Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпофілінг

Ліпофілінг в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Ліпофілінг - методика відновлення контурів і обсягів обличчя і тіла з використанням власних жирових клітин пацієнта. Для проведення процедури відкачуються жирові клітини з місць, де їх в надлишку, і вводяться в ділянці з недоліком обсягу. Методика має виражений ефект, при цьому не вимагає використання імплантів або філерів, накладання швів і не залишає шрамів. Власні клітини організму швидше приживаються, не викликають відторгнення і ускладнень в процесі реабілітації.

Види ліпофілінга

Процедури класифікуються залежно від зони, в якій вони проводяться. Найбільшою популярністю користується ліпофілінг обличчя та кистей рук. При проведенні процедури на обличчі можна скорегувати його овал, усунути виражені зморшки, прибрати пігментацію, повернути шкірі тонус, вирівняти рубці від акне, додати губам об'єм або виправити їх форму. Проведення ліпофілінга на кистях рук дає виражений омолоджуючий ефект. Значно розгладжуються зморшки, шкіра набуває тонус, знижується вираженість пігментації і кровоносних судин. При порівнянні стану шкіри до і після відзначається виражений омолоджуючий ефект.

Також ліпофілінг проводиться на інших ділянках тіла: декольте, шия, стегна, сідниці.

Показання:

 • зморшки. З віком шкіра стає тонкою, жировий прошарок під нею стає меншим, що призводить до виражених заломів. Тому вікові зморшки - одне з головних показань до проведення ліпофілінга;
 • недоліки рельєфу обличчя. Слабка вираженість контуру вилиць, тонкі губи, западання щік, вираженість слізних борозен, асиметрія обличчя - всі ці недоліки допоможе усунути дана методика;
 • пігментація. Трансплантація жиру робить шкіру більш зволоженою, збільшує її тонус і товщину, що позитивно відбивається на її кольорі.

Особливості ліпофілінга

Для корекції зморшок або недоліків форми і об’єму широкою популярністю користуються філери. Це можуть бути повністю штучні або ідентичні за складом натуральним компонентам шкіри засоби, які вводяться під шкіру. Вони дають виражений ефект, але можуть нести ряд ускладнень. Навіть при ідентичному природному складі філери є чужорідним для організму компонентом, тому можуть викликати відторгнення. Воно може проявлятися в тривалому періоді загоєння або повному неприйнятті організмом складу та виникненні стійкого запалення.

Власний жир не сприймається організмом як щось чужорідне, тому період реабілітації проходить максимально швидко, ризик ускладнень зведений до мінімуму. Перед введенням забраний жир проходить очистку, тому ймовірність зараження повністю виключена.

Переваги:

 • безпека - таке втручання не приносить додаткового стресу організму, аутожир не викликає відторгнення і алергічних реакцій;
 • втручання вимагає тільки місцевої анестезії;
 • універсальний метод - введення аутожира може проводитися практично на будь-яких ділянках тіла;
 • не залишає шрамів.

Протипоказання:

 • цукровий діабет;
 • онкологія;
 • порушення згортання крові;
 • гострі запальні процеси в області втручання.
1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • переміщення власної жирової маси в зони з втраченим об'ємом
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Методика проведення

Ліпофілінг в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Процедура починається із забору матеріалу. Для цього в область сідниць або стегон, де найчастіше спостерігається більше скупчення жирових клітин, вводять розчин Кляйна, який розріджує тканини. Після отримання жир піддають центрифугуванню для очищення від крові і інших включень. Для введення в потрібну ділянку використовуються спеціальні канюлі. Після введення на ділянку проколу не накладаються шви, її заклеюють пластиром.

Згодом введені клітини приживаються, починають проростати судинами і отримувати повноцінне живлення, що неможливо при використанні філерів.

Тривалість процедури

В цілому сеанс може займати від 30 хв до 2 годин в залежності від обсягу області впливу. Також попередньо вам потрібно записатися на консультацію до хірурга і здати необхідні аналізи для виключення протипоказань.

Можливі ризики і побічні ефекти

До нормальних проявів після втручання відносяться набряки і гематоми. Після завершення реабілітаційного періоду ці прояви зникають. В цілому метод вважається малотравматичним, тому ризики зведені до нуля. Але при зверненні до некваліфікованих хірургів або неправильному догляді після втручання є ризик зараження місця проколу.

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Реабілітаційний період

Після прийому не потрібно перебувати в стаціонарі, тому пацієнт відразу відправляється додому. Протягом 10 годин після втручання може спостерігатися біль в зоні проколів, яка проходить самостійно. В ході відновлення, яке займає в середньому 3 тижні, не варто терти місце втручання, використовувати на цій ділянці прогрівання або агресивні косметичні засоби і медичні препарати. Також протягом 3 тижнів потрібно скоротити фізичні навантаження і відмовитися від засмаги на сонці та в солярії.

Результат і термін дії

Ліпофілінг в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 В результаті операції шкіра стає підтягнутою, пружною, поліпшується її колір, знижується вираженість навіть глибоких зморшок, підвищується рівень зволоженості, що підтверджують фото наших пацієнтів до і після. Особливістю прийому біоматеріалу є те, що він з часом розсмоктується. Тому ефект зберігається в середньому від 2 до 5 років.

Ціни

Вартість корекції в нашій клініці залежить від області втручання і складності операції, орієнтовні суми вказані в розділі прайса, точні цифри зможе озвучити хірург, після огляду і консультації.

Дізнатися, скільки коштує проведення ліпофілінга, задати питання та отримати рекомендації лікаря, можна записавшись на консультацію в нашій клініці в Полтаві.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Ліпофілінг обличчя
Ліпофілінг верхньої третини обличчя
9 000 ГРН
Ліпофілінг нижньої третини обличчя
7 500 ГРН
Ліпофілінг скроневої ділянки
4 100 ГРН
Ліпофілінг верхніх повік
4 000 ГРН
Ліпофілінг пальпебральної борозди
4 200 ГРН
Ліпофілінг ділянки вилиць
4 500 ГРН
Ліпофілінг носо-губної борозни
5 600 ГРН
Ліпофілінг рото-підборідної борозни
3 900 ГРН
Нанографтінг пара орбітальної ділянки
5 100 ГРН
Ліпофілінг мочок вух
2 000 ГРН
Ліпофілінг середньої зони обличчя
7 500 ГРН
Повторний ліпофілінг обличчя
верхня або нижня частина
4 200 ГРН
Ліпофілінг рук
Обидві руки ( тильна сторона долоні)
12 600 ГРН

Отзывы наших пациентов об услуге липофилинг

Наталья

10 лютого 2021 р. 14:35
Відгук перекладено з російської мови автоматично

У червні проводила операцію трансконьктевальная блефаро і липофилинг у Іллі Юрійовича. Операція пройшла швидко під місцевим наркозом. На консультації мене доктор попередив, що за 2 місяці частину жиру засвоїтися, а частина розсмокчеться. Обличчя було супер. З ліпофілінга стало аристократичні і молодше. Частина жиру розсмокталася і до грудня вирішили повторити липофилинг. Проводив операцію вже Микита Ілліч. Все чудово. Уже минуло кілька місяців після цього. Результат мене влаштовує. Добре ставлення до пацієнтів і у лікарів і в іншого персоналу клініки. Йдуть на зустріч, уважні. Дякую!

Елена

2 вересня 2020 р. 19:14
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу подякувати Іллю Юрійовича за мої щасливі і красиві очі і за додаткову красу яку ви для мене зробили! Мені дуже сподобалася ваша команда і клініка в цілому. Довго сумнівалася, думала, вибирала, Все ж вирішила зробити саме в Полтаві, зручно, розумна ціна, задоволені друзі які були клієнтами. Результатом задоволена на всі 100%. Для кого буде корисний мій відгук, буду дуже рада. Всім прекрасних результатів!

Переглянути всі відгуки