Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Кругова підтяжка обличчя та шиї (фейсліфтинг)

З проблемою явних ознак старіння рано чи пізно стикається кожна жінка. І кожен раз момент їх появи хочеться відкласти якнайдалі. Популярна процедура кругової підтяжки дозволяє зберегти красу і молодість обличчя ефективно і за прийнятною ціною.

Визначення процедури

Кругова підтяжка обличчя та шиї (фейсліфтинг) фото 2 Кругова підтяжка (фейсліфтинг) являє собою комплекс хірургічних операцій, мета яких полягає в усуненні вікових змін, корекції глибоких структур обличчя і шиї. Протягом такої процедури виконується пластика верхньої, нижньої і середньої частин обличчя, коригуються зовнішні частини брів, зони навколо куточків рота, передня і бічні частини шиї.

Опис процедури

Кожному пацієнту перед проведенням кругової підтяжки необхідно відвідати фахівця для обстеження. Пластичний хірург оцінює стан шкіри обличчя і шиї, визначає ступінь прояву вікових змін.

Спеціаліст визначає, яку методику слід застосовувати в кожному окремо взятому випадку. Такі нюанси завжди обговорюються з пацієнтами перед проведенням ліфтингу обличчя і шиї. Консультація хірурга дає можливість оцінити очікуваний результат, обговорити можливі ускладнення, визначити вартість і умови підготовки до операції і реабілітації.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • відшарування тканин
 • операція (выполняется с помощью проколов в волосистой годинати головы и подразумевает фиксацию тканей в новом месте с достижением эффекта лифтинга)
 • накладення швів, які знімати не треба, розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 1-3 місяці

Показання до проведення процедури

Показання до проведення кругової підтяжки - включають в себе:

 • опущення шкіри в зоні навколо очей, на підборідді, на щоках
 • брилі;
 • в'ялість шкіри на шиї;
 • втрату еластичності шкіри в області брів і чола.

Кругова підтяжка (контурна пластика, фейсліфтинг) дає можливість повернути шкірі молодість і сяйво, а собі - впевненість у своїй красі і гарний настрій.

Протипоказання до проведення ліфтингу обличчя

Процедура ліфтингу безпечна, проте існує ряд протипоказань, які необхідно враховувати, перш ніж ви звернетеся до фахівця. До них відносять онкологічні захворювання, а також хвороби інфекційного характеру. При підготовці до контурної пластики необхідно утриматися від куріння і прийому лікарських препаратів.

Можливі ускладнення

Негативні наслідки фейсліфтинга можуть бути пов'язані з появою гематом, некрозу тканин, пігментних плям. Однак, при професійному підході до проведення пластики шкіри такі прояви зводяться до мінімуму. Про результати нашої роботи ви можете дізнатися з відгуків наших пацієнтів.

Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-3 місяці

Реабілітаційний період

Реабілітація після проведення операції включає в себе спостереження фахівця в умовах стаціонару протягом 2-х днів. У наступний період пацієнтам необхідно відвідувати консультації пластичного хірурга, а також різні процедури і перев'язки.

Очікуваний від процедури результат

Багато пацієнтів нашої клініки вже встигли відчути на собі ефективність такого ліфтингу. Ознайомитися з результатами проведення операцій ви можете в фотогалереї, де представлені фото до і після підтяжки шкіри. Також багато пацієнтів залишили відгуки, в яких висловили свої враження від проведення операції і отриманих результатів.

Чому варто обрати нашу клініку?

Медичний центр ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» в Полтаві проводить процедури для усунення ознак старіння за оптимальними цінами. Вартість і особливості проведення операції встановлюються індивідуально.

Щоб дізнатися, скільки коштує фейсліфтинг і записатися на прийом до фахівця, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Підтяжка м’яких тканин обличчя, шиї та лоба
Підтяжка скронь та середньої третини обличчя
32 200 ГРН
Підтяжка шиї (neck lifting)
25 300 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг середньої ділянки обл
29 900 ГРН
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя
34 500 ГРН
Комбінована підтяжка обличчя і елевацією латеральної частини брів
44 850 ГРН
S –ліфтинг
32 200 ГРН
Підтяжка обличчя за методом Sam Hamra
73 600 ГРН
Підтяжка обличчя обмеженим доступом за методом Strocher
33 350 ГРН
Eyebrow lift
18 400 ГРН
Вертикальний малярний ліфтинг
34 500 ГРН
Вертикальний ліфтинг за методом Kornet De Sensir
44 000 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг лобу
29 900 ГРН
Пластика лоба за методом Dr. Nais
27 600 ГРН
Пластика лоба за методом Dr. Ramirez
32 200 ГРН
Пластика лоба прекапіллярним доступом
37 900 ГРН
Пластика лоба коронарним доступом
42 550 ГРН
Ниткова підтяжка нижної третини обличчя за методом Giampappa, або Gr.Muller.
27 600 ГРН
Медіальна платизмопластика
12 650 ГРН

