Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ботулінотерапія для губ

Ботулінотерапія для губ в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Ботулотоксин типу "А" в Україні давно застосовується не тільки в медицині, але і в косметології. Ця речовина показала себе з кращого боку в лікуванні гіпергідрозу, а ботулінотерапія певних ділянок обличчя стала ефективним методом корекції вікових змін шкіри.

Суть ботулінотерапії криється в діючій речовині. Очищений ботулотоксин має місцеву нервово-паралітичну дію, на деякий час розслабляючи м'язи в зоні введення. Це дозволяє знімати зайву напругу з м'язів, усувати їх асиметрію і коригувати форму обраної зони.

Ботулінотерапія губ дозволяє позбутися від опущення куточків рота, "ясенної посмішки", а також допомагає в збільшенні губ. Також препарати ботулотоксину добре справляються з корекцією форми, роблячи нижню або верхню губу повніше. Позитивні відгуки на результат цієї процедури говорять про її ефективність.

Показання та протипоказання до ботулінотерапіі губ

Ця процедура має косметичне і паліативне значення. Ін'єкції ботулотоксину допоможуть, якщо ви хочете:

 • позбутися від "ясенної посмішки" - оголення ясен під час посмішки;
 • накачати одну або обидві губи;
 • зменшити відстань від губ до носа;
 • позбутися від зморшок в області рота, пов'язаних з підвищеною рухливістю міміки.

Також ін'єкція Диспорта або іншого препарату ботулотоксину допомагає скорегувати форму губ і стане хорошим доповненням до введеного Філера на основі гіалуронової кислоти.

Це безболісна і швидка процедура з практично миттєвим ефектом, але і до неї існує ряд протипоказань:

 • історія алергічних реакцій на ботулотоксин;
 • наявність запальних реакцій на обличчі;
 • захворювання, пов'язані зі слабкістю або атрофією м'язової тканини;
 • неврологічні захворювання, що зачіпають роботу м'язів;
 • вагітність і період вигодовування;
 • захворювання, що впливають на згортання крові і прийом ліків, які також впливають на цю властивість;

Перш ніж зважитися на запис і дізнатися, скільки коштує введення Диспорта та інших препаратів, що містять ботулотоксин, переконайтеся у відсутності у себе зазначених вище станів. При наявності хоча б одного протипоказання неможливо безпечно накачати губи препаратом ботулотоксину.

Як проходить процедура корекції губ ботулотоксином?

Після запису і докладної консультації з фахівцем-косметологом, а також вашої згоди на надання такої послуги починається підготовка до процедури.

Підготовчий етап включає в себе:

 • видалення залишків косметичних засобів із зони втручання;
 • обробку обраної області антисептиком;
 • розмітку зони втручання та маркування місць для ін'єкцій;
 • знеболення.

Ботулінотерапія для губ в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Після того, як анестетик починає свою дію, препарат ботулотоксину поступово і рівномірно вводиться по нанесеним точкам. Це відбувається підшкірно або внутрішньом'язово в залежності від бажаного ефекту і обраної лікарем техніки. Після кожної ін'єкції ділянку обробляється антисептиком.

Після закінчення втручання починається відновлювальний період, який займає від семи до десяти днів. На цьому етапі важливо не нехтувати особливими заходами безпеки, тому що ціна їх недотримання - поганий результат і навіть поява ускладнень.

У реабілітаційному періоді заборонено:

 • надавати будь-який механічний вплив на губи, включаючи сон обличчям вниз;
 • піддавати губи впливу високої вологості, високої температури і ультрафіолетового випромінювання;
 • приймати алкоголь і гостру їжу, а також антибіотики.

Не дотримавшись ці запобіжні заходи, розгорнутими корекції губ можна отримати незадовільний результат і викликати неприємні побічні реакції. Серед них - нудота, запальні явища, запаморочення.

Коли буде помітний результат ботулінотерапіі?

Перший ефект в деяких випадках можна помітити вже через півгодини після процедури, однак найчастіше він виявляється через кілька днів. Остаточний результат видно на другому тижні після ін'єкції, і він може зберігатися до одного року.

Щоб досягти більш стійкого результату, рекомендується пройти курс з декількох послуг корекції протягом року.

Скільки коштує корекція губ ботулотоксином в Полтаві?

Вартість ботулінотерапії залежить від обраного препарату та його кількості, необхідного для досягнення кращого ефекту. Ціна препаратів розрізняється, тому точну вартість процедури ін'єкційний косметолог повідомляє на консультації після індивідуального розрахунок необхідних доз ботулотоксину.

Для вашої зручності наша клініка розташована в центрі Полтави, щоб до неї було легко дістатися навіть нашим пацієнтам з Києва, Харкова та інших найближчих міст.

Ми працюємо більше 10 років, застосовуючи досвід і навички наших фахівців для вашої краси. У гостей з Харкова, Києва та інших міст України є можливість комфортного розташування в готелі неподалік від клініки з можливістю спостереження наших лікарів в післяопераційному періоді.