Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Кругова підтяжка обличчя та шиї (фейсліфтинг)

З проблемою явних ознак старіння рано чи пізно стикається кожна жінка. І щоразу момент їх появи хочеться відкласти якнайдалі. Популярна хірургічна процедура кругової підтяжки обличчя дозволяє зберегти красу та молодість обличчя ефективно та за прийнятною ціною.

Визначення процедури

Кругова підтяжка (фейсліфтинг) є комплексом хірургічних операцій, мета яких полягає в усуненні вікових змін, корекції глибоких структур обличчя та шиї. Протягом такої процедури виконується пластика верхньої, нижньої та середньої частин обличчя, корегуються зовнішні частини брів, зони навколо куточків рота, передня та бічні частини шиї.

Опис косметичної підтяжки обличчя

Кожному пацієнту перед проведенням кругової підтяжки необхідно відвідати спеціаліста для обстеження. Пластичний хірург оцінює стан шкіри обличчя та шиї, визначає ступінь прояву вікових змін нижньої, середньої та верхньої частини обличчя.

Фахівець визначає, яку методику слід застосовувати у кожному окремому випадку. Такі нюанси завжди обумовлюються з пацієнтами перед проведенням ліфтингу обличчя та шиї. Консультація хірурга дає можливість оцінити очікуваний результат, обговорити можливі ускладнення, визначити вартість та умови підготовки до операції та реабілітації.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • відшарування тканин
 • операція (выполняется с помощью проколов в волосистой годинати головы и подразумевает фиксацию тканей в новом месте с достижением эффекта лифтинга)
 • накладення швів, які знімати не треба, розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 1-3 місяці

Показання до фейсліфтингу

Показання до проведення кругової підтяжки шкіри обличчя включають:

 • опущення шкіри у зоні навколо очей, на підборідді, на щоках;
 • брили;
 • в'ялість шкіри на шиї, нижній, середній або верхній частині обличчя;
 • втрату еластичності шкіри в області брів та чола.

Кругова підтяжка (контурна косметична пластика, фейсліфтинг) дає можливість повернути обличчю та шиї молодість та сяйво, а собі впевненість у своїй красі та гарний настрій.

Протипоказання до проведення ліфтингу обличчя

Процедура фейсліфтинга безпечна, проте існує ряд протипоказань, які необхідно враховувати, перш ніж ви звернетеся до фахівця. До них відносять онкологічні захворювання та хвороби інфекційного характеру. При підготовці до контурної пластики необхідно утриматися від куріння та прийому лікарських препаратів.

Можливі ускладнення після фейсліфтингу

Негативні наслідки фейсліфтингу можуть бути пов'язані з появою гематом, некрозу тканин, пігментних плям на підборідді, шиї чи обличчі. Однак за професійного підходу до проведення косметичної пластики шкіри такі прояви зводяться до мінімуму. Про результати нашої роботи ви можете дізнатися із відгуків наших пацієнтів після кругової підтяжки шкіри.

Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-3 місяці

Реабілітаційний період

Реабілітація після проведення операції включає спостереження фахівця в умовах стаціонару протягом 2-х днів. У наступний період пацієнтам необхідно відвідувати консультації пластичного хірурга, а також різні процедури та перев'язування.

Очікуваний результат від процедури

Багато пацієнтів нашої хірургічної клініки вже встигли відчути ефективність такого ліфтингу. Ознайомитись з результатами проведення фейсліфтингу ви можете у фотогалереї, де представлені фото до та після підтяжки шкіри. Також багато пацієнтів залишили відгуки, в яких висловили свої враження від проведення операції та отриманих результатів. Дізнатися скільки коштує ліфтинг можна на сайті нашого центру пластичної хірургії. Вартість залежатиме від обсягу та складності роботи.

Чому варто вибрати нашу клініку?

Медичний центр ТОВ Клініка пластичної косметичної хірургії у Полтаві проводить процедури для усунення ознак старіння за оптимальними цінами. Вартість кругової підтяжки обличчя та шиї, а також особливості проведення операції встановлюються індивідуально.

Щоб дізнатися, скільки коштує косметичний фейсліфтинг і записатися на прийом до фахівця, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Схожі послуги

Часті запитання про кругова підтяжка обличчя і шиї – фейсліфтинг

✅ Скільки триває реабілітація після кругової підтяжки обличчя?

