Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпосакція живота. Види і особливості процедури

Ліпосакція живота. Види і особливості процедури Процес поліпшення фігури дуже складний і трудомісткий. Він вимагає масу зусиль. Найбільш проблематична область з усіх - живіт, так як на ньому жирові відкладення залишаються навіть при хорошомій спортивній статурі. Ця трудність стосується багатьох, тому іноді пластична хірургія може стати її рішенням. Ліпосакція живота дозволяє прибрати зайві жирові відкладення без шкоди для організму. Дана процедура широко відома в світі і часто користується попитом.

Які бувають види ліпосакції

До такої процедури звертаються багато в гонитві за ідеальною фігурою, якщо спорт і дієти не приносять бажаних результатів. Сьогодні існує 6 різних видів ліпосакції. Будь-який з них виконується введенням в невеликі проколи канюлей. Канюлі - медичні інструменти, що складаються з двох частин: трубки і коннектора у вигляді ручки, яка підключається до відсмоктування. Відмітна риса певної процедури - спосіб руйнування жирової тканини.

Суть вакуумної ліпосакції полягає в розщепленні клітин підшкірного жиру під дією фізичних зусиль. При такій процедурі інструмент рухаючись поступально розриває міжклітинні зв'язки, тим самим пошкоджується жирова тканина. Після чого вона виводиться з організму вакуумним насосом.

Одна з головних переваг такої операції - це обсяг жиру, який можна витягти за одну пластичну операцію. Незважаючи на це вона найбільш травматична, так як через спосіб деструктуризації клітин можуть залишатися синці і набряки.

При тумесцентній ліпосакції жир виводиться з організму тим же насосом, але його руйнування виконується більш дбайливим методом. Його сенс у тому, що на початку операції робиться ін'єкція розчину Кляйна. Він складається з суміші фізрозчину, лідокаїну і адреналіну, за рахунок цих компонентів жир стає емульсією, яка легко виводиться з організму.

Операція проходить під місцевим наркозом, що допомагає уникнути пацієнтові загальний наркоз і його дію. Післяопераційний термін при цьому методі в рази скорочено, так як відновлювальні процеси протікають швидше і мінімізується можливість виникнення важких наслідків. Але ця процедура має протипоказання, так як на розчин Кляйна може бути алергічна реакція.

Шприцева ліпосакція це введення шприца з канюлею. Поршень шприца створює необхідне для деструктуризації клітин. Він дозволяє щадним способом точково з потрібної області вивести жир і виключити ризик появи набряків і гематом. Недолік даного методу в тому, що можна витягти обсяг жиру не більше половини літра, тому він застосовується тільки для корекції обличчя.

При ультразвуковій ліпосакції жир розпадається через звукові хвилі і перетворюється в рідину, що полегшує подальший його висновок з організму. Ультразвукова ліпосакція менш травматична, так як вдається уникнути крововтрати. Вона дозволяє поліпшити лімфодренаж і мікроциркуляцію тіла, що сприяє підтяжці форм. Ультразвук активізує роботу організму на клітинному рівні, що допомагає відновити її пружні і еластичні властивості.

Електронне ліпомоделювання проводиться також з введенням розчину Кляйна. Після чого проводиться дія високочастотного електричного струму на жирові відкладення. Ці чинники розщеплюють жир і він легко виводиться дуже тонкими голками. Такий інструмент дозволяє видалити тільки необхідну кількість тканини і скоротити поява нерівностей, тому чіткий рельєф тіла буде радувати свого власника довгі роки.

Безопераційна ліпосакція робиться приладом без будь-яких проколів і надрізів. Прилад ультразвуком розщеплює клітини, які потім виводяться з організму природним шляхом.

Кому підійде ліпосакція

Ліпосакція живота. Види і особливості процедури Ліпосакція - це серйозна операція, для якої повинні бути серйозні причини. Вона протипоказана клієнтам, у яких є ожиріння і надмірна вага. Люди, які мають стабільну вагу і еластичну шкіру, можуть стати ідеальними кандидатами. Така процедура розщеплює жир, що дозволяє знайти бажану фігуру без виснажливих тренувань. При дотриманні рекомендованої дієти такий результат збережеться на довгі роки.

Протипоказання для проведення ліпосакції

Хірургічна процедура завжди має обмеження, тому перед її початком завжди проводиться медичне обстеження. Для ліпосакції вагомою підставою для відмови є такі захворювання:

  • онкологічні;
  • судин і серця;
  • проблеми з роботою нирок і печінки;
  • ослаблений імунітет і інші.

На операцію можуть розраховувати пацієнти у віці від 18 років, які не вагітні і не жінки-годувальниці. Щоб уникнути небезпечних наслідків перед операцією обов'язковий огляд лікаря і його медичний висновок.

Який вид ліпосакції краще вибрати

Метод ліпосакції вибирається тільки в ході консультації. На вибір методики впливає тип проблемної зони, складності жирових відкладень і особливості здоров'я клієнта. Виходячи з отриманих медичних обстежень підбирається найбільш дбайливий вид процедури, який без серйозних наслідків допоможе домогтися бажаного результату. Для поліпшення обрисів обличчя краще вибрати шприцеву ліпосакцію, а для корекції фігури вид підбирається виходячи з персональних особливостей. Ультразвуковий метод стане хорошим варіантом для жінок з невеликою кількістю зайвої ваги, так як він менш травматичний, а звукова дія сприяє зростанню і діленню клітин.

Чи буде шкіра обвисати після ліпосакції

Залежно від виведених об'ємів жиру, шкірні покриви можуть розтягуватися і обвисати. При таких ризикає на консультації з хірургом визначається раціональність додаткових процедур. Важливими чинниками є досвід лікаря і якість клініки. Від них залежить, наскільки гладко пройде маніпуляція. Намагайтеся спілкуватися тільки з перевіреними і висококваліфікованими фахівцями.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
25-08-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

У дитячому віці ми не надаємо значення тому, як виглядають наші обличчя. Але з ростом і розвитком клітин в організмі відбуваються безповоротні процеси. Це призводить до погіршення шкіри, накопиченню жиру, появі складок і мімічних зморшок. Після досягнення певного віку кожна людина розуміє, що тепер його обличчя вже не виглядає так, як в дитинстві. Але не всі готові вдаватися до пластичної хірургії, щоб повернути колишню пружність шкірі і прибрати сліди неестетичних вікових змін.
Підтяжка підборіддя - це процедура для людей, які помічають ознаки старіння на обличчі. Згодом шкіра втрачає свою еластичність і починає ставати більш в'ялою. В результаті обличчя втрачає овальну форму, що проявляється, в тому числі, опущеним підборіддям. Люди, чиє обличчя втратило природний вигляд, виглядають втомленими і більш дорослими. Ментопластика - це термін, що позначає процедуру пластичної хірургії. Він походить від латинського слова mentum, що в перекладі - «підборіддя».
Кожна людина унікальна. Зовнішня краса - поняття до того розмите, що до уваги не може братися якась одна деталь. Всі риси обличчя сприймаються в цілому. І навіть якщо здається, що занадто маленькі очі або відстовбурчені вуха заважають повноцінному життю, то для інших людей це може стати предметом захоплення. Не слід применшувати і грамотне застосування декоративної косметики. Правильно розставляючи акценти і розуміючи концепцію контурінга, можна легко приховати недоліки.
Вікові зміни зачіпають не тільки внутрішні системи організму, але і погіршують зовнішність людини. З віком шкіра обличчя втрачає природний тургор, вона починає обвисати, втрачаючи природну пружність. Підсумком стає опущення брів, особливо їх зовнішні частини, поява глибоких зморшок на переніссі, обвисання повік. Але сучасна пластична хірургія не стоїть на місці, пропонуючи жінкам ефективні методи боротьби зі старінням.
Будь-яка жінка бажає довше зберегти молодість. Але час безжальний і перший, хто підпадає під «удар віку», це область навколо очей. Ніжна шкіра втрачає пружність, обвисає, утворюючи навислі повіки. Завдяки фахівцям нашого центру пластичної та косметичної хірургії ви швидко позбудетеся від вікових змін за допомогою пластики повік (блефаропластики). Особливості блефаропластики При блефаропластиці прибираються надлишки обвислої шкіри повік, грижові мішечки під очима.