика) зображення 3211

Питання наших пацієнтів про цю послугу

Лариса

22 жовтня 2012 р. 06:41
Посилання на питання

Дорога Леся Федорівна! рада вітати Вас знову. У липні цього року я була пацієнткою вашої клініки. Перш за все, хотіла б подякувати персонал вашої клініки за вашу роботу. І хотіла б дізнатися, чи робите ви операцію по зменшенню щік. На сайті інформацію не знайшла з цього приводу. Живу в іншій країні, особисто прийти на консультацію не зможу. Заздалегідь вдячна за відповідь.

Представник клініки пластичної хірургії

Здравствуйте, Лариса! Спасибо Вам за хорошие слова в наш адрес. Лариса, Вы наверное спрашиваете об удалении жировых комочков Биша? Будьте добры, пришлите Вашу фотографию, чтобы мы могли ориентироваться - что Вам можно предложить из операционных методик. Можно писать не на сайт, а по адресу klinika.pl@gmail.com, и прикрепить фотографии. Мы Вас детально проконсультируем. С уважением- Леся Федоровна.