Наші акціі

Пластика вушних раковин (отопластика)

Пластика вушних раковин (отопластика) фото 1 Отопластика - корекція асиметрії вушних раковин, усунення капловухості, часткова або повна реконструкція вух. Процедура може проводитися як дорослим, так і дітям. Мінімальний вік дитини - 6 років.

Процедура представлена в декількох видах, які відрізняються за складністю, тривалістю і вартістю. Перша - естетична пластика, найбільш поширена, проста і доступна за вартістю процедура. Друга - реконструктивна, передбачає відновлення цілісності і форми вух після травм або захворювань. Більш складна і дорога методика.

1
Підготовка
  • Попередня консультація хірурга.
  • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
  • розмітка
  • резекція тканин
3
Реабілітація
  • 1-2 місяці

Отопластика: показання

  • завищена або занижена посадка вух;
  • великі розміри;
  • неправильна форма;
  • капловухість;
  • асиметрія.

Протипоказання

Отопластика протипоказана в період вагітності і лактації, при цукровому діабеті, захворюваннях легеневої і серцево-судинної системи, гострих запальних процесах в області втручання.

Можливі ускладнення

Відразу після операції відзначається невелика набряклість, незначні больові відчуття і зниження чутливості. В окремих випадках можливий прояв асиметрії і відстовбурчення одного або обох вух.

Підготовка до операції та етапи процедури

Перед процедурою пацієнт проходить обстеження і здає аналізи. Отопластика починається з розмітки області корекції на зовнішній стороні вушних раковин. Далі робиться фігурний розріз з подальшим видаленням зайвої тканини, що дозволяє змінити розміри, скорегувати форму або усунути капловухість. Далі накладається косметичний шов і надягається еластична пов'язка.

Реабілітація

Пластика вушних раковин (отопластика) фото 2 Протягом тижня після операції варто регулярно міняти стерильні пов'язки. Також в ході реабілітації необхідно регулярно носити компресійну пов'язку: 1 тиждень цілодобово, протягом 2-х наступних тижнів на ніч. На 3 тижні необхідно обмежити фізичні навантаження.

Результат отопластики

Після пластики вуха набувають акуратну, природну форму, не порушують пропорції голови і розташовуються симетрично відносно один одного. Подивитися результати ви можете на фото наших пацієнтів до і після, а також можна дізнатися подробиці з відгуків в розділі «Відгуки».

Час операції
1,5 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Вартість отопластики

Базова ціна операції приведена в розділі «Наші ціни». Але дізнатися детальніше, скільки коштує корекція з урахуванням особливостей в вашому випадку ви можете після консультації з нашим фахівцем.

Медичний центр ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» (Полтава) гарантує високу якість обслуговування. Перед початком операції наші фахівці складуть повну картину ваших очікувань, виключать протипоказання, дадуть необхідні рекомендації, щоб в результаті ви отримали саме ту зовнішність, яку хотіли.

Ціни на отопластику

Отопластика
Отопластика одного вуха
10 350 ГРН
Отопластика обох вух
13 800 ГРН
Повторна отопластика
20 700 ГРН
Складна отопластика
25 300 ГРН
Реконструктивна отопластика одного вуха ( перший етап)
23 000 ГРН
Реконструктивна отопластика одного вуха ( другий етап)
индивидуально, індивідуально, individually
Висічення перфорацій мочок вуха (обидві сторони
1 610 ГРН
Висічення перфорації мочки вуха ( одна сторона)
920 ГРН
Корекція частинки (мочки) вуха (тунелі, розрив, гіпертрофія)
з однієї сторони
3 450 ГРН
з обох сторін
5 750 ГРН
Видалення гіпертрофованих Дарвінових бугрів з однієї сторони
4 025 ГРН
Видалення гіпертрофованих Дарвінових бугрів з обох сторін
5 175 ГРН

Фото до і після пластики вушних раковин

Пластика вушних раковин (отопластика) зображення 4135
Пластика вушних раковин (отопластика) зображення 4136
Пластика вушних раковин (отопластика) зображення 2924

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики вушних раковин

Добрый день! Операция была 03.04.18 Хочу поблагодарить весь персонал клиники за внимание и заботу, Вы просто супер! Отдельное огромное спасибо Илье Юрьевичу,за то что осуществил мою мечту и сделал красивые ушки, у Вас действительно"золотые руки" ещё хочу поблагодарить мед.сестру Савченко Викторию Павловну, которая во время операции была рядом и поддерживала всеми возможными способами, болтали с ней обо всем о чем только возможно, Вы удивительные люди! Я осталась очень довольна! Спасибо Вам огромнейшее за сбывшуюся мечту!

Недавно делала отопластику,очень хочу поблагодарить Никиту Ильича,медсестру Викторию,Лилию Петровну,за высокий профессионализм,Вы осуществили мою мечту!)))Желаю Вам крепкого здоровья,процветания и Благополучия во всех Ваших делах!

Здравствуй!Хочу сказать огромное спасибо Никите Ильичу, за осуществление моей давней мечты, теперь благодаря вам у меня прекрасные ушки и я могу делать любые прически и не комплексовать. Хочу так же отметить прекрасную работу мед сестер Савченко Виктории и Лилии Петровны спасибо за вашу работу, и заботу. Очень рада что обратилась именно в Вашу клинику, результатом очень довольна!!

Дуже вдячна персоналу клініки,за зроблену мені отопластику- а саме:Микиті Іллічу,Іллі Юрійовичу,Лесі Федорівні,медсестрам...Дуже задоволена результатом,вже минув місяць після операції, мої вушка мають гарний вигляд,я стала впевненою в собі і не соромлюся тепер свого вигляду. Мені було дуже приємно коли медсестра Світлана Василівна мене заспокоїла, коли я її розбудила о 5 ранку на другий день після зробленої отопластики, я злякалася, вуха почали пухнути...Це були після операції, для мене 5 жахливих днів, але я про це ні трохи не жалкую, і навпаки дуже щаслива від того що я зважилася на операцію, я дуже зараз задоволена собою!!!Ще раз дуже дякую всім ВАМ!!! PS:особливо дякую хірургу Микиті Іллічу і його асистентці(забула як звати дівчину)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Огромное спасибо Алексею Ивановичу и всему коллективу!!!Вы воплотили мою мечту в реальность!Теперь у меня такие красивенькие ушки, не могу налюбоваться!! До сих пор не верится! Как же все-таки здорово быть в себе уверенной на все 100%!!! Здоровья Вам, успехов, терпения и всего хорошего, что можно пожелать!

Огромное спасибо колективу елиники пластической хирургии и лично Илье Юрьевичу Слюсареву за то, что помогли избавиться от комплекса! Теперь мои уши самые красивые в мире!

Переглянути всі відгуки