У перші два дні після підтяжки обличчя пацієнт перебуває у клініці під наглядом фахівця. Подальша реабілітація займає близько трьох місяців. Повною мірою насолодитися отриманим від процедури ефектом можна буде не раніше ніж через півроку. Однак варто враховувати, що період відновлення для кожної людини індивідуальний і залежить від точного дотримання рекомендацій пластичного хірурга.

⭐ Коли знімають шви після підтяжки обличчя?

Підтяжка обличчя, що виконується в нашій клініці, передбачає процедуру, після якої вам не доведеться знімати шви. Вони розсмоктуються самостійно. Сліди від порізів почнуть зникати приблизно через 20 днів і стануть практично непомітними через шість місяців.

✔️ Коли зійдуть набряки після пластики обличчя?

Період, протягом якого спадає набряклість після фейсліфтингу, відрізняється у кожного пацієнта. У середньому розсмоктування відбувається за два-чотири тижні. Швидкому зменшенню набряків після кругової підтяжки обличчя багато в чому сприяє сумлінне виконання всіх рекомендацій та відданість ряду правил та заборон у післяопераційний період.

✅ Коли буде видно результат підтяжки обличчя та шиї?

Будь-яке хірургічне втручання потребує часу для відновлення тканин. Тому насолодитися результатом від підтяжки обличчя наступного дня не вдасться. Для початку повинні зійти набряки та гематоми. Перші зміни можна буде оцінити як мінімум через три тижні з моменту проведення процедури. Остаточний результат буде помітний через три-чотири місяці.
Ціни на дану послугу
Підтяжка м’яких тканин обличчя, шиї та лоба
Підтяжка скронь та середньої третини обличчя
35 400 ГРН
Підтяжка шиї (neck lifting)
27 800 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг середньої ділянки
38 000 ГРН
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя
42 000 ГРН
Підтяжка скроневої виличної ділянки
17 600 ГРН
Комбінована підтяжка обличчя і елевацією середньої та латеральної частини брів
48 000 ГРН
S –ліфтинг
35 400 ГРН
Eyebrow lift
20 300 ГРН
Вертикальний малярний ліфтинг
41 300 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг лобу
32 900 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг брів
25 300 ГРН
Пластика лоба за методом Dr. Nais
30 400 ГРН
Ниткова підтяжка нижної третини обличчя за методом Giampappa, або Gr.Muller.
30 400 ГРН
Медіальна платизмопластика
11 300 ГРН

Фото до і після фейслифтинга

Фейсліфтинг зображення 4133
Фейсліфтинг зображення 4134
Фейсліфтинг зображення 3926

Відгуки наших пацієнтів про послугу фейслифтинга

Вадим

2 вересня 2021 р. 09:31
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаю! Ви працюєте? Я у вас оперувався) велика подяка Іллі Юрійовичу, він змінив моє життя! 🙏🏻 Хочу до вас відправити мою подругу на підтяжку СМАС.

Ирина Маслова

18 лютого 2021 р. 22:50
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаю, роблю процедури в цій клініці вже втретє, різної складності операціі.Довольна абсолютно всім, персоналом, сервісом, ставленням! Хірурги -Золота руки! Була у Микити Ілліча і в Іллі Юрійовича! І далі буду звертатися до цих фахівців!

Светлана

13 травня 2020 р. 09:32
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу подякувати чарівникам клініки! Всіх, всіх, всіх! Починаючи з Лесі Федорівни, (з неї почалося моє знайомство з центром) Іллі Юрійовича, Микити Ілліча і всього персоналу. 23.12.2019. робила комплексну операцію. Результатом залишилася задоволена. Тільки кожен раз дивлячись в дзеркало, а тепер я частіше в нього дивлюся, у мене трохи присутній страх, що що раптом зникне той результат, який я бачу. Так мені все подобається і я задоволена, що виправдалися всі мої очікування . Спасибі вам за ваші золоті руки, чуйні серця !

Наталія

18 лютого 2020 р. 12:37
Відгук перекладено з російської мови автоматично

31.11.2019 робила кругову підтяжку обличчя, мені 61 рік, боялася дуже, хочу сказати чесне-чесне слово-все пройшло на "відмінно". Робота пластичних хірургів Слюсарева Іллі Юрійовича і Микити Ілліча, анестезіолога Ігоря Алимович, окреме огромадное спасибі Лілії Петрівні, і звичайно, за допомогу Слюсарева Лесі Федорівні. Ці люди-просто КОМАНДА !!! Справжніх професіоналів !!! і Чудові дівчинки на ресепшене. Залишилася дуже довольна.Теперь моя подруга з Європи приїде по міом следам.Еще раз спасибо !!!

Переглянути всі відгуки