Фото до і після фейслифтинга

Фейсліфтинг зображення 4133
Фейсліфтинг зображення 4134
Фейсліфтинг зображення 3926

Відгуки наших пацієнтів про послугу фейслифтинга

Наталья

2 травня 2018 р. 10:09
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Робила підтяжку нижніх дві третини обличчя півроку тому.Результатом дуже задоволена.Спасибі хірургам і всьому персоналу!!!Ви справжні чарівники!!

Владимир

9 квітня 2018 р. 20:43
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Велике спасибі за професіоналізм і чуйне ставлення. Я живу з дитинства в Нідерландах і з весняного березневого Амстердама я потрапив в засніжену Полтаву. Такої зими (в кінці березня ще) я і не бачив з дитинства. Але завдяки доброму і уважному ставленню в клініці я відчував себе як вдома. Зазначу, що головною причиною вибору Полтави було те, що в попередній листуванні з клінікою( Олеся Федорівна) мені відразу була надана повна, детальна інформація що мені необхідно, і що мене чекає. Це відразу створило довіру і посилило бажання. Перший день після операції в клініці( найважливіший) персонал був такий уважний, що я такого ще ніколи не зустрічав. Полтава дуже миле, зручне і доброзичливе місто. Всім дуже раджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Елена

13 березня 2018 р. 19:47
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вже минуло три роки після кругової підтяжки обличчя,блефаропластики і підтяжки шиї,результат відмінний, насолоджуюся роботою Іллі Юрійовича та Микити Ілліча! Величезне спасибі за професіоналізм, уважність і делікатність.У клініці створені прекрасні умови і працює душевний медперсонал. Скоро буду звертатися знову. Успіхів усім!

Сусанна

4 листопада 2017 р. 13:54
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Велика подяка за все, що зі мною зробили, Микита Ілліч та Ілля Юрійович. Результат не змусив себе довго чекати. У мене змінилася якість життя. Зовнішність відіграє велику роль у суспільстві. До операції зі мною вже перестали взагалі рахуватися і спілкуватися. Списуючи в колектив старих бабусь. Тепер я виглядаю добре, на мене стали звертати увагу молоді чоловіки, зі мною рахуються, начальство мені посміхається. Загалом життя вдалося. Це все заслуга талановитих лікарів. Вони повністю позбавили моє обличчя від вікової асиметрії. І я вже не схожа на бабусю з перекошеним обличчям. І це здорово!!! Мені ще й медсестричка порадила поміняти зачіску, і я в той же день це зробила. Тепер подвійно все супер. Спасибі величезне, що ви є.

Наталия (Киев)

31 серпня 2017 р. 00:32
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо шановні доктора-Леся Федорівна, Ілля Юрійович, Микита Ілліч! Нарешті-то я виходжу з важкої і тривалої реабілітації після не менш складних хірургічних операцій, ви це пам'ятаєте і знаєте, важко було мені в деяких моментах, зрозумійте правильно. Але, слава Богу, завдяки вашим зусиллям, професіоналізму і дуже високої порядності, я вже не панікую і можу сказати вам всім величезне спасибі, приношу свої вибачення Вам, Микита Ілліч, за мою паніку і нервовий зрив після корекції мастопексії, я Вас дуже поважаю і ціную порядність, правда, і Іллі Юрійовичу велике спасибі, мій ніс поступово відновлюється і обличчя теж, хоча ще дуже тягне за вухами і шкіра не зовсім відновилася в зоні швів, але це справа часу. Після блефаропластики все добре. Я схиляюся перед вашою порядністю і можу сказати всім вашим майбутнім пацієнтам, щоб вони були спокійні - ці лікарі доведуть свою справу до кінця, якщо будуть якісь проблеми, а вони можуть бути при складних операціях, треба бути морально готовим, так ось ці чудові люди і майстри своєї справи не залишать вас з незадовільним або якимось полурезультатом, будьте в цьому впевнені, звертаючись в цю клініку. Спасибі всьому медичному персоналу вашої клініки і Вам, Леся Федорівна, за терпіння і коректність, за той затишок і прекрасну атмосферу у вашій сімейній клініці. У підсумку, я виглядаю набагато краще, молодше і дуже рада цьому! Спасибі вам величезне і ще раз приношу вибачення за те, що пару раз втрачала витримку і терпіння, сподіваюся, я вас не образила цим. Успіхів вам, процвітання і більше вдячних пацієнтів!

Леся

16 грудня 2016 р. 13:08
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Захоплення! Ось які емоції викликає результат ринопластики, яку я зробила у вашій клініці! Захват і величезна подяка! Подяка всьому персоналу вашої клініки! ІЛЛЯ ЮРІЙОВИЧ, ви кращий!!! І завдяки Вашій роботі я теж стала кращою дуже рада, що звернулася за допомогою в клініку пластичної хірургії саме в місті Полтава і переконалася, що там працюють найкращі хірурги в Світі. Це хірурги від Бога, які творять чудеса. У них легкі, золоті, чарівні руки. Роки йдуть, а я старію, хоча і в старості хочеться бути красивий. Клініку я відвідала в квітні 2016 року і протягом до грудня 2016 року хірурги Ілля Юрійович і Микита Ілліч зробили мені такі операції: ліпофілінг носо-губних борозен, ліпофілінг пальпебрамалярної борозни, блефаропластика, фенольний пілінг, підтяжка 2/3 особи. Всі операції були проведені на найвищому рівні. Зараз дивлюся на себе в дзеркало і не вірю, що це я. Виглядаю набагато красивіше, ніж була в молодість. З кожним днем мій захват від результату все сильніше. Мрія моя збулася завдяки таким хірургам як Ілля Юрійович і Микита Ілліч. Тепер хочу жити довго і виховувати онуків, дочекатися правнуків. Дорога Леся Федорівна! Я дуже Вам вдячна за те, що Ви для мене зробивши. Спасибі Вам велике за Вашу посмішку, розуміння, теплий прийом, підтримку, доброту, теплоту, душевність. Величезне спасибі чудо-хірургам, які так багато для мене зробили. Шановні, дорогі Ілля Юрійович і Микита Ілліч, величезне, величезне Вам спасибі за Ваш професіоналізм і людяність, низький Вам від мене уклін, Ви найкращі хірурги. Я ніколи не забуду Вашу доброту, розуміння і чари Ваших рук і те, що Ви для мене зробили. Слава Богу, що в Полтаві є такі хірурги, як Ви. Хочу висловити величезну подяку медсестрам клініки: Лілі Петрівні, Світлані, Вікторії, Ірі. Велика подяка Ігорю Анатолійовичу. Всі вони поважали і підтримували мене протягом усього цього періоду. Велике спасибі адміністраторам клініки: Альоні і Марії за доброту і увага, а також всьому персоналу клініки. Ставлення в цій клініки прекрасне, я себе почувала, як у своїй родині. Весь персонал клініки дуже дбайливий, чуйний і уважний до своїх пацієнтів. Вітаю Вас і Ваші сім'ї з наступаючим 2017 Новим роком і Різдвом Христовим! Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, удачі, багатства, стабільності, процвітання Вашій справі і довгих років життя! Спасибі велике-велике, що Ви є. Спасибі вам за вашу працю і за добро, яке ви робите для людей!е) Ви робите світ красивішим, а Ваших пацієнтів щасливими! Величезна Вам подяка за Вашу працю!

Людмила

23 січня 2014 р. 11:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Хочу і я написати про цю клініку.Познайомилася я з цією клінікою взимку 2011 року.З перого рази мене зачарувала своєю душевністю Леся Федорівна, це така мила і очароательная жінка,що відразу переймаєшся довірою і готовий повністю віддатися в руки лікарів.Потім пішло знайомство з Іллею Юрійовичем,Олексієм Іановичем, Микитою Іллічем і з усім медперсоналом і тут ти попався....Я пишу це з посмішкою, тому, що весь колектив дуже привітний і душевний. Далі я переконалася в професіоналізмі лікарів. Я неодноразово оперировалась, так як вік робить свою справу, робила підтяжку обличчя та інші подібні операції, коригувала груди і завжди все проходило на належному рівні при чутливому уваги лікарів і всього медперсоналу, за що я висловлюю ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ і хочу сказати Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!!!!!Хочу побажати колективу Полтавської клініки пластичної хірургії здоров'я, особистого щастя і успіхів в їх нелегкій, але такій благородній професії, яка дарує людям красу і молодість!!!! Дякую!!!!

lena

19 грудня 2013 р. 02:11
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Privet s Germanii ) Vot priexala ja ot vas i reschula napisat ) Delala y vas yvilizenie grydi i podtjazky broveü!! Xozy skazat vam ogromnoe spasiba ! Vse proschlo ydazno ! ja ozen Happyyy zto k vam popala ) Spasiba vam za vse ) Ozen rada zto vu est )Zeres pary let priedy snova i neodna )

Алена, Днепропетровск

16 вересня 2013 р. 19:38
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Для операції з кругової підтяжки обличчя (фейсліфтингу) я вибрала цю клініку за рекомендацією друзів.Залишилася дуже-дуже задоволена.Відгуки та спогади-найтепліші і позитивні. Грамотний медперсонал, висококласні хірурги. Тут працюють професіонали, лікарі від Бога.Тепер, щоранку дивлячись на себе в дзеркало, я з величезною вдячністю згадую, перш за все, хірурга Микиту Ілліча. Величезне йому спасибі! Також найдобріші слова медсестрам Віке і Петрівні. Я прекрасно виглядаю, у мене цілий день гарний настрій. Адже для нас, жінок, наш зовнішній вигляд - один з ключів до внутрішньої гармонії, до заряду позитивом на весь день.Дякую за те, що ви робите нас красивими.Успіху і процвітання вашій клініці!

наталья

19 серпня 2013 р. 09:06
Відгук перекладено з російської мови автоматично

протягом довгих років я мріяла зробити пластику грудей і лиця але нескінченні лякаючі передачі по тб зупиняли як ймовірно багатьох сьогодні!випадкова знайома порадила мені звернутися в клініку Афродіта-тепер я переконалася -в житті немає нічого випадкового!я вдячна долі, що вона звела мене з такими дивовижними докторами яким ТАЛАНТ І МАЙСТЕРНІСТЬ ДАНІ ВІД БОГА! Ілля Юрійович Леся ФЕДОРІВНА Микита Ілліч -не тільки найвищі професіонали своєї справи - а й найпорядніші люди які згуртували навколо себе міцний колектив досвідченого медичного персоналу-чуйних і добрих людей!потрапивши в клініку я не переставала дивуватися як зник страх перед операцією-справді затишна доброзичлива атмосфера і розмова з докторами в ході якого людині не сталкивающемуся раніше з пластичною хірургією відразу стає зрозуміло-що ці лікарі дійсно знають свою справу і мають величезний досвід у ньому-що на мій погляд є головним критерієм у виборі лікаря.Будь-зараз погодиться що чим би ми в житті не займалися результат нашої діяльності у перший рік і в наступні роки безсумнівно зростає-а коли за спиною вже кілька ДЕСЯТКІВ РОКІВ ДОСВІДУ-як в Іллі Юрійовича успіх гарантований!мої операції пройшли чудово !!! кілька днів я перебувала в клініці під спостереженням-скільки уваги простого людського тепла грамотних консультацій і процедур в післяопераційний період подарував мені цей чудовий колектив!багато пацієнтів які перебували в клініці в той же час зверталися до лікаря Слюсареву не в перший раз!на сьогоднішній день результат перевершив всі мої очікування-швів практично не видно особа не має ефекту маски і перетянутости шкіри вигляд молодий квітучий і природний груди -просто витвір мистецтва!ніколи не думала що після народження 2х дітей груди може мати форми як в молодості!!! і це в моєму зовсім не юному віці!спасибі ДОРОГОМУ Іллі Юрійовичу що подарував мені нове життя! взимку готуюся до наступних операцій-досконалості немає меж!!!УДАЧІ УСПІХІВ ПРОЦВІТАННЯ!ОСОБИСТОГО ВАМ ВСІМ ЩАСТЯ!І СПАСИБІ ЩО ВИ Є!!!!!!!!!

Переглянути всі відгуки