Наші акціі

Ліпосакція спини

Ліпосакція спини фото 2 У гонитві за стрункою фігурою сучасні жінки намагаються приділяти більше уваги стану талії і живота, стегон і сідниць. При цьому поза увагою залишається спина, але ж і тут накопичується жир, створюючи неприємний і неестетичний дефект у вигляді складок і нерівностей. Пластична хірургія дозволяє швидко вирішувати такі проблеми.

Ліпосакція спини: визначення процедури

Жирові скупчення на спині - дефект, який складно піддається корекції. Його важко прибрати за допомогою фізичних вправ або правильного харчування. Ліпосакція дає можливість прибрати неприємні складки і нерівності за один сеанс шляхом руйнування жирових клітин і виведення їх з організму.

Особливості методики

У пластичній хірургії активно застосовується метод ультразвукової ліпосакції. Його принцип полягає в ультразвуковому впливі на жирові клітини впливі на жирові клітини, вплив ультразвуку, внаслідок чого вони руйнуються. Ультразвук може впливати всередині тканин через розрізи в шкірі або поверхнево.

Показання до проведення

Головне показання до проведення таких маніпуляцій - бажання пацієнта змінити свою зовнішність, прибрати складки, вирівняти шкіру в трьох проблемних зонах:

 • в зоні сьомого шийного хребця, де жирові скупчення мають форму горбка;
 • в надлопатковій зоні;
 • на середній частині спини, що переходить в боки і талію.

Протипоказання

Ліпосакція проводиться після ретельної підготовки, спрямованої на виявлення можливих протипоказань. Її заборонено проводити при наявності ряду факторів:

 • хронічні захворювання в стадії загострення;
 • інфекційні захворювання, гепатит;
 • онкологія;
 • вагітність і годування груддю;
 • захворювання крові, серця і судин;
 • наявність шкірних захворювань на спині.

можливі ускладнення

Якщо ви зіткнулися з пропозицією проведення подібних операцій за низькою ціною, є ризик зіткнутися з рядом ускладнень, таких як:

 • поява набряків, гематом, хворобливих відчуттів в зоні обробки;
 • ушкодження ультразвуком здорових тканин і органів;
 • тимчасова втрата чутливості, оніміння;
 • нерівна поверхня спини;
 • пігментація, в'ялість шкіри.

Низька вартість говорить про недостатню підготовленість і неписьменність хірурга. Не варто приймати такі пропозиції, адже ускладнення не тільки проявляються у вигляді естетичного дефекту, але і несуть загрозу здоров'ю.

Підготовка і проведення операції

Ліпосакція спини фото 1 Хочете провести ліпосакцію? Запишіться на прийом до фахівця. Він розповість вам, скільки коштує сеанс, і визначить ціну в конкретному випадку. Попередня консультація необхідна для збору інформації про стан вашого організму. Важливо пройти обстеження і здати аналізи, щоб операція пройшла з найменшими ризиками.

Така підготовка особливо важлива, якщо ліпосакція проводиться хірургічним шляхом. Хірург попередньо робить розмітку на шкірі, щоб визначити зони впливу. Після цього робляться незначні розрізи і вводяться металеві трубки. Ультразвукове обладнання руйнує клітини: після такого впливу вони залишають організм через ті ж трубки.

Реабілітаційний період

Щоб реабілітація пройшла швидко і успішно, слід виконувати всі рекомендації фахівця: носити підтримує білизну, дотримуватися режиму харчування, проводити більше часу на свіжому повітрі, не навантажуючи організм фізичними навантаженнями і різкими температурними перепадами.

Реабілітація може тривати від 4-х до 6-ти тижнів.

Якого результату можна очікувати?

Результат після проведення ультразвукової процедури - красива і витончена спина. Ви наочно можете переконатися в цьому, переглянувши відгуки наших пацієнтів і фото до і після проведення корекції.

Індивідуальний підхід і оптимальні ціни в «Клініці пластичної хірургії» в Полтаві

У «Клініці пластичної хірургії» ми усунемо найнеприємніші і складні естетичні дефекти швидко, безпечно і безболісно, щоб ви могли насолоджуватися красою свого тіла.

Попередню вартість послуг, відгуки пацієнтів ви можете знайти на нашому сайті.

Ціни на дану послугу
Ліпосакція
Боділіпосакція ( ліпосакція тіла - 1 зона 10 на 10см.)
6 500 ГРН
Ліпосакція шийно- лопаткового відділу
1 категорія складності
10 000 ГРН
2 категорія складності
14 000 ГРН
3 категорія складності
16 000 ГРН
Ліпосакція зображення 3477
Ліпосакція зображення 3478
Ліпосакція зображення 3195

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки