Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпофілінг сідниць

Ліпофілінг сідниць та стегон Серед безлічі методів моделювання фігури одним з найбезпечніших і привабливих за вартістю вважається ліпофілінг стегон і сідниць. Методика виникала на початку 21-го століття, встигнувши за минулий час заручитися підтримкою косметологів, пацієнтів. В основі ліпоскульптурування лежить трансплантація жирової тканини пацієнта з однієї частини тіла в іншу для підтяжки або додання більшого об'єму.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Показання до проведення

Малотравматична пластична операція використовується для поліпшення форми різних частин тіла, включаючи стегна. Корекція сідничної зони дає результати при:

 • птозі м'яких тканин;
 • неправильному рельєфі стегон;
 • вікової втрати форми;
 • асиметричності сідниць;
 • западанні середньої зони;
 • недостатньої округлості;
 • порушення пропорцій фігури;
 • необхідності комплексного доповнення після ліпосакції стегон і сідниць.

Переваги ліпофілінга сідниць

Ліпофілінг сідниць та стегон Попит на пластику з використанням жирового матеріалу пацієнта постійно зростає не тільки через хороші результати, помітних на фото, і привабливих цін на проведення процедури. Переваги ліпофілінга сідниць представлені:

 • мінімальною кількістю небажаних наслідків. Забрана із власного організму жирова тканина легко приживається;
 • коротким періодом реабілітації;
 • швидкістю проведення пластичної операції;
 • природністю форм стегон після корекції. Розподіл власного жиру відбувається рівномірно по природним лініях тіла;
 • постійністю результатів;
 • підтяжкою, омолодженням шкіри в області пересадки. Ефект досягається завдяки наданню заповнення складок, додатковому зволоженню.

Протипоказання

У деяких випадках ліпоскульптування може стати причиною появи неприємних наслідків. Відмовитися від ліпофілінга варто при таких представлених протипоказаннях :

 • віком молодше 25 років;
 • патологіями обміну речовин (цукровий діабет та ін.);
 • інфекційними хворобами;
 • серцево-судинними порушеннями;
 • реабілітаційним періодом після хіміотерапії;
 • вагітністю і лактацією.

Підготовка і проведення процедури

Ліпофілінг сідниць та стегон Ліпофілінг сідниць і стегон не вимагає великих зусиль від пацієнта для проведення. На етапі підготовки обов'язково проходження недорогого за ціною повного медичного обстеження для своєчасного виявлення протипоказань.

Після цього хірург, який буде робити пластику сідниць, оцінить результати аналізів і обговорить з вами всі деталі майбутньої пересадки. При виявленні протипоказань фахівець запропонує дозволені способи збільшення сідниць і поліпшення контурів стегон. При їх відсутності огляне вас і намітить найбільш проблемні місця для забору власного жиру.

Наступний етап підготовки включає розмітку області корекції і місць, звідки візьметься жировий матеріал. Також через комп'ютерну програму лікар створить модель фігури, очікувану після ліпофілінга. А ви зможете висловити свої побажання. Слід враховувати, що комп'ютерне моделювання не дає повних уявлень про результати процедури і ефект після відновлення може трохи відрізнятися від очікуваного.

Жир з областей з підвищеним його вмістом (живота, боків, внутрішньої, зовнішньої частини стегон) забирається методом ліпосакції. У намічену ділянку підшкірно вводяться канюлі, через які відкачуються надлишки жирового матеріалу. Забраний жир очищується на центрифузі від кров'яних частинок і сукровиці. А потім підготовлений матеріал вводиться в коректуючу зону. Так як обидва етапи ліпофілінга досить болючі, то пацієнту призначається загальна або епідуральна анестезія. За відгуками жінок, пересадка жиру для збільшення сідниць демонструє помітний довгостроковий ефект.

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Реабілітація

Процедура ліпофілінга займає близько 4 годин. Різниця у зовнішності до і після пластики стає помітна відразу після її проведення, але остаточний вигляд оновлена ​​фігура набуває протягом декількох місяців.

У перші 48 годин після ліпоскульптування пацієнти відчувають дискомфорт на зміненій ділянці. При великому обсязі змін для відновлення рекомендується залишитися в стаціонарі під наглядом лікарів на дві доби. При незначному втручанні відправитися додому можна через пару годин після процедури.

Отечне збільшення тканин йде за тиждень. Протягом цього періоду реабілітації необхідно приймати призначені антибіотики і накладати компреси. На місяць рекомендується відмовитися від відвідування лазні, сауни, прийому гарячих ванн.

На весь період реабілітації рекомендується відмовитися від активних фізичних навантажень. А звичайну білизну слід замінити на компресійну. Про те, яку краще підібрати білизну за найкращою ціною, можна дізнатися з відгуків наших пацієнток.

Очікувані результати

Через 3-4 місяці після проведення ліпофілінга за помірною ціною в Полтаві, Харкові чи Києві, ви зможете оцінити його ефект:

 • збільшення обсягу сідниць;
 • створення вираженого рельєфу;
 • підтяжку контурів проблемної зони.

Визначити, як довго триватиме ефект від процедури, досить складно. На тривалість збереження підсумків операції впливає безліч факторів, причому не всі вони залежать від професіоналізму лікаря і відповідальності пацієнта. Наприклад, деякі люди генетично схильні до швидкого розсмоктування підшкірного жиру - у таких пацієнток ефект за часом буде триматися менше. Про те, як довго триває ефект від процедури, можна дізнатися з відгуків наших клієнток в Україні на сайті і їх фото до і після.

Впливає на тривалість збереження ліпоскульптування і стресові (різкі і великі) зміни у власній вазі: + -10-15 кг. Щоб цього не сталося, для збільшення тривалості ефекту при реабілітації слід дотримуватися здорового способу життя і виключити шкідливі звички. В середньому стабільно хороший результат у більшості пацієнток зберігається протягом 2-5 років. Причому якщо ін'єкції вже проводилися раніше, то результат буде тривалішим і надійніше.

Яка вартість корекції за допомогою пересадки жиру можна дізнатися на сайті «Клініки пластичної косметичної хірургії» або по телефону. Ціна ліпофілінга в Києві, Полтаві чи Харкові залежить від обсягу і складності виконаної роботи. Але за відгуками задоволених жінок в Україні та їх фото до і після, явний постійний результат варто невеликих фінансових вкладень.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Ліпофілінг сідниць
1 зона (10 х 10 см)
5 175 ГРН

Питання наших пацієнтів про цю послугу

tatiana

18 червня 2016 р. 04:51
Посилання на питання

Скажіть можна у вас зробити підтяжку внутрішньої поверхні стегон нитками?

Представник клініки пластичної хірургії

Да, Татьяна, можно, если нет противопоказаний . Для детальной консультации - пришлите фото и опишите конкретно Ваши пожелания. С уважением Леся Федоровна.