Наші акціі

Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя

Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя фото 2 Ендоскопічний ліфтинг дозволяє без серйозних оперативних втручань усунути виражені ознаки старіння обличчя і області декольте. Підтяжка виконується без великих розрізів з використанням ендоскопічної техніки. Пластика дозволяє усунути виражені зморшки на лобі, опущення куточків брів, асиметрію брів, носогубні складки. Однією з різновидів даної техніки є ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя. З її допомогою можна усунути носогубні складки, опущення куточків рота і інші виражені дефекти в цій області. Особливістю даної процедури є те, що при впливі на середню зону поліпшення також спостерігаються і в інших областях. Наприклад, поліпшується обрис підборіддя і шиї. За відгуками пацієнтів, така методика дозволяє з мінімальними наслідками значно поліпшити свій зовнішній вигляд. Наша клініка пропонує сучасні методики, професійне обладнання та розумні ціни. Детальніше дізнатися про вартість ви можете за телефоном або безпосередньо звернувшись в нашу клініку.

Показання для проведення процедури

  • виражені носогубні складки;
  • опущення області щік;
  • опущення куточків очей і губ.

Протипоказання

  • гострі запалення в місці оперативного втручання;
  • онкологія;
  • цукровий діабет;
  • порушення згортання крові.
  • можливі ускладнення

Хоча ендоскопічна підтяжка і не є серйозним оперативним втручанням, після такої пластики спостерігаються деякі наслідки. Гематоми і кровотечі виникають в місцях експозиції тканин і проходять через кілька діб. Оніміння виникає з переміщенням судин, також тимчасове явище, яке проходить само собою. Поразка нервів, яке викликає знерухомлення і оніміння певної частини особи, лікується з використанням фізіотерапії.

Підготовка і проведення процедури

Операція проводиться з використанням двох методик: чек-ліфтинг і темпоральний ліфтинг.

При чек-ліфтингу проводиться розріз на нижній повіці по лінії росту вій. Через цей розріз вводиться ендоскоп і інструменти. Проводиться переміщення грудок Біша і корекція області вилиць. Темпоральний ліфтинг передбачає проведення розрізів в скроневій області і іноді в області під верхньою губою. Пластика проходить під загальним наркозом, в ході цієї процедури відбувається відшаровування тканин, зміна положення м'язової тканини і їх фіксація на новому місці.

Реабілітаційний період

Протягом усього реабілітаційного періоду пацієнту необхідно носити еластичну пов'язку. Також необхідно утриматися від надмірних фізичних навантажень, відвідування солярію, сауни і басейну. Варто виключити прийом алкоголю і препаратів, що розріджують кров. В цілому процес відновлення триває 10-14 тижнів.

Очікуваний результат

Повністю оцінити ефект від операції ви зможете тільки через 6-7 місяців після її проведення. За цей час набряк спаде і тканини приживуться на новому місці. В результаті ви помітите підвищення тонусу шкіри, корекцію глибоких зморшок, усунення мішків під очима. Обличчя виглядає молодшим та свіжішим. Так як розрізи робляться на непомітних ділянках, а шви накладаються з матеріалу, який сам розсмоктується, шрами будуть повністю непомітні.

Чому варто вибрати нашу клініку?

Наша клініка має великий досвід в проведенні ендоскопічної підтяжки. У нас працюють тільки професійні хірурги, які мають всі необхідні ліцензії. Операції проводяться на базі сучасного обладнання з використанням якісних препаратів. Результати нашої роботи ви можете оцінити по фото до і після, а також з відгуків наших пацієнтів. Вартість корекції залежить від індивідуальних особливостей пацієнта і ступеня складності проблеми. Дізнатися детальніше, скільки коштує пластика і як формується її ціна, а також отримати відповіді на всі питання, що цікавлять ви можете по телефону або звернувшись безпосередньо в нашу клініку в Полтаві.

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки