Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Кругова підтяжка обличчя та шиї (фейсліфтинг)

З проблемою явних ознак старіння рано чи пізно стикається кожна жінка. І кожен раз момент їх появи хочеться відкласти якнайдалі. Популярна процедура кругової підтяжки дозволяє зберегти красу і молодість обличчя ефективно і за прийнятною ціною.

Визначення процедури

Кругова підтяжка обличчя та шиї (фейсліфтинг) фото 2 Кругова підтяжка (фейсліфтинг) являє собою комплекс хірургічних операцій, мета яких полягає в усуненні вікових змін, корекції глибоких структур обличчя і шиї. Протягом такої процедури виконується пластика верхньої, нижньої і середньої частин обличчя, коригуються зовнішні частини брів, зони навколо куточків рота, передня і бічні частини шиї.

Опис процедури

Кожному пацієнту перед проведенням кругової підтяжки необхідно відвідати фахівця для обстеження. Пластичний хірург оцінює стан шкіри обличчя і шиї, визначає ступінь прояву вікових змін.

Спеціаліст визначає, яку методику слід застосовувати в кожному окремо взятому випадку. Такі нюанси завжди обговорюються з пацієнтами перед проведенням ліфтингу обличчя і шиї. Консультація хірурга дає можливість оцінити очікуваний результат, обговорити можливі ускладнення, визначити вартість і умови підготовки до операції і реабілітації.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • відшарування тканин
 • операція (выполняется с помощью проколов в волосистой годинати головы и подразумевает фиксацию тканей в новом месте с достижением эффекта лифтинга)
 • накладення швів, які знімати не треба, розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 1-3 місяці

Показання до проведення процедури

Показання до проведення кругової підтяжки - включають в себе:

 • опущення шкіри в зоні навколо очей, на підборідді, на щоках
 • брилі;
 • в'ялість шкіри на шиї;
 • втрату еластичності шкіри в області брів і чола.

Кругова підтяжка (контурна пластика, фейсліфтинг) дає можливість повернути шкірі молодість і сяйво, а собі - впевненість у своїй красі і гарний настрій.

Протипоказання до проведення ліфтингу обличчя

Процедура ліфтингу безпечна, проте існує ряд протипоказань, які необхідно враховувати, перш ніж ви звернетеся до фахівця. До них відносять онкологічні захворювання, а також хвороби інфекційного характеру. При підготовці до контурної пластики необхідно утриматися від куріння і прийому лікарських препаратів.

Можливі ускладнення

Негативні наслідки фейсліфтинга можуть бути пов'язані з появою гематом, некрозу тканин, пігментних плям. Однак, при професійному підході до проведення пластики шкіри такі прояви зводяться до мінімуму. Про результати нашої роботи ви можете дізнатися з відгуків наших пацієнтів.

Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-3 місяці

Реабілітаційний період

Реабілітація після проведення операції включає в себе спостереження фахівця в умовах стаціонару протягом 2-х днів. У наступний період пацієнтам необхідно відвідувати консультації пластичного хірурга, а також різні процедури і перев'язки.

Очікуваний від процедури результат

Багато пацієнтів нашої клініки вже встигли відчути на собі ефективність такого ліфтингу. Ознайомитися з результатами проведення операцій ви можете в фотогалереї, де представлені фото до і після підтяжки шкіри. Також багато пацієнтів залишили відгуки, в яких висловили свої враження від проведення операції і отриманих результатів.

Чому варто обрати нашу клініку?

Медичний центр ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» в Полтаві проводить процедури для усунення ознак старіння за оптимальними цінами. Вартість і особливості проведення операції встановлюються індивідуально.

Щоб дізнатися, скільки коштує фейсліфтинг і записатися на прийом до фахівця, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Підтяжка м’яких тканин обличчя, шиї та лоба
Підтяжка скронь та середньої третини обличчя
32 200 ГРН
Підтяжка шиї (neck lifting)
25 300 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг середньої ділянки обл
29 900 ГРН
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя
34 500 ГРН
Комбінована підтяжка обличчя і елевацією латеральної частини брів
44 850 ГРН
S –ліфтинг
32 200 ГРН
Підтяжка обличчя за методом Sam Hamra
73 600 ГРН
Підтяжка обличчя обмеженим доступом за методом Strocher
33 350 ГРН
Eyebrow lift
18 400 ГРН
Вертикальний малярний ліфтинг
34 500 ГРН
Вертикальний ліфтинг за методом Kornet De Sensir
44 000 ГРН
Ендоскопічний ліфтинг лобу
29 900 ГРН
Пластика лоба за методом Dr. Nais
27 600 ГРН
Пластика лоба за методом Dr. Ramirez
32 200 ГРН
Пластика лоба прекапіллярним доступом
37 900 ГРН
Пластика лоба коронарним доступом
42 550 ГРН
Ниткова підтяжка нижної третини обличчя за методом Giampappa, або Gr.Muller.
27 600 ГРН
Медіальна платизмопластика
12 650 ГРН

Фото до і після фейслифтинга

Фейсліфтинг зображення 4133
Фейсліфтинг зображення 4134
Фейсліфтинг зображення 3926

Відгуки наших пацієнтів про послугу фейслифтинга

Наталья

2 травня 2018 р. 10:09
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Робила підтяжку нижніх дві третини обличчя півроку тому.Результатом дуже задоволена.Спасибі хірургам і всьому персоналу!!!Ви справжні чарівники!!

Владимир

9 квітня 2018 р. 20:43
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Велике спасибі за професіоналізм і чуйне ставлення. Я живу з дитинства в Нідерландах і з весняного березневого Амстердама я потрапив в засніжену Полтаву. Такої зими (в кінці березня ще) я і не бачив з дитинства. Але завдяки доброму і уважному ставленню в клініці я відчував себе як вдома. Зазначу, що головною причиною вибору Полтави було те, що в попередній листуванні з клінікою( Олеся Федорівна) мені відразу була надана повна, детальна інформація що мені необхідно, і що мене чекає. Це відразу створило довіру і посилило бажання. Перший день після операції в клініці( найважливіший) персонал був такий уважний, що я такого ще ніколи не зустрічав. Полтава дуже миле, зручне і доброзичливе місто. Всім дуже раджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Елена

13 березня 2018 р. 19:47
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вже минуло три роки після кругової підтяжки обличчя,блефаропластики і підтяжки шиї,результат відмінний, насолоджуюся роботою Іллі Юрійовича та Микити Ілліча! Величезне спасибі за професіоналізм, уважність і делікатність.У клініці створені прекрасні умови і працює душевний медперсонал. Скоро буду звертатися знову. Успіхів усім!

Переглянути всі відгуки