Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика кінчика носа: як перетворити зовнішність за одну операцію?

Пластика кінчика носа: як перетворити зовнішність за одну операцію? Кожна людина унікальна. Зовнішня краса - поняття до того розмите, що до уваги не може братися якась одна деталь. Всі риси обличчя сприймаються в цілому. І навіть якщо здається, що занадто маленькі очі або відстовбурчені вуха заважають повноцінному життю, то для інших людей це може стати предметом захоплення.

Не слід применшувати і грамотне застосування декоративної косметики. Правильно розставляючи акценти і розуміючи концепцію контурінга, можна легко приховати недоліки.

Але часто, не дивлячись ні на що, люди незадоволені своїм відображенням у дзеркалі. Особливе обурення викликає ніс, адже він - найвидатніша частина. Часом така реакція марна. Однак існують випадки, коли ринопластика просто необхідна. Вона здатна виправити недосконалості, якими обдарувала природа.

Коли потрібна пластика носа

Ніяких медичних показань до цієї процедури немає. Операція робиться виключно з естетичних міркувань. Необхідно звернутися до теорії, згідно з якою обличчя ділиться трьома уявними перетинами. На лоб, середню частину і відрізок від кінчика носа до підборіддя.

В ідеалі значення розмірів повинно збігатися. Диспропорція одній з площ може не задовольняти пацієнта. Іноді, переробивши ніс, можна істотно підправити зовнішній вигляд.

Пластика потрібна, якщо кінчик:

  • асиметричний;
  • широкий або роздвоєний;
  • деформований або викривлений;
  • кирпатий або опущений.

Серед тих чинників, з якими звертаються до хірурга, є вроджені та набуті. Але перш ніж робити корекцію, лікарю необхідно провести первинну консультацію. Спочатку слід переконатися, що причина не утворилася в результаті психологічних факторів.

Особливості операції з пластики носа

Така процедура вважається однією з найскладніших. Лікар повинен володіти високою кваліфікацією і тонким художнім чуттям.

Ринопластику роблять під загальною анестезією протягом трьох годин. Хірург може використовувати як закритий, так і відкритий методи. У першому випадку операція проводиться з боку слизової. До другого вдаються, коли необхідна складна корекція.

Щоб уникнути видимих ​​шрамів, шви розташовуються в анатомічних складках. Тому переживати через сліди від проведених маніпуляцій не варто.

Як вибрати фахівця для пластики носа

Пластика кінчика носа: як перетворити зовнішність за одну операцію? Пацієнту слід відповідально підійти до вибору лікаря. Адже від його вміння і професіоналізму залежить не тільки зовнішня картинка, яку ви очікуєте побачити. Важливим фактором також є і та сторона питання, що відповідає за ваше здоров'я. Адже потрапивши в невмілі руки, можна потім довго розгрібати наслідки.

Фактори, які слід врахувати при виборі лікаря:

  1. Досвід. Безліч подібних операцій в минулому з позитивним результатом.
  2. Портфоліо. В наявності повинні бути фото до і після процедури.
  3. Кваліфікація. Поінформованість в різних методиках і застосування їх на ділі.
  4. Ліцензія. Повинна бути присутня вся документація, в тому числі і папери про відповідну сертифікацію (проводиться після підвищення кваліфікації).
  5. Стаж. Завжди спокійніше, коли оперувати вас буде людина, яка працює не перший рік.
  6. Умови в медичному центрі. Для максимального захисту і безпеки величезним плюсом буде наявність реанімаційного обладнання в відділенні. Нагадувати ж про дотримання санітарних норм в установі навіть не потрібно. І так зрозуміло, що ознаки антисанітарії не говорять нічого хорошого про клініку.

Якщо рішення зробити операцію тверде і непохитне, тоді потрібно довіритися професіоналу. Дізнавшись пункти, які характеризують доктора, як майстра високого класу, просто зорієнтуватися у виборі відповідного хірурга.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
06-08-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Вікові зміни зачіпають не тільки внутрішні системи організму, але і погіршують зовнішність людини. З віком шкіра обличчя втрачає природний тургор, вона починає обвисати, втрачаючи природну пружність. Підсумком стає опущення брів, особливо їх зовнішні частини, поява глибоких зморшок на переніссі, обвисання повік. Але сучасна пластична хірургія не стоїть на місці, пропонуючи жінкам ефективні методи боротьби зі старінням.
Будь-яка жінка бажає довше зберегти молодість. Але час безжальний і перший, хто підпадає під «удар віку», це область навколо очей. Ніжна шкіра втрачає пружність, обвисає, утворюючи навислі повіки. Завдяки фахівцям нашого центру пластичної та косметичної хірургії ви швидко позбудетеся від вікових змін за допомогою пластики повік (блефаропластики). Особливості блефаропластики При блефаропластиці прибираються надлишки обвислої шкіри повік, грижові мішечки під очима.
Багато жінок бажають мати аристократичні риси обличчя і вважають, що пухкі щоки додають їм візуально зайву вагу. Дійсно, симпатичні пухлі щічки, так красиво виглядають у дитини, йде не всім йдуть в дорослому віці. У сучасній пластичній хірургії є багато способів корекції цієї частини, однією з популярних процедур є резекція жирового тіла щоки (або видалення грудочок Біша).
Ліпофілінг - це процедура, суть якої полягає в пересаджуванні жиру клієнта з небажаного ділянки в зону корекції. Таким чином можна підкоригувати форми тіла. Він схвалений у багатьох країнах і вважається найменш травмонебезпечним способом поліпшення фігури, так як клітини жиру і тканини з одного організму сумісні, що виключає ризик виникнення алергічних реакцій. Сама по собі процедура безпечна, але залежно від кваліфікації хірурга і організму пацієнта можуть з'явитися небажані наслідки.
Завдяки сучасній пластичній хірургії чоловіки і жінки можуть швидко позбутися від жирової тканини і скорегувати обриси фігури. У гонитві за красивою зовнішністю багато хто вдається до процедури Ліпомоделювання, причому користуються такою послугою не тільки люди з надмірною масою тіла. Наш центр пластичної хірургії спеціалізується на різноманітних операціях на тілі. Про особливості Ліпомоделювання розповідають експерти клініки.