Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпофілінг носогубних складок

Ліпофілінг носогубних складок в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Після 25 років в силу вікових змін властивостей шкіри і активної міміки починається формування зморшок і втрата пружності шкіри. Утворюються носогубні борозни - складки шкіри навколо губ, які на молодому обличчі помітні тільки під час посмішки.

Ліпофілінг носогубних складок - хороша альтернатива введенню інших філерів в цю зону. Для того, щоб розгладити цю борозну, під час процедури пересаджують власний жир пацієнта, попередньо забраний з інших зон і очищений в центрифузі.

В результаті введення вилученого з проблемних зон жиру ці борозни розгладжуються, шкіра обличчя візуально омолоджується. Одне з головних переваг липофілінга - використання власної жирової тканини пацієнта, що зменшує ризик виникнення алергічних реакцій і відторгнення трансплантата.

Показання та протипоказання до липофілінга носогубних складок

В Україні ця послуга доступна для всіх повнолітніх людей, які бажають позбутися такого помітного ознаку старіння. Серед показань до корекції є:

 • втрата еластичності шкіри, її нависання;
 • глибокі борозни;
 • нависання шкіри скул і щік.

Ліпофілінг носогубних складок в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Процедура не має особливих протипоказань, але перед тим, як дізнатися, скільки коштує така послуга, ознайомтеся з їх списком. Ліпофілінг носогубной складки заборонений в наступних випадках:

 • захворювання, пов'язані з порушенням згортання крові;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет і патології серцево-судинної системи;
 • вагітність і період лактації;
 • активний інфекційний процес.

Цей список не відрізняється від протипоказань до інших ін'єкційних процедур. Переконайтеся, що ви підходите для проведення корекції за станом здоров'я, і ​​сміливо робіть запис на неї.

Етапи процедури і догляд за носогубною зоною після неї

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • забирання жирової маси з області передньої черевної стінки
 • Введення в область носогубних борозен за допомогою канюлі
3
Реабілітація
 • 7 днів

Весь процес липофілінга можна розділити на кілька періодів: підготовка до операції, безпосередньо введення жиру і відновний період. Наші лікарі знають ціну здоров'я, тому стежать за безпекою пацієнтів під час процедури і проводять всі маніпуляції в стерильних умовах, дотримуючись усіх правил асептики.

 1. Підготовчий етап починається з очищення шкіри від залишків косметики і обробки антисептиком в зоні ін'єкцій. Після цього спеціальним маркером лікар робить розмітку області втручання і вводить анестетик. Після того, як почалася дія анестетика, жирові клітини забираються з обробленої проблемної зони і відправляються в центрифугу, щоб очистити жир від інших клітин.
 2. Безпосередньо перед корекцією проводиться знеболення носогубної зони. Коли анестетик починає діяти, трансплантат вводиться невеликими дозами, не залишаючи сліду від проколів.
 3. Після процедури за станом пацієнта деякий час спостерігають, щоб переконатися у відсутності ранніх ускладнень. Починається відновний період, який займає близько тижня.

Відновлення після операції проходить з невеликими змінами в звичний спосіб життя. На цей тиждень необхідно відмовитися від послуг солярію, лазні і сауни, а також від використання косметики і ліків, що впливають на згортання крові.

Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, можливий ризик розвитку ускладнень:

 • запальна реакція;
 • інфекційний процес;
 • нерівномірний розподіл введеного жиру.

Сама по собі процедура має мінімальну ймовірність розвитку тяжких побічних ефектів, так як жирова тканина забирається безпосередньо з організму пацієнта і не відторгається.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
7 днів

Очікувані результати від липофілінга

Ліпофілінг носогубних складок в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Відгуки пацієнтів, які пройшли через цю процедуру, підтверджують виражений ефект від неї: розгладження носогубних складок, повернення пружності шкіри, омолодження обличчя.

Результат помітний відразу після процедури, найбільш вираженим він стає через кілька місяців. Тримається отриманий ефект довго - до декількох років.

Скільки коштує липофілінг носогубних складок?

У нашій клініці ціна на контурну пластику залежить від обсягу втручання і використовуваних препаратів. Вартість липофілінга носогубних борозен визначається індивідуально для кожного клієнта на консультації з лікарем.

Після запису на процедуру ви пройдете консультацію, де зможете задати всі питання, що стосуються безпеки, вартості та догляду за обличчям після втручання.

Корекція носогубноі борозни в нашій клініці

Ми працюємо в історичному центрі Полтави і приймаємо пацієнтів зі всієї України: Києва, Харкова та інших міст.

Більше десяти років наша клініка отримує позитивні відгуки від пацієнтів, які оцінили професіоналізм лікарів і задоволені результатами процедур. Зручне розташування клініки в Полтаві дозволяє нам приймати пацієнтів з Харкова, Києва, інших найближчих міст, і з комфортом їх розміщувати.

Ціни на ліпофілінг носогубних складок

Ліпофілінг обличчя
Ліпофілінг верхньої третини обличчя
9 000 ГРН
Ліпофілінг нижньої третини обличчя
7 500 ГРН
Ліпофілінг скроневої ділянки
4 100 ГРН
Ліпофілінг верхніх повік
4 000 ГРН
Ліпофілінг пальпебральної борозди
4 200 ГРН
Ліпофілінг ділянки вилиць
4 500 ГРН
Ліпофілінг носо-губної борозни
5 600 ГРН
Ліпофілінг рото-підборідної борозни
3 900 ГРН
Нанографтінг пара орбітальної ділянки
5 100 ГРН
Ліпофілінг мочок вух
2 000 ГРН
Ліпофілінг середньої зони обличчя
7 500 ГРН
Повторний ліпофілінг обличчя
верхня або нижня частина
4 200 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки