Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпофілінг сідниць

Серед безлічі методів моделювання фігури одним з найбезпечніших і найпривабливіших за вартістю вважається ліпофілінг бедер та сідниць. Методика виникла на початку 21 століття, встигнувши за минулий час заручитися підтримкою косметологів, пацієнтів. В основі ліпоскульптурування лежить трансплантація жирової тканини пацієнта з однієї частини тіла до іншої для підтяжки або надання більшого обсягу.

Показання до проведення

Малотравматична пластична операція використовується для покращення форми різних частин тіла, включаючи стегна. Корекція сідничної зони дає результати при:

 • птозі м'яких тканин;
 • неправильному рельєфі стегон;
 • вікової втрати форми;
 • асиметричності сідниць;
 • западанні середньої зони;
 • недостатній округлості;
 • порушення пропорцій фігури;
 • необхідності комплексного доповнення після ліпосакції стегон та сідниць

Переваги ліпофілінгу сідниць

Ліпофілінг сідниць в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 запит на збільшення сідниць з використанням власного жирового матеріалу пацієнта постійно зростає не тільки через хороші результати, помітні на фото, та привабливі ціни на проведення процедури. Переваги ліпофілінгу сідниць представлені:

 • мінімальною кількістю небажаних наслідків. Забрана із власного організму жирова тканина легко приживається;
 • коротким періодом реабілітації;
 • швидкістю проведення пластичної операції;
 • природністю форм стегон після ліпофілінгу. Розподіл власного жиру відбувається рівномірно за природними лініями тіла;
 • сталістю результатів;
 • підтяжкою, омолодженням шкіри у сфері пересадки. Ефект досягається завдяки заповнення складок, додатковому зволоженню.

Протипоказання до збільшення сідниць власним жиром

У деяких випадках ліпоскульптурування може спричинити неприємні наслідки. Відмовитися від ліпофілінгу варто при таких протипоказаннях:

 • вік молодше 25 років;
 • патологіями обміну речовин (цукровий діабет та ін.);
 • інфекційними хворобами;
 • серцево-судинними порушеннями;
 • реабілітаційним періодом після хіміотерапії;
 • вагітністю та лактацією.
1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Підготовка та проведення процедури

Ліпофілінг сідниць в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 ліпофілінг сідниць та стегон не вимагає великих зусиль від пацієнта для проведення. На етапі підготовки обов'язковим є проходження недорогого за ціною повного медичного обстеження для своєчасного виявлення протипоказань.

Після цього хірург, який робитиме пластику сідниць, оцінить результати аналізів та обговорить з вами всі деталі майбутньої пересадки. При виявленні протипоказань фахівець запропонує дозволені способи збільшення сідниць та покращення контурів стегон. За їх відсутності огляне вас і намітить найбільш проблемні місця для забору власного жиру.

Наступний етап підготовки включає розмітку області корекції та місць, звідки візьметься жировий матеріал. Також через комп'ютерну програму лікар створить модель фігури, що очікується після ліпофілінгу. А ви зможете висловити свої побажання. Слід враховувати, що комп'ютерне моделювання не дає повних уявлень про результати процедури та ефект після реабілітації може трохи відрізнятись від очікуваного.

Жир із областей з підвищеним його вмістом (живота, боків, внутрішньої, зовнішньої частини стегон) забирається методом ліпосакції. У намічену ділянку підшкірно вводяться канюлі, через які відкачуються надлишки жирового матеріалу. Забраний жир очищається на центрифузі від кров'яних частинок та сукровиці. А потім підготовлений матеріал вводиться в зону стегон та сідниць. Так як обидва етапи ліпофілінгу досить болючі, пацієнтові призначається загальна або епідуральна анестезія. За відгуками жінок, пересадка жиру для збільшення сідниць демонструє помітний довгостроковий ефект.

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Реабілітація після ліпофілінгу сідниць

Процедура ліпофілінгу триває близько 4 годин. Різниця у зовнішності до і після наслідку пластики стає помітною відразу після її проведення, але остаточний вигляд оновлена ​​фігура набуває протягом кількох місяців.

У перші 48 годин після ліпоскульптурування пацієнти відчувають дискомфорт на зміненій ділянці. При великому обсязі збільшення сідниць для відновлення рекомендується залишитись у стаціонарі під наглядом лікарів на дві доби. При незначному втручанні відправитися додому можна за кілька годин після процедури.

Набрякове збільшення тканин йде за тиждень. Протягом цього періоду реабілітації необхідно приймати призначені антибіотики та накладати компреси. На місяць рекомендується відмовитися від відвідування лазні, сауни, прийому гарячих ванн.

На весь період реабілітації після ліпофілінгу сідниць рекомендується відмовитись від активних фізичних навантажень. А звичайну білизну слід замінити на компресійну. Про те, яку краще підібрати білизну за найкращою ціною, можна дізнатися із відгуків наших пацієнток.

Очікувані результати

Через 3-4 місяці після проведення ліпофілінгу за помірною ціною у Полтаві, Харкові чи Києві, ви зможете оцінити його ефект:

 • збільшення обсягу сідниць;
 • створення вираженого рельєфу;
 • підтяжку контурів проблемної зони

Визначити, як довго продовжиться ефект від ліпофілінгу сідниць, досить складно. На тривалість збереження підсумків операції впливає безліч факторів, причому не всі вони залежать від професіоналізму лікаря та відповідальності пацієнта. Наприклад, деякі люди генетично схильні до швидкого розсмоктування підшкірного жиру у таких пацієнток ефект часу триматиметься менше. Про те, як довго триває ефект від ліпофілінгу сідниць, можна дізнатися з відгуків наших клієнток в Україні на сайті та їх фото до та після.

Впливає на тривалість збереження ліпоскульптурування та стресові (різкі та великі) зміни у власній вазі: +-10-15 кг. Щоб цього не сталося, для збільшення тривалості ефекту при реабілітації слід дотримуватись здорового способу життя та виключити шкідливі звички. У середньому стабільно добрий результат у більшості пацієнток зберігається протягом 2-5 років. Причому якщо ін'єкції вже проводилися раніше, то результат буде тривалішим і надійнішим.

Яка вартість збільшення сідниць власним жиром можна дізнатися на сайті Клініки пластичної косметичної хірургії або по телефону. Ціна ліпофілінгу в Києві, Полтаві чи Харкові залежить від обсягу та складності виконаної роботи. Але за відгуками задоволених жінок в Україні та їхніх фотографій до і після, явний постійний результат коштує невеликих фінансових вкладень.

Інші послуги
Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Ліпофілінг сідниць
1 ділянка (10 х 10 см)
5 800 ГРН

Питання наших пацієнтів про цю послугу

tatiana

18 червня 2016 р. 04:51
Посилання на питання

Скажіть можна у вас зробити підтяжку внутрішньої поверхні стегон нитками?

Представник клініки пластичної хірургії

Да, Татьяна, можно, если нет противопоказаний . Для детальной консультации - пришлите фото и опишите конкретно Ваши пожелания. С уважением Леся Федоровна.