Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика вушних раковин (отопластика)

Пластика вушних раковин (отопластика) в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Отопластика - корекція асиметрії вушних раковин, усунення капловухості, часткова або повна реконструкція вух. Процедура може проводитися як дорослим, так і дітям. Мінімальний вік дитини - 6 років.

Процедура представлена в декількох видах, які відрізняються за складністю, тривалістю і вартістю. Перша - естетична пластика, найбільш поширена, проста і доступна за вартістю процедура. Друга - реконструктивна, передбачає відновлення цілісності і форми вух після травм або захворювань. Більш складна і дорога методика.

1
Підготовка
  • Попередня консультація хірурга.
  • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
  • розмітка
  • резекція тканин
3
Реабілітація
  • 1-2 місяці

Отопластика: показання

  • завищена або занижена посадка вух;
  • великі розміри;
  • неправильна форма;
  • капловухість;
  • асиметрія.

Протипоказання

Отопластика протипоказана в період вагітності і лактації, при цукровому діабеті, захворюваннях легеневої і серцево-судинної системи, гострих запальних процесах в області втручання.

Можливі ускладнення

Відразу після операції відзначається невелика набряклість, незначні больові відчуття і зниження чутливості. В окремих випадках можливий прояв асиметрії і відстовбурчення одного або обох вух.

Підготовка до операції та етапи процедури

Перед процедурою пацієнт проходить обстеження і здає аналізи. Отопластика починається з розмітки області корекції на зовнішній стороні вушних раковин. Далі робиться фігурний розріз з подальшим видаленням зайвої тканини, що дозволяє змінити розміри, скорегувати форму або усунути капловухість. Далі накладається косметичний шов і надягається еластична пов'язка.

Реабілітація

Пластика вушних раковин (отопластика) в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Протягом тижня після операції варто регулярно міняти стерильні пов'язки. Також в ході реабілітації необхідно регулярно носити компресійну пов'язку: 1 тиждень цілодобово, протягом 2-х наступних тижнів на ніч. На 3 тижні необхідно обмежити фізичні навантаження.

Результат отопластики

Після пластики вуха набувають акуратну, природну форму, не порушують пропорції голови і розташовуються симетрично відносно один одного. Подивитися результати ви можете на фото наших пацієнтів до і після, а також можна дізнатися подробиці з відгуків в розділі «Відгуки».

Час операції
1,5 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Вартість отопластики

Базова ціна операції приведена в розділі «Наші ціни». Але дізнатися детальніше, скільки коштує корекція з урахуванням особливостей в вашому випадку ви можете після консультації з нашим фахівцем.

Медичний центр ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» (Полтава) гарантує високу якість обслуговування. Перед початком операції наші фахівці складуть повну картину ваших очікувань, виключать протипоказання, дадуть необхідні рекомендації, щоб в результаті ви отримали саме ту зовнішність, яку хотіли.

Схожі послуги

Ціни на отопластику

Отопластика
Отопластика одного вуха
10 350 ГРН
Отопластика обох вух
13 800 ГРН
Повторна отопластика
20 700 ГРН
Складна отопластика
25 300 ГРН
Реконструктивна отопластика одного вуха ( перший етап)
23 000 ГРН
Реконструктивна отопластика одного вуха ( другий етап)
индивидуально, індивідуально, individually
Висічення перфорацій мочок вуха (обидві сторони
1 610 ГРН
Висічення перфорації мочки вуха ( одна сторона)
920 ГРН
Корекція частинки (мочки) вуха (тунелі, розрив, гіпертрофія)
з однієї сторони
3 450 ГРН
з обох сторін
5 750 ГРН
Видалення гіпертрофованих Дарвінових бугрів з однієї сторони
4 025 ГРН
Видалення гіпертрофованих Дарвінових бугрів з обох сторін
5 175 ГРН

Фото до і після пластики вушних раковин

Пластика вушних раковин (отопластика) зображення 2924
Пластика вушних раковин (отопластика) зображення 2925
Пластика вушних раковин (отопластика) зображення 2926

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики вушних раковин

Юлия

16 квітня 2019 р. 08:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий ранок! Минуло 5 днів після операції. Вушка просто супер. 👍 Так, трохи опухле вухо де була яма. А так..не натішиться просто. 😉 Леся Федорівна, передайте Іллі Юрійовичу величезне спасибі від мене. Я його просто обожнюю !!! 🤗

Анна

7 квітня 2018 р. 15:23
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Операція була 03.04.18 Хочу подякувати весь персонал клініки за увагу і турботу, Ви просто супер! Окреме величезне спасибі Іллі Юрійовичу,за те що здійснив мою мрію і зробив гарні вушка, у Вас дійсно"золоті руки" ще хочу подякувати мед.сестру Савченко Вікторію Павлівну, яка під час операції була поруч і підтримувала всіма можливими способами, розмовляли з нею про все, про що тільки можливо, Ви дивні люди! Я залишилася дуже задоволена! Спасибі вам величезне за збулася мрію!

Инна

24 листопада 2015 р. 14:12
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Нещодавно робила отопластику,дуже хочу подякувати Микиту Ілліча,медсестру Вікторію,Лідію Петрівну,за високий професіоналізм,Ви здійснили мою мрію!)))Бажаю Вам міцного здоров'я,процвітання і Благополуччя у всіх Ваших справах!

Екатерина

29 липня 2014 р. 10:56
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуй!Хочу сказати величезне спасибі Микиті Іллічу, за здійснення моєї давньої мрії, тепер завдяки вам у мене прекрасні вушка і я можу робити будь-які зачіски і не комплексувати. Хочу також відзначити прекрасну роботу медсестер Савченко Вікторії і Лілії Петрівни дякую за вашу роботу, і турботу. Дуже рада що звернулася саме в Вашу клініку, результатом дуже задоволена!!

Переглянути всі відгуки