Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпосакція холки

Ліпосакція холки в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Жінка в будь-якому віці хоче бути привабливою. Однак, вікові, гормональні і, що виникли з інших причин, відкладення жиру на обличчі і тілі, формують естетичні дефекти, які не поліпшують настрій. Пластичні хірурги завжди готові прийти на допомогу з сучасною процедурою ліпосакції обличчя і шиї, підборіддя, сідниць і інших частин тіла. Негарний горб на спині також піддається видаленню ліпосакції за доступну вартість.

Причини появи "удовиного" горба

"Бізоновий" або "вдовиний" горб, його ще називають клімактеричним, являє собою косметичну ваду, з яким стикаються багато зрілих жінок. Це жирове відкладення (ліпома) в зоні сьомого шийного хребця, на холці. Воно об'ємне, щільне і має чіткі межі.

Пухлина є гормонозалежним утворенням і починає своє зростання в період менопаузи. У жіночому організмі з'являється нестача естрогенів, тому жир накопичується на холці і животі - за чоловічим типом. А не як раніше, на стегнах і сідницях. Також, горб зустрічається і у чоловіків, які страждають ожирінням.

Однак, крім цієї існують і інші причини виникнення горба:

 • побічна дія деяких лікарських препаратів;
 • ліподистрофія - коли жир накопичується нерівномірним чином в різних частинах тіла;
 • третя ступінь ожиріння;
 • стероїдні лікарські засоби;
 • спадковість;
 • синдром Кушинга.

Загривок - це не хвороба. Однак, утворення тягне за собою фізичний і естетичний дискомфорт. А також негативно впливає на мозковий кровообіг, так як віджимає судини. Головні болі, підвищений тиск, біль в спині і шиї, безсоння - все це наслідок "удовиного" горба. А малорухливий спосіб життя і захворювання шийного відділу хребта тільки погіршують ситуацію. Тільки сучасна щадна ліпосакція ультразвуком може впоратися з дефектом назавжди.

Операція видалення жиру проводиться як самостійно, так і в комплексі, наприклад, з ліпосакцією підборіддя і брилів або кругової підтяжкою обличчя.

Коли доцільна операція, протипоказання?

Показання до ліпосакції холки швидше носять естетичний характер. Однак, іноді пацієнт фізично страждає від наросту на холці:

 • йому незручно лежати на спині;
 • відчуває больові відчуття в шиї і спині;
 • страждає від головних болів внаслідок венозного застою і порушення кровопостачання мозку;
 • страждає від безсоння і підвищеним артеріальним тиском.

Ліпосакція холки в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 В цьому випадку втручання потрібне частково за медичними показаннями.

Коли операція не робиться:

 • вагітність і годування груддю;
 • цукровий діабет;
 • ожиріння за типом ендокринного;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • онкологія;
 • важкі патології печінки, нирок, судин;
 • запалення і травми в області впливу.

На очній консультації в клініці в Полтаві, на яку можна здійснити запис через сайт або по телефону, хірург буде приймати рішення про операцію пацієнта з Києва, Харкова та інших міст України. Розповість про порядок цін, озвучить відповідь на питання - скільки коштує ліпосакція клімактеричного горба, вислухає побажання людини, покаже відгуки та фото до і після втручання.

Ліпосакція холки - підготовка і проведення

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • Видалення зайвих жирових відкладень за допомогою ультразвукового або механічної ліпосак
3
Реабілітація
 • 1 місяць

Підготовка включає в себе медичне обстеження і здачу аналізів, для виявлення ризиків протипоказань. Найчастіше, операція проводиться під загальним наркозом, для комфорту пацієнта. Однак, лікар може прийняти рішення і про місцеве знеболення, при невеликій області впливу або в силу інших індивідуальних причин. Тривалість становить близько 40 хвилин - 1 години.

Пластика холки проходить в кілька етапів:

 1. Доктор розмічає операційну область.
 2. Через мікропрокол в бугор вводиться спеціальний розчин. Під впливом хвиль ультразвуку, жирові клітини (адипоцити) руйнуються і, змішуючись з розчином, перетворюються в однорідну рідку суміш.
 3. Хірург невеликими канюлями через проколи відсмоктує емульсію вакуумом.
 4. Лікар накладає компресійний бандаж.

Завдяки малотравматичній операції, на шкірі залишаються невеликі проколи, які загояться, не залишаючи шрамів і рубців.

Час операції
1 годину
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1 місяць

Ризики і реабілітація

Відразу після втручання, можна візуально помітити, як зменшилася зона впливу. Це і підтверджують відгуки наших пацієнтів. Через місяць, після закінчення періоду реабілітації, буде видно проміжний результат. А остаточне відновлення відбудеться через 3-4 місяці.

Рекомендації лікаря по відновленню після пластики:

 • домашній режим 3 дні;
 • 2 тижні носити компресійний бандаж;
 • обмежити фізичні навантаження і спорт на місяць;
 • не можна перебувати на сонці;
 • відмовитися від послуг саун, соляріїв, басейнів, не приймати гарячі ванни.

Якщо дотримуватися всіх порад лікаря, то основним ускладненням можна вважати набряки, для усунення яких через 2 тижні призначаєть лімфодренажний масаж. І больові відчуття, які швидко проходять. Також можливий ризик травматизації сусідніх тканин, занесення інфекції та інші моменти, які залежать вже від некомпетентного хірурга.

Скільки коштує ліпосакція горба на шиї?

Вартість операції по поверненню шиї колишньої краси і стрункості в Клініці пластичної косметичної хірургії індивідуальна і залежить від обсягу втручання і особистих нюансів здоров'я людини. Також, у пацієнтів користується популярністю малоінвазивна і ефективна процедура ліпофілінга обличчя зі створенням досконалих контурів. Яку можна без проблем поєднати з ліпосакцією холки. А ціна буде на порядок нижче, ніж кожна операція окремо.

Запис на консультацію і процедуру проводиться через сайт або за телефонами клініки. Високі стандарти обслуговування, досвідчені хірурги з "золотими" руками, передове медичне обладнання та матеріали, домашня обстановка і особистий підхід до проблеми пацієнта дають можливість залучати в клініку не тільки пацієнтів з Полтави. Але і з Києва, Харкова та інших міст України. А доступність цін на пластику дозволяють кожній людині зробити свою зовнішність ідеальною!

Схожі послуги

Ціни на ліпосакцію холки

Ліпосакція
Боділіпосакція ( ліпосакція тіла - 1 зона 10 на 10см.)
8 500 ГРН
Ліпосакція шийно- лопаткового відділу
1 категорія складності
12 500 ГРН
2 категорія складності
14 300 ГРН
3 категорія складності
18 150 